Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Illinois-Buckeyes vége csöppet izgalmas Gus Johnsonnal 😀

miiért nincsenek normális streamek?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Kemba ezt is elintézte 😮Mad
nemnormális...

Cuse kikapott, Joseph nagyon hiányzott (szombaton a Nova ellen már játszik). simán kijátszották a zónát könnyű kosarak a festékből vagy ha behúzódott az Orange akkor gyilkos trojkák kintről.
Támadásban Jardine büfés hármasai, meg Jackson palánk alatti játéka tetszett. Plusz van pár freshman - sophomore, akik jól játszottak és sokat is pl. C.J. Fair.Fucu
én csak most néztem a recapját a meccsnek, nem is írtad, hogy a Pitt 19-0-s kezdéssel nyitotta a meccset, majd a Cuse egy 17-0-s runnal válaszolt 😀

ma hatalmas meccsek lesznek, a nap meccse mondjuk eyértelműen a Kansas-Texas, ahol én Horns sikert várok
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
http://www.youtube.com/watch?v=6du8UQZJAhI
Aaron Craft "hangja" horzsol 😂

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Texas vs. parasztok azt hittem valamivel azért jobb meccs lesz 😀

ment pm hurka

@KJuraszik
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
Szombaton 22 óra, CBS, Kansas-Texas, a Big 12 veretlenjeinek meccse.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a Penn State ne mis tűnik idén olyan rossznak, megvertek minket, valamint a Buckeyestól és a purduetól is 3-al kevesebb ponttal kaptak ki, mindig is mondtam, hogy Talor Battle kurva jó 😊Hurka
szombaton college gameday West Lafayette-ből, Purdue-Michigan State 😊 Boiler up! 😛

és várok egy tippet, hogy ugyan mi vezérelte a Wake Forestet a Coloradoval lebőgő Jeff Bzdelik kinevezésére... mert nagyjából ez a legjobb dolog ami a Buffs-szal történhetett, és a legrosszabb, ami a WF-fel... 74-39-es vereség a GT-től wazzeJJ Tiller
teszem hozzá, a GT az ACC 2. legrosszabb csapata 😀 csöppet gáz. Most szombaton 22-től meg az ESPN közvetíti a meccsüket otthon a Duke ellen, meglesz a negyedház? 😀

egyébként már írtam a gamedayt Mad fórumára, regisztráljatok minél többen 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
a Penn State ne mis tűnik idén olyan rossznak, megvertek minket, valamint a Buckeyestól és a purduetól is 3-al kevesebb ponttal kaptak ki, mindig is mondtam, hogy Talor Battle kurva jó 😊Hurka
szombaton college gameday West Lafayette-ből, Purdue-Michigan State 😊 Boiler up! 😛

és várok egy tippet, hogy ugyan mi vezérelte a Wake Forestet a Coloradoval lebőgő Jeff Bzdelik kinevezésére... mert nagyjából ez a legjobb dolog ami a Buffs-szal történhetett, és a legrosszabb, ami a WF-fel... 74-39-es vereség a GT-től wazze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a Penn State ne mis tűnik idén olyan rossznak, megvertek minket, valamint a Buckeyestól és a purduetól is 3-al kevesebb ponttal kaptak ki, mindig is mondtam, hogy Talor Battle kurva jó 😊
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a Pécsnek a tegnapi Taranto elleni győzelemhez, végig nagyon jól védekeztek és nagyszerűen dobtak az eddigi csoportelső olaszok ellen!
Ezzel mindkét magyar csapat a Sopron és a Pécs is ott van Európa legjobb 16 csapata között.
Nagy teljesítmény!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
Ma 37 éve szakadt meg a UCLA legendás, nyolcvannyolc meccses veretlenségi sorozata. Az ellenfél a Notre Dame volt.

http://www.youtube.com/watch?v=hLfCdIU3dC4

A cheerleaderek 3:20-nál 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kemba ezt is elintézte 😮Mad
nemnormális...

Cuse kikapott, Joseph nagyon hiányzott (szombaton a Nova ellen már játszik). simán kijátszották a zónát könnyű kosarak a festékből vagy ha behúzódott az Orange akkor gyilkos trojkák kintről.
Támadásban Jardine büfés hármasai, meg Jackson palánk alatti játéka tetszett. Plusz van pár freshman - sophomore, akik jól játszottak és sokat is pl. C.J. Fair.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Kemba ezt is elintézte 😮

@KJuraszik
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
az ám GO NCAA 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
már megy a UConn-Nova, majd 23:30-tól:
Mizzou-Kansas State
01:30: Kansas-baylor
03:30-tól pedig hatalmas rangadó, Pittsburgh-Cuse

GO NCAA BASKETBALL, GO SPARTANS!
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre egy idegenbeli bravúr győzelem a Szeged ellen! 😀
De kellett már egy ilyen siker a Paks győzelem csak így ér valamit!
Szép volt Fiúk! Gratulálok Sosinak aki megint nagyot játszott és a többieknek is!!

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
megint OT-ben nyertünk a nem túl acélos Northwestern ellen, én már nem értem 😊
úgy érzem, hogy a fejekben kéne kicsit rendet tenni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a buffsról már írt filip.
a gators sajna szar volt. az elejét néztem de idegesítően szarul játszottunk, így vereség a South Carolinatól. Szenvedős szar ez a Florida idény
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Győztünk harmadszor is! Elképesztő, boxscore előtt is lerágtam a körmömet a végén, de visszajöttünk 10 pont hátrányból, és megraktuk az Oklahoma State-et! Higgins 23 pont, Burks 18 pont és 11 lepattanó. 3-0-val vezetjük a Big12-t! Nem vitás, a Bölények kiszabadultak az istállóból, és egyre több szembejövő riválist taposnak halálra! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
marquette meccs kemény volt...amit ott kulcs szituációban védekeztek... röhej 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lesz jó program fél 8től. Pokes-Colorado és Cocks-Florida jóféle
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hajrá Alba! 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem is örömködtem itt még a keddi Wisconsin elleni győzelem miatt, de hatalmas meccs volt 😊 ismét nem a tudása szerint játszott a csapat, elképesztően sok hibával, de óriási comebacket nyomtunk, elképesztően kellett a csapatnak a siker, így talán kijövünk a gödörből

ma Northwestern elleni meccs ismét itthon, East Lansingben, kötelező a Win
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként jól sikerült a Matthew Knight Arena nyitánya. Sikerült megverni a U$C-t, ezzel megszerezve az idei első csoportgyőzelmünket. 😊

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
a Noles említést sem ér? :/Höri
Papírforma eredmény 😀

Korábban már kitárgyalásra került, hogy a Duke-nak az idén kevés az esélye a címvédésre 😊, ha jól emléxem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Noles említést sem ér? :/