Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Olyan kérdésem lenne, hogy most zajlik San Francisco-ban a Hilltop Challenge, négy csapatos torna körmérkőzésekkel, ha körbeverés van, akkor ki nyeri a tornát? Mert eddig mi (CSU) vertük a USF-t, ők a Hamptont, ma még nyomjuk a Hampton-nel, ha nyerünk, akkor tuti az elsőség, ha nem, akkor nem tudom mi van. Tudni szeretném hogy készüljek, mert ünnepelni akarok ismét. 😊
Amúgy a CSU beindult rendesen, már 6 győzelem zsinórban, ragadunk az MWC legjobbjaira. Az AFA a napokban elbukta a Sun Bowl döntőt az UTEP ellen. A Denver és a Northern Colorado feledhetően szerepelt eddig, de most a konf-meccseken beindult a henger. A Buffs sem áll rosszul, két csapatot is tartunk magunk mögött a Big12-ben.
Ha a Nets-től sikerül lehúzni az öt 1st-öt, akkor a backcourt-ra Higginst és Burkst szeretném a CU-ból, a frontcourt-ra pedig Ogide-t és Frankint a CSU-ből. Ha ez összejönne, Melo-t elfelejteném, mint egy rossz álmot. 😀
Amúgy jó ez az NCAA basketball, élőben követem az öt csapatunk összes meccsét boxscore-on, és folyamatosan tudósítok róluk a GITR-be, közben jó, ha havi egyet sikerül látni is, olyan mint tíz évvel ezelőtt az NBA-követésem. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
2. félidei hatalmas comebacket produkálva megnyertük az első konf meccset a szezonban, a Minnesota ellen itthon 71-62-re. A meccset sajnos nem láttam, úgyhogy a statokból kiindulva Draymond lehetett a legjobb játékosunk
GO STATE, GO SPARTANS!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://indavideo.hu/video/A_kis_kosaras?token=cd367ebaf5dfa72402aa04bfaf07fbb7

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Big East >>>>>>> Big 10



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ja, és ma megkezdődik az egyik legjobb konf, a Big10 (jaj, de fura ezt leírni 😀) küzdelmei is, mi még nem játszunk, csak 31-én, azonban Michigan-Purdue és Wisconsin-Minnesota is lesz

szerk.: tegnap már volt meccs, az egyszemélyes Talor Battle Penn State 69-60-ra verte az Indianat
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
sima Pitt győzelem, ha Rosera azt írták az nBA topikban hogy önző akkor mit írnának Kemba Walkerre?Fucu
de Kembának segítsége sincs
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sima Pitt győzelem, ha Rosera azt írták az nBA topikban hogy önző akkor mit írnának Kemba Walkerre?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ma kezdődik a big east küzdelem, nem is akármivel

#4 UConn - #6 PITTHöri
holnap ismétlésben nézős



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma kezdődik a big east küzdelem, nem is akármivel

#4 UConn - #6 PITT

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma hajnalban a CSU a második meccsét is megnyerte a Cancun Governor's Cup-on, azt hittem megnyertük a tornát, és már kezdtem volna ünnepelni a győzelmet - tudom, hogy tét nélküli, sima alapszakasz-meccsek, de akkor is ilyenre inni kell 😛 - erre a közvetítés végén kiraktak egy táblát, amiből kiderült, hogy csak holnap lesz a döntő, ez még csak elődöntő volt. Előtte nem írtak semmit, hogy lenne egyáltalán holnap meccs akárki ellen is, szóval nem volt jó tréfa, amikor már szomjaztam a sikerre. 😊 Na, de legalább a honapi nap sem múlik el sportesemény nélkül, és mivel az ESPN közvetít, biztosan lesz ismét stream. Egyébként ez a mai siker szerintem nagyon értékes volt az Ole Miss ellen. A döntőben a Southern Miss-szel találkozunk, szintén nem mi leszünk az esélyesek.
Közben Las Vegas-ban a Buffs tegnap kikapott a New Mexico-tól, ma viszont az Indiana-t vertük, úgy hogy Burks csak keveset játszott. Ez is szép eredmény.TheMileHighCity
Megnyertük a döntőt a Southern Miss ellen! 😊 A második félidőben kifejezetten nagyot játszottunk, Travis Franklin és Andy Ogide elég állatok voltak az egész tornán, beválasztották őket az All-Star ötösbe is, rájuk szerintem érdemes lesz figyelni. Nagyon örülök ennek a kis sikerélménynek, jó volt látni éppen tőlük a pocsék football szezon után.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
és nem fake
http://www.youtube.com/watch?v=lF8w3zN0xiAJJ Tiller
Ez biztos?F.Schleck
Most akartam linkelni. 😛

http://gol.blog.nepsport.hu/archives/2010/12/23/Lehetseges_hogy_ez_nem_fake/

Amúgy ennél 0:47-nél mintha meg lenne állítva a felvétel...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mondom, hogy nem fake, megtörtént egy ncaa-s meccsen... ha valakinek az udvarán készül a videó, akkor én is kételkednék, de megerősítették, hogy ez tényleg megtörtént
0:47-nél azért áll meg minden, mert így játszották vissza az esetet a közvetítés során...JJ Tiller
Értem, de attól még első ránézésre a valóságosnál hosszabbnak látszik az idő, amíg ott áll a labda.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
mondom, hogy nem fake, megtörtént egy ncaa-s meccsen... ha valakinek az udvarán készül a videó, akkor én is kételkednék, de megerősítették, hogy ez tényleg megtörtént
0:47-nél azért áll meg minden, mert így játszották vissza az esetet a közvetítés során...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
és nem fake
http://www.youtube.com/watch?v=lF8w3zN0xiAJJ Tiller
Ez biztos?F.Schleck
szerintem biztos nem fake.Fucu
Most engem meggyőztek az ns-es kommentek. Nézd meg 0:47-kor megáll minden egy pillanatra. Valóban megállhatott a gyűrűn a labda, de nem olyan sokáig, mint a videón.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és nem fake
http://www.youtube.com/watch?v=lF8w3zN0xiAJJ Tiller
Ez biztos?F.Schleck
szerintem biztos nem fake.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
és nem fake
http://www.youtube.com/watch?v=lF8w3zN0xiAJJ Tiller
Ez biztos?

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Csak a szokásos idegenbeli vereség ezúttal Sopron ellen... 😕
Pedig a félidőben még 54-53 volt az eredmény :mad:
13 forduló után 4 győzelem 9 vereség. Ezzel valószínűleg az utolsó remények is elszálltak a 8közé kerüléshez. Nehéz tavaszunk lesz az biztos..

Nálunk volt olyan, hogy a Falco ellen szereztünk azt hiszem 5 pontot az utolsó negyedben, dehogy egy Zte otthon 0-17 legyen egy negyed az példátlan.
Állítólag ott is komoly pénzügyi gondok vannak, más magyarázat sztem nincs..

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!Bruschi85
Az a 0-17 csúfos. Egy bajnoki címvédő, hazai pályán, akár mennyire is más most a csapat, akár mennyire is nincs pénz nem tehet ilyet. Én sajnáltam most az egerszegi drukkereket. 20 perc alatt 9 pontra volt képes a csapatuk :/ Annyit ha összeállunk a haverokkal mi is dobunk.
Mi egy könnyed meccsel zártuk az évet. A légiósaink jók, a magyarok lassan belelendülnek. Fepunak pedig gratula még egyszer a 250. meccséhez 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma hajnalban a CSU a második meccsét is megnyerte a Cancun Governor's Cup-on, azt hittem megnyertük a tornát, és már kezdtem volna ünnepelni a győzelmet - tudom, hogy tét nélküli, sima alapszakasz-meccsek, de akkor is ilyenre inni kell 😛 - erre a közvetítés végén kiraktak egy táblát, amiből kiderült, hogy csak holnap lesz a döntő, ez még csak elődöntő volt. Előtte nem írtak semmit, hogy lenne egyáltalán holnap meccs akárki ellen is, szóval nem volt jó tréfa, amikor már szomjaztam a sikerre. 😊 Na, de legalább a honapi nap sem múlik el sportesemény nélkül, és mivel az ESPN közvetít, biztosan lesz ismét stream. Egyébként ez a mai siker szerintem nagyon értékes volt az Ole Miss ellen. A döntőben a Southern Miss-szel találkozunk, szintén nem mi leszünk az esélyesek.
Közben Las Vegas-ban a Buffs tegnap kikapott a New Mexico-tól, ma viszont az Indiana-t vertük, úgy hogy Burks csak keveset játszott. Ez is szép eredmény.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
és nem fake
http://www.youtube.com/watch?v=lF8w3zN0xiA


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Csak a szokásos idegenbeli vereség ezúttal Sopron ellen... 😕
Pedig a félidőben még 54-53 volt az eredmény :mad:
13 forduló után 4 győzelem 9 vereség. Ezzel valószínűleg az utolsó remények is elszálltak a 8közé kerüléshez. Nehéz tavaszunk lesz az biztos..

Nálunk volt olyan, hogy a Falco ellen szereztünk azt hiszem 5 pontot az utolsó negyedben, dehogy egy Zte otthon 0-17 legyen egy negyed az példátlan.
Állítólag ott is komoly pénzügyi gondok vannak, más magyarázat sztem nincs..

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az öt földi csapat programját elmentettem magamnak a szezon elején, szóval róluk biztos nem maradok le. 😊 Általában scoreboard-okon követem őket élőben, csak stream-et marha ritkán tudok elcsípni hozzájuk. Gondolom majd a konf-meccsekről több lesz, főleg a Big12 esetében.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezek a "bowl-jellegű" meccsek most micsodák? Néztem, hogy Vegas-ban és Cancun-ban nyomja most pár csapat bizonyos tornák (?) keretein belül, ez hogy működik?TheMileHighCity
sima non-conference meccsek, amik azért jók mert nem kell érte 65x repülőre utazni hanem helyben le lehet játszani néhányat és így olcsóbban és gyorsabban le lehet tudni az alapszakaszt.Höri
Értem, köszi! 😉

Még egy kérdés: a konferenciákon belüli meccsek mikor kezdődnek el? Néztem, hogy még szinte minden csapatnak 0-0-s a conf-on belüli mérlege.TheMileHighCity
januárban indul, a számodra lényeges Big12 például itt van leírva http://www.sports-reference.com/cbb/conferences/BG12/2011-schedule.html

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezek a "bowl-jellegű" meccsek most micsodák? Néztem, hogy Vegas-ban és Cancun-ban nyomja most pár csapat bizonyos tornák (?) keretein belül, ez hogy működik?TheMileHighCity
sima non-conference meccsek, amik azért jók mert nem kell érte 65x repülőre utazni hanem helyben le lehet játszani néhányat és így olcsóbban és gyorsabban le lehet tudni az alapszakaszt.Höri
Értem, köszi! 😉

Még egy kérdés: a konferenciákon belüli meccsek mikor kezdődnek el? Néztem, hogy még szinte minden csapatnak 0-0-s a conf-on belüli mérlege.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ma Texas ellen jön az utolsó non-konf meccs, majd az év utolsó napján már a Minnesota ellen kezdődnek meg számunkra a Big10 küzdelmei, szal jön az igazi kosárlabda, mi ekkor indulunk be
GO SPARTANS!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezek a "bowl-jellegű" meccsek most micsodák? Néztem, hogy Vegas-ban és Cancun-ban nyomja most pár csapat bizonyos tornák (?) keretein belül, ez hogy működik?TheMileHighCity
sima non-conference meccsek, amik azért jók mert nem kell érte 65x repülőre utazni hanem helyben le lehet játszani néhányat és így olcsóbban és gyorsabban le lehet tudni az alapszakaszt.