Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
hehe jól látom hogy Boynton buzzer beaterével nyertünk ? 😀haromt
Rosszul. Goinsnak lett volna buzzerbeatere de yenge dobás volt. Előtte Walker fordított hogy fordulna fel. Tatum kihagyott büntetője döntött igazából...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hehe jól látom hogy Boynton buzzer beaterével nyertünk ? 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
éjfélkor rajna picsázás. mivel belenézek, így tuti szopunkharomt
sztem meg sima Gators win lesz

az mondjuk kemény, hogy az SC egy félidő alatt 9 pontot bírt dobni a Georgia ellen otthon 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
éjfélkor rajna picsázás. mivel belenézek, így tuti szopunk
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Texas beszarás ma is
legutóbbi 5 is ugyanúgy nyerték meg, ahogy ma fogják. 20 vagy akörüli előny a szünetben, 2. félidőben meg pihennek 😊Hurka
Big 12 powa.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Texas beszarás ma is
legutóbbi 5 is ugyanúgy nyerték meg, ahogy ma fogják. 20 vagy akörüli előny a szünetben, 2. félidőben meg pihennek 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az is szép statisztika, hogy a Badgers all time 2-18 a mindenkori #1 ellen. És mind a kétszer a Buckeyes volt az "áldozat". Először 1962-ben és most 😊

Cuse meccsről nem sok mondandóm van. Ha beérnek az elsőévesek (jövőre vagy két év múlva) akkor faszentos kis csapat lesznek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 864 — no es importante
volt már szerintetek olyan, hogy egy egyetem két sportban is ugyanazt az ellenfelet verje meg úgy, hogy az mindkét esetben no.1. volt? 😊 a Wisconsin ezt vitte most véghez az Ohio State ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
75-57 a Penn State ellen, na végre 😊 Green tripla-dupla, mindössze a 3. Spartans játékos, aki ezt meg tudta csinálni, az előző kettő Magic Johnson és Charlie Bell volt
GO SPARTANS!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hanga: én játszottam anno ellene azóta is láttam néhány meccsen. Röviden összefoglalva csak a gyorsasága és a rugója ami átlag feletti. A védekezése v külső dobásai pl. még a magyar bajnokságban is a gyengébbek közül való


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hanga Ádám (Albacomp) a trevisói Reebok-táboron keresztül megpróbálja az NBA Draftot. Ez az utolsó esélye, a remény hal meg utoljára.Dzsokijuing
miért lenne utolsó esélye? mondjuk én szívesen látnám valamelyik Euroligás csapatban előbbpetey
mert 22 éves korig lehet draftra menni, utána már csak FA-ként lehet elmenni a TC-be.

nyilván nem fog kelleni sehová, szóval lehet szurkolni az európai karrierért.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
http://www.ncaa.com/news/basketball-men/2011-02-10/turner-cbs-air-all-ncaa-tourney

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hangánál a mi csapatunkban volt 2-3 jobb játékos pár éve 😊 ebből is látszik, hogy a tehetség csak egy kis dolog, sok körülmény játszik abba, kiből lesz jó játékos és kiből nem.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Texas/Kansas choker csapatok 😛 tavly hogyan is alltak 17 meccs utan? 😊 (a tavalyi Gaudio-Barnes edzocsatara maig emlekszem :lol😊Igor
de a Texas idén sokkal dominánsabb 😛
minden poszton királyak
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Texas/Kansas choker csapatok 😛 tavly hogyan is alltak 17 meccs utan? 😊 (a tavalyi Gaudio-Barnes edzocsatara maig emlekszem :lol😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Amugy pedig.. Duke mit keres a TOP 10-ben??? NC mit keres a TOP 25-ben?????
Booooo.Igor
szted ki a legerősebb csapat idén? én már régóta a Texast mondomHurka
Huhh.. nehez. 1 meccset lattam csak toluk, es a Big XII nem annyira durva az iden.. raadasul ok ugyis elchokerkedik a Tourney-t majd 😛
Igazabol befer a Duke is a TOP 10-embe.. mondjuk az also felebe.. de a UNC no comment 😛

Az en TOP 10-em mondjuk:

Pitt/OSU/Texas/Kansas aztan SDSU, majd Notre Dame/ GTown/Louisville, es vegul Duke, BYUIgor
gáz, de én a Floridát is jónak érzem idén. Nekem is hasonló a top10, bár sztem a Georgetown nem top 10-es szintű. De a Horns hogy chokerkedné el? 😛 sztem sokkal jobbak, mint a Kansas
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amugy pedig.. Duke mit keres a TOP 10-ben??? NC mit keres a TOP 25-ben?????
Booooo.Igor
szted ki a legerősebb csapat idén? én már régóta a Texast mondomHurka
Huhh.. nehez. 1 meccset lattam csak toluk, es a Big XII nem annyira durva az iden.. raadasul ok ugyis elchokerkedik a Tourney-t majd 😛
Igazabol befer a Duke is a TOP 10-embe.. mondjuk az also felebe.. de a UNC no comment 😛

Az en TOP 10-em mondjuk:

Pitt/OSU/Texas/Kansas aztan SDSU, majd Notre Dame/ GTown/Louisville, es vegul Duke, BYU

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Amugy pedig.. Duke mit keres a TOP 10-ben??? NC mit keres a TOP 25-ben?????
Booooo.Igor
szted ki a legerősebb csapat idén? én már régóta a Texast mondom
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Hanga Ádám (Albacomp) a trevisói Reebok-táboron keresztül megpróbálja az NBA Draftot. Ez az utolsó esélye, a remény hal meg utoljára.Dzsokijuing
Európába valami nívósabb bajnokság középcsapataiba elkerülhet, de több nincs benne. Fizikálisan nagyon kevés ő az NBA-hez, meg valószínűleg játéktudásban is.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hanga Ádám (Albacomp) a trevisói Reebok-táboron keresztül megpróbálja az NBA Draftot. Ez az utolsó esélye, a remény hal meg utoljára.Dzsokijuing
miért lenne utolsó esélye? mondjuk én szívesen látnám valamelyik Euroligás csapatban előbb

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Rutgers mekkora comeback, te jóó ééég 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hanga Ádám (Albacomp) a trevisói Reebok-táboron keresztül megpróbálja az NBA Draftot. Ez az utolsó esélye, a remény hal meg utoljára.Dzsokijuing
Az idei ev tragikus NCAA felhozatal szempontjabol.. es viszonylag sok sok kulfoldit hypolnak, szoval hatha-hatha (bar sok eselyt nem latok ra 😕)

Amugy pedig.. Duke mit keres a TOP 10-ben??? NC mit keres a TOP 25-ben?????
Booooo.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megcsaptuk a lilákat is,Morgan career-high 27pont 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
Hanga Ádám (Albacomp) a trevisói Reebok-táboron keresztül megpróbálja az NBA Draftot. Ez az utolsó esélye, a remény hal meg utoljára.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a Fredette-dal 😊
http://www.youtube.com/watch?v=m_v_NNkMCR0JJ Tiller
Mormon humor nem menő. De Frédi k@rva jó.

Ezt Hurkának: http://kenpom.com/blog/index.php/weblog/how_much_is_korie_lucious_worth/Dzsokijuing
erre ennyit tudok reagálni:
http://www.youtube.com/watch?v=h3_bcJyAaI4