Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ééés a Packers másnap játszik 😊
(persze ha úgy, mint tegnap, akkor én is rossz topikban járok)Szobi22
Azt már én is gond nélkül meg tudom nézni teljes egészében.

A kérdés csak az, hogy megéri-e: biztos ligaelső vs. playofftól már búcsúzó csapat, még akkor is, ha az egyik legnagyobb rangadó...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 195 — Steelers fan
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮Höri
De most már nem központilag onnan küldik az egész országba?Matthew99
De igen.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮Höri
De most már nem központilag onnan küldik az egész országba?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Munkavédelem zh alatt karácsonyi dallamokat játszott a tanár, óriási volt. 😊

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 195 — Steelers fan
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hogy tudják a Karácsonyt pont a Detroit-SD meccs napjára tenni?Bazzani
Te még jól jártál, mert a 22 órai idősávban van, addigra bőven le lehet tudni az ajándékozást, vacsorát, stb.

Igyekszem majd én is az első negyed felénél nem többet kihagyni a Steelers-meccsből.vassadi
ééés a Packers másnap játszik 😊
(persze ha úgy, mint tegnap, akkor én is rossz topikban járok)

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 195 — Steelers fan
Hogy tudják a Karácsonyt pont a Detroit-SD meccs napjára tenni?Bazzani
Te még jól jártál, mert a 22 órai idősávban van, addigra bőven le lehet tudni az ajándékozást, vacsorát, stb.

Igyekszem majd én is az első negyed felénél nem többet kihagyni a Steelers-meccsből.vassadi
A 19 órára amit mondni tudnék az nem ebbe a topicba való. 😕
No de majd a két kis csajszi mosolya kárpótol mindenért.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hogy tudják a Karácsonyt pont a Detroit-SD meccs napjára tenni?Bazzani
Te még jól jártál, mert a 22 órai idősávban van, addigra bőven le lehet tudni az ajándékozást, vacsorát, stb.

Igyekszem majd én is az első negyed felénél nem többet kihagyni a Steelers-meccsből.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀Soldados
A december 24. hülyeség Jézus születési dátumának. Csak a napforduló miatt van ez a dátum.szaba
Hogy tudják a Karácsonyt pont a Detroit-SD meccs napjára tenni?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀Soldados
A december 24. hülyeség Jézus születési dátumának. Csak a napforduló miatt van ez a dátum.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Hanuka. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott vicces, hogy mi ma karácsonyozunk! 😊Soldados
Elnéztétek a naptárat vagy 19órától játszik jövő szombaton a Steelers? 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Kibaszott vicces, hogy mi ma karácsonyozunk! 😊Soldados
? 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kibaszott vicces, hogy mi ma karácsonyozunk! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
😀 😀
http://ipadinsight.com/best-free-ipad-apps-2/best-free-ipad-app-of-the-week-college-bowl-guide-2011-2012


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
16 kinőtt tejfog 11hónaposan,nagyobb szenvedés sírás nélkül.
Kemény csaj a lánykám.Bazzani
Na, még a végén Bears fan lesz belőle 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
16 kinőtt tejfog 11hónaposan,nagyobb szenvedés sírás nélkül.
Kemény csaj a lánykám.Bazzani
Mehet neki a császárszalonna, bőröstöl.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
16 kinőtt tejfog 11hónaposan,nagyobb szenvedés sírás nélkül.
Kemény csaj a lánykám.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Megvolt életem első Mystery Gang koncertje,felejthetetlen volt!Én nagyon nem vagyok egy táncos lábú,de amit tegnap lenyomattunk az eszméletlen jó volt.Ja és a srácok is nagyon rendesek voltak,pedig háromszor mentünk oda hozzájuk,aláírásért/fotó készítésért,az utolsónál már a kisfurgonból - amivel indultak volna - szállíttattuk ki őket hogy csináljunk képet 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hétfőn csak 3 zh-t írok, nem 4-et, ezaz! 😂

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ma délután 13:13, 3200 gramm, 48 cm, Laura 😊 Kérnék egy Keresztapa rangot 😊
http://www.youtube.com/watch?v=HWqKPWO5T4o

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
router belőve :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal