Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ja, a Texas és a Kansas nagyon kiemelkedik, ez tény, de számomra érthetetlen, hogy a K-State-tel mi történt

ja, és Lucious ismét megszegte az iskolai szabályzatot, ezért Izzo eltiltotta az egész szezonra... nagyon jó ez a szezon 😕 ma javítani kell, Michigan ellen otthon, nyerhető meccs
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó most a homer pickeknem számítanak. De a rankingban általában helyén vannak a csapatok. A Big 12-ből meg ilyen K-State szintá trágyákat istenítettek.Rajna
viszont a Texas király idén sztem, nagyon erős a kezdő 5-ösükHurka
Lehet ott jó csapat attól hogy a konf túlértékelt. Az Aggies pl. nem olyan jó, alattuk pedig a többiek kifejezetten gyengék szvsz.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jó most a homer pickeknem számítanak. De a rankingban általában helyén vannak a csapatok. A Big 12-ből meg ilyen K-State szintá trágyákat istenítettek.Rajna
viszont a Texas király idén sztem, nagyon erős a kezdő 5-ösük
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó most a homer pickeknem számítanak. De a rankingban általában helyén vannak a csapatok. A Big 12-ből meg ilyen K-State szintá trágyákat istenítettek.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Fredette-et nagyon utálom a tavalyi madness óta amikor egyedül verte meg a Gatorst.
Idén persze visszavágunk a final fourban 😛haromt
SEC-es csapatnak esélye sincs a Final 4-ra
A kosár Big 10-je 😛Hurka
LOL. Senkisem értékeli őket túl, nem úgy, mint a Big Tent. A Big12-t annál inkább 😛Rajna
Senki sem értékeli őket túl? 😛 mégis haromt már rögtön a Final 4-t írja ugyebár 😛

ma 10 éve egyébként, a tegnapi ESPN-es közvetítés az Oklahoma State-Texasról is inkább erről szólt, mintsem a meccsről:
http://www.okstate.com/sports/m-baskbl/spec-rel/012701aaa.html
R.I.P.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
Fredette-et nagyon utálom a tavalyi madness óta amikor egyedül verte meg a Gatorst.
Idén persze visszavágunk a final fourban 😛haromt
SEC-es csapatnak esélye sincs a Final 4-ra
A kosár Big 10-je 😛Hurka
LOL. Senkisem értékeli őket túl, nem úgy, mint a Big Tent. A Big12-t annál inkább 😛Rajna
Muhaha. Texas és Kansas, alap Elite Eight 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fredette-et nagyon utálom a tavalyi madness óta amikor egyedül verte meg a Gatorst.
Idén persze visszavágunk a final fourban 😛haromt
SEC-es csapatnak esélye sincs a Final 4-ra
A kosár Big 10-je 😛Hurka
LOL. Senkisem értékeli őket túl, nem úgy, mint a Big Tent. A Big12-t annál inkább 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Fredette-et nagyon utálom a tavalyi madness óta amikor egyedül verte meg a Gatorst.
Idén persze visszavágunk a final fourban 😛haromt
SEC-es csapatnak esélye sincs a Final 4-ra
A kosár Big 10-je 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Állat Fredette, de nagyon egyedül van elöl. Téynleg Curry-kategória, de az a Davidson is mákkal jutott Elite Eightbe. Az SDSU viszont nagyon kiegyensúlyozott csapat, ahol nem elég egy emberre figyelni, és nagyon szép a védekezésük is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fredette-et nagyon utálom a tavalyi madness óta amikor egyedül verte meg a Gatorst.
Idén persze visszavágunk a final fourban 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Huuuu, lemaradtam errol.. pedig akartam nezni 😕
Sztem mindket csapat Elite Eight kaliber amugy, azon belul meg ugyis csak mak..

Fredette pedig mindig is ilyen volt.. en tavaly reg season kozben sokat neztem, mindig allat. Max ugy lehet lekapcsolni, mint ahogy Curry ellen csinaltak, hogy ratesznek ket embert vegig 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fredette elmegy a fenébe. Állat amit csinál egy amúgy nagyon jól és egységesen védekező csapat ellen.

Kész. Itt a vége az Aztecs sorozatának, úgy, hogy támadásban másfél embere volt a BYU-nak (Fredette és Davies). Az első félórában más nem is dobott pontot (illetve egyet igen), utána se sokat, de akkor már konkrétan konstans kettőzés volt Fredette-en, enyhe pluszteret hagyva a többieknek. Ilyen napja nem lesz még egyszer, tényleg olyan dobások mentek be, amik amúgy sosem, fadeaway tripla kilenc méterről miközben az arcában van a védő... ebből dobott pl. kettőt. Jó volt rajta a védekezés, szóval én nem féltem az SDSU-t. Final Four-kaliber. A Cougars nem, ha tényleg ennyit tudnak elöl.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ma viszont non-conf game of the year leszHurka
CSU-AFA, igen, reklámozd csak. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
elképesztő ez a Buckeyes, nem hittem volna, hogy így elverik a Purduet...

ma viszont non-conf game of the year lesz, BYU-San Diego State, aki tudja, mindenképpen nézze

ja, és teljesen összeomlóban a Cuse... a Big East egyik leggyengébb csapatától, a Seton Halltól kaptak ki 22 ponttal otthon...
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
közeledik a Georgia, upset 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Félidőben 33-24-re vezetünk a Civil Waron. Így tovább! 😊F.Schleck
Meg is nyertünk, ezaz! Szarok vagyunk idén nagyon, főleg csoporton belül, de azért a gonoszokat mindig mindenhol ütni kell. 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
álmos voltam, ezért nem is néztem meg a Purdue elleni meccset, bár az eredményen sajnos nem lepődtem meg...
hihetetlen, hogy mindig van egy ember, aki szar napot fog ki nálunk, most ez éppen Lucas volt, mindössze 3/16 a mezőnyből, és ezen a győzelem is múlt 86-76 oda..
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Félidőben 33-24-re vezetünk a Civil Waron. Így tovább! 😊

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
ez is lett a nap meccse, what a game!
hiába volt a szünetben 35-23 a Kansasnek, lehetett érezni, hogy egyáltalán nem dőlt el
Joseph és Brown állatok voltak nagyon a 2. félidőben, Selby meg értékelhetetlenül gyenge, nem is értem, hogy lehetne top 5-ös pick idén...
illik még megemlíteni Matt Hillt is, aki nagyon szépen leszedte a pályáról Markieffet, szal óriási volt a Texas, bár itt a végén hamilton majdnem megütötte Rick Barnest 😊
74-63, nice win for Texas, márcsak 2 veretlen van, az Ohio State és a San Diego StateHurka
:cool:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez is lett a nap meccse, what a game!
hiába volt a szünetben 35-23 a Kansasnek, lehetett érezni, hogy egyáltalán nem dőlt el
Joseph és Brown állatok voltak nagyon a 2. félidőben, Selby meg értékelhetetlenül gyenge, nem is értem, hogy lehetne top 5-ös pick idén...
illik még megemlíteni Matt Hillt is, aki nagyon szépen leszedte a pályáról Markieffet, szal óriási volt a Texas, bár itt a végén hamilton majdnem megütötte Rick Barnest 😊
74-63, nice win for Texas, márcsak 2 veretlen van, az Ohio State és a San Diego State
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
atyaég, valami hatalmas respect Thomas Robinsonnak
az anyja tegnap halt meg (mindössze 38 volt), de itt van, és játszik a Kansas-Texason, hihetetlen
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
köszi, de találtam egy olyat amihez nem kell. Hajrá Cardinal!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Illinois-Buckeyes vége csöppet izgalmas Gus Johnsonnal 😀

miiért nincsenek normális streamek?Hurka
Én is vadászok Stanford-UCLA streamre (elméletileg a CBS adja, szóval kellene lennie streamnek is) mégse találokChevy
ha találsz valahol akkor szólj légyszi

Fucu
tvu://10018/
kell hozzá tvu player
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Illinois-Buckeyes vége csöppet izgalmas Gus Johnsonnal 😀

miiért nincsenek normális streamek?Hurka
Én is vadászok Stanford-UCLA streamre (elméletileg a CBS adja, szóval kellene lennie streamnek is) mégse találokChevy
ha találsz valahol akkor szólj légyszi

Hurka: jaja vicces volt az eleje annak a meccsnek 😊

Ma kikapott a Cuse hazai pályán a Villanovától, sajnos / szerencsére nem láttam a meccset.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Illinois-Buckeyes vége csöppet izgalmas Gus Johnsonnal 😀

miiért nincsenek normális streamek?Hurka
Én is vadászok Stanford-UCLA streamre (elméletileg a CBS adja, szóval kellene lennie streamnek is) mégse találok