NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
Küldök fotót PM-ben hogy néz ki a házunk a 6.nap után 😀
2.5 és 4.5 éves kislányok 😀
Hízás ua.

Az eresz alá ennek tetejébe beköltözött egy egerészölyv, a keményből madárcsipogás hallatszik és vándorpatkány szarral van tele hátul az udvar 😀
LoveSobri
Legalább nem kell tomegharcolj a nyuggerekkel a csirkemellfiléért a boltban. Plussz ezek szerint kínait is csinálhattok 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Jughead ne legyél butthead. Figyelj rám: elkapja 10 darab 30 éves. 6-nak mondjuk nincs baja. 2 belázasodik, otthon kihúzza teával. Egynek rámegy mondjuk a tüdejére, három hétig fekszik otthon betegen, gyogyszerrel. Egy meg kap egy olyan tüdőgyulladást tőle, hogy hetekig foglalja a helyet és az ellátást a kórházban. Lassan épül fel, budira elmenni nem bír, csak ha közben kétszer megpihen. Végül szövődmény nélkül felépül. Akkor veszélyes a fiatalokra vagy sem?
Szokol
Nem is csak ez, de tünetmentesen ugyan, de mondjuk fertőzötten mászkál kint, mert rá ugye nem veszélyes, és nincs idős kontaktja. De a mászkálása során átfertőz 10 másik emberre, azon 10x10 másikra és így tovább, na azok közül már biztos lesz sok idős is, meg akinek van idős kontaktja. Közülük már jó eséllyel sojan fognak csúnyán megbetrgedni, kórházba kerülni, néhányan meghalni.
De hadd mászkáljon a fiatal, rá nem veszélyes, meg hát azért a moziknak csak nem kéne bedőlnie ugye.

Preferenciák, faszom...
warr_b
Mindkettőre reagálva: tüdőgyulladás koronavírus nélkül is történhet, emiatt bedönteni a gazdaságot és tönkretenni több ezer (valszeg inkább több tízezer) embert nem éri meg szerintem.

A másikra: csak azért döntsük be a gazdaságot több (tíz)ezer embert tönkretéve, mert az emberek nem tudnak megülni a seggükön, úgy, hogy tudják, hogy veszélyeztetettek vagy olyanokkal vannak kapcsolatban?
Jughead
Azt hittem megérted, de nem, akkor menjünk tovább. Szóval maradva a példánál, elkezdenek bekerülni a fiatalabbak, de nem döglenek meg, hanem lassan felépülnek. Közben jönnének az idősebbek ugyanazokba az ágyakba, ugyanazokhoz a dokikhoz, de nincs kapacitás, ezért ők már elkezdenek megdögleni. Aztán te, mint faszagyarek mondjuk falat fogsz az autóval közben (balesetek mindig vannak), de nem kapsz megfelelő ellátást, mert nincs kitől, mivel és hol. Közben a csajodnak vakbele lesz, de kurvára nem egyszerű gyorsan megműteni, mert az altatós a covid osztályon dolgozik 30 órája. Szólj, ha még így sem érted, megyünk tovább.
Szokol
Azért megérthetnéd azt amit ő mond. Nyilván senki se mondja azt, hogy mindenki csináljon amit akar ez csak influenza, de előbb utóbb eljön az a pont, amikor mérlegelni kell, hogy mennyit ér meg mondjuk 1000 nyugdíjas élete.

Igen ez rohadékul hangzik, de a végtelenségig nem lehet vesztegzár alatt tartani egy egész országot. Most persze van még tartalék ígérgetni és osztogatni, de én speciel rohadtul nem szeretnék ezután dupla annyi adót fizetni, mert talpra kell állítani a költségvetést, illetve ki kell fizetni az összes vendéglátós hitelét és számláját.

Előbb utóbb a pénzügyi, biztosítói szektornak is elfogy a pénze, és az rántja magával az egész IT, Marketing, és Telco iparágat. Kell a szigorú karantén, kb lövési paranccsal az utcákon 2 hétig, és utána lassan vissza lehet állítani a normál működést. Ez egy vicc, hogy csak kicsiket szoritunk a nyak köré font kötélen
FLZOLI
2 hét kevés, alsó hangon 2+2 hét de inkább 1,5-2 hónap

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jughead ne legyél butthead. Figyelj rám: elkapja 10 darab 30 éves. 6-nak mondjuk nincs baja. 2 belázasodik, otthon kihúzza teával. Egynek rámegy mondjuk a tüdejére, három hétig fekszik otthon betegen, gyogyszerrel. Egy meg kap egy olyan tüdőgyulladást tőle, hogy hetekig foglalja a helyet és az ellátást a kórházban. Lassan épül fel, budira elmenni nem bír, csak ha közben kétszer megpihen. Végül szövődmény nélkül felépül. Akkor veszélyes a fiatalokra vagy sem?
Szokol
Nem is csak ez, de tünetmentesen ugyan, de mondjuk fertőzötten mászkál kint, mert rá ugye nem veszélyes, és nincs idős kontaktja. De a mászkálása során átfertőz 10 másik emberre, azon 10x10 másikra és így tovább, na azok közül már biztos lesz sok idős is, meg akinek van idős kontaktja. Közülük már jó eséllyel sojan fognak csúnyán megbetrgedni, kórházba kerülni, néhányan meghalni.
De hadd mászkáljon a fiatal, rá nem veszélyes, meg hát azért a moziknak csak nem kéne bedőlnie ugye.

Preferenciák, faszom...
warr_b
Mindkettőre reagálva: tüdőgyulladás koronavírus nélkül is történhet, emiatt bedönteni a gazdaságot és tönkretenni több ezer (valszeg inkább több tízezer) embert nem éri meg szerintem.

A másikra: csak azért döntsük be a gazdaságot több (tíz)ezer embert tönkretéve, mert az emberek nem tudnak megülni a seggükön, úgy, hogy tudják, hogy veszélyeztetettek vagy olyanokkal vannak kapcsolatban?
Jughead
Azt hittem megérted, de nem, akkor menjünk tovább. Szóval maradva a példánál, elkezdenek bekerülni a fiatalabbak, de nem döglenek meg, hanem lassan felépülnek. Közben jönnének az idősebbek ugyanazokba az ágyakba, ugyanazokhoz a dokikhoz, de nincs kapacitás, ezért ők már elkezdenek megdögleni. Aztán te, mint faszagyarek mondjuk falat fogsz az autóval közben (balesetek mindig vannak), de nem kapsz megfelelő ellátást, mert nincs kitől, mivel és hol. Közben a csajodnak vakbele lesz, de kurvára nem egyszerű gyorsan megműteni, mert az altatós a covid osztályon dolgozik 30 órája. Szólj, ha még így sem érted, megyünk tovább.
Szokol
Azért megérthetnéd azt amit ő mond. Nyilván senki se mondja azt, hogy mindenki csináljon amit akar ez csak influenza, de előbb utóbb eljön az a pont, amikor mérlegelni kell, hogy mennyit ér meg mondjuk 1000 nyugdíjas élete.

Igen ez rohadékul hangzik, de a végtelenségig nem lehet vesztegzár alatt tartani egy egész országot. Most persze van még tartalék ígérgetni és osztogatni, de én speciel rohadtul nem szeretnék ezután dupla annyi adót fizetni, mert talpra kell állítani a költségvetést, illetve ki kell fizetni az összes vendéglátós hitelét és számláját.

Előbb utóbb a pénzügyi, biztosítói szektornak is elfogy a pénze, és az rántja magával az egész IT, Marketing, és Telco iparágat. Kell a szigorú karantén, kb lövési paranccsal az utcákon 2 hétig, és utána lassan vissza lehet állítani a normál működést. Ez egy vicc, hogy csak kicsiket szoritunk a nyak köré font kötélen

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
Küldök fotót PM-ben hogy néz ki a házunk a 6.nap után 😀
2.5 és 4.5 éves kislányok 😀
Hízás ua.

Az eresz alá ennek tetejébe beköltözött egy egerészölyv, a keményből madárcsipogás hallatszik és vándorpatkány szarral van tele hátul az udvar 😀
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
nagylaza
úgy hívják, hogy demokrácia.
Amadeus
Diktatúra kéne (persze olyan, ahol én vagyok a diktátor).
Kampman
Mein Kamp(man)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
nagylaza
úgy hívják, hogy demokrácia.
Amadeus
Diktatúra kéne (persze olyan, ahol én vagyok a diktátor).
Kampman
Heil Kampman!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
A fosás az nálam is megvan.
Bazzani
Örülök😀
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 823 — Bla, bla, bla
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
nagylaza
úgy hívják, hogy demokrácia.
Amadeus
Diktatúra kéne (persze olyan, ahol én vagyok a diktátor).
Kampman
Mondja ezt egy Packers durkker, ahol a csapat a szurkolók tulajdonában van és nem egy Milliárdoséban... Ahaha! 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Nem felesleges, ha mint orvos megmagyarázod, hogy miért kell a gazdaságot tönkretenni a felelőtlen emberek miatt, én elfogadom.

Jelenleg azt látom, hogy a gazdaság már romokban, az emberek (legyenek azok veszélyeztettek vagy nem) meg kint járkálnak, csak a vendéglátóipar/kulturális intézmények stb. zárva vannak, így pedig ezek a szektorok teljesen tönkremennek.

Ennek pedig így semmi értelme, csak annyit érünk el, hogy teljesen megreccsen a gazdaság.

Tekintettel arra, hogy elvileg a fiatalokra nem veszélyes az egész, így felesleges a teljes tiltás, hiszen eszerint ők mehetnek ahova akarnak, max megbetegszenek, mint egy influenza idején.

Nyilván a tiltás feloldása esetén a veszélyeztettek és a velük kapcsolatban lévők is mennének ilyen helyekre, de ők így is mennek mindenhova, szóval, ha nekik ennyit ér az életük, hát ez van, hülyék miatt tönkretenni mások életét nem éri meg.
Jughead
ez a látszat intézkedés hibája
az emberke hülyék így nem bízhatod rájuk hogy döntsék el veszélyeztettek-e vagy sem
ha 0.2%-a a fiataloknak veszélyeztetett az már önmagában elég komoly problémát fog okozni a gazdaságnak
valamint attól hogy nem halsz bele még szükséged lehet kezelés-re
akár csak 10-20%-ban is már hazabassza az EÜ-t, neked meg az esélyeid hogy következmények nélkül megúszd

szted miért áll le lassan minden "nyájimmunitás" kísérlet?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
nagylaza
úgy hívják, hogy demokrácia.
Amadeus
Ezt a véleményedet kivételesen nem osztom...
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
-5 kiló, kisimult idegrendszer, +750 paragon level, és szép kis otthoni edzésprogram.

könnyű, nincs gyerek csak kutya az meg alszik a lábamnál egész nap

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
A fosás az nálam is megvan.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
Az lenne abnormális, ha nem így lenne!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
igen, én is híztam
hálisten van switch úgyhogy fitness játékokkal próbálom elkereülni a további hízást
valamint kóla helyett hétköznap vizet iszok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 973 — Giants fan
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
remélem igen, mert nálam is ugyanezek a tünetek vannak
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
Fast Willie
Kicsit sporttv-s sms jellegű probléma, következő közvetítésnél lenne érdemes feltenni, már ha persze lesz szezon.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Egyhetes önkéntes karantén alatt a srácaimtól kaptam már két agyvérzést, tucat idegösszeomlást, egy szívrohamot. Híztam 3 kilót, valszeg cukorbeteggé zabáltam magam és Doki posztjai miatt állandóan fosni járok!

Ez normális dolog?!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
nagylaza
úgy hívják, hogy demokrácia.
Amadeus
Diktatúra kéne (persze olyan, ahol én vagyok a diktátor).
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ha én lennék aki meghozhatná a döntést, de sajna nem!
Most biztos betolnám a lottó főnyereményt az EÜ-be de azonnal!
nagir
De azért az egészségügyisek előbb játsszák meg a számokat (és ne felejtsék el a jokert is!!!)
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
nagylaza
úgy hívják, hogy demokrácia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Jughead ne legyél butthead. Figyelj rám: elkapja 10 darab 30 éves. 6-nak mondjuk nincs baja. 2 belázasodik, otthon kihúzza teával. Egynek rámegy mondjuk a tüdejére, három hétig fekszik otthon betegen, gyogyszerrel. Egy meg kap egy olyan tüdőgyulladást tőle, hogy hetekig foglalja a helyet és az ellátást a kórházban. Lassan épül fel, budira elmenni nem bír, csak ha közben kétszer megpihen. Végül szövődmény nélkül felépül. Akkor veszélyes a fiatalokra vagy sem?
Szokol
Nem is csak ez, de tünetmentesen ugyan, de mondjuk fertőzötten mászkál kint, mert rá ugye nem veszélyes, és nincs idős kontaktja. De a mászkálása során átfertőz 10 másik emberre, azon 10x10 másikra és így tovább, na azok közül már biztos lesz sok idős is, meg akinek van idős kontaktja. Közülük már jó eséllyel sojan fognak csúnyán megbetrgedni, kórházba kerülni, néhányan meghalni.
De hadd mászkáljon a fiatal, rá nem veszélyes, meg hát azért a moziknak csak nem kéne bedőlnie ugye.

Preferenciák, faszom...
warr_b
Mindkettőre reagálva: tüdőgyulladás koronavírus nélkül is történhet, emiatt bedönteni a gazdaságot és tönkretenni több ezer (valszeg inkább több tízezer) embert nem éri meg szerintem.

A másikra: csak azért döntsük be a gazdaságot több (tíz)ezer embert tönkretéve, mert az emberek nem tudnak megülni a seggükön, úgy, hogy tudják, hogy veszélyeztetettek vagy olyanokkal vannak kapcsolatban?
Jughead
Azt hittem megérted, de nem, akkor menjünk tovább. Szóval maradva a példánál, elkezdenek bekerülni a fiatalabbak, de nem döglenek meg, hanem lassan felépülnek. Közben jönnének az idősebbek ugyanazokba az ágyakba, ugyanazokhoz a dokikhoz, de nincs kapacitás, ezért ők már elkezdenek megdögleni. Aztán te, mint faszagyarek mondjuk falat fogsz az autóval közben (balesetek mindig vannak), de nem kapsz megfelelő ellátást, mert nincs kitől, mivel és hol. Közben a csajodnak vakbele lesz, de kurvára nem egyszerű gyorsan megműteni, mert az altatós a covid osztályon dolgozik 30 órája. Szólj, ha még így sem érted, megyünk tovább.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 823 — Bla, bla, bla
Ha én lennék aki meghozhatná a döntést, de sajna nem!
Most biztos betolnám a lottó főnyereményt az EÜ-be de azonnal!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 915
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Nem felesleges, ha mint orvos megmagyarázod, hogy miért kell a gazdaságot tönkretenni a felelőtlen emberek miatt, én elfogadom.

Jelenleg azt látom, hogy a gazdaság már romokban, az emberek (legyenek azok veszélyeztettek vagy nem) meg kint járkálnak, csak a vendéglátóipar/kulturális intézmények stb. zárva vannak, így pedig ezek a szektorok teljesen tönkremennek.

Ennek pedig így semmi értelme, csak annyit érünk el, hogy teljesen megreccsen a gazdaság.

Tekintettel arra, hogy elvileg a fiatalokra nem veszélyes az egész, így felesleges a teljes tiltás, hiszen eszerint ők mehetnek ahova akarnak, max megbetegszenek, mint egy influenza idején.

Nyilván a tiltás feloldása esetén a veszélyeztettek és a velük kapcsolatban lévők is mennének ilyen helyekre, de ők így is mennek mindenhova, szóval, ha nekik ennyit ér az életük, hát ez van, hülyék miatt tönkretenni mások életét nem éri meg.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Annak idején mikor elkezdtem a kötelmi jogot tanulni az egyetemen, akkor a polgári jog szeminárium vezető azzal kezdte, hogy a polgári jog első számú alapelve az "aki hülye haljon meg". Nem tesz boldogabbá a tudat, hogy most ennek érvényesülését látom társadalmi szintem megvalósulni. Inkább egyfajta, az orosz irodalmárokra jellemző sztoikus nyugalommal szemlélem a kulcsra zárt lakásból.
Amadeus
Csak akkor van gond, amikor a leghülyébbek döntik el, ki a hülye.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Egyszerűen nem tudom leszoktatni a feleségem a Fb-ról, bármit mondok.
De hát a család meg a barátok...

De közben minden szar csoportokban is benne van (gyerekruha, stb.), az egyikben most egy magát bankos ügyvédnek mondó nő paráztatott be több száz embert hogy ha él a moratóriummal, akkor januártól dupla lesz a törlesztő ez annyira tuti hogy csak na.

A földdel tenném egyenlővé azt a szart face-t.
LoveSobri
én nem, megvan a haszna mert igenis én is ott kommunikálok a családdal-barátokkal nagyon sokat

más kérdés hogy elég kevés csoportban vagoyk benne meg oldalt követek, pont az ilyenek miatt
ez a hiéna geci jelen volt mindig is, gondolj csak bele az mlm-ekbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!