Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 341 — The Mathematician
Player 2 has entered the game:

 index.hu/belfold/2020/04/10/pesti_uti_idosek_otthona_koronavirus_fertozes_karacsony_gergely_fovaros_felelosseg/

 index.hu/belfold/2020/04/10/varosliget_kijarasi_korlatozas_karacsony_gergely_koronavirus/
Teabee
Jó azért maga az intézet tuti, h kaotikus volt és függetlenül a vírustól beleszarom mentalitás jellemezte a személyzetet, mert a rühesség a tisztálkodás hiányára utal és nem napok alatt alkul ki. Úgyhogy őket se kell mosdatni!
Fast Willie
de kellett volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Player 2 has entered the game:

 index.hu/belfold/2020/04/10/pesti_uti_idosek_otthona_koronavirus_fertozes_karacsony_gergely_fovaros_felelosseg/

 index.hu/belfold/2020/04/10/varosliget_kijarasi_korlatozas_karacsony_gergely_koronavirus/
Teabee
Jó azért maga az intézet tuti, h kaotikus volt és függetlenül a vírustól beleszarom mentalitás jellemezte a személyzetet, mert a rühesség a tisztálkodás hiányára utal és nem napok alatt alkul ki. Úgyhogy őket se kell mosdatni!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/974730159372483/posts/1529803720531788/
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Nem szeretem az olyan filmeket, amelyekben nincs lézerkard.😊
nagylaza
Nekem az ölős-baszós-partraszállós kategória a kedvencem 😁
warr_b
Egy filmen belül? Az lehet, hogy érdekelne. Ryan közleány meghentelése.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
"A pénteken ismertetett legújabb statisztika szerint Nagy-Britanniában eddig 8958-an haltak meg az új típusú koronavírus okozta betegségben. Ez azt jelenti, hogy az elmúlt 24 órában 980 halálesetről érkezett bejelentés a hatóságokhoz."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Nézzétek inkább a Ben Hurt a Filmcafén 😊 . Szabad Nagypéntekre is gondolni, süti belinkelt képe ellenére 😉 😛
dande
Bevillant, hogy szegény Kirk kint volt az első Super Bowlon.
nagylaza
És persze az is eszembe jutott, hogy melyik csapat nyert.😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Nézzétek inkább a Ben Hurt a Filmcafén 😊 . Szabad Nagypéntekre is gondolni, süti belinkelt képe ellenére 😉 😛
dande
Bevillant, hogy szegény Kirk kint volt az első Super Bowlon.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ejnye ejnye KariGeri ........
 m.origo.hu/itthon/20200407-53-apoltnak-es-12-dolgozonak-lettt-pozitiv-a-teszje.html
Kutyábol nem lesz szalona 😃
Külön piros pont az Origonak a hiteles és szubjektiv riportért.
Ma Magyaro. tényleg ez a szakma csúcsa amit az Origo képvisel.
Hajrá Fidesz

Most oszinten hogy viharba lehet ebbe nem felfedezni az ironiát 😃
Rózsa Sándor (betyár)
De tényleg 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Valaki ezt vette dicséretnek? Fura.
nagylaza
I'm so confused... 😕

Még mindig. Szóval megnézzük egy cigi után mi lesz.
gyeek
Tényleg azt hitted a Fideszt és az Origót dicsőitem mint egy agymosott szektás Viktor hívő?😃
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Nem szeretem az olyan filmeket, amelyekben nincs lézerkard.😊
nagylaza
Olyan film meg egy sincs, amiben az van 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 611 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem szeretem az olyan filmeket, amelyekben nincs lézerkard.😊
nagylaza
Nekem az ölős-baszós-partraszállós kategória a kedvencem 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 341 — The Mathematician
Nem szeretem az olyan filmeket, amelyekben nincs lézerkard.😊
nagylaza
akkor nézz Jay és Némabob visszagágot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Nem szeretem az olyan filmeket, amelyekben nincs lézerkard.😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 033 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézzétek inkább a Ben Hurt a Filmcafén 😊 . Szabad Nagypéntekre is gondolni, süti belinkelt képe ellenére 😉 😛
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Ejnye ejnye KariGeri ........
 m.origo.hu/itthon/20200407-53-apoltnak-es-12-dolgozonak-lettt-pozitiv-a-teszje.html
Kutyábol nem lesz szalona 😃
Külön piros pont az Origonak a hiteles és szubjektiv riportért.
Ma Magyaro. tényleg ez a szakma csúcsa amit az Origo képvisel.
Hajrá Fidesz

Most oszinten hogy viharba lehet ebbe nem felfedezni az ironiát 😃
Rózsa Sándor (betyár)
De tényleg 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Valaki ezt vette dicséretnek? Fura.
nagylaza
I'm so confused... 😕

Még mindig. Szóval megnézzük egy cigi után mi lesz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 www.origo.hu/nagyvilag/20200409-new-yorkban-egyre-tobb-a-fertozott.html
aztakurva
Negritis
"Kimondhatjuk tehát, hogy New York a tökéletes példája annak, hogy milyen katasztrófát okoz egy városban, ha határozatlan, késlekedő baloldali vezetés száll szembe egy veszéllyel. "
zinedine5
Továbbá:
"A New Yorkkal nagyjából azonos méretű (sőt, kicsit nagyobb), republikánus vezetésű Floridában tizedannyi fertőzött van, mint New Yorkban."
"A határozatlan és késlekedő baloldali politikusok taszították a járványba New Yorkot."
Pedig az USA republikánus elnöke megfeszített erővel készült a védekezésre. Vagy nem?
"Trump szerint a koronavírus a demokraták hoaxa, amivel el akarják mozdítani":
 index.hu/kulfold/2020/02/29/trump_szerint_a_koronavirus_a_demokratak_hoaxa_amivel_el_akarjak_mozditani/
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 508 — Lucas Scott
Én ma az idén először megmartoztam a tengerben (meg csak térdig de kb 20percig álltam a vízben) és hosszú idő után aludtam egy jót s tenger morajlasara a homokban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 317 — Ajmo Vatreni
 www.origo.hu/nagyvilag/20200409-new-yorkban-egyre-tobb-a-fertozott.html
aztakurva
Negritis
"Kimondhatjuk tehát, hogy New York a tökéletes példája annak, hogy milyen katasztrófát okoz egy városban, ha határozatlan, késlekedő baloldali vezetés száll szembe egy veszéllyel. "
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 444.hu/2020/04/10/a-szennyvizben-kutatjak-hogy-valojaban-mekkora-a-jarvany

Ha ismertek a kulazasi szokasok, akkor eleg gyorsan lehetne kb up to date kepet kapni a fertozottek szamarol (legalabb nagysagrendileg). Nem ismerem a csatornahalozatot es (szenny)vizugyben sem vagyok jartas, de gondolom nagyjabol foldrajzilag is pontos becsleseket lehetne mondani (pl varosonkent, Bpn keruletenkent), naponta frissitve.
Borbinho
Igen, Süti már írt erről. (Hollandiáról)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Srácok, én ma egész nap olvastam, el is felejtettem hogy vírus van. Nincs kedvem visszaolvasni, volt valami érdekes? Nagy bejelentés vagy bármi? Na megyek vissza a könyvemhez, később benézek. Az se baj ha nem történt semmi 😊
bcsarli
dohányboltok max 3ig lehetnek nyitva
megy is a hiszti miatta
Negritis
Nem érint. Bár a lottót egy ilyenben szoktam feladni, és minimum 3-ig dolgozom. Erre ki kell majd találnom valamit.
Áááá, mehetek postára 😊
bcsarli
Szóval: a posta meddig van nyitva?
nagylaza
Az is csak 3-ig?!
bcsarli
A posta honlapja szerint elvileg tovább is, de érdemes helyben tájékozódni. Tegnap én megszívtam a bankkal.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 341 — The Mathematician
 www.origo.hu/nagyvilag/20200409-new-yorkban-egyre-tobb-a-fertozott.html
aztakurva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Srácok, én ma egész nap olvastam, el is felejtettem hogy vírus van. Nincs kedvem visszaolvasni, volt valami érdekes? Nagy bejelentés vagy bármi? Na megyek vissza a könyvemhez, később benézek. Az se baj ha nem történt semmi 😊
bcsarli
dohányboltok max 3ig lehetnek nyitva
megy is a hiszti miatta
Negritis
Nem érint. Bár a lottót egy ilyenben szoktam feladni, és minimum 3-ig dolgozom. Erre ki kell majd találnom valamit.
Áááá, mehetek postára 😊
bcsarli
Szóval: a posta meddig van nyitva?
nagylaza
Az is csak 3-ig?!

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Ejnye ejnye KariGeri ........
 m.origo.hu/itthon/20200407-53-apoltnak-es-12-dolgozonak-lettt-pozitiv-a-teszje.html
Kutyábol nem lesz szalona 😃
Külön piros pont az Origonak a hiteles és szubjektiv riportért.
Ma Magyaro. tényleg ez a szakma csúcsa amit az Origo képvisel.
Hajrá Fidesz

Most oszinten hogy viharba lehet ebbe nem felfedezni az ironiát 😃
Rózsa Sándor (betyár)
De tényleg 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Valaki ezt vette dicséretnek? Fura.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 444.hu/2020/04/10/a-szennyvizben-kutatjak-hogy-valojaban-mekkora-a-jarvany

Ha ismertek a kulazasi szokasok, akkor eleg gyorsan lehetne kb up to date kepet kapni a fertozottek szamarol (legalabb nagysagrendileg). Nem ismerem a csatornahalozatot es (szenny)vizugyben sem vagyok jartas, de gondolom nagyjabol foldrajzilag is pontos becsleseket lehetne mondani (pl varosonkent, Bpn keruletenkent), naponta frissitve.
Borbinho
hát, azért most a sok otthonmaradóval ez nem ilyen egyszerű 😀
Negritis
Pont most jo, otthon kulazik mindenki, aki amugy munkaban szokott 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
El kell kezdeni politikusként gondolkodnia az ellenzéknek. Mert abban biztosak lehetnek, hogy OV már most azon dolgozik, hogy kenje rájuk a gazdasági válságot.
zinedine5
Hát lehet, hogy azon dolgozik, de ez az önkormányzatokkal való baszakodás sztem minden szempontból hatalmas öngól lesz. Ezzel csak tovább fog gyengülni a fidesz azokon a helyeken amiket elbuktak (BP-el az élen), nem is értem mit várnak ettől, az agymosottakon kívül ezt senki se fogja pozitívan nézni, azoknak meg úgyis mind1 mi történik.. Arról nem beszélve, hogy az országnak ez mennyire rossz így.
Szesze
Az, hogy az országgal mi lesz, az OV-nél csak járulékos.

Abban egyetértünk, hogy ez öngól, csak fel kellene ébredni az ellenzéki polgármestereknek is és ehhez a játékhoz igazítani a taktikát.
zinedine5
mondjuk az ami ezután jönni fog finoman szólva is nekik fog dolgozni, szóval az is elég lenne, ha kivételesen nem rúgnának öngólokat.. (persze sajnos elég nagy ára lesz ennek)
több mint 4 éve
Teabee Denver Broncos 717
Player 2 has entered the game:

 index.hu/belfold/2020/04/10/pesti_uti_idosek_otthona_koronavirus_fertozes_karacsony_gergely_fovaros_felelosseg/

 index.hu/belfold/2020/04/10/varosliget_kijarasi_korlatozas_karacsony_gergely_koronavirus/

Szerkesztette: Teabee