Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
 www.travelo.hu/tavol/20200313-olaszorszag-ez-lehet-a-koronavirus-terjedesenek-oka.html
Fast Willie
És Irán? Túl sok az okos ember erre a világra.
nagylaza
Iránban a világon az egyik legmagasabb a szállópor koncentráció
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az is amúgy már felelőtlenség, hogy én lemegyek edzeni egy héten még így is párszor, mert másképp becsavarodok. De egyrészt az egy szűrt közösség, másrészt mindent vált az értelmesebbje és teljesen beöltözve edz, harmadrészt meg minimális, kb két perces séta a teremig, le kell menni délben és nincs senki. De azokat a csoporttársaim, szaktársaim és barátaim, akik csoportbeszélgetésben szervezik a jövőhéttől kezdődő, 0-24-es piálást annak örömére, hogy tavaszi szünetük és/vagy homeoffice-uk van, agyon tudnám verni. Egy döglött ponttyal. Ezért látszik, mennyire kurva felesleges itt bárkinek, bármit elmondani, ha az értelmiség ennyire baszik rá, akkor jóskapista háromszor ennyire fog.
dankodavid
Teljesen jogos, De miért pont döglött ponttyal?
nagylaza
Az a baj az ertelmisegi "hulyegyerek" 100×inkabb ki ha én nem ez itt is nagyon jol megmutatkozik.
Jóskapista meg fél mivel nem annyira tájékozott a világ dolgairol mint a ki ha én nem hulyegyerekek akik szervezik az ivos esteket !
Ezert Joskapista szepen otthon marad
Míg a liberalis egyetemista foiskolas reteg aki mindent is jobban tud szepen kocsmaturat tart 20 30 40 fős csoportokban mert ők mindent IS jobban tudnak mit nekik egy kis Corona (Tisztelet a kivetelnek)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Az is amúgy már felelőtlenség, hogy én lemegyek edzeni egy héten még így is párszor, mert másképp becsavarodok. De egyrészt az egy szűrt közösség, másrészt mindent vált az értelmesebbje és teljesen beöltözve edz, harmadrészt meg minimális, kb két perces séta a teremig, le kell menni délben és nincs senki. De azokat a csoporttársaim, szaktársaim és barátaim, akik csoportbeszélgetésben szervezik a jövőhéttől kezdődő, 0-24-es piálást annak örömére, hogy tavaszi szünetük és/vagy homeoffice-uk van, agyon tudnám verni. Egy döglött ponttyal. Ezért látszik, mennyire kurva felesleges itt bárkinek, bármit elmondani, ha az értelmiség ennyire baszik rá, akkor jóskapista háromszor ennyire fog.
dankodavid
Teljesen jogos, De miért pont döglött ponttyal?
nagylaza
Azzal sokáig tart, így a vírust se kapom el olyan könnyen, mintha puszta kézzel pofoznám az illetőt.
dankodavid
Értem. Akkor viszont legyen fagyasztott az a döglött ponty.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Spanyolok brutál beindultak.
Franciáknál meg azt olvastam, hogy holnap önkormányzati választások vannak. Ez igaz?
Bazzani
Jaja, Macron közölte h megtartják.
empty taxi
Nebasszatok már. Normális?

Közben zárnak az éttermek, mozik, kávézók, diszkók, minden, ami nem elengedhetetlen.

?
Vrij6
Csendben jelzem, hogy kétnapos hír. Mármint az, hogy csomó minden bezár, de a választást megtartják.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Nene. Akik jelenleg helyettük jönnének azok rosszabbak, mint ez a kis világjárvány... Na de ez nem idevaló.
Jelenleg hogy állunk számokkal? Mely oldal a legfrissebb most?
kristóf17
Tökre mindegy... Ugye a legjobb ellenszer a terjedés ellen az igazság (hogy mindenki képben legyen).
Na most kis kormányunk úgy titkolózik, mint a kínaiak kb... Ha már diktatúra.
Tegnap még itt Szabolcsban csak Kótaj volt jelölve a govos oldalon, mondva hivatalosan, hogy van egy fertőzött faszi, aki Hollandiából, Angliából jött haza útról.
Na most én a 4 fal közül is tudom, hogy bulizott a foszer, a felesége, aki a Marsi KFTnek dolgozik itt Nyíregyen, fertőzött lett. (A Marsotol haza is küldtek mindenkit). Azóta pedig egy Lego dolgozó is pozitív lett.
Na most ott több 100/1000 ember dolgozik.
Nyilván nem lesz mindegyikből zombi, de akkora kamu, hogy csak nálunk alig van fertőzött 😂
Ahogy korábban mondták, nem is iraniak voltak az elsők, hanem magyarok... Csak hát a migráció Rossz! 😁
Nem akarnak bekebukni ebbe, és megy a hazugság gyár.
Chargers LT
Nekem van ismerosom onnan, aki ot fertozottrol fixen tud Szabolcsban.

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Az is amúgy már felelőtlenség, hogy én lemegyek edzeni egy héten még így is párszor, mert másképp becsavarodok. De egyrészt az egy szűrt közösség, másrészt mindent vált az értelmesebbje és teljesen beöltözve edz, harmadrészt meg minimális, kb két perces séta a teremig, le kell menni délben és nincs senki. De azokat a csoporttársaim, szaktársaim és barátaim, akik csoportbeszélgetésben szervezik a jövőhéttől kezdődő, 0-24-es piálást annak örömére, hogy tavaszi szünetük és/vagy homeoffice-uk van, agyon tudnám verni. Egy döglött ponttyal. Ezért látszik, mennyire kurva felesleges itt bárkinek, bármit elmondani, ha az értelmiség ennyire baszik rá, akkor jóskapista háromszor ennyire fog.
dankodavid
Teljesen jogos, De miért pont döglött ponttyal?
nagylaza
Azzal sokáig tart, így a vírust se kapom el olyan könnyen, mintha puszta kézzel pofoznám az illetőt.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Nene. Akik jelenleg helyettük jönnének azok rosszabbak, mint ez a kis világjárvány... Na de ez nem idevaló.
Jelenleg hogy állunk számokkal? Mely oldal a legfrissebb most?
kristóf17
Tökre mindegy... Ugye a legjobb ellenszer a terjedés ellen az igazság (hogy mindenki képben legyen).
Na most kis kormányunk úgy titkolózik, mint a kínaiak kb... Ha már diktatúra.
Tegnap még itt Szabolcsban csak Kótaj volt jelölve a govos oldalon, mondva hivatalosan, hogy van egy fertőzött faszi, aki Hollandiából, Angliából jött haza útról.
Na most én a 4 fal közül is tudom, hogy bulizott a foszer, a felesége, aki a Marso KFTnek dolgozik itt Nyíregyen, fertőzött lett. (A Marsotol haza is küldtek mindenkit). Azóta pedig egy Lego dolgozó is pozitív lett.
Na most ott több 100/1000 ember dolgozik.
Nyilván nem lesz mindegyikből zombi, de akkora kamu, hogy csak nálunk alig van fertőzött 😂
Ahogy korábban mondták, nem is iraniak voltak az elsők, hanem magyarok... Csak hát a migráció Rossz! 😁
Nem akarnak bekebukni ebbe, és megy a hazugság gyár.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Az is amúgy már felelőtlenség, hogy én lemegyek edzeni egy héten még így is párszor, mert másképp becsavarodok. De egyrészt az egy szűrt közösség, másrészt mindent vált az értelmesebbje és teljesen beöltözve edz, harmadrészt meg minimális, kb két perces séta a teremig, le kell menni délben és nincs senki. De azokat a csoporttársaim, szaktársaim és barátaim, akik csoportbeszélgetésben szervezik a jövőhéttől kezdődő, 0-24-es piálást annak örömére, hogy tavaszi szünetük és/vagy homeoffice-uk van, agyon tudnám verni. Egy döglött ponttyal. Ezért látszik, mennyire kurva felesleges itt bárkinek, bármit elmondani, ha az értelmiség ennyire baszik rá, akkor jóskapista háromszor ennyire fog.
dankodavid
Teljesen jogos, De miért pont döglött ponttyal?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Spanyolok brutál beindultak.
Franciáknál meg azt olvastam, hogy holnap önkormányzati választások vannak. Ez igaz?
Bazzani
Jaja, Macron közölte h megtartják.
empty taxi
Nebasszatok már. Normális?

Közben zárnak az éttermek, mozik, kávézók, diszkók, minden, ami nem elengedhetetlen.

?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A spanyolokat imadom. Miniszter bejelenti, hogy bezar minden, ami nem letszukseglet. Majd hozzateszi, a fodraszatok maradnak nyitva, mert sokan nem tudnak onalloan hajat mosni, illetve fertotleniteni a fejuket. 😀

Oriasi. 😀

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
 www.travelo.hu/tavol/20200313-olaszorszag-ez-lehet-a-koronavirus-terjedesenek-oka.html
Fast Willie
És Irán? Túl sok az okos ember erre a világra.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
És a repülőtér még mindig nyitva... szóval én is mehetek be dolgozni
r.baggio
Hajrá! De már a Baltic is töröl...lassan a reptér nyitva lesz ugyan, de utas alig.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Spanyolok brutál beindultak.
Franciáknál meg azt olvastam, hogy holnap önkormányzati választások vannak. Ez igaz?
Bazzani
Jaja, Macron közölte h megtartják.
empty taxi
Biztos nem lesz robbanásszerű a megbetegedések száma....

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/kulfold/2020/03/14/a_lezart_olaszorszagban_egyre_nepszerubbek_az_erkelykoncertek/

teljesen szürreális

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
 www.travelo.hu/tavol/20200313-olaszorszag-ez-lehet-a-koronavirus-terjedesenek-oka.html
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Spanyolok brutál beindultak.
Franciáknál meg azt olvastam, hogy holnap önkormányzati választások vannak. Ez igaz?
Bazzani
Jaja, Macron közölte h megtartják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Én azt kivánom, hogy ne így bukjanak meg. Legyen minél kisebb baj.

Spanyolok brutál beindultak.
Franciáknál meg azt olvastam, hogy holnap önkormányzati választások vannak. Ez igaz?

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Erre akkor lehetne esély, ha csak nálunk lenne. Így esélytelen.
Kampman
De ha ilyen baromságokat csinálnak, mint Vitya tegnap, akkor csak van esély... késlekednek, tökölnek, össze-vissza kommunikálnak, stb.
LoveSobri
Szerinted egy járvány kellős közepén mennyire reális egy kormányváltás?
Esetleg szeretnél egy előre hozott választást egy félkaranténba rakott országban?
Kampman
A te egy órával ezelőtti hsz-re próbáltam reflektálni.. anarchia és a többi...
Ahogy kezeli a Fidesz a szituációt, az több, mint vérlázító és szerintem komoly következményei lesznek (számokban, minden téren).
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Nene. Akik jelenleg helyettük jönnének azok rosszabbak, mint ez a kis világjárvány... Na de ez nem idevaló.
Jelenleg hogy állunk számokkal? Mely oldal a legfrissebb most?
kristóf17

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Sobri, ha erre megkapod a 25 lájkot, most már tényleg ismerd be, hogy te vagy Deutsch Tamás!
Kampman
Leszarom a likeot. Csak maradj otthon.
Sobri Jóska
Én nem tudok.
Sajnos nélkülem megáll a cég.
És ez most sajnos tényleg így van...
Bazzani
Nekem hétfőn lesz az első munkanapom az új helyen,fogalmam sincs mi fog ott fogadni ebben a témában.
Kenny
Biztos tapsvihar, ha megmondod, hogy amugy teged ket napja meg behivtak a korhazba tesztelni. 😀
Stez
Első napon egyből a legjobb megutáltatni magad azt hallottam 😀
Kenny
Aki csunyan nez, odakohogsz, rogton nem lesz vele tobbe baj.
Stez
Persze.Jönnek majd a követelések. Ablak melletti asztal,reggel enyém az első kv 😀

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Az is amúgy már felelőtlenség, hogy én lemegyek edzeni egy héten még így is párszor, mert másképp becsavarodok. De egyrészt az egy szűrt közösség, másrészt mindent vált az értelmesebbje és teljesen beöltözve edz, harmadrészt meg minimális, kb két perces séta a teremig, le kell menni délben és nincs senki. De azokat a csoporttársaim, szaktársaim és barátaim, akik csoportbeszélgetésben szervezik a jövőhéttől kezdődő, 0-24-es piálást annak örömére, hogy tavaszi szünetük és/vagy homeoffice-uk van, agyon tudnám verni. Egy döglött ponttyal. Ezért látszik, mennyire kurva felesleges itt bárkinek, bármit elmondani, ha az értelmiség ennyire baszik rá, akkor jóskapista háromszor ennyire fog.
dankodavid
Utcánkban petárdáztak tegnap az orkok, hogy nem lesz suli, így majd mennek ünnepelni a wellnessbe, lesz mozi meg játékterem hétfőtől

Nem tudom, h mik a tapasztalatok máshol, de a gyámosok minden puruttya helyen találnak okostelefont. Kaja nincs, tűzifa nincs, ágy sincs, de teló van. Szal távoktatás mehet(ne) facebookon
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 727
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Erre akkor lehetne esély, ha csak nálunk lenne. Így esélytelen.
Kampman
De ha ilyen baromságokat csinálnak, mint Vitya tegnap, akkor csak van esély... késlekednek, tökölnek, össze-vissza kommunikálnak, stb.
LoveSobri
Ez a pénteki produkció tényleg elképesztő volt tőle. (Sanyi bá', úgy hallom, nálatok is elmaradnak a szeánszok.)
nagylaza
Hát ja, szívom is a fogam. De próbálunk figyelni mindenkire, ill betartani a szabályokat. Figyelünk az idősekre is, akár tesók, akár nem, folyamatosan.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Erre akkor lehetne esély, ha csak nálunk lenne. Így esélytelen.
Kampman
De ha ilyen baromságokat csinálnak, mint Vitya tegnap, akkor csak van esély... késlekednek, tökölnek, össze-vissza kommunikálnak, stb.
LoveSobri
Szerinted egy járvány kellős közepén mennyire reális egy kormányváltás?
Esetleg szeretnél egy előre hozott választást egy félkaranténba rakott országban?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Ez a vírus igazán megbuktathatná a Fideszt.
LoveSobri
Erre akkor lehetne esély, ha csak nálunk lenne. Így esélytelen.
Kampman
De ha ilyen baromságokat csinálnak, mint Vitya tegnap, akkor csak van esély... késlekednek, tökölnek, össze-vissza kommunikálnak, stb.
LoveSobri
Ez a pénteki produkció tényleg elképesztő volt tőle. (Sanyi bá', úgy hallom, nálatok is elmaradnak a szeánszok.)
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Az is amúgy már felelőtlenség, hogy én lemegyek edzeni egy héten még így is párszor, mert másképp becsavarodok. De egyrészt az egy szűrt közösség, másrészt mindent vált az értelmesebbje és teljesen beöltözve edz, harmadrészt meg minimális, kb két perces séta a teremig, le kell menni délben és nincs senki. De azokat a csoporttársaim, szaktársaim és barátaim, akik csoportbeszélgetésben szervezik a jövőhéttől kezdődő, 0-24-es piálást annak örömére, hogy tavaszi szünetük és/vagy homeoffice-uk van, agyon tudnám verni. Egy döglött ponttyal. Ezért látszik, mennyire kurva felesleges itt bárkinek, bármit elmondani, ha az értelmiség ennyire baszik rá, akkor jóskapista háromszor ennyire fog.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.