Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.Rajna
Ehhez hol van live timing?Schleck
Igen szegényes, de ez van: http://www2.tourlive.ch/tds11/Rajna
Köszi! Ez is jobb mint a semmi.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.Rajna
Ehhez hol van live timing?Schleck
Igen szegényes, de ez van: http://www2.tourlive.ch/tds11/

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.Rajna
Ehhez hol van live timing?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Laci jó erőben van, most megszöktöt a svájci körön, szépen közelíti az élenálló kettőst a lejtőn.

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Alberto Contador megerősítette, hogy indul a francia kerékpáros-körversenyen.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.Rajna
én is ezért raktam be Fuglsangot. bízom benne tavaly is jó volt tdSen.eaglesmcnabb
Jaja csak most nem tudni mennyire segítő és mennyire mehet maga, bár gondolom azért utóbbi. Most holnap ugye amíg lehet védeni kell Cancellarat, azon kívül Frankért dolgoznk az összetettre, ott van Andy is, és akkor még olyan szakaszokra jó arc is mint Gerdemann. O'Grady, Voigt és Monfort kevés a hegyen, ki tudja, lehet Fuglsang is be lesz osztva...

Laci egyébként igen szart ment, mondjuk neki nem is fekszik az ennyire technikás, dombos menet.Rajna
Azt néztem hogy Andy majdnem utolsó lett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.Rajna
én is ezért raktam be Fuglsangot. bízom benne tavaly is jó volt tdSen.eaglesmcnabb
Jaja csak most nem tudni mennyire segítő és mennyire mehet maga, bár gondolom azért utóbbi. Most holnap ugye amíg lehet védeni kell Cancellarat, azon kívül Frankért dolgoznk az összetettre, ott van Andy is, és akkor még olyan szakaszokra jó arc is mint Gerdemann. O'Grady, Voigt és Monfort kevés a hegyen, ki tudja, lehet Fuglsang is be lesz osztva...

Laci egyébként igen szart ment, mondjuk neki nem is fekszik az ennyire technikás, dombos menet.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.Rajna
én is ezért raktam be Fuglsangot. bízom benne tavaly is jó volt tdSen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lutrinak lutri de azért a 25-be bekerülni már kötelező ilyen szinten. Talansky is minden kronón és prológon top15 volt idén ahol elindult (kivéve a romandiai prológot ahol bukott így utolsó lett), aztán most sehol sincs, Castroviejo dettó, vicc.van Garderen és Fuglsang között sokott filóztam, remélem holnap Fuglsang virít valamit.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ez jó kis szakasz volt, de ez vicc, hogy Wiggins NÖVELTE az előnyét az összetettben de ők még mindig a halálát várják a hegyen 😀 Kern mondjuk tényleg meglepetés, ennyire nem volt ő jó, Touron kíváncsi leszek rá.

Svájci körön meg a prológ elég idiótára sikeredik, Castroviejo sehol, Talansky is szar volt, jó kezdés tőlem 😀Rajna
Komolyan, Wigginsnek már nagyon elkezdtem szurkolni, már csak a kommentátorok hülyesége miatt is. Mintha nem is ők közvetítették volna azt a TDF-t, ahol 4. lett.

A spanyolt én is megvettem, idén nagyon jó volt eddig a prológokon, de ez elég lutri műfaj szerintem így, hogy másodpercek döntenek. Remélem azért Fábian vagy Sagan behúzza.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez jó kis szakasz volt, de ez vicc, hogy Wiggins NÖVELTE az előnyét az összetettben de ők még mindig a halálát várják a hegyen 😀 Kern mondjuk tényleg meglepetés, ennyire nem volt ő jó, Touron kíváncsi leszek rá.

Svájci körön meg a prológ elég idiótára sikeredik, Castroviejo sehol, Talansky is szar volt, jó kezdés tőlem 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.velonation.com/News/ID/8703/Guimard-claims-Contador-could-have-used-mechanical-doping-in-Giro-dItalia.aspx?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+velonation_pro_cycling+%28Cycling+News+%26+Race+Results+|+VeloNation.com%29

Na ezt azért nem tudom komolyan venni...Black_Adder
Ez ugyanakkora hülyeség szerintem, mint amivel Cancellarat vádolták meg tavaly. Nem hiszem azt, hogy az ilyeneket akár csak egy szemernyit is komolyan kéne venni.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
http://www.velonation.com/News/ID/8703/Guimard-claims-Contador-could-have-used-mechanical-doping-in-Giro-dItalia.aspx?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+velonation_pro_cycling+%28Cycling+News+%26+Race+Results+|+VeloNation.com%29

Na ezt azért nem tudom komolyan venni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Á pedig Voecklerben gondolkodtam. De Moncutie lett belőle...
Ez van ha nem lát az ember egy szakaszt sem, csak az eredmények alapján próbál okoskodni.


Ja és ami a leggyönyörűbb, hogy a kibaszott szakmai gyakorlat miatt nem látom a Tourt, csak felvételről. KIRÁLY...eaglesmcnabb
Akkor gyere TdS-ezni, ott van erős Leopárd és eddig csak ketten vagyunk, szóval biztos a dobogó. 😉
http://www.cyclinggames.de/suisse/liga.html
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=267065#p267065

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Á pedig Voecklerben gondolkodtam. De Moncutie lett belőle...
Ez van ha nem lát az ember egy szakaszt sem, csak az eredmények alapján próbál okoskodni.


Ja és ami a leggyönyörűbb, hogy a kibaszott szakmai gyakorlat miatt nem látom a Tourt, csak felvételről. KIRÁLY...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nesze, Hagen nem bírta 😛 Feillu helyett egyébként tuti megvettem volna Kernt, ha tudom, hogy sérült, de hát ez van.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ahogy látom, kevés csapat hajította el Hagent. Remélem be fog jönni, bár a Giron elég sokszor már beszopatott a spanyol.
És Hagen szakadjon le, légysziii! 😊

És könyörgöm nyerje meg Wiggins az egész versenyt, annyira akarom hallani, hogy eláll a hangja Knézynek.

szerk: Basszus, a mezőny szedje már össze magát, így nem lesz ez jó nekem.

szerk2: Ez volt az utolsó verseny, hogy megvettem. Mindig megszopat. 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A mostani szitu halál vicces, a mezőnyben senki sem akar menni, McCartney, a gigahegyimenő meglépett és kilométerenként ad egy percet a mezőnynek 😂

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Andy Schleck mától nem viselheti a fehér trikót, ha jól tudom. Boldog születésnapot neki!

Holnapra pedig nagy dilemmában vagyok fantasyban, hogy mennyire kockáztassak, ez is ilyen so-so szakasz. Végülis hegyi befutó van, de annyira mégsem.Schleck
Jah, nekem is sok dilemmám volt mert a tervemhez hibádzott négyezer euró... persze ez általában így szokott lenni.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Andy Schleck mától nem viselheti a fehér trikót, ha jól tudom. Boldog születésnapot neki!

Holnapra pedig nagy dilemmában vagyok fantasyban, hogy mennyire kockáztassak, ez is ilyen so-so szakasz. Végülis hegyi befutó van, de annyira mégsem.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez a Degenkolb gyerek elég vad. Minden tekerésénél azt hiszem, hogy most fog elesni, de végül csak lenyom mindenkit. És a holland csodagyerekem, Ligthart hozott egy szép 9. helyet. Kár, hogy Martens gyengus volt.Schleck
Martensnek ez túl sík volt, én is gondolkodtam rajta de ő a klasszikusokra hajazó befejezéseket szereti. Degenkolb meg állat, sajnálom, hogy nagy kröre nincs esélye Cav miatt, de egyébként is vicces, hogy Cav mellett Goss és ő is ott van egy csapatban, plusz Eisel, bár ő már nem a régi. Remélem jövőre eligazol valahová mert szimpi ahogy megy.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Degenkolb gyerek elég vad. Minden tekerésénél azt hiszem, hogy most fog elesni, de végül csak lenyom mindenkit. És a holland csodagyerekem, Ligthart hozott egy szép 9. helyet. Kár, hogy Martens gyengus volt.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Knézy Jenőnek mit számít egy TdF összetett 4. hely, Wiggins szerinte még mindig összeesik egy hegyibefutó látványától. Gratulálok!Schleck
További vicc az, hogy egészen a befutóig azt hitték, hogy Geraint Thomas francia, úgy is mondták a nevét, Sipi külön megemlítette a ma jól menő franciák között. Egyre kevésbé vannak képben, na.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Knézy Jenőnek mit számít egy TdF összetett 4. hely, Wiggins szerinte még mindig összeesik egy hegyibefutó látványától. Gratulálok!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Malori elesett vagy mi a fenét csinált? Nagy húzás volt.. 😀Schleck
Én is filóztam rajta de utólag jó, hogy nem húztam be 😀 nyilván bukott különben nagyon gáz volna. Na mondjuk az elején ment a parádé mint prológokon általában, totál nímandok mentek jó időket, a végére azért helyre állt a rend.