Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Mi már nem akarunk negyediket, a harmadik után is pocsék volt és még úgy is elkaptam másodszor, igaz enyhén.
dande2
én nem számolom hogy hanyadik, hanem ősszel elmegyek oltatni biztos ami biztos
a flu kevésbé érdekel, de a köhögésem miatt ettől fosok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi már nem akarunk negyediket, a harmadik után is pocsék volt és még úgy is elkaptam másodszor, igaz enyhén.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
én ősszel tervezek megint menni oltatni, mondjuk hogy mit azt még nemtom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én is megint elkaptam, a picsába, ugyanazok a tünetek, mint január végén, valószínűleg mindkettő omikron.
A fáradság viszont erősebb, kihúztam a kukát a ház elé, és mintha lefutottam volna a félmaratont. 😕

Szerkesztette: Stoki
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként most oltanak is vhol ha vlk menne, mert csend van hogy milyen vakcina van, hanyadikra mit ajánlanak stb, stb ha vlk nagyon akarná,
Érdekes hogy nem használják legalább mint elterelést.
Ezek szerint azt mérték hogy a kutyát nem érdekli.
ozibozi
Ha a rezsipánik mellé a COVID-pánik is kitörne, az még tovább forralná az indulatokat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 687
Egyébként most oltanak is vhol ha vlk menne, mert csend van hogy milyen vakcina van, hanyadikra mit ajánlanak stb, stb ha vlk nagyon akarná,
Érdekes hogy nem használják legalább mint elterelést.
Ezek szerint azt mérték hogy a kutyát nem érdekli.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 hvg.hu/itthon/20220720_koronavirus_covid_jarvany_szamok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
reggel csináltam tesztet, nem kaptam el öcsémtől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 833
Nem el sikerült kapni nyár közepén ezt a szart..
Évi 1 oltás ősszel ütemre akartam ráálni, de csak nem sikerült addig kihúzni.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Faterom kórházban van (Korányi), most hívott, azt mondta bent azt mondták a nővérkék, hogy holnaptól látogatási tilalom...
warr_b
vazzzzzz...
Jobbulást neki!
zeman zemanla
Köszi. Előtte 3 hetet volt a Mávban, két hetet otthon, most meg egy hete a Korányiban. A baj csak az, hogy fogalmuk nincs az orvosoknak, hogy mi baja...
warr_b
Reggel 7-kor hívott a felesége, hogy pozitív lett faterom covid tesztje... tegnap kapott két adag vért, én kedd este voltam bent nála legutóbb... Fasza. Oltva persze nincs.
warr_b
Az mondjuk rohad gáz, hogy akárki bekerül a kórházba, az tuti elkapja(megfertőzik)...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
nálunk is befigyelt a cucc, mondjuk a tünetek kimerülnek időleges torokkaparásban meg elszórt orrfolyásban. még jó, hogy pár dolog be volt tervezve a következő másfél hétre...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faterom kórházban van (Korányi), most hívott, azt mondta bent azt mondták a nővérkék, hogy holnaptól látogatási tilalom...
warr_b
vazzzzzz...
Jobbulást neki!
zeman zemanla
Köszi. Előtte 3 hetet volt a Mávban, két hetet otthon, most meg egy hete a Korányiban. A baj csak az, hogy fogalmuk nincs az orvosoknak, hogy mi baja...
warr_b
Reggel 7-kor hívott a felesége, hogy pozitív lett faterom covid tesztje... tegnap kapott két adag vért, én kedd este voltam bent nála legutóbb... Fasza. Oltva persze nincs.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220713/robban-a-koronavirus-magyarorszagon-ezek-most-a-legfertozottebb-megyek-556027

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faterom kórházban van (Korányi), most hívott, azt mondta bent azt mondták a nővérkék, hogy holnaptól látogatási tilalom...
warr_b
vazzzzzz...
Jobbulást neki!
zeman zemanla
Köszi. Előtte 3 hetet volt a Mávban, két hetet otthon, most meg egy hete a Korányiban. A baj csak az, hogy fogalmuk nincs az orvosoknak, hogy mi baja...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Péntek óta nyomom itthon az "ipart", a hétfőn kezdődött nyári szabit egy pozitív PCR teszttel indítottuk.
Az asszony és a három hónapos csöppség is elkapta, de úgy néz ki megmaradunk.
Mindenki lázmentes 3 napja kb.

több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Faterom kórházban van (Korányi), most hívott, azt mondta bent azt mondták a nővérkék, hogy holnaptól látogatási tilalom...
warr_b
vazzzzzz...
Jobbulást neki!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faterom kórházban van (Korányi), most hívott, azt mondta bent azt mondták a nővérkék, hogy holnaptól látogatási tilalom...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Nálunk a cégnél is emelkednek ismét az esetszámok. Szerintem a nyarat még átvészeljük, aztán lehet ősz közepe körül ismét jön a káosz.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az új omikron variánsok - a 4-es és 5-ös - az eddigi adatok alapján súlyosabb lefolyású megbetegedést okoznak, mint a korábbiak, mert az alfa-deltához hasonlóan inkább az alsó légutakat és tüdőt támadják a felső légutak helyett. Fasza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220709/ugy-berobbant-a-koronavirus-olaszorszagban-hogy-nyari-oltasi-kampanyt-inditanak-555383

öcsém is elkapta közben, ő mondjuk lengyelországban volt
tegnap itt volt remélem én megúsztam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 24.hu/belfold/2022/07/05/koronavirus-jarvany-oltas-oltatlan-oltaszeptikus-statisztika-adat/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
 444.hu/2022/06/15/nemetorszagban-ujra-covid-jarvany-fenyeget-visszavezethetik-a-belteri-maszkviselest


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen vicces, hogy van egy cikk, ahol leírják, hogy Rosberget kitiltotta az F1, mert nincs oltva és az összes kb 10 komment arról szól, hogy milyen jól teszi, mert ő még élni akar és bla-bla-bla. Olvasva ezt 3 oltás után...mennyire végtelenül ostobák az emberek 😀
Klaci79
és ősszel veszem fel valszeg a kövit
Negritis
Reméljük addigra kijön a omeglére is hatásos verzija.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Milyen vicces, hogy van egy cikk, ahol leírják, hogy Rosberget kitiltotta az F1, mert nincs oltva és az összes kb 10 komment arról szól, hogy milyen jól teszi, mert ő még élni akar és bla-bla-bla. Olvasva ezt 3 oltás után...mennyire végtelenül ostobák az emberek 😀
Klaci79
és ősszel veszem fel valszeg a kövit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
Milyen vicces, hogy van egy cikk, ahol leírják, hogy Rosberget kitiltotta az F1, mert nincs oltva és az összes kb 10 komment arról szól, hogy milyen jól teszi, mert ő még élni akar és bla-bla-bla. Olvasva ezt 3 oltás után...mennyire végtelenül ostobák az emberek 😀