Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...
warr_b
Mintha ezt én írtam volna, csak csúnya szavak nélkül 😀

Ma könyörögtem a 4 éves lányomnak hogy lőjön le a vízipisztolyával, hogy el tudjak menni a tus alá 10 percre 😀

Nem tudom meddig tartható ez az állapot, de nagyon félek 😀

Egyben megemelem kalapom a dadus és óvónénik előtt, mert ezt bírni, több gyerekkel, éveken át...
LoveSobri
Nekem erre azt mondta egy tanár ismerősöm hogy ő legalább kap érte pénzt 😀 (Külföldi, ott jár a tanároknak fizetés)

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...
warr_b
Mintha ezt én írtam volna, csak csúnya szavak nélkül 😀

Ma könyörögtem a 4 éves lányomnak hogy lőjön le a vízipisztolyával, hogy el tudjak menni a tus alá 10 percre 😀

Nem tudom meddig tartható ez az állapot, de nagyon félek 😀

Egyben megemelem kalapom a dadus és óvónénik előtt, mert ezt bírni, több gyerekkel, éveken át...
LoveSobri
ilyenkor kell elővenni a vallást és a szeretet és megértetni a gyerekkel hogy márpedig keressen 2 vasgolyót és egy üres szobát és oldja meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...
warr_b
Mintha ezt én írtam volna, csak csúnya szavak nélkül 😀

Ma könyörögtem a 4 éves lányomnak hogy lőjön le a vízipisztolyával, hogy el tudjak menni a tus alá 10 percre 😀

Nem tudom meddig tartható ez az állapot, de nagyon félek 😀

Egyben megemelem kalapom a dadus és óvónénik előtt, mert ezt bírni, több gyerekkel, éveken át...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Tulajdonképpen ezt akartam kitenni: "A briteknek ezentúl csak a legszükségesebb esetekben szabad elhagyniuk otthonaikat az új koronavírus okozta járvány megfékezése végett - jelentette be hétfő este Boris Johnson miniszterelnök. Az intézkedés azonnali hatállyal érvénybe lépett."
(Boris barátunk is elég sokat változott rövid idő leforgása alatt.)
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Na, megint működik rendesen. Nem tudom, mi a franc történt.
nagylaza
Na mégis mi...
Lakatos és operatív törzsi emberei rákapcsolódtak a bowlra...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Na, megint működik rendesen. Nem tudom, mi a franc történt.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
remélem a leesett hó miatt nem indulnak be a szülők a gyerekekkel egy össznépi szánkózásra a hegyekbe
nem kéne egy olasz 2.0
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Hollandok is bedurvulnak
Janek
Bevetik Van Dammeot? 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Hollandok is bedurvulnak

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 617
Belenéztem most a sajtóklubba a ‘hír tévén’ utána pont jött a híradó a pocakos kis tábornokkal az elején, és akkor megértettem, amit addig nem tudtam elképzelni. Miként lehetett az, hogy az emberek örömünnepet tartva táncoltak, énekeltek Thatcher halálakor. Akkor nem értettem őket, most kissé irigy vagyok rájuk...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Ozibozi! Nálam nem eltűnt a hozzászólás opció, csak a sajátomat tudom "szerkeszteni". Nálad működik rendesen?

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
Én próbálkoztam kifejezetten politikamentes(?) kérdéssel is, de semmilyen választ nem kaptam. Ezért megismétlem: lehet-e már ÉLESZTŐT kapni a bótokban?!
nagylaza
Vidéki kisvárosi Lidl-ben kaptam!!!

Most élesztőben fürdök
Fast Willie
Finnyás vagyok (lesz ez még így se). A Lidlben nem árulnak sárga csomagolású budafokit, pedig az a jó.
nagylaza
Szőregen a cba novában nincs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Én próbálkoztam kifejezetten politikamentes(?) kérdéssel is, de semmilyen választ nem kaptam. Ezért megismétlem: lehet-e már ÉLESZTŐT kapni a bótokban?!
nagylaza
Vidéki kisvárosi Lidl-ben kaptam!!!

Most élesztőben fürdök
Fast Willie
Finnyás vagyok (lesz ez még így se). A Lidlben nem árulnak sárga csomagolású budafokit, pedig az a jó.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csehek bejelentették h a saját ingázóik előtt is zárva lesz a határ Németország és Ausztria felé, ebbű more baj lesz.
empty taxi
inkább logikus, agyament dolog volt (és sok helyen sajnos most is az) úgy határzárat hirdetni, hogy azon emberek ezrei vígan átmászkálnak továbbra is, mintha a vírus tudná, hogy kit szabad és kit nem megfertőznie
r.baggio
Azért lesz baj Németországban és Ausztriában mert ezek az emberek között rengeteg az ápoló -> kisebb staff-fal kell kezelni a járványt.
empty taxi
Luxemburgban is ugyanez volt, mert ott meg főként Franciák voltak az EÜ dolgozók, aztán amikor ott is határt zártak, volt is baj rendesen
kapitnono
Konkretan 70% francia az egeszsegugyben...
be is szopjak ha elharapodzik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát, két napja ez a topic is átment politikába 70%-ban. Ennek sem maradt így sok értelme. 😊
kristóf17
Nincs mese, jöhetnek akkor a csöcsök!
warr_b
Ha politikus meg csöcs, akkor Nicole Minetti, egykori képviselőnő a lombard parlamentből.

empty taxi
Aztán a végén még Kunhalmi Ágikára is ráfanyalodnak a T. topiktársak 😁
warr_b
Bálint bazdmeg Neked agyadra ment a bezártság! 😀
nagir
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...
warr_b
Adj a kezebe egy telefont, garantaltan estig fog jatszani rajta, ugy hogy meg szarni se megy ki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Én próbálkoztam kifejezetten politikamentes(?) kérdéssel is, de semmilyen választ nem kaptam. Ezért megismétlem: lehet-e már ÉLESZTŐT kapni a bótokban?!
nagylaza
Vidéki kisvárosi Lidl-ben kaptam!!!

Most élesztőben fürdök
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Én próbálkoztam kifejezetten politikamentes(?) kérdéssel is, de semmilyen választ nem kaptam. Ezért megismétlem: lehet-e már ÉLESZTŐT kapni a bótokban?!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Hát, két napja ez a topic is átment politikába 70%-ban. Ennek sem maradt így sok értelme. 😊
kristóf17
Nincs mese, jöhetnek akkor a csöcsök!
warr_b
Ha politikus meg csöcs, akkor Nicole Minetti, egykori képviselőnő a lombard parlamentből.

empty taxi
Aztán a végén még Kunhalmi Ágikára is ráfanyalodnak a T. topiktársak 😁
warr_b
Bálint bazdmeg Neked agyadra ment a bezártság! 😀
nagir
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...
warr_b
Ha ez vígasztal, nem vagy egyedül. 🤞
Bár én csak negyed 4től élvezem a gyerek vállalás minden örömét 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Hát, két napja ez a topic is átment politikába 70%-ban. Ennek sem maradt így sok értelme. 😊
kristóf17
Nincs mese, jöhetnek akkor a csöcsök!
warr_b
Ha politikus meg csöcs, akkor Nicole Minetti, egykori képviselőnő a lombard parlamentből.

empty taxi
Aztán a végén még Kunhalmi Ágikára is ráfanyalodnak a T. topiktársak 😁
warr_b
Bálint bazdmeg Neked agyadra ment a bezártság! 😀
nagir
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...
warr_b
Én ma belógtam dolgozni...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát, két napja ez a topic is átment politikába 70%-ban. Ennek sem maradt így sok értelme. 😊
kristóf17
Nincs mese, jöhetnek akkor a csöcsök!
warr_b
Ha politikus meg csöcs, akkor Nicole Minetti, egykori képviselőnő a lombard parlamentből.

empty taxi
Aztán a végén még Kunhalmi Ágikára is ráfanyalodnak a T. topiktársak 😁
warr_b
Bálint bazdmeg Neked agyadra ment a bezártság! 😀
nagir
Hát baszki, pedig még csak egy hete tart, és még mindkét kölök ovis, nem kell tanítással szopnunk.
De így is kikúrt nehéz két zsongó, mozgásigényes gyerekkel, akiket nem nagyon lehet 10 percnél tovább lekötni és állandóan rajtunk lógnak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Csehek bejelentették h a saját ingázóik előtt is zárva lesz a határ Németország és Ausztria felé, ebbű more baj lesz.
empty taxi
inkább logikus, agyament dolog volt (és sok helyen sajnos most is az) úgy határzárat hirdetni, hogy azon emberek ezrei vígan átmászkálnak továbbra is, mintha a vírus tudná, hogy kit szabad és kit nem megfertőznie
r.baggio
Azért lesz baj Németországban és Ausztriában mert ezek az emberek között rengeteg az ápoló -> kisebb staff-fal kell kezelni a járványt.
empty taxi
Luxemburgban is ugyanez volt, mert ott meg főként Franciák voltak az EÜ dolgozók, aztán amikor ott is határt zártak, volt is baj rendesen


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Csehek bejelentették h a saját ingázóik előtt is zárva lesz a határ Németország és Ausztria felé, ebbű more baj lesz.
empty taxi
inkább logikus, agyament dolog volt (és sok helyen sajnos most is az) úgy határzárat hirdetni, hogy azon emberek ezrei vígan átmászkálnak továbbra is, mintha a vírus tudná, hogy kit szabad és kit nem megfertőznie
r.baggio
Azért lesz baj Németországban és Ausztriában mert ezek az emberek között rengeteg az ápoló -> kisebb staff-fal kell kezelni a járványt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Csehek bejelentették h a saját ingázóik előtt is zárva lesz a határ Németország és Ausztria felé, ebbű more baj lesz.
empty taxi
inkább logikus, agyament dolog volt (és sok helyen sajnos most is az) úgy határzárat hirdetni, hogy azon emberek ezrei vígan átmászkálnak továbbra is, mintha a vírus tudná, hogy kit szabad és kit nem megfertőznie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 030 — #NoStress
Hát, két napja ez a topic is átment politikába 70%-ban. Ennek sem maradt így sok értelme. 😊
kristóf17
hogy nézne ki a politikamentes vírustopic?
írni kellene recepteket, hogy mi segít a vírus ellen, vagy boldog képeket posztoljunk itthonról a karanténból? nem igazán értem...mindennek, de ennek aztán különösen van köze a politikához...sajnos itthon pláne
döntések születnek vagy éppen nem születnek, de azért az átlagembert itt is foglalkoztatja ezek lehetséges hatása
Klaci79
Igen, csak amikor már azért is leszólják OVt mert épp hozzáért az arcához (teljesen önkénytelen mozdulattal) az nálam már elég cinkes na
davemayer
orbántól függetlenül, ha tőlem elvárható (és pl én is elvárom magamtól) hogy ez üzleti tárgyalás során ne legyenek önkénytelen mozdulataim akkor egy ország vezetőjétől is elvárható, és ugye láttunk olyanokat akiknek ment.
briareos
Nem várhatod el az önténtelen mozdulatokat senkitől, hiszen a szó jelentése az, hogy nem önként, hanem öntudatlanul, vagyis nem szándékosan, hanem ösztönösen, akaratlanul.
Bár ha én állnék ott, tudnék arra a 10 percre fókuszálni, hogy álljak, mint lófasz a hidegvízben. Hát ő meg nem tud, ez van, legyen ez a leggázabb dolog tőle az elkövetkező időkben.
Sobri Jóska
Ennyi erővel bele is finghatna a mikrofonba me mé ne, mindenkivel előfordulhat önkéntelen szelelés...
peach
Miért, neked ha kell viszatartod?!

Egyébiránt Távol-Keleten ez nem elítélendő, finganak, böfögnek, hajlonganak, más világ, más szocializáció, más számít cikinek, illetlennek. Ez csak kultúrkör kérdése.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
Hát, két napja ez a topic is átment politikába 70%-ban. Ennek sem maradt így sok értelme. 😊
kristóf17
hogy nézne ki a politikamentes vírustopic?
írni kellene recepteket, hogy mi segít a vírus ellen, vagy boldog képeket posztoljunk itthonról a karanténból? nem igazán értem...mindennek, de ennek aztán különösen van köze a politikához...sajnos itthon pláne
döntések születnek vagy éppen nem születnek, de azért az átlagembert itt is foglalkoztatja ezek lehetséges hatása
Klaci79
Igen, csak amikor már azért is leszólják OVt mert épp hozzáért az arcához (teljesen önkénytelen mozdulattal) az nálam már elég cinkes na
davemayer
orbántól függetlenül, ha tőlem elvárható (és pl én is elvárom magamtól) hogy ez üzleti tárgyalás során ne legyenek önkénytelen mozdulataim akkor egy ország vezetőjétől is elvárható, és ugye láttunk olyanokat akiknek ment.
briareos
Nem várhatod el az önténtelen mozdulatokat senkitől, hiszen a szó jelentése az, hogy nem önként, hanem öntudatlanul, vagyis nem szándékosan, hanem ösztönösen, akaratlanul.
Bár ha én állnék ott, tudnék arra a 10 percre fókuszálni, hogy álljak, mint lófasz a hidegvízben. Hát ő meg nem tud, ez van, legyen ez a leggázabb dolog tőle az elkövetkező időkben.
Sobri Jóska
Ennyi erővel bele is finghatna a mikrofonba me mé ne, mindenkivel előfordulhat önkéntelen szelelés...
peach
Ne már!!! Vizuális típus vagyok 😀