NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 823 — Bla, bla, bla
 index.hu/kulfold/2020/03/21/felmillios_kendo_szallitmany_magyarorszagon_ragadt_maszk_csehorszag_morva-szileziai_kerulet/

nagyot megyünk
Amadeus
Einstand
SBL
Asszonta nem igaz, nnnna
bcsarli
Nem hiszel neki? Mééér?? 😊😊😊😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább az időjárás segít megfékezni a nyugdíjasrohamot.

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 index.hu/kulfold/2020/03/21/felmillios_kendo_szallitmany_magyarorszagon_ragadt_maszk_csehorszag_morva-szileziai_kerulet/

nagyot megyünk
Amadeus
Einstand
SBL
Asszonta nem igaz, nnnna

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 125
 index.hu/kulfold/2020/03/21/felmillios_kendo_szallitmany_magyarorszagon_ragadt_maszk_csehorszag_morva-szileziai_kerulet/

nagyot megyünk
Amadeus
Einstand
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ezzel a hozzáállással sosem lesz ennek vége. El is kapcsoltam.
Fogalmatlanok, szarházi hazudozók.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Én kénytelen vagyok munkába járni, ma vagyok elzárva először egész napra. De már most annyira hiányzott a mozgás, hogy háromszor felfutottam a 10.-re, most meg plankingolok a nagyszobában.
Ajánljatok sorozatokat, filmeket a karanténra. Most a "Csodatévők" megy, de azt estére felzabálom. Hírekbe már belefáradtam, nem akarok túlstresszelődni.
bcsarli
Arrested Development, Felhőtlen Philadelphia

Röhögőgép nélküli szitkomok
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Átkapcsoltam.
Minden rendbe van.
Nem is tudom mit idegeskedünk itt.
Bazzani
Nah, fasza. Akkor be se kapcsolom. Sorozatozok tovabb.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Átkapcsoltam.
Minden rendbe van.
Nem is tudom mit idegeskedünk itt.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Azért elképesztő h elore meg vannak a kérdések és még úgyis csak hebeg habog
csebi
ennyit tudnak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért elképesztő h elore meg vannak a kérdések és még úgyis csak hebeg habog
csebi
Meglepte 😊

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 229 — Cowboys fan
...a nyelvcsapod nagy barátságban rálóg mindenre...
sutianap
Uhhh basszus ne is mondd, egyszer volt olyan torokgyulladásom, hogy harangozni lehetett a nyelvcsapommal.
Csak arra kellett figyelni, hogy kicsit oldalra dőljek, hogy ne szippantsam be belégzéskor, meg hogy ne úgy lógjon, hogy idegentest-reakciót váltson ki, aztán köhögni vagy öklendezni kelljen...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Azért elképesztő h elore meg vannak a kérdések és még úgyis csak hebeg habog

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Nézzétek a törzset
gamerkr
Nagyon szépen kérik vagy már nagyonnagyon szépen?
Bazzani
Nem szabad csoportosulni. Még a Balatonnál sem.
gamerkr
Azt hittem pedig a vírus nem szereti balcsit

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nézzétek a törzset
gamerkr
Nagyon szépen kérik vagy már nagyonnagyon szépen?
Bazzani
Nem szabad csoportosulni. Még a Balatonnál sem.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 index.hu/kulfold/2020/03/21/felmillios_kendo_szallitmany_magyarorszagon_ragadt_maszk_csehorszag_morva-szileziai_kerulet/

nagyot megyünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézzétek a törzset
gamerkr
Nagyon szépen kérik vagy már nagyonnagyon szépen?

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nézzétek a törzset

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Nem felesleges, ha mint orvos megmagyarázod, hogy miért kell a gazdaságot tönkretenni a felelőtlen emberek miatt, én elfogadom.

Jelenleg azt látom, hogy a gazdaság már romokban, az emberek (legyenek azok veszélyeztettek vagy nem) meg kint járkálnak, csak a vendéglátóipar/kulturális intézmények stb. zárva vannak, így pedig ezek a szektorok teljesen tönkremennek.

Ennek pedig így semmi értelme, csak annyit érünk el, hogy teljesen megreccsen a gazdaság.

Tekintettel arra, hogy elvileg a fiatalokra nem veszélyes az egész, így felesleges a teljes tiltás, hiszen eszerint ők mehetnek ahova akarnak, max megbetegszenek, mint egy influenza idején.

Nyilván a tiltás feloldása esetén a veszélyeztettek és a velük kapcsolatban lévők is mennének ilyen helyekre, de ők így is mennek mindenhova, szóval, ha nekik ennyit ér az életük, hát ez van, hülyék miatt tönkretenni mások életét nem éri meg.
Jughead
akkor játszuk le
idősebbek veszélyeztetettek, azt senki nem állítottta, hogy kizárólag idősek halnak meg
de, legyen szerencséd
nem vagy idős, nincs krónikus betegséged
de bekapod és mész a lélegeztetőbe
20 nap múlva csodásan kiszabadulsz
az a kis tüdőfibrózis
hogy sípolva veszed a levegót, a nyelvcsapod nagy barátságban rálóg mindenre és tökvidám az élet, ha nincs benne lépcső, emelkedő meg ijen huncutságok
simán el tudsz menni néhány temetésre

 m.youtube.com/watch?v=3HJ2Q8GQwts


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Én kénytelen vagyok munkába járni, ma vagyok elzárva először egész napra. De már most annyira hiányzott a mozgás, hogy háromszor felfutottam a 10.-re, most meg plankingolok a nagyszobában.
Ajánljatok sorozatokat, filmeket a karanténra. Most a "Csodatévők" megy, de azt estére felzabálom. Hírekbe már belefáradtam, nem akarok túlstresszelődni.
bcsarli
 hu.ign.com/james-gunn/56816/news/james-gunn-feldobott-egy-tiz-kevesbe-ismert-filmbol-allo-listat-amivel-atveszelhetjuk-az-elottunk-al

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én kénytelen vagyok munkába járni, ma vagyok elzárva először egész napra. De már most annyira hiányzott a mozgás, hogy háromszor felfutottam a 10.-re, most meg plankingolok a nagyszobában.
Ajánljatok sorozatokat, filmeket a karanténra. Most a "Csodatévők" megy, de azt estére felzabálom. Hírekbe már belefáradtam, nem akarok túlstresszelődni.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
En mondjuk alaptalannak erzem az aggodast a magyar gazdasag miatt.

Meszaros Lorinc, Csanyi Sandor es a tobbi magyar millardos egy emberkent osszefogva segiti majd a nepet ebben a nehez idoszakban.
Hendrix
Őket fogják először kárpótolni a veszteségek miatt. Meg rengeteg sógorkomajóbarát tartja majd a tenyerét.

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 466
En mondjuk alaptalannak erzem az aggodast a magyar gazdasag miatt.

Meszaros Lorinc, Csanyi Sandor es a tobbi magyar millardos egy emberkent osszefogva segiti majd a nepet ebben a nehez idoszakban.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Jughead ne legyél butthead. Figyelj rám: elkapja 10 darab 30 éves. 6-nak mondjuk nincs baja. 2 belázasodik, otthon kihúzza teával. Egynek rámegy mondjuk a tüdejére, három hétig fekszik otthon betegen, gyogyszerrel. Egy meg kap egy olyan tüdőgyulladást tőle, hogy hetekig foglalja a helyet és az ellátást a kórházban. Lassan épül fel, budira elmenni nem bír, csak ha közben kétszer megpihen. Végül szövődmény nélkül felépül. Akkor veszélyes a fiatalokra vagy sem?
Szokol
Nem is csak ez, de tünetmentesen ugyan, de mondjuk fertőzötten mászkál kint, mert rá ugye nem veszélyes, és nincs idős kontaktja. De a mászkálása során átfertőz 10 másik emberre, azon 10x10 másikra és így tovább, na azok közül már biztos lesz sok idős is, meg akinek van idős kontaktja. Közülük már jó eséllyel sojan fognak csúnyán megbetrgedni, kórházba kerülni, néhányan meghalni.
De hadd mászkáljon a fiatal, rá nem veszélyes, meg hát azért a moziknak csak nem kéne bedőlnie ugye.

Preferenciák, faszom...
warr_b
Mindkettőre reagálva: tüdőgyulladás koronavírus nélkül is történhet, emiatt bedönteni a gazdaságot és tönkretenni több ezer (valszeg inkább több tízezer) embert nem éri meg szerintem.

A másikra: csak azért döntsük be a gazdaságot több (tíz)ezer embert tönkretéve, mert az emberek nem tudnak megülni a seggükön, úgy, hogy tudják, hogy veszélyeztetettek vagy olyanokkal vannak kapcsolatban?
Jughead
Azt hittem megérted, de nem, akkor menjünk tovább. Szóval maradva a példánál, elkezdenek bekerülni a fiatalabbak, de nem döglenek meg, hanem lassan felépülnek. Közben jönnének az idősebbek ugyanazokba az ágyakba, ugyanazokhoz a dokikhoz, de nincs kapacitás, ezért ők már elkezdenek megdögleni. Aztán te, mint faszagyarek mondjuk falat fogsz az autóval közben (balesetek mindig vannak), de nem kapsz megfelelő ellátást, mert nincs kitől, mivel és hol. Közben a csajodnak vakbele lesz, de kurvára nem egyszerű gyorsan megműteni, mert az altatós a covid osztályon dolgozik 30 órája. Szólj, ha még így sem érted, megyünk tovább.
Szokol
Azért megérthetnéd azt amit ő mond. Nyilván senki se mondja azt, hogy mindenki csináljon amit akar ez csak influenza, de előbb utóbb eljön az a pont, amikor mérlegelni kell, hogy mennyit ér meg mondjuk 1000 nyugdíjas élete.

Igen ez rohadékul hangzik, de a végtelenségig nem lehet vesztegzár alatt tartani egy egész országot. Most persze van még tartalék ígérgetni és osztogatni, de én speciel rohadtul nem szeretnék ezután dupla annyi adót fizetni, mert talpra kell állítani a költségvetést, illetve ki kell fizetni az összes vendéglátós hitelét és számláját.

Előbb utóbb a pénzügyi, biztosítói szektornak is elfogy a pénze, és az rántja magával az egész IT, Marketing, és Telco iparágat. Kell a szigorú karantén, kb lövési paranccsal az utcákon 2 hétig, és utána lassan vissza lehet állítani a normál működést. Ez egy vicc, hogy csak kicsiket szoritunk a nyak köré font kötélen
FLZOLI
Pénzügyi szférában mozgok, abban és abból élek. Már látom, hogy a következő hónapokban milliókat fogok bukni, a felépített vállalkozásom össze fog töpörödni. Egyetértek veled, hogy nem elég drasztikusak az intézkedések. De azt kell megérteni, hogy most nem nagyon van választási lehetőség. A kormány kommunikációja miatt Jughead annyit lát, hogy meghal 1 000 öreg. Ez a baj.
Szokol
sőt mi van ha 500k nyugger pusztul meg akik felelőtlenek?
legalább csöken a szociális teher
-sarcasm off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Jughead ne legyél butthead. Figyelj rám: elkapja 10 darab 30 éves. 6-nak mondjuk nincs baja. 2 belázasodik, otthon kihúzza teával. Egynek rámegy mondjuk a tüdejére, három hétig fekszik otthon betegen, gyogyszerrel. Egy meg kap egy olyan tüdőgyulladást tőle, hogy hetekig foglalja a helyet és az ellátást a kórházban. Lassan épül fel, budira elmenni nem bír, csak ha közben kétszer megpihen. Végül szövődmény nélkül felépül. Akkor veszélyes a fiatalokra vagy sem?
Szokol
Nem is csak ez, de tünetmentesen ugyan, de mondjuk fertőzötten mászkál kint, mert rá ugye nem veszélyes, és nincs idős kontaktja. De a mászkálása során átfertőz 10 másik emberre, azon 10x10 másikra és így tovább, na azok közül már biztos lesz sok idős is, meg akinek van idős kontaktja. Közülük már jó eséllyel sojan fognak csúnyán megbetrgedni, kórházba kerülni, néhányan meghalni.
De hadd mászkáljon a fiatal, rá nem veszélyes, meg hát azért a moziknak csak nem kéne bedőlnie ugye.

Preferenciák, faszom...
warr_b
Mindkettőre reagálva: tüdőgyulladás koronavírus nélkül is történhet, emiatt bedönteni a gazdaságot és tönkretenni több ezer (valszeg inkább több tízezer) embert nem éri meg szerintem.

A másikra: csak azért döntsük be a gazdaságot több (tíz)ezer embert tönkretéve, mert az emberek nem tudnak megülni a seggükön, úgy, hogy tudják, hogy veszélyeztetettek vagy olyanokkal vannak kapcsolatban?
Jughead
Azt hittem megérted, de nem, akkor menjünk tovább. Szóval maradva a példánál, elkezdenek bekerülni a fiatalabbak, de nem döglenek meg, hanem lassan felépülnek. Közben jönnének az idősebbek ugyanazokba az ágyakba, ugyanazokhoz a dokikhoz, de nincs kapacitás, ezért ők már elkezdenek megdögleni. Aztán te, mint faszagyarek mondjuk falat fogsz az autóval közben (balesetek mindig vannak), de nem kapsz megfelelő ellátást, mert nincs kitől, mivel és hol. Közben a csajodnak vakbele lesz, de kurvára nem egyszerű gyorsan megműteni, mert az altatós a covid osztályon dolgozik 30 órája. Szólj, ha még így sem érted, megyünk tovább.
Szokol
Azért megérthetnéd azt amit ő mond. Nyilván senki se mondja azt, hogy mindenki csináljon amit akar ez csak influenza, de előbb utóbb eljön az a pont, amikor mérlegelni kell, hogy mennyit ér meg mondjuk 1000 nyugdíjas élete.

Igen ez rohadékul hangzik, de a végtelenségig nem lehet vesztegzár alatt tartani egy egész országot. Most persze van még tartalék ígérgetni és osztogatni, de én speciel rohadtul nem szeretnék ezután dupla annyi adót fizetni, mert talpra kell állítani a költségvetést, illetve ki kell fizetni az összes vendéglátós hitelét és számláját.

Előbb utóbb a pénzügyi, biztosítói szektornak is elfogy a pénze, és az rántja magával az egész IT, Marketing, és Telco iparágat. Kell a szigorú karantén, kb lövési paranccsal az utcákon 2 hétig, és utána lassan vissza lehet állítani a normál működést. Ez egy vicc, hogy csak kicsiket szoritunk a nyak köré font kötélen
FLZOLI
Pénzügyi szférában mozgok, abban és abból élek. Már látom, hogy a következő hónapokban milliókat fogok bukni, a felépített vállalkozásom össze fog töpörödni. Egyetértek veled, hogy nem elég drasztikusak az intézkedések. De azt kell megérteni, hogy most nem nagyon van választási lehetőség. A kormány kommunikációja miatt Jughead annyit lát, hogy meghal 1 000 öreg. Ez a baj.
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 916
Na ezert mondtam, hogy felesleges minden szo
diverdoc
Nem felesleges, ha mint orvos megmagyarázod, hogy miért kell a gazdaságot tönkretenni a felelőtlen emberek miatt, én elfogadom.

Jelenleg azt látom, hogy a gazdaság már romokban, az emberek (legyenek azok veszélyeztettek vagy nem) meg kint járkálnak, csak a vendéglátóipar/kulturális intézmények stb. zárva vannak, így pedig ezek a szektorok teljesen tönkremennek.

Ennek pedig így semmi értelme, csak annyit érünk el, hogy teljesen megreccsen a gazdaság.

Tekintettel arra, hogy elvileg a fiatalokra nem veszélyes az egész, így felesleges a teljes tiltás, hiszen eszerint ők mehetnek ahova akarnak, max megbetegszenek, mint egy influenza idején.

Nyilván a tiltás feloldása esetén a veszélyeztettek és a velük kapcsolatban lévők is mennének ilyen helyekre, de ők így is mennek mindenhova, szóval, ha nekik ennyit ér az életük, hát ez van, hülyék miatt tönkretenni mások életét nem éri meg.
Jughead
ez a látszat intézkedés hibája
az emberke hülyék így nem bízhatod rájuk hogy döntsék el veszélyeztettek-e vagy sem
ha 0.2%-a a fiataloknak veszélyeztetett az már önmagában elég komoly problémát fog okozni a gazdaságnak
valamint attól hogy nem halsz bele még szükséged lehet kezelés-re
akár csak 10-20%-ban is már hazabassza az EÜ-t, neked meg az esélyeid hogy következmények nélkül megúszd

szted miért áll le lassan minden "nyájimmunitás" kísérlet?
Negritis
Kijárási tilalom se fékezi meg a felelőtlen embert, pláne, hogy az államnak nincs elég ellenőrző személyzete.

És igen, az emberek hülyék, nekem is ez az alapkoncepcióm, ezért eredménytelen lesz minden kísérlet az otthon tartásra, viszont a gazdaság ezt a teljes leállást nem fogja tudni elviselni, és nem csak magyar gazdaság, hanem semelyik sem, így valamit ki kell találni arra, hogy életben tartsuk. Jelenleg erre pedig csak az a réteg lehet képes, akikre ez nem vagy kevésbé veszélyes, és arra kell törekedni, hogy ők élhessenek normálisan (mehessenek kocsmázni, moziba, színházba stb.), míg, aki veszélyeztetett az maradjon otthon.