NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?
Sobri Jóska
Gondolom ezt nekem címezted. Azért nem ugyanarról beszélünk, mert mint lentebb is kifejtettem, ha nyugger geci a nyugdíjasnak egy kicsi részhalmaza (amivel még én is kiegyezek, a te és értelmezésedet és dankodavid későbbi magyarázatát elfogadva) onnantól kezdve dankodavid kifakadása értelmetlenné válik. Felesleges olyan miatt felháborodni, ami nincs.
Lecsó
Nem neked címeztem.
Tőled sosem olvastam ilyen általánosítást.
Pár naponta felbukkan ennél-annál minden fideszszavazó egy kalap alá vett leostobázása, lehülyézése, leagyhalottazása. Ennek butaságát állítottam párhuzamba a ti disputátok témájával.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=Xv1hM-WVbkU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?
Sobri Jóska
Gondolom ezt nekem címezted. Azért nem ugyanarról beszélünk, mert mint lentebb is kifejtettem, ha nyugger geci a nyugdíjasnak egy kicsi részhalmaza (amivel még én is kiegyezek, a te értelmezésedet és dankodavid későbbi magyarázatát elfogadva) onnantól kezdve dankodavid kifakadása értelmetlenné válik. Felesleges olyan miatt felháborodni, ami nincs.
A normális fidesz szavazó és a fidesznyik tevékenységének végeredménye ugyanaz. Maximum a motivációjuk más.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Mamám karanténban.
Lázas.
Idősek otthona Békés megye.
3an lázasak már.
Nem tesztelik őket majd ha fulladnak.
Bazzani
a francba 😕 nagyon szurkolok, hogy ne legyen tragédia
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
- A nyugdíjkérdés a 2021-es költségvetést érinti, azt jó eséllyel augusztusnál előbb nem tárgyalja a Parlament.

- A lényeg: 3000 milliárdos pénzpumpa indul.

No meg ez:
Palkovics: Magyarország forrásokat csoportosít át, nem lépi túl a kereteket
A gazdasági kamarák, vállalkozói szervezetek javaslatai is beépültek a gazdaság újraindítását szolgáló kormányzati lépésekbe – hangsúlyozta Palkovics László innovációs és technológiai miniszter a gazdasági élet felsővezetőivel tartott videókonferencián 2020. április 6-án, Budapesten az ITM közleménye szerint.

A gazdasági ügyekben érintett minisztériumok és a Magyar Nemzeti Bank vezetői mellett a megbeszélésen a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK), a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége (MGYOSZ), a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK), a Turisztikai és Vendéglátó Munkaadók Országos Szövetsége (VIMOSZ), a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ), az Amerikai Kereskedelmi Kamara (AmCham) és a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara (DUIHK) képviselői vettek részt. A felek az egyeztetéseket a gazdaságvédelmi intézkedések bejelentése után, a következő napokban hasonló körben folytatják.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mamám karanténban.
Lázas.
Idősek otthona Békés megye.
3an lázasak már.
Nem tesztelik őket majd ha fulladnak.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem ugyanolyan butaság a nyuggert nyugdíjasnak kezelni, mint a fidesznyiket fideszszavazónak?
Én szerencsére sok tisztességben megőszült nyugdíjast ismerek, és kevés geci nyuggert.
És szerencsére sok teljesen normális fideszszavazót, és kevés agyhalott fidesznyiket.
Miben más, mennyivel kevésbbé butaság, amikor valaki bőszen egy kalap alatt fikáz, agyhalottaz minden fideszszavazót, mintha fidesznyik lenne, mint a nyugdíjast összetéveszteni a nyuggerrel?
Vagy nem lehet, hogy azért némileg annak is a hibája, aki ugrik mindenre, amit szerinte hall, majd átértelmez, és a valóság helyett már a fejében megképzettekre reagál, a fogalmak pontos ismerete nélkül?

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Érdemes megnézni az index vezércikkének a címét, és egyből megvan, miért kellett ez a szinte semennyibe nem kerülő intézkedés.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 595 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kulfold/2020/04/06/lemondott_a_skot_tisztifoorvos_miutan_nem_tartotta_be_a_sajat_kereseit/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Es mig te elintezed egy jelzoismetlessel -hasznos retorikai fogas ...
dankodavid
Csak annyira, mint az általánosítás.
Nézd, nem tudom ki vagy, nem is érdekel. Amikor ilyen jelzőt olvasok, akkor nem általánosságban gondolok egy társadalmi rétegre, mint te, hanem eszembe jut anyám. Aki nyugdíjasként, 71 évesen egészen a járvány elejéig dolgozott heti 10-20 órában. Nem azért, mert nem jött ki a nyugdíjából, hanem mert nem érezte jól magát otthon, egyedül. Én kértem meg, vagy ha úgy tetszik, köteleztem rá hogy otthon maradjon. Minden nap beszélek vele, tartom benne a lelket, mert még a 2 emelettel lejjebb lakó nővérével is csak telefonon meg skypon beszél. Én meg nem láttam 2 hónapja. Tudom, hogy neki sem könnyű, mert amíg én dolgozom, meg veled trécselek, ő kurvára haszontalannak érzi magát, mert még nekünk sem tud segíteni. Ha neked nincs élő nyugdíjas rokonod, akkor örülj neki, most egy gonddal kevesebb.
Lecsó
De az nem elvarhato senkitol, hogy mindenki szemelyes asszociacioira tekintettel fogalmazza meg minden esetben a mondanivalojat. En pontosan leirtam, kiket ertek ez alatt, ha edesanyadra ez nem ervenyes, nyilvanvaloan nem rola beszeltem, igy indokolatlanna valik a megbantottsagod is. Ahogyan innentol kezdve -te is leirod, nem ismersz- az is indokolatlan es mi tobb, rendkivul karos az is, hogy a vitapartnert az “iszonyatosan buta” jelzovel illetsz, es mindezt egyetlen, kesobb a kotekedok kedveert pontositott jelzore alapozva. Igy, ahogy most irtal, felolem beszelhetunk arrol, hogy miert tevedek, esetleg arrol, tul nyers neha a stilusom (ezt keszseggel elfogadom, mert teny), de hasonlitsd ossze ennek es az elozonek a hangnemet. Raadasul nyilvanvaloan tavol all tolem, hogy barkinek az anyjarol velemenyt alkossak, ha ilyen lennek, akkor a korabbi esetekben, amikor a tema kapcsan szinten szemelyeskedes volt a valasz, akkor ott is azzal folytattam volna, hogy “ahaaaa, hat ha az anyad nyugger akkor nyuggergeci is”, amit nyilvanvaloan nem tettem meg.
dankodavid
Ok. Pontosítok, nem te vagy buta, hanem a hsz-od volt butaság.
Ugyanis ha te ezt a jelzőt a nyugdíjasok egy viszonylag kicsi, általad, vagy Sobri által jellemzett csoportjára érted, akkor viszont a pánikfélelmed lesz okafogyott, mivel egy marginális társadalmi csoportról beszélsz, akik nem döntenek el semmit, és nem váltják aprópénzre senki jövőét. Lényegtelenek. De a nekik (IS) jutatott 53. heti nyugdíj alkalmas arra, hogy tematizálja a közbeszédet, és az OV szája íze szerint folyjon tovább. Ezért butaság ezen kiakadni.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
 m.logout.hu/bejegyzes/vakegerke/kellemetlen_ember_a_nyugger.html

 tibiatya.blogstar.hu/2017/08/18/a-nyugger-nem-a-nyugdijas-a-bulinegyedet-nyuggerek-akarjak-szetbaszni-/41383/

 mandiner.hu/cikk/20161024_puzser_robert_az_agressziv_nyugger_sopredek_ujra_akcioban

„Az agresszív nyugger söpredék újra akcióban. ... Ütnek, köpnek, mocskolnak, hazaárulóznak és náciznak. Ők a keménymag a tüntetéseken, megszállják a kommentfalakat, s mert ők szavaznak a legfegyelmezettebben, az ő lájkjaikért tiporják egymást a politikusok. “

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 216
Es mig te elintezed egy jelzoismetlessel -hasznos retorikai fogas ...
dankodavid
Csak annyira, mint az általánosítás.
Nézd, nem tudom ki vagy, nem is érdekel. Amikor ilyen jelzőt olvasok, akkor nem általánosságban gondolok egy társadalmi rétegre, mint te, hanem eszembe jut anyám. Aki nyugdíjasként, 71 évesen egészen a járvány elejéig dolgozott heti 10-20 órában. Nem azért, mert nem jött ki a nyugdíjából, hanem mert nem érezte jól magát otthon, egyedül. Én kértem meg, vagy ha úgy tetszik, köteleztem rá hogy otthon maradjon. Minden nap beszélek vele, tartom benne a lelket, mert még a 2 emelettel lejjebb lakó nővérével is csak telefonon meg skypon beszél. Én meg nem láttam 2 hónapja. Tudom, hogy neki sem könnyű, mert amíg én dolgozom, meg veled trécselek, ő kurvára haszontalannak érzi magát, mert még nekünk sem tud segíteni. Ha neked nincs élő nyugdíjas rokonod, akkor örülj neki, most egy gonddal kevesebb.
Lecsó
De az nem elvarhato senkitol, hogy mindenki szemelyes asszociacioira tekintettel fogalmazza meg minden esetben a mondanivalojat. En pontosan leirtam, kiket ertek ez alatt, ha edesanyadra ez nem ervenyes, nyilvanvaloan nem rola beszeltem, igy indokolatlanna valik a megbantottsagod is. Ahogyan innentol kezdve -te is leirod, nem ismersz- az is indokolatlan es mi tobb, rendkivul karos az is, hogy a vitapartnert az “iszonyatosan buta” jelzovel illetsz, es mindezt egyetlen, kesobb a kotekedok kedveert pontositott jelzore alapozva. Igy, ahogy most irtal, felolem beszelhetunk arrol, hogy miert tevedek, esetleg arrol, tul nyers neha a stilusom (ezt keszseggel elfogadom, mert teny), de hasonlitsd ossze ennek es az elozonek a hangnemet. Raadasul nyilvanvaloan tavol all tolem, hogy barkinek az anyjarol velemenyt alkossak, ha ilyen lennek, akkor a korabbi esetekben, amikor a tema kapcsan szinten szemelyeskedes volt a valasz, akkor ott is azzal folytattam volna, hogy “ahaaaa, hat ha az anyad nyugger akkor nyuggergeci is”, amit nyilvanvaloan nem tettem meg.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
A nyugdíjas nem egyenlő a nyuggerrel.
Tényleg ilyen kevesen ismerik ezt a politikai fogalmat?!


 youtu.be/ggpv2NjNFL4

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Es mig te elintezed egy jelzoismetlessel -hasznos retorikai fogas ...
dankodavid
Csak annyira, mint az általánosítás.
Nézd, nem tudom ki vagy, nem is érdekel. Amikor ilyen jelzőt olvasok, akkor nem általánosságban gondolok egy társadalmi rétegre, mint te, hanem eszembe jut anyám. Aki nyugdíjasként, 71 évesen egészen a járvány elejéig dolgozott heti 10-20 órában. Nem azért, mert nem jött ki a nyugdíjából, hanem mert nem érezte jól magát otthon, egyedül. Én kértem meg, vagy ha úgy tetszik, köteleztem rá hogy otthon maradjon. Minden nap beszélek vele, tartom benne a lelket, mert még a 2 emelettel lejjebb lakó nővérével is csak telefonon meg skypon beszél. Én meg nem láttam 2 hónapja. Tudom, hogy neki sem könnyű, mert amíg én dolgozom, meg veled trécselek, ő kurvára haszontalannak érzi magát, mert még nekünk sem tud segíteni. Ha neked nincs élő nyugdíjas rokonod, akkor örülj neki, most egy gonddal kevesebb.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Valaki utána járt már itt, hogy az alanyi jogon járó alapjövedelem az milyen formában működő felállás lehetne?
Eazzy
hogy érted?
Negritis
Én a new world order nem konteós verzióján gondolkodám itt homeoffice-ban. Aztán próbálom a macskát meggyőzni, hogy van értelme alapjövedelemnek, de még lusta voltam utánaolvasni a témának.
Eazzy
 www.businessinsider.com/finland-basic-income-experiment-reasons-for-failure-2019-12

 www.yang2020.com/what-is-freedom-dividend-faq/

 en.wikipedia.org/wiki/Basic_income_around_the_world
Negritis
Köszi!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Valaki utána járt már itt, hogy az alanyi jogon járó alapjövedelem az milyen formában működő felállás lehetne?
Eazzy
hogy érted?
Negritis
Én a new world order nem konteós verzióján gondolkodám itt homeoffice-ban. Aztán próbálom a macskát meggyőzni, hogy van értelme alapjövedelemnek, de még lusta voltam utánaolvasni a témának.
Eazzy
 www.businessinsider.com/finland-basic-income-experiment-reasons-for-failure-2019-12

 www.yang2020.com/what-is-freedom-dividend-faq/

 en.wikipedia.org/wiki/Basic_income_around_the_world

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Valaki utána járt már itt, hogy az alanyi jogon járó alapjövedelem az milyen formában működő felállás lehetne?
Eazzy
hogy érted?
Negritis
Én a new world order nem konteós verzióján gondolkodám itt homeoffice-ban. Aztán próbálom a macskát meggyőzni, hogy van értelme alapjövedelemnek, de még lusta voltam utánaolvasni a témának.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=cVJgKeKwEc8
 napidroid.hu/sokak-szerint-az-5g-terjeszti-koronavirus-jarvanyt-adotornyokat-gyujtottak-fel-emiatt/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 314 — The Mathematician
Valaki utána járt már itt, hogy az alanyi jogon járó alapjövedelem az milyen formában működő felállás lehetne?
Eazzy
hogy érted?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Valaki utána járt már itt, hogy az alanyi jogon járó alapjövedelem az milyen formában működő felállás lehetne?
Eazzy
eddig kisérletek alapján sehogy

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Valaki utána járt már itt, hogy az alanyi jogon járó alapjövedelem az milyen formában működő felállás lehetne?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 216
Amugy pontosan milyen beveteltol esnek el a nyugger gecik azzal, ha otthon ulnek, ami indokolja, hogy mar megint fenyesre legyen nyalva a segguk? Marmint nyilvan azon tul, hogy keszulunk a 21-es elotehozottra. Annyira kurva jo, hogy az egyetlen reteg, aki semmifele formaban nem veszit penzt, megint azoknak az adoforintjaibol lesz megvasarolva, akik amugy most beveteleik 50-90%-tol elesnek.
dankodavid
"Nyugger gecik". Ez komoly?
nagylaza
sajnos úgy tűnik az..
Szesze
Majd eufemizmusokba burkolom legkozelebb azt a velemenyem, ami az unokaik jovojet apropenzre valtokra vonatkozik. Ok, a mentalitasuk a betegseg, Viktor a tunet, ugyanis ha nem az ilyen intezkedesek vezetnenek el a ketharmadhoz, o sem ezt csinalna.
dankodavid
Figyelj, nagyi, ne haragudj, nem akarom eufemizmusokba burkolni a véleményemet: te egy nyugger geci vagy.
nagylaza
Jajjj, edesjoistenem, akkor legkozelebb igyekszem szabatosabban definialni, milyen viselkedes alapjan tartozik valaki a kategoriaba. Mert amugy a terminologiaba nyilvan bele lehet kotni, ellenben azt tovabbra se tudja senki sem vitatni, hogy ok lofasz penztol sem esnek el jelenleg, ha a fia penzebol elo oregen akarunk sirankozni, akkor erre azt tudom mondani, foglalkozzunk a fiuval, aki minden bevetol elesett, ne az x+10%-os nyuggert sajnaljuk. Ok meg mindig nem buknak semmit, ez egy nyilvanvalo kampanyfogas es mint olyan, arra epit, hogy ennyibol megvehetok. Ez pedig igenis erdemesse teszi az erintettek koret az elobb emlitett megnevezesre de hadd ne kelljen mar igy beszelnem.
dankodavid
Azért vagy borzasztóan buta, mert a "nyugger gecit" okolod azért, amiért a tolvaj geci az ő szavazatára játszik. Vagy mert azt hiszed, hogy ezzel az összes nyugger geci automatikusan a tolvaj gecire fog szavazni. Vagy mert nem tudsz olyan élethelyzetet elképzelni, amikor egy nyugger geci hasznos tagja lehet a társadalomnak. Amúgy meg azért, mert a saját nyomorúságodért mindig valaki mást kell okolnod...
Lecsó
Mindig a tarsadalom az oka annak, ha egy politikus olyan, amilyen, sosem forditva. A sajat eletemre speciel nagyon minimalis vagy semmilyen hatasa nincs annak, hogy ok most kapnak plusz egy havi nyugdijat, ellenben az, hogy a szavazataik kedveert megkapjuk kadart, mert nekik kadar kell, az igenis lehet szamomra taszito, elvi alapu konfliktus. A fenntartott kozeg, mukodesi mechanizmusok, amik kifejezetten az o felnottkorukat jellemeztek es aminek a fenntartasaban erdekeltek, az is lehet szamomra problemas.

Mint ahogyan az is problemas, hogy szerintem pontosan leirtam, kiket ertek a jelzo alatt, tovabbra is figyelmen kivul van hagyva, legalabbis erre tudok gondolni annak fenyeben, hogy egy olyan esetet vazolsz, ami szerintem a definiciom hatarain kivul esik. Es mig te elintezed egy jelzoismetlessel -hasznos retorikai fogas es kapsz majd ra lajkokat, vitathatalan-, de tovabbra se az allitasommal vitatkozol, hanem szandekosan felremagyarazod a leirtakat, sot, mi tobb, lovagolsz egy kurva jelzon, szemelyeskedve, mig en senkivel szemben sem engedtem meg magamnak ezt a stilust. De nyilvanvaloan en vagyok ostoba, bar nem biztos, hogy azert, amiert te ezt gondolod 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 500 — StuG Life
Nem igazán elégedettek a befektetők:
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=308N_vtelen.jpg
Klaci79
befektetők sosem a nyugdíjasok érdekeit nézik pl ...
csebi
ami az ő szempontjukból nézve (emberi tényezőket hanyagolva) érthető

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 498 — Lucas Scott
Nem igazán elégedettek a befektetők:
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=308N_vtelen.jpg
Klaci79
befektetők sosem a nyugdíjasok érdekeit nézik pl ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 498 — Lucas Scott
Az állásinterjúk hogy mennek manapság? Továbbra is napi kismillió megkeresést kapok, és a mostani munkahelyemen benne van, h lesznek leépítések (okt. közepe óta vagyok ott, de utóbbi években rendre több százmilliós veszteséggel zárt a cég, de az állambácsihoz tartozó cégek akikkel dolgozunk és a német tulaj lezsírozzák a dolgokat, szal nincs gond). Legalábbis a főnök szeretné, ha elmagyaráznám neki mire is jók a riportok amiket németbe küldünk...😀
Több ismerősöm is mondta, h megy a toborzás/felvétel ezerrel nálunk, járvány ide v oda.
Mondjuk azt adnám, h bemennék interjúra, utána meg miután felvettek, fél év home office 😀
Borbinho
nálunk most is kezd még heti 3-4 ember, egy nap bejönnek felveszik cuccaikat utána wfh, nem ideális,de növekszünk és most sokkal jobb a merités álláskeresőkből mint 2-3 hónapja.

szóval szerintem megfelelő skillekkel rengeteg a lehetőség
briareos
Asszony cégénél is van belépő, nem is egy. Kezd homeofficban, aztán ennyi...
Lecsó
nálunk kb 30-40 április 1 és május 1 között. mki home officeban kezd, bár nem tudom, hogy az IT hogyan juttatta el pl németországba a laptopot, de megoldották.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.