NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Gondolkodtam, de bedobom ide Lőw Zsolt interjú egy kérdését és az arra adott válaszát:
lássuk
Nso a forrás:
"– Megosztható az olvasókkal, hogy nem Párizsban, hanem a Balatonon értük utol?
– Persze, nem titok. Hétfőn, tulajdonképpen az utolsó pillanatban, úgy döntöttünk a feleségemmel, hazajövünk. Franciaországban addigra hatezerre nőtt a fertőzöttek száma, míg ideahaza akkor még az ötvenet sem érte el. Két kislányunk van, Andi a szíve alatt hordja harmadik gyermekünket, úgy éreztem és érzem ma is, itt nagyobb biztonságban vagyunk. Itt születtem, itt élnek a szeretteim, a barátaim, nem utolsósorban pedig megnyugtattak a magyar kormány intézkedései. Most tényleg a legjobb itthon! Franciaországban sajnos azt láttam, sokan félvállról veszik a koronavírust, ezzel is magyarázható, hogy naponta legkevesebb ezerrel nő a fertőzöttek száma. Mivel van összehasonlítási alapom, mondhatom, ami a kormányok rendelkezéseit illeti, Magyarország három-négy hét előnyben van Franciaországgal szemben, egyszerű parasztlogika alapján is jobb nekünk itt. Szerencsések vagyunk, hogy a Balatonon van egy házunk, ahol „elbarikádoztuk” magunkat. Egy héten legfeljebb kétszer akarunk kimenni az utcára, akkor is csupán fél órára, hogy bevásároljunk. Nem megyünk látogatóba, nem fogadunk senkit, ezzel is óvjuk magunkat, egyúttal másokat."
Fattyu
volt már reggel
nem egy észlény, de hát focista

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marci meg közben feltalálta a közszolgálati tlevíziózást.

 youtu.be/MRyyT8IYy4Y

Nagy pirospont, a kiscsajnak is, aki huszoniksz évesen is összeszedettebben, érthetőbben, megnyugtatóbban fogalmaz, mint Cecília és az összes törzs együttvéve.
#NoStress
Sobri Jóska
Aki szerelmes lett az védett a vírustól?

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Gondolkodtam, de bedobom ide Lőw Zsolt interjú egy kérdését és az arra adott válaszát:
lássuk
Nso a forrás:
"– Megosztható az olvasókkal, hogy nem Párizsban, hanem a Balatonon értük utol?
– Persze, nem titok. Hétfőn, tulajdonképpen az utolsó pillanatban, úgy döntöttünk a feleségemmel, hazajövünk. Franciaországban addigra hatezerre nőtt a fertőzöttek száma, míg ideahaza akkor még az ötvenet sem érte el. Két kislányunk van, Andi a szíve alatt hordja harmadik gyermekünket, úgy éreztem és érzem ma is, itt nagyobb biztonságban vagyunk. Itt születtem, itt élnek a szeretteim, a barátaim, nem utolsósorban pedig megnyugtattak a magyar kormány intézkedései. Most tényleg a legjobb itthon! Franciaországban sajnos azt láttam, sokan félvállról veszik a koronavírust, ezzel is magyarázható, hogy naponta legkevesebb ezerrel nő a fertőzöttek száma. Mivel van összehasonlítási alapom, mondhatom, ami a kormányok rendelkezéseit illeti, Magyarország három-négy hét előnyben van Franciaországgal szemben, egyszerű parasztlogika alapján is jobb nekünk itt. Szerencsések vagyunk, hogy a Balatonon van egy házunk, ahol „elbarikádoztuk” magunkat. Egy héten legfeljebb kétszer akarunk kimenni az utcára, akkor is csupán fél órára, hogy bevásároljunk. Nem megyünk látogatóba, nem fogadunk senkit, ezzel is óvjuk magunkat, egyúttal másokat."

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off:

Aki "unatkozik"😊

 www.nfl.com/videos/full-nfl-games/0ap3000001107182/Full-NFL-Game-Super-Bowl-LII-Eagles-vs-Patriots-NFL-Game-Pass

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
 twitter.com/skinny_que/status/1240718235118587904

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
igen erre utaltam én is,h nyilván ha tudnának jót hordanának, de pl a sima "orvosi maszkon" úgy átköhögsz mintha ott se lenne
briareos
Hordanának? Ugyan..hiszen, semmi bajuk.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Marci meg közben feltalálta a közszolgálati tlevíziózást.

 youtu.be/MRyyT8IYy4Y

Nagy pirospont, a kiscsajnak is, aki huszoniksz évesen is összeszedettebben, érthetőbben, megnyugtatóbban fogalmaz, mint Cecília és az összes törzs együttvéve.
#NoStress

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Nálunk tegnap még azt mondta Cecília, hogy egészséges embernek nem kell maszk..ezek alapján a szlovák kormányban megfertőződhettek? 😊
topin
Persze. Csak mivel senki sem tudja, hogy ki egeszsegeses ki nem, tesztet meg akkor hajlandoak rajtad vegezni, ha elottuk megdoglesz, igypopit torolhetsz ezzel a kijelentessel. Es mivel masra meg figyelni nem art, igy elovigyazatossagbol legrosszabb esetben muszaj a maszk.
Stez
ironizálni próbáltam..

Én büntetném azt aki maszk nélkül mászkál. Az konkrétan leszarja, kit fertőzhet meg..és ebben a kormányunk támogatja.
topin
tekintve h az emberek többsége teljesen alkalmatlan masszkkal mászkál nem lennék ilyen drasztikus.
briareos
Mondjuk ha lenne alkalmas....
Bazzani
igen erre utaltam én is,h nyilván ha tudnának jót hordanának, de pl a sima "orvosi maszkon" úgy átköhögsz mintha ott se lenne

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
igazából mivel nincs ingyen maszk, így mi alapján büntetsz?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk tegnap még azt mondta Cecília, hogy egészséges embernek nem kell maszk..ezek alapján a szlovák kormányban megfertőződhettek? 😊
topin
Persze. Csak mivel senki sem tudja, hogy ki egeszsegeses ki nem, tesztet meg akkor hajlandoak rajtad vegezni, ha elottuk megdoglesz, igypopit torolhetsz ezzel a kijelentessel. Es mivel masra meg figyelni nem art, igy elovigyazatossagbol legrosszabb esetben muszaj a maszk.
Stez
ironizálni próbáltam..

Én büntetném azt aki maszk nélkül mászkál. Az konkrétan leszarja, kit fertőzhet meg..és ebben a kormányunk támogatja.
topin
tekintve h az emberek többsége teljesen alkalmatlan masszkkal mászkál nem lennék ilyen drasztikus.
briareos
Mondjuk ha lenne alkalmas....

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk tegnap még azt mondta Cecília, hogy egészséges embernek nem kell maszk..ezek alapján a szlovák kormányban megfertőződhettek? 😊
topin
Persze. Csak mivel senki sem tudja, hogy ki egeszsegeses ki nem, tesztet meg akkor hajlandoak rajtad vegezni, ha elottuk megdoglesz, igypopit torolhetsz ezzel a kijelentessel. Es mivel masra meg figyelni nem art, igy elovigyazatossagbol legrosszabb esetben muszaj a maszk.
Stez
ironizálni próbáltam..

Én büntetném azt aki maszk nélkül mászkál. Az konkrétan leszarja, kit fertőzhet meg..és ebben a kormányunk támogatja.
topin
En pedig ilyen maszkot akarok.


több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Nálunk tegnap még azt mondta Cecília, hogy egészséges embernek nem kell maszk..ezek alapján a szlovák kormányban megfertőződhettek? 😊
topin
Persze. Csak mivel senki sem tudja, hogy ki egeszsegeses ki nem, tesztet meg akkor hajlandoak rajtad vegezni, ha elottuk megdoglesz, igypopit torolhetsz ezzel a kijelentessel. Es mivel masra meg figyelni nem art, igy elovigyazatossagbol legrosszabb esetben muszaj a maszk.
Stez
ironizálni próbáltam..

Én büntetném azt aki maszk nélkül mászkál. Az konkrétan leszarja, kit fertőzhet meg..és ebben a kormányunk támogatja.
topin
tekintve h az emberek többsége teljesen alkalmatlan masszkkal mászkál nem lennék ilyen drasztikus.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Nálunk tegnap még azt mondta Cecília, hogy egészséges embernek nem kell maszk..ezek alapján a szlovák kormányban megfertőződhettek? 😊
topin
Persze. Csak mivel senki sem tudja, hogy ki egeszsegeses ki nem, tesztet meg akkor hajlandoak rajtad vegezni, ha elottuk megdoglesz, igypopit torolhetsz ezzel a kijelentessel. Es mivel masra meg figyelni nem art, igy elovigyazatossagbol legrosszabb esetben muszaj a maszk.
Stez
ironizálni próbáltam..

Én büntetném azt aki maszk nélkül mászkál. Az konkrétan leszarja, kit fertőzhet meg..és ebben a kormányunk támogatja.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Amúgy az is elég szépen mutatja mekkora baj lehet hogy mikor konkrét számra kérdeznek rá (pl hány tesztet tudnak elvégezni naponta) akkor nem adnak számot csak egy ilyen propaganda szöveget : többszörösére nőtt. Mennyi rol mennyire?
csebi
Kovács Zoltán stílusában a válasz: "Nyomatékosan felszólítom arra, hogy próbáljon meg felelősségteljesen viselkedni, ne csak azzal foglalkozzon, hogy a kérdései hány kattintást hoznak! Határozottan kérem, hogy tartózkodjon a szenzációhajhász magatartástól! Ön, ugyebár, nem járványügyi szakértő?! Ebben az esetben ne akarjon okosabb lenni a járványügyi szakértőknél!”
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk tegnap még azt mondta Cecília, hogy egészséges embernek nem kell maszk..ezek alapján a szlovák kormányban megfertőződhettek? 😊
topin
Persze. Csak mivel senki sem tudja, hogy ki egeszsegeses ki nem, tesztet meg akkor hajlandoak rajtad vegezni, ha elottuk megdoglesz, igypopit torolhetsz ezzel a kijelentessel. Es mivel masra meg figyelni nem art, igy elovigyazatossagbol legrosszabb esetben muszaj a maszk.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Meg korai tudom, de az europai adatokat nezve hol latszik esetleg az, hogy lapul az a bizonyos görbe? Ertsd, nem emelkednek brutalisan az uj esetszamok, halalozasok sem ugranak meg nagyon, stb
Vrij6
legalább 1 hét mire bármi hatását lehet ennek látni sztem, de ahogy nézem spanyoloknál pl elmúlt 3 napban nem exponenciálisan nő
 www.worldometers.info/coronavirus/country/spain/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Meg korai tudom, de az europai adatokat nezve hol latszik esetleg az, hogy lapul az a bizonyos görbe? Ertsd, nem emelkednek brutalisan az uj esetszamok, halalozasok sem ugranak meg nagyon, stb

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Amúgy az is elég szépen mutatja mekkora baj lehet hogy mikor konkrét számra kérdeznek rá (pl hány tesztet tudnak elvégezni naponta) akkor nem adnak számot csak egy ilyen propaganda szöveget : többszörösére nőtt. Mennyi rol mennyire?
csebi
lépésenként, 1ről a 2re

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Ezt el tudnátok képzelni nálunk? A szlovák kormány...

Klaci79
csak engem basz fel, hogy ezek 30 év alatt eljutottak ide, mi meg szopjuk a brét Orbánnal?
Amadeus
A "buta tótok", ugyebár. Mások fikázásában világbajnokok vagyunk.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Az eddigi halottak átlagéletkora is elgondolkodtató. Azt mondták, hogy leginkább 70év felettiekre veszélyes ez a betegség.
A négy halottból csupán egy van 70 felett és most egy negyvenéves van válságos állapotban. És mind férfi.
Most ez azért van mert a magyarok rosszabb egészségügyi állapotban vannak vagy eleve nagyon kevés a 75+-os nálunk?
Bazzani
75, 68, 79, 53 évesek voltak az elhunytak.
Fattyu
De állítólag az 53 éves is több egyéb betegségben szenvedett...ahogy korábban az idősebbek is
Klaci79
Ezt amúgy azért sem értem mert akkor azt jelenti ha vkinek van vmi más betegsége akkor dögöljön meg vagy magának köszönheti? Ezt éppen miért hozzák nyilvánosságra ha már sok minden mást nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Amúgy az is elég szépen mutatja mekkora baj lehet hogy mikor konkrét számra kérdeznek rá (pl hány tesztet tudnak elvégezni naponta) akkor nem adnak számot csak egy ilyen propaganda szöveget : többszörösére nőtt. Mennyi rol mennyire?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Az eddigi halottak átlagéletkora is elgondolkodtató. Azt mondták, hogy leginkább 70év felettiekre veszélyes ez a betegség.
A négy halottból csupán egy van 70 felett és most egy negyvenéves van válságos állapotban. És mind férfi.
Most ez azért van mert a magyarok rosszabb egészségügyi állapotban vannak vagy eleve nagyon kevés a 75+-os nálunk?
Bazzani
75, 68, 79, 53 évesek voltak az elhunytak.
Fattyu
De állítólag az 53 éves is több egyéb betegségben szenvedett...ahogy korábban az idősebbek is
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Az eddigi halottak átlagéletkora is elgondolkodtató. Azt mondták, hogy leginkább 70év felettiekre veszélyes ez a betegség.
A négy halottból csupán egy van 70 felett és most egy negyvenéves van válságos állapotban. És mind férfi.
Most ez azért van mert a magyarok rosszabb egészségügyi állapotban vannak vagy eleve nagyon kevés a 75+-os nálunk?
Bazzani
75, 68, 79, 53 évesek voltak az elhunytak.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Ezt el tudnátok képzelni nálunk? A szlovák kormány...

Klaci79
Kell egy olyan sal, mint ami a bal szelen levo szlovak Racz Zsofian van. Nagyon gengszter.
Stez
és figyeld, senki se dagi

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ezt el tudnátok képzelni nálunk? A szlovák kormány...

Klaci79
csak engem basz fel, hogy ezek 30 év alatt eljutottak ide, mi meg szopjuk a brét Orbánnal?

criminal lawyer or criminal lawyer?