NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 376 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most értem haza, ismét Garmin W. Történt valami érdekes a szakaszon? 😊shawnka
Nemigazán, a híd vicces volt ahogy várható is volt de túl messze volt a céltól ahhoz hogy jelentősége legyen. A Garmin-vonat meg brutál, a Highroad elbújhat 😊 Hinault az igazi meglepetés.Rajna
feillu sem volt ratyi, még jó hogy benne volt a csapatomban, mert a többiek alul teljesítettek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most értem haza, ismét Garmin W. Történt valami érdekes a szakaszon? 😊shawnka
Nemigazán, a híd vicces volt ahogy várható is volt de túl messze volt a céltól ahhoz hogy jelentősége legyen. A Garmin-vonat meg brutál, a Highroad elbújhat 😊 Hinault az igazi meglepetés.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 256 — Tyrone Creek
Most értem haza, ismét Garmin W. Történt valami érdekes a szakaszon? 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 341 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.cyclingnews.com/features/feature-2001-a-team-time-trial-odyssey
Az O'Grady fanok (Közép-Európábai viszonylatban) igen népes táborának 😉gerle
Nagyon köszi!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na végre elkezdődött a Tour. Rögtön az elején izgalmak. 😀 Nagyon jól kezdődött és így lesz izgalom bőven és aki fanyalog az útvonal miatt inkább nézze a versenyt. Contador azonnali hátránya okozza most az izgalmat mert befolyásolhatja az összetett végeredményt. Most majd kiderül mekkora "nagy" is őkelme. Az a kérdés ebből erőt merít (felpumpálja magát, hogy azért is megyek, hajtok, küzdök és megmutatom mindenkinek, hogy igenis én vagyok a legjobb) v. pedig szárnyaszegett lesz egy kicsit és ez gátolja, frusztrálja és nem tud nyerni és ki fog kapni egy hajszállal.
Illetve az a másik nagy kérdés a többi összetett győzelemre esélyes versenyző mennyire tudja ezt a helyzetet kihasználni.
Nekem az a tippem , hogy a harmadik hétre a végefelé szépen átveszi Contador a vezetést és újra megnyeri a Tourt. Addig meg szépen dolgozza le a hátrányát a hegyeken. És a végén 1 perc körüli v. azon belüli (inkább) vezetéssel nyer összetettben. Nem szeretem a spanyolt de ő legerősebb, legjobb kerekes most (meg persze Gilbert, de ő egynapos menő). De ha most nem fog nyerni kicsit letörik a renoméja és akkor már rá tudják mondani, hogy ő sem legyőzhetetlen a 3 heteseken. Nagyon jó kis Tour lesz.

Ja és ki ne felejtsem a norvég különítményt (nagy kedvenceim a norvégok): Hushovd sárga trikó (vegyítve egy kis szivárvánnyal), persze neki a zöld jobban áll 😀 . De az mekkora marhaság (ő nyilatkozta), hogy "nem érdekli a zöld trikó, mert Farrar-t segíti?! Könyörgöm ő meglátja az első hegyet és kész. Hushovd meg azért bírja, átevickél rajta és még utána is erős sprinteknél. Ez inkább csapatutasítás. De szerintem Farrar-nak egy fikarcnyi esélye sincs+szerintem bukni is fog a héten. Nem kárörvendésből csak én úgy érzem.
És Boasson Hagen második fehér trikóban, de majd persze le fog ő onnan csúszni. Majd egyéni időfutamon meglátjuk mi lesz vele. Szerintem ott jó fog repeszteni. Meg persze a jól mentek a Sky-sok a csapat időben is.
Hajrá norvégok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
http://www.cyclingnews.com/features/feature-2001-a-team-time-trial-odyssey
Az O'Grady fanok (Közép-Európábai viszonylatban) igen népes táborának 😉

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
szerintem az ide benéző emberek 92%-a reméli, hogy nem.shawnka
Az egy dolog. 😊

Egyébként ezek a bwin jelenlegi oddsai a győztesre:
A. Schleck 2.10,
A. Contador 2.25,
C. Evans 9.00,
mindenki más 15 fölött.
Ennek ellenére bárkivel fogadok 1:1-ben Contadorra (kiv. ha nem fejezi be a versenyt, vagy kizárják). Nagyon meglepne, ha nem ő nyerne, még a jelenlegi időhátrány ellenére is.Sobri Jóska
Én fogadok veled, hogy Contador nem fog nyerni. Méghozzá azért mert:
1. a csapata nem oylan erős mint Andynak.
2. Se hegyen se időfutamon nem annyival jobb Schlecknél, hogy ledolgozza ezt a hátrányt. Időfutamon biztos, hogy jobb nála, de hegyen tavaly se bírtak egymással.
De ettől függetlenül nagyon érdekel mit tud majd Contador hátrányban, mert tavaly elég volt csak tennie a kereket, de idén kegyetlenül támadni fog. Max akkor tudom elképzelni, hogy Contador ennyit adjon, ha a Giron mutatott formáját hozza és ez mellet Andy valamelyik hegyen lefő. Viszont így talán van esély egy 2 akár 3 hegyes támadásra is.FViktor93
Rendben.
Írd meg PM-ben a tétet, és hogy ki a te embered.
Ott megbeszéljük a részleteket.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is Schlecknek szurkolok. Sajnos a mai nap még kimaradt, de már alig várom, hogy holnap ismét TdFt nézhessek egy év után 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Őszintén kérdem: van aki komolyan azt gondolja, hogy NEM Contador nyeri a Tourt??Sobri Jóska
szerintem az ide benéző emberek 92%-a reméli, hogy nem.shawnka
Az egy dolog. 😊

Egyébként ezek a bwin jelenlegi oddsai a győztesre:
A. Schleck 2.10,
A. Contador 2.25,
C. Evans 9.00,
mindenki más 15 fölött.
Ennek ellenére bárkivel fogadok 1:1-ben Contadorra (kiv. ha nem fejezi be a versenyt, vagy kizárják). Nagyon meglepne, ha nem ő nyerne, még a jelenlegi időhátrány ellenére is.Sobri Jóska
Én fogadok veled, hogy Contador nem fog nyerni. Méghozzá azért mert:
1. a csapata nem oylan erős mint Andynak.
2. Se hegyen se időfutamon nem annyival jobb Schlecknél, hogy ledolgozza ezt a hátrányt. Időfutamon biztos, hogy jobb nála, de hegyen tavaly se bírtak egymással.
De ettől függetlenül nagyon érdekel mit tud majd Contador hátrányban, mert tavaly elég volt csak tennie a kereket, de idén kegyetlenül támadni fog. Max akkor tudom elképzelni, hogy Contador ennyit adjon, ha a Giron mutatott formáját hozza és ez mellet Andy valamelyik hegyen lefő. Viszont így talán van esély egy 2 akár 3 hegyes támadásra is.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Engem nagyon nem lepne meg, de még mindig ő az esélyes nálam. A listában pedig Rojason jót röhögtem, a srác egy sprinter, még ha ehhez képest bírja a hegyet is 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Őszintén kérdem: van aki komolyan azt gondolja, hogy NEM Contador nyeri a Tourt??Sobri Jóska
szerintem az ide benéző emberek 92%-a reméli, hogy nem.shawnka
Az egy dolog. 😊

Egyébként ezek a bwin jelenlegi oddsai a győztesre:
A. Schleck 2.10,
A. Contador 2.25,
C. Evans 9.00,
mindenki más 15 fölött.
Ennek ellenére bárkivel fogadok 1:1-ben Contadorra (kiv. ha nem fejezi be a versenyt, vagy kizárják). Nagyon meglepne, ha nem ő nyerne, még a jelenlegi időhátrány ellenére is.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát Contadornak tavaly elég volt, hogy felutazott Schlekkel a hegyekre, idén már támadnia is kell. HA olyan formában lenne, mint a Giron, akkor így is bőven Contadort mondanám, de nincs olyanban szvsz. Az első hegyen eldől sztem, hogy nyer-e vagy sem. Evans megint jó helyen van, csak egyszer indulna már meg, vagy legyen valami, mert ezzel a semmilyen versenyzésével sohasem fog nyerni.

Thor a király!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Lesz még időfutam ezen a main kívül?FViktor93
az utolsó előtti szakasz egyenkénti időfutam lesz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lesz még időfutam ezen a main kívül?
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Akkor a "szokásos" lista Albertohoz viszonyítva:
Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
A.Schleck -1'38"
Wiggins -1'38"
Martin -1'37"
Klöden -1'32"
Horner -1'32"
Leipheimer -1'32"
Brajkovic -1'32"
Gesink -1'30"
Vinokourov -1'10"
Van Den Broeck -1'02"
Basso -45"
Cunego -38"
Rojas -33"
Contador
Sanchez +54"
Gadret +1'00"

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 256 — Tyrone Creek
24:48. Jó idő, remélem ezzel behúzzuk. Meg vagyok elégedve a csapattal.
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
elindult a Garmin, büntetni kell ezen a szakaszon, Thor ma átveszi a sárgát 😀shawnka
Vagy Klödi végre kilép az árnyékból, és ő veszi fel a sárgát 😊

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 256 — Tyrone Creek
elindult a Garmin, büntetni kell ezen a szakaszon, Thor ma átveszi a sárgát 😀
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
A Saxo Bank nagyon elfáradt a végére, az AG2R hozott rajtuk az utolsó harmadban. Contador Schleckhez képest szerintem ma is kap egy fél percet, brutális TTT sora van a Leopardnak.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
De most ezen a TTT-n lehet rögtön zárkózik Alberto...Black_Adder
Szerintem a Leopard ennél jobb időt fog jönni. Nagyon könnyűnek tűnik a pálya, és ha nem esik le az eső, akkor ezt a Saxos időt bőven meg fogják még remélem verni.Schleck
Neked legyen igazad 😊
Szerencsére tudják h mennyit kell menni van egy Cancellarajuk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De most ezen a TTT-n lehet rögtön zárkózik Alberto...Black_Adder
Szerintem a Leopard ennél jobb időt fog jönni. Nagyon könnyűnek tűnik a pálya, és ha nem esik le az eső, akkor ezt a Saxos időt bőven meg fogják még remélem verni.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Jelen!
szerintem Schleck nyeri.
Tavaly úgy hogy nem volt csapata úgy kapott ki 39 mp-el Contadortól a leesett láncával együtt.
Tavaly 2 ITT volt ami Contadornak kedvezett, idén csak egy, ami Schlecknek kedvez.
Tavaly Contadornak volt jobb a csapata, idén Schlecknek.
Kérdem én, a tavalyi 39 mp miért ne változhatna a másik irányba?eaglesmcnabb
Szerintem erős a Saxo, meg a fontos hegyeken úgy is 1vs1 lesz, szóval annyira nem is számít.
Én abban bízom, h Schleckben még volt fejlődési lehetőség tavalyhoz képest, és fejlődött is, meg az az ajándék 1:20, most bízom benne h összejöhet Schlecknek
De most ezen a TTT-n lehet rögtön zárkózik Alberto...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Chris Anker Sörensen életében nem ment ilyen jó időfutamot.
Egyszer Armstrongék mentek 60+km-en 60 körüli átlagot.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ahogy nézem a baszkoknak mindegy,hogy lesz e eső...
Így Samu soha nem lesz top3.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 376 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Őszintén kérdem: van aki komolyan azt gondolja, hogy NEM Contador nyeri a Tourt??Sobri Jóska
Jelen!
szerintem Schleck nyeri.
Tavaly úgy hogy nem volt csapata úgy kapott ki 39 mp-el Contadortól a leesett láncával együtt.
Tavaly 2 ITT volt ami Contadornak kedvezett, idén csak egy, ami Schlecknek kedvez.
Tavaly Contadornak volt jobb a csapata, idén Schlecknek.
Kérdem én, a tavalyi 39 mp miért ne változhatna a másik irányba?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!