Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
héten USA beelőzi az olaszokat sztem és vele együtt kínát is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
Olasz adatokat írtatok már ma?
Bazzani
+4790 illetve 602 halott
csipkelli
Ujabb nagyon minimalis csokkenes. Huhh.
Vrij6
 www.worldometers.info/coronavirus/
ha megnézed a francia, német, spanyol, olasz esetek számát akkor most már érződik a "lockdown" hatása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Olasz adatokat írtatok már ma?
Bazzani
+4790 illetve 602 halott
csipkelli
Ujabb nagyon minimalis csokkenes. Huhh.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
én erre mondom azt a repülőteres sztorival együtt, hogy akkor már legyünk faszagyerekek, és álljon vissza most minden a régi kerékvágásba, jelen helyzetben semmi értelme nincs otthon üldögélni várva a csodát, míg százak, ezrek közben úgy gondolják, hogy ők érinthetetlenek, úgy is csak "mások" fognak megbetegedni

iszonyat dühös vagyok, a jelenlegi állapotot tartom a lehető legrosszabb megoldásnak annak totális értelmetlensége okán
r.baggio
tegnap reggel meghalt mamám, és lehet nem megyek a temetésre hogy ne tömegközlekedjek
ezek után látni ami ott megy nem kicsit dühít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mit lehet erre mondani?
 index.hu/belfold/2020/03/23/szabo_timea_rovo_laszlo_orszaggyules_b._nagy_laszlo_szeged_koronavirus/
nagylaza
én erre mondom azt a repülőteres sztorival együtt, hogy akkor már legyünk faszagyerekek, és álljon vissza most minden a régi kerékvágásba, jelen helyzetben semmi értelme nincs otthon üldögélni várva a csodát, míg százak, ezrek közben úgy gondolják, hogy ők érinthetetlenek, úgy is csak "mások" fognak megbetegedni

iszonyat dühös vagyok, a jelenlegi állapotot tartom a lehető legrosszabb megoldásnak annak totális értelmetlensége okán
r.baggio
Hogy volt merszed egy megérdemelt lopással, csalással és hazugsággal összeharácsolt "Dubajozás" létjogosultságát megkérdőjelezni? 😮
Nehogy már egy hülye vírus tönkretegye a nyaralós insta sztoryt az új napszemcsivel...

Amúgy pont az az értelme, hogy azok akik otthon ülnek ellensúlyozzák az izgő-mozgó hugyagyúakat.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
Az Operatív Főtörzs megint megmondta a tutit és remélem azoknak is átment az üzenet (2x), akik a kijárási tilalom bejelentését várták!

Atari
tök jó hogy ez a majdom folyamatosan simogatja a szemét amúgy 😀
miközben "ne érj az arcodhoz" van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Mit lehet erre mondani?
 index.hu/belfold/2020/03/23/szabo_timea_rovo_laszlo_orszaggyules_b._nagy_laszlo_szeged_koronavirus/
nagylaza
én erre mondom azt a repülőteres sztorival együtt, hogy akkor már legyünk faszagyerekek, és álljon vissza most minden a régi kerékvágásba, jelen helyzetben semmi értelme nincs otthon üldögélni várva a csodát, míg százak, ezrek közben úgy gondolják, hogy ők érinthetetlenek, úgy is csak "mások" fognak megbetegedni

iszonyat dühös vagyok, a jelenlegi állapotot tartom a lehető legrosszabb megoldásnak annak totális értelmetlensége okán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
csipkelli 3 967
Olasz adatokat írtatok már ma?
Bazzani
+4790 illetve 602 halott

Szerkesztette: csipkelli
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 984 — Giants fan
Ismétlés a tudás anyja: ha tényleg március 8-án jött haza "észak-olaszból", akkor még nem kellett kötelező karanténba vonulnia. Csak a teljesség kedvéért, nem védeni akarom. A felelősségét ez nem csökkenti, de jogilag így kissé bonyolultabb a helyzet.
nagylaza
Egy orvosnál legyen ez az ultimate érv, hiszen jogi kötelezettsége még nem volt, igaz az utazását már csak különösen indokolt esetben tehette volna meg - a síelés nem az! - szóval mindent elmond szakmai kompetenciájáról, hogy a diplomáját inkább szerezte az ecserin, mint iskolapadban! A védekezés nevetséges! Ha már mindenképp ki kell állni a káder mellett inkább legyen Soros!
VanillaSky
Egyetértek, hangsúlyozom: nem védem! Én nem vagyok orvos, de már februárban (!) azt mondtam, milyen jó, hogy nem szoktam síelni+nincs befizetett utam Észak-Olaszországba, mert egészen biztos, hogy nem mennék ki. Ő pedig március elején utazott ki.
nagylaza
Síelni.
Egy világkrízis kellős közepén (ami akkor még nem érte el Magyarországot, de már nyilvánvalóan elindult.)
Mert síelni létfontosságú.
Egy rektor-főorvosnak.

Ez a fasz tipikus példája annak, ami a fejlett nyugat legnagyobb problémája a mai napig, hogy nem képesek megfelelően priorizálni.
Ebből fakad az összes túlreagálás és elbagatelizálás.
Ő síelni akar, akkor síel.
És ez még okés is lenne Átlagisztánban. De ez már Extremisztán.

De az ilyen faszfejek a mai napig nem fogják fel, hogy ez a világ már nem az a világ.
Hogy átléptünk egy határvonalat, ahol bármi megváltozhat és meg is változik.
És ami ebben a legszomorúbb, hogy ha egy rektor-főorvos ezt nem látja át, akkor hogy várhatnánk el a nyuggertől, melóstól, naprólnapraélőtől, politikustól, egyetemistától, bárkitől?
A lesújtó válasz a sehogy.
Sobri Jóska
Úgy látom ez az eset nagyon kibillentett, pedig egyébként ebben semmi különös nincs, az orvosok is ugyanolyan emberek, mint a többiek, köztük is vannak hülyék/felelőtlenek/önzők stb, ennek semmi köze ahhoz, hogy mi a foglalkozásuk.
Nyilván szarul néz ki a dolog és remélem felelősségre is vonják emiatt, mert megérdemli, de ettől még semmi nem változott se pro se kontra.
Szesze
Nem változott, csak ez egyfajta lakmusz, ami azt igazolja, amit tudok, csak nem hiszek, hogy még egy ilyen szakmailag képzett, elvileg felelős, vezető beosztású ember sem képes felfogni, hogy ez már nem az, ami eddig volt, ez egy új, sosemvolt világ, és nem tudja fejben meghúzni a határt.
És ez bizony jelzi, hogy tart ameddig tart a krízis egészségügyi része, de az igazán zorall az az lesz, amit a mindennapokban, hétköznapokban maga után hoz, gazdaságilag, társadalmilag, hogy a civilizáció racionálisabb része (a teljes népesség 1-2 százaléka) próbálja az ilyen agyhalottak (98-99 százalék) torkán letuszkolni majd az új valóságot (amiről nem tudható még mi lesz, de bizonyára nem az, ami eddig volt), de azok kézzel lábbal kapálóznak ellene.
És maga a vélhető arány az, ami kurvára "kibillent", elkeserít és felbasz.

A nagymamával elvitázgat az ember, ha nem érti, hogy maradjon otthon és az ő érdeke, mert szereti.
De mennyire fárasztó, energiaigényes és strapás lesz, ha minden felelős gondolkodású emberre jut 100 agyhalott a munkahelyén, magánéletében, hétköznapi interakciói során.
Eddig nem vot olyan krízishelyzet, amit az adott kereteken belül (ha hackeléssel is, de) ne lehetett volna megoldani. Államnak, cégnek, magánembernek. Munkában, üzletben, magánéletben.
Most lett.

Jól látod, nekem ez az eddigi leglehangolóbb, legijesztőbb pillanatkép a víruskrízisben. A politikus hazudik, mismásol, önző, nincs ebben semmi új, vagy szokatlan. Az újságíró szenzációhajhász, a fiatal türelmetlen, mert neki élnie kell, a nyugger magányos, bóklászik, a melós pénzt akar keresni, ezért meggondolatlan, és még sorolhatnám.
Tudjuk, ezekkel kalkulálunk.
Itt közülünk (pedig ez egy vegyes alapvetően gondolkodó, értelmiségi társaság ezerféle preferenciával az élet minden területén) egyetlen ember se gondolta edig se, hogy a hivatalos számok a valós számok, tehát kvázi indifferens volt a gondolataink, tetteink, védekezéseink, elővigyázatosságaink, stb. szempontjából milyen számot mondanak hivatalosan. Tehát ez lényegtelen.
De ha egy rektor-főorvos ugyanolyan faszul önző, mint egy politikus, ugyanolyan hülyén bagatelizáló, mint egy fiatal, ugyanolyan felelőtlen, mint egy nyugger, na az váratlan és abszurd.
És nem igazán növeli a túlélési esélyeinket. Sőt.
Sobri Jóska
Miért ne lenne ugyanolyan faszul önző.. Egyébként pedig sztem amúgy is kissé átestél a ló túloldalára, nem lesz itt semmi érdemi változás, ha elül ez az egész, nyilván pár ember élete megváltozik/véget ér, de alapvetően minden és mindenki ugyanolyan lesz, mint előtte
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az Operatív Főtörzs megint megmondta a tutit és remélem azoknak is átment az üzenet (2x), akik a kijárási tilalom bejelentését várták!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ennyi értelme van otthon maradni
 index.hu/belfold/2020/03/23/liszt_ferenc_repuloter_beleptetes_sorok_koronavirus/

vicc ez az ország
r.baggio
Normális országba már be se engednék őket, mert le lenne zárva a határ mindenki előtt.

Amúgy nem értem a vernyákolásukat, élből valamelyik gyűjtöpontos karanténba kéne őket vinni aztán utána lehet tesztelni ahogy épp érik. Helyette ott helyben próbálnak valamit improvizálni a repteresek, nyilván 0 technikai háttérrel és egészségügyi ismerettel

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ennyi értelme van otthon maradni
 index.hu/belfold/2020/03/23/liszt_ferenc_repuloter_beleptetes_sorok_koronavirus/

vicc ez az ország
r.baggio
Ezek az emberek kinn dolgoznak vagy nyaralgatni voltak?

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon sok dolgom volt ma. Meg pozitívat nem nagyon tudok mondani, a valóság leírása innentől pedig már kontraproduktív, de ezt leírtam korábban. Nem kell itt olyanokat beleképzelni, hogy elvitt a fekete autó, de köszönöm az aggódást. Egyébként semmi olyat nem mondtam soha, ami nem állja meg a helyét, nem tény és nem bizonyítható. Hülyék lennének most neki menni egyébként is egy orvosnak, főleg aki egy kvázi zárt portálon szidja őket. Az hogy leírom mennyire nincs védőfelszerelés az tény, nem rémhír, az hogy Kocsis Görény és Kovács Féreg sajtóban mit mond az egy dolog, jogi vegzálás egy másik dolog. csak facebookon tudok legalább 1000-es nagyságrendben megerősítést hozni, akik névvel arccal sokkal keményebb adatokkal tényekkel álltak ki. Nekem is volt olyan posztom a védőfelszerelésról, ahol az ország 5-6 helyéről hozzászólásban megerősítették hogy nekik sincs. Most hallgatnak, aztán majd a vihar elülése után kit hogy vesznek elő az más kérdés. De ezt jelenleg leszarjuk. Legfeljebb megint elmegyek külföldre (egyébként is érik bennem, hogy a Covid helyzet normalizálódása után (értsd miután a felgyülemlet szart is ellapátoljuk és az elmaradt ellátást amennyire lehet helyrehozzuk (ebben többen fognak meghalni mint a vírusban)) itt hagyom a magyar egészségügyet.
Szegedi rektor helyzethez: Jól jött ez a kormánynak. Van min csámcsogni, hülledezni, méltatlankodni az embereknek, legalább addig sem a kormány faszságain hőbőrőgnek, nem Cili néni impotenciája a téma, és majd lesz egy embert akit be lehet áldozni, lám még fideszes nagy embert sem kímélünk mottóval.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
csipkelli 3 967
Olasz adatokat írtatok már ma?
Bazzani
Még nem frissült.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olasz adatokat írtatok már ma?

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
ennyi értelme van otthon maradni
 index.hu/belfold/2020/03/23/liszt_ferenc_repuloter_beleptetes_sorok_koronavirus/

vicc ez az ország


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy ezt a fűrkész és portyázó szófordulatot régóta használják? 😊

Jó hogy nem felcserek és kirurgusok tartják a frontot a dögvész idején 😊
FLZOLI
mégse mondhat lomist és bodzást még ha az lenne antropologiailag helyes a szájából
briareos
Nyílván nem, de azért külön vicces, hogy a csöködt agyak áttöréséhez már elég, ha "népies" szófordulatokat használ a sok latin és szakkifejezés helyett, illetve a hitelességhez az is elég, ha sok számot sorol egymás után komoly képpel.
Milyen egyszerű ez a lebútitótt magyar néplélek 😊

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 126
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.
Bazzani
az hogy kit fertőz az tiszta, mindenkit
cili néni is megmondta nem válogat

az viszont gáz ha úgy mutál egyet hogy a nem veszélyztetettet is viszi
Negritis
Lehet, hogy ezért nem jelentek meg a legfrissebb franciaországi halálozási adatok? Vagy csak Macronnak még nem volt ideje szignózni?
Mindenesetre holnap beszélek egy francia barátommal, aki ráadásul biológus, szóval ért is a témához egy kicsit.
Addig mindenki nyugodjon meg a picsába és aludjon nyugodtan!
SBL
Ahogy ígértem, megosztom mit mondott a francia ismerősöm az ottani vírus helyzetről.
Mutációról nincs szó, legalább is nem hallott róla, hogy új mutáns vírus jelent volna meg. Nem hullanak nagy tömegben a 20 évesek, de tény, hogy az áldozatok 30-35% 65 év alatti. Hogy mi a korfa azt nem tudta megmondani.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bocs, ha volt már!

 24.hu/tudomany/2020/03/18/koronavirus-magyarorszag-gyogyszer-fejlesztes/?fbclid=IwAR2TV7QsbaZd01riehBr34Gqq6tbofTK_3Bhh9tBDRYYBiqcu_G3hsp3Tzw
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Amúgy ezt a fűrkész és portyázó szófordulatot régóta használják? 😊

Jó hogy nem felcserek és kirurgusok tartják a frontot a dögvész idején 😊
FLZOLI
mégse mondhat lomist és bodzást még ha az lenne antropologiailag helyes a szájából

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy ezt a fűrkész és portyázó szófordulatot régóta használják? 😊

Jó hogy nem felcserek és kirurgusok tartják a frontot a dögvész idején 😊

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 029 — #NoStress
Ismétlés a tudás anyja: ha tényleg március 8-án jött haza "észak-olaszból", akkor még nem kellett kötelező karanténba vonulnia. Csak a teljesség kedvéért, nem védeni akarom. A felelősségét ez nem csökkenti, de jogilag így kissé bonyolultabb a helyzet.
nagylaza
Egy orvosnál legyen ez az ultimate érv, hiszen jogi kötelezettsége még nem volt, igaz az utazását már csak különösen indokolt esetben tehette volna meg - a síelés nem az! - szóval mindent elmond szakmai kompetenciájáról, hogy a diplomáját inkább szerezte az ecserin, mint iskolapadban! A védekezés nevetséges! Ha már mindenképp ki kell állni a káder mellett inkább legyen Soros!
VanillaSky
Egyetértek, hangsúlyozom: nem védem! Én nem vagyok orvos, de már februárban (!) azt mondtam, milyen jó, hogy nem szoktam síelni+nincs befizetett utam Észak-Olaszországba, mert egészen biztos, hogy nem mennék ki. Ő pedig március elején utazott ki.
nagylaza
Síelni.
Egy világkrízis kellős közepén (ami akkor még nem érte el Magyarországot, de már nyilvánvalóan elindult.)
Mert síelni létfontosságú.
Egy rektor-főorvosnak.

Ez a fasz tipikus példája annak, ami a fejlett nyugat legnagyobb problémája a mai napig, hogy nem képesek megfelelően priorizálni.
Ebből fakad az összes túlreagálás és elbagatelizálás.
Ő síelni akar, akkor síel.
És ez még okés is lenne Átlagisztánban. De ez már Extremisztán.

De az ilyen faszfejek a mai napig nem fogják fel, hogy ez a világ már nem az a világ.
Hogy átléptünk egy határvonalat, ahol bármi megváltozhat és meg is változik.
És ami ebben a legszomorúbb, hogy ha egy rektor-főorvos ezt nem látja át, akkor hogy várhatnánk el a nyuggertől, melóstól, naprólnapraélőtől, politikustól, egyetemistától, bárkitől?
A lesújtó válasz a sehogy.
Sobri Jóska
Úgy látom ez az eset nagyon kibillentett, pedig egyébként ebben semmi különös nincs, az orvosok is ugyanolyan emberek, mint a többiek, köztük is vannak hülyék/felelőtlenek/önzők stb, ennek semmi köze ahhoz, hogy mi a foglalkozásuk.
Nyilván szarul néz ki a dolog és remélem felelősségre is vonják emiatt, mert megérdemli, de ettől még semmi nem változott se pro se kontra.
Szesze
Nem változott, csak ez egyfajta lakmusz, ami azt igazolja, amit tudok, csak nem hiszek, hogy még egy ilyen szakmailag képzett, elvileg felelős, vezető beosztású ember sem képes felfogni, hogy ez már nem az, ami eddig volt, ez egy új, sosemvolt világ, és nem tudja fejben meghúzni a határt.
És ez bizony jelzi, hogy tart ameddig tart a krízis egészségügyi része, de az igazán zorall az az lesz, amit a mindennapokban, hétköznapokban maga után hoz, gazdaságilag, társadalmilag, hogy a civilizáció racionálisabb része (a teljes népesség 1-2 százaléka) próbálja az ilyen agyhalottak (98-99 százalék) torkán letuszkolni majd az új valóságot (amiről nem tudható még mi lesz, de bizonyára nem az, ami eddig volt), de azok kézzel lábbal kapálóznak ellene.
És maga a vélhető arány az, ami kurvára "kibillent", elkeserít és felbasz.

A nagymamával elvitázgat az ember, ha nem érti, hogy maradjon otthon és az ő érdeke, mert szereti.
De mennyire fárasztó, energiaigényes és strapás lesz, ha minden felelős gondolkodású emberre jut 100 agyhalott a munkahelyén, magánéletében, hétköznapi interakciói során.
Eddig nem vot olyan krízishelyzet, amit az adott kereteken belül (ha hackeléssel is, de) ne lehetett volna megoldani. Államnak, cégnek, magánembernek. Munkában, üzletben, magánéletben.
Most lett.

Jól látod, nekem ez az eddigi leglehangolóbb, legijesztőbb pillanatkép a víruskrízisben. A politikus hazudik, mismásol, önző, nincs ebben semmi új, vagy szokatlan. Az újságíró szenzációhajhász, a fiatal türelmetlen, mert neki élnie kell, a nyugger magányos, bóklászik, a melós pénzt akar keresni, ezért meggondolatlan, és még sorolhatnám.
Tudjuk, ezekkel kalkulálunk.
Itt közülünk (pedig ez egy vegyes alapvetően gondolkodó, értelmiségi társaság ezerféle preferenciával az élet minden területén) egyetlen ember se gondolta edig se, hogy a hivatalos számok a valós számok, tehát kvázi indifferens volt a gondolataink, tetteink, védekezéseink, elővigyázatosságaink, stb. szempontjából milyen számot mondanak hivatalosan. Tehát ez lényegtelen.
De ha egy rektor-főorvos ugyanolyan faszul önző, mint egy politikus, ugyanolyan hülyén bagatelizáló, mint egy fiatal, ugyanolyan felelőtlen, mint egy nyugger, na az váratlan és abszurd.
És nem igazán növeli a túlélési esélyeinket. Sőt.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
Nincs meg 4/5-öd, egyelőre még várni kell a koronázásra.
Mondjuk a Duna sincs befagyva.
Tactful Cactus
öngól lesz ez az ellenzéknek.
csebi
Ha megszavazzák mégnagyobb öngól lett. Okosan csinálta OV, tudta, hogy ebből az ellenzék nem tud jól kijönni. Az más kérdés, hogy egy ilyen helyzetet piti politikai csatározásra felhasználni mennyire undorító vagy mennyire nem az. Dehát ki várt mást tőlük.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
Ismét egy érdekes tapasztalat...azt mondják mindenfelé, hogy az áruszállítást engedik, max kisebb korlátozásokkal....ismerős kamionos reggel 9-kor állt be Bécs alatt a sorba és kb 12 óra várakozás után mehetett át H'shalomnál...másik esett, hogy Komarnoba szállítottak Pestről...Rajkáig kellett menni és ott vissza...úgyhogy ennek is lassan lőni fognak, mert ezt nem tudják csinálni a fuvarozók...marad az itteni termelés/szállítás/árusítás
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csebi, remélem minden oké

 index.hu/kulfold/2020/03/23/malta_kinai_koronavirus_fertozott_magyar/
warr_b
"továbbá egy magyar fiú" csebi nem fiú 😊
NB2
Hát mi, lány? 😊
warr_b
A "bagoly" mennyit fizet?
Atari
Hacsek és Sajó!!!!!!!!!! 😊😊😊
Sírva röhögős!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞