NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Igen, Vajna esetében azok is elismerték, hogy kellemesen csalódtak, akik nagyon ellene voltak a kinevezésének. Időnként borulnak a prekoncepciók.
nagylaza
emelt a magyar film szintjén, de sokszor volt direkt biztonsági játék
rizikót nem nagyon akart vállalni, amivel ugye az volt h a nagyon szar és a nagyon elvont alkotások kerültek partvonalra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
X a rendszerből törölve
Viszkis
Remélem legközelebb sikerül meghalnod
martfűi rém

és én a lajkót meg a drakulicsot is szórakoztatónak találtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rokaur 869
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
Hááát...
Nem tom, de a magyar filmiparnak pl. jól jött Vajna atyáskodása...
empty taxi
Igen, Vajna esetében azok is elismerték, hogy kellemesen csalódtak, akik nagyon ellene voltak a kinevezésének. Időnként borulnak a prekoncepciók.
nagylaza
ilyenkor a legfájóbb, hogy lehetne ezt rendessen is csinálni ha szakembert ültetnek a székbe....
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
Hááát...
Nem tom, de a magyar filmiparnak pl. jól jött Vajna atyáskodása...
empty taxi
Igen, Vajna esetében azok is elismerték, hogy kellemesen csalódtak, akik nagyon ellene voltak a kinevezésének. Időnként borulnak a prekoncepciók.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Spanyolok:

04.02: 7947/961

04.03: 7134/850

04.04: 6969/749

04.05: 5478/694

04.06: 3386/414
Vrij6
Ha ez tényleg osztás lenne...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 821 — Patriot
Mondjuk arra baromi kíváncsi vagyok, hogy mit lehetne most kezdeni a turizmussal és a vendéglátással? Azokkal az ágazatokkal, ahol nincs forgalom, szerintem semmit. Inkább azokra az ágazatokra koncentráljon, ahol van még termelés, de akár a logisztika akár a vásárlóerő csökkenése miatt visszaesett a bevétel. Itt tudna egyedül belenyúlni.
Szokol
Rengeteg ember dolgozik az említett ágazatokban. Muszáj kezdenki vele valamit, mert fizetés nélkül maradhatnak az emberek és ez aztán a többi ágazatra is kihat, mint pl kereskedelem..akár az internetes is, ami még azért megy normálisan.
Klaci79
Turizmussal és vendéglátással annyit tudsz most csinálni, hogy a vállalkozások kapnak felújításra lóvét, az alkalmazottak pedig 6 havi munkaügyi támogatást. Ezek a szektorok meghaltak most.

A(z élelmiszeren kívüli) kereskedelemben ha megkapod az 50 % támogatást az emberkére, akkor annyiért be fogja vállalni a továbbfoglalkoztatást a vállalkozó.
Szokol
Ne felejtsd el, hogy ez már akkor szar volt, amikor válság sem volt. Alig találtak embert a Balcsira, főleg rendesen bejelentve. Ha elengedik az embereket és vége a válságnak lehet majd még többen mennek nyugatra.
Ha munkaügyi támogatást adsz, akkor maradhat a cégnél is, nálunk is levették 50%-ra a pénzeket, de elengedni nem akarnak nyilván. Az meg csak technikai kérdés, hogy milyen jogcímen ad támogatást az állam, ha ad, nem?
Klaci79
Kezdő intézkedésnek lehetne a repiadó eltörlése, olyan formában, hogy annak mértékét vendéglátóiparban / rendezvényen stb kell elkölteni. Technikailag be kell vallani, de a befizetés levonható vagy valami ilyesmi. Sőt, akár 150%-ra felvinni.
SZÉP kártya visszavezetése, adómentes rész növelése.
Szinház, mozi, rendezvény, koncert stb ÁFA kulcsát levinni 2 éven át 5%-ra

Vannak még ötleteim, ha érdekel. De válaszolhatsz egy tyűűűűűűűűűűű-vel is.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
cserébe készült itt egy csomó külföldi produkció pénzeket generálva

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
Hányat láttál? (Tudom, ha hányat, akkor nem kell.)
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
Majd most fog:
Hogyan kezeltem a válságot tökéletesen-életrajzi film OVi-ról
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
LoveSobri
Hááát...
Nem tom, de a magyar filmiparnak pl. jól jött Vajna atyáskodása...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Spanyolok:

04.02: 7947/961

04.03: 7134/850

04.04: 6969/749

04.05: 5478/694

04.06: 3386/414
Vrij6
Dél-Koreában viszont lehet jön a második hullám.. 😕
Igor
ezt mi alapján?
itt nem látszik hasonló tendencia:

 www.worldometers.info/coronavirus/country/south-korea/
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Spanyolok:

04.02: 7947/961

04.03: 7134/850

04.04: 6969/749

04.05: 5478/694

04.06: 3386/414
Vrij6
a mai még nőhet, van hogy 2 részletben adjaák le az adatokat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 761
Filmipar.
Kicseszettul fontos Vitya, komolyan!!!!
Egy értékelhető magyar film nem készült az elmúlt években....
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Orbán Balázs: KG és a többi ellenzéki kerületi pm ne kockáztassanak emberéleteket.
Pofám leszakad!
Tactful Cactus
Van még Gulyás Gergely is a témában. Kíváncsi rá valaki?
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Spanyolok:

04.02: 7947/961

04.03: 7134/850

04.04: 6969/749

04.05: 5478/694

04.06: 3386/414
Vrij6
Dél-Koreában viszont lehet jön a második hullám.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Orbán Balázs: KG és a többi ellenzéki kerületi pm ne kockáztassanak emberéleteket.
Pofám leszakad!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
A nyugdíjas nem egyenlő a nyuggerrel.
Tényleg ilyen kevesen ismerik ezt a politikai fogalmat?!


 youtu.be/ggpv2NjNFL4
Sobri Jóska
jaj ne, Puzsér kontent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Spanyolok:

04.02: 7947/961

04.03: 7134/850

04.04: 6969/749

04.05: 5478/694

04.06: 3386/414

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?
Sobri Jóska
Gondolom ezt nekem címezted. Azért nem ugyanarról beszélünk, mert mint lentebb is kifejtettem, ha nyugger geci a nyugdíjasnak egy kicsi részhalmaza (amivel még én is kiegyezek, a te és értelmezésedet és dankodavid későbbi magyarázatát elfogadva) onnantól kezdve dankodavid kifakadása értelmetlenné válik. Felesleges olyan miatt felháborodni, ami nincs.
Lecsó
Nem neked címeztem.
Tőled sosem olvastam ilyen általánosítást.
Pár naponta felbukkan ennél-annál minden fideszszavazó egy kalap alá vett leostobázása, lehülyézése, leagyhalottazása. Ennek butaságát állítottam párhuzamba a ti disputátok témájával.
Sobri Jóska
A nyugger pedig még át is szavaz, annyira geci. Ők választották meg Medgyessyt, Gyurcsányt és Orbánt is
Fast Willie
Így van.
Minden pártnak vannak a fix saját szektás nyuggerei, és vannak a fixen megvehető/átcsábítható nyuggerei.
Sobri Jóska
De ez minden generációra igaz, csak ők a legnagyobb számúak és a leginkább elhivatottak a témában, ezáltal logikus módon a politikusok nyilván kiemelten foglalkoznak velük (még, ha sokszor csak látszólag is, mint pl most), annak ellenére hogy világos, hogy a jelenlegi nyugdíjrendszer kb 10 év múlva össze fog omlani.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Mamám karanténban.
Lázas.
Idősek otthona Békés megye.
3an lázasak már.
Nem tesztelik őket majd ha fulladnak.
Bazzani
jobbulást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 895 — beers & Packers
Mamám karanténban.
Lázas.
Idősek otthona Békés megye.
3an lázasak már.
Nem tesztelik őket majd ha fulladnak.
Bazzani
Mielőbbi gyógyulást kívánok neki, nekik!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
A szomszédaim nyugdíjasok, még a kerti budiban is a Klubrádiót hallgatják. ÉS???
Charlie Firpo
Az pont oda való, nem?

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?
Sobri Jóska
Gondolom ezt nekem címezted. Azért nem ugyanarról beszélünk, mert mint lentebb is kifejtettem, ha nyugger geci a nyugdíjasnak egy kicsi részhalmaza (amivel még én is kiegyezek, a te és értelmezésedet és dankodavid későbbi magyarázatát elfogadva) onnantól kezdve dankodavid kifakadása értelmetlenné válik. Felesleges olyan miatt felháborodni, ami nincs.
Lecsó
Nem neked címeztem.
Tőled sosem olvastam ilyen általánosítást.
Pár naponta felbukkan ennél-annál minden fideszszavazó egy kalap alá vett leostobázása, lehülyézése, leagyhalottazása. Ennek butaságát állítottam párhuzamba a ti disputátok témájával.
Sobri Jóska
A nyugger pedig még át is szavaz, annyira geci. Ők választották meg Medgyessyt, Gyurcsányt és Orbánt is
Fast Willie
Így van.
Minden pártnak vannak a fix saját szektás nyuggerei, és vannak a fixen megvehető/átcsábítható nyuggerei.

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?
Sobri Jóska
Gondolom ezt nekem címezted. Azért nem ugyanarról beszélünk, mert mint lentebb is kifejtettem, ha nyugger geci a nyugdíjasnak egy kicsi részhalmaza (amivel még én is kiegyezek, a te és értelmezésedet és dankodavid későbbi magyarázatát elfogadva) onnantól kezdve dankodavid kifakadása értelmetlenné válik. Felesleges olyan miatt felháborodni, ami nincs.
Lecsó
Nem neked címeztem.
Tőled sosem olvastam ilyen általánosítást.
Pár naponta felbukkan ennél-annál minden fideszszavazó egy kalap alá vett leostobázása, lehülyézése, leagyhalottazása. Ennek butaságát állítottam párhuzamba a ti disputátok témájával.
Sobri Jóska
A nyugger pedig még át is szavaz, annyira geci. Ők választották meg Medgyessyt, Gyurcsányt és Orbánt is
Fast Willie
A szomszédaim nyugdíjasok, még a kerti budiban is a Klubrádiót hallgatják. ÉS???

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?
Sobri Jóska
Gondolom ezt nekem címezted. Azért nem ugyanarról beszélünk, mert mint lentebb is kifejtettem, ha nyugger geci a nyugdíjasnak egy kicsi részhalmaza (amivel még én is kiegyezek, a te és értelmezésedet és dankodavid későbbi magyarázatát elfogadva) onnantól kezdve dankodavid kifakadása értelmetlenné válik. Felesleges olyan miatt felháborodni, ami nincs.
Lecsó
Nem neked címeztem.
Tőled sosem olvastam ilyen általánosítást.
Pár naponta felbukkan ennél-annál minden fideszszavazó egy kalap alá vett leostobázása, lehülyézése, leagyhalottazása. Ennek butaságát állítottam párhuzamba a ti disputátok témájával.
Sobri Jóska
A nyugger pedig még át is szavaz, annyira geci. Ők választották meg Medgyessyt, Gyurcsányt és Orbánt is