Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az ergonómia mekkora egy kamu tantárgy: csak zh-zni jártam be, azokra se tanultam semmit, és így lettem 4-es 😂 .Chevy
Annál csak a Látás, nyelv és emlékezet volt durvább.tenorx
Konfliktuskezelés megelőzés stb.>>>>az összes többi. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez az ergonómia mekkora egy kamu tantárgy: csak zh-zni jártam be, azokra se tanultam semmit, és így lettem 4-es 😂 .Chevy
Annál csak a Látás, nyelv és emlékezet volt durvább.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nagybátyámék tegnap óta magyar állampolgárok 😊 Sokaknak fogalma sincs arról hogy ez nekik mennyire nagy öröm. Sajnálom hogy nagyapám ezt már nem élhette meg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez az ergonómia mekkora egy kamu tantárgy: csak zh-zni jártam be, azokra se tanultam semmit, és így lettem 4-es 😂 .
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Stuck on Earth!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
30 perces szopás, mert nem működik javaban a kurva szerializációm, de utána az öröm, amikor rájössz, hogy miért....
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kösz vadibandi, majd a közelieket megpróbálom felkeresni az elkövetkező hónapok folyamán. Eddig csak a lacrossecsapattal utaztam, bár így is volt többször Edinburgh-ban, Dundee-ban, Aberdeenben, St Andrews-ban és Stirlingben is, szóval nem panaszkodhatok.

több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
ma elkezdtem processingen tanulni programozni 😊

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Bonnie Prince Charlie The Young Pretender, 1745 Battle of Culloden Moor.

Stirling: Argyll&Sutherland Highlanders Regimental Museum. Ez az ezred, amely a névadója a Thin Red Line fogalomnak (Balaklava, Peninsula War).

A kedvenceim azok a skót várkastélyok, amiket nem laktak a XVII. századot követően.
Íme a toplistám azok közül, melyeket magam is láttam:
http://en.wikipedia.org/wiki/Huntly_Castle Az egész tornyot kitölti a csigalépcső.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Urquhart_v%C3%A1ra A Loch Ness partján. Az egyik tornyot a szél belefújta a tóba.
http://en.wikipedia.org/wiki/Threave_Castle Csak egy donjon(lakótorony) de abból hatalmas.
http://www.undiscoveredscotland.co.uk/strathdon/glenbuchatcastle/index.html Egy gyönyörű domboldal közepén áll.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kilchurn_Castle Majdnem szigeten áll.
http://en.wikipedia.org/wiki/Caerlaverock_Castle Hihetetlenül festői ékszerdoboz.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dirleton_Castle A kaputorony gyönyörű.




több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem is tudtam, hogy ilyen régi celeb család sarja a bears elkapója.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát nekem egyelőre felületes tudásom van csupán, elvégre félév alatt (ami rövidebb is két héttel, mint otthon) letudtuk az egészet 1000-től 2000-ig. Vilmos az Oroszlán pl. csak említve volt, de Stirling és Bannockburn elég részletesen taglalva volt, leginkább azt hangsúlyozva, hogy a Rettenthetetlennek semmi köze az egészhez 😊 ezt a két helyszínt egyébként személyesen is volt alkalmam felkeresni, Stirling a legszebb hely, ahol valaha jártam, teli történelmi emlékművekkel, tényleg kiváló. IV. Jakab és Flodden is csak kb. negyedórát kapott, szóval arról is szerények az ismereteim. Bonnie Prince Charlieról pedig bevallom őszintén, nem is hallottam (bár kihagytam néhány előadást).

Az én kedvenc időszakom a skót reformáció, benne John Knox is, elég vicces szituban voltak, és nagyon sok eltérő irányzatból sikerült többféle nemzetközi nyomásra kialakítani azt, ami az egészből sikeredett. Elég kesze-kusza időszak. Az esszémet egyébként az 1603-as unió sikerességéről írtam, az sem rossz időszak még. Igazából 1707 után kb. semmi nem történt itt, legalábbis az óráink nagy része inkább gazdaság- és társadalomtörténettel foglalkozott, azt meg én nem szeretem annyira.

Megjegyzem, én nem is elsősorban a skót törire, mint olyanra koncentráltam, hanem, hogy hogyan interpretálják az egészet. Itt most dúl a nacionalizmus, az általános töriszakon, ahol én is vagyok, egészen eddig nem volt skót törioktatás, most már a négy félév alapszakból kettő skót töri. Megy nagyon a propaganda, William Wallace-t liberális (!) nacionalistaként mutatták be pl., de volt még sok hasonló csúsztatás, az utolsó szemináriumon pl. össznépi Thatcher-szidás zajlott.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hehe, a sok buzi skótot bármikor lefőzöm a saját pályájukon, a skót és a brit pártrendszer összehasonlításáról írt esszém kiemelkedett a csoportból, gyökér banda 😛Rajna
Kontinentális műveltséget angolszásszal összevetni nem menő 😛Dzsokijuing
Ez ugyan általánosságban igaz, de a skót pártrendszernél én mégis kivételt tennék 😊 meg majd a törimet is visszakapom napokon belül, az is skót töri, ott is idegenben nyomom. Majd jövőre, amikor külföldi dolgok is bejönnek a tantervbe, akkor nem szólok, elvégre van némi előnyöm.Rajna
Imádom a skót történelmet! Kedvenceim: Vilmos az Oroszlán, IV. Jakab, John Knox és Bonnie Prince Charlie.
A hadtörténetükből Strling, Bannockburn, Flodden, illetve 1707 utániból a Krími háború.




több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hehe, a sok buzi skótot bármikor lefőzöm a saját pályájukon, a skót és a brit pártrendszer összehasonlításáról írt esszém kiemelkedett a csoportból, gyökér banda 😛Rajna
Kontinentális műveltséget angolszásszal összevetni nem menő 😛Dzsokijuing
Ez ugyan általánosságban igaz, de a skót pártrendszernél én mégis kivételt tennék 😊 meg majd a törimet is visszakapom napokon belül, az is skót töri, ott is idegenben nyomom. Majd jövőre, amikor külföldi dolgok is bejönnek a tantervbe, akkor nem szólok, elvégre van némi előnyöm.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
Hehe, a sok buzi skótot bármikor lefőzöm a saját pályájukon, a skót és a brit pártrendszer összehasonlításáról írt esszém kiemelkedett a csoportból, gyökér banda 😛Rajna
Kontinentális műveltséget angolszásszal összevetni nem menő 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
5 perc alatt fel tudtam venni a vizsgáimat
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hehe, a sok buzi skótot bármikor lefőzöm a saját pályájukon, a skót és a brit pártrendszer összehasonlításáról írt esszém kiemelkedett a csoportból, gyökér banda 😛

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hehe, a sok buzi skótot bármikor lefőzöm a saját pályájukon, a skót és a brit pártrendszer összehasonlításáról írt esszém kiemelkedett a csoportból, gyökér banda 😛

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon adta ez a seniortábor is 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ohio-i emberrel online közvetítésen követni az OSU-Michigant, ráadásul még ki is kapnak, EPIC. mindenképp próbáljátok ki 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632


Hello Kitty 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Kezdődik... 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊Sobri Jóska
egy billt fogok venni majd hozzaJJ
Nem ugyanaz azért. 😊
De nem akarlak kapacitálni, majd ráérzel.
Most péntek a Black Friday?
Akkor veszel iPad-et?Sobri Jóska
Ezt a hszt már az ipademről írom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mennyi nyelvész.... 😀

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
wtf? úgy tűnik nem tudok helytelenül írni, ly-al akartam, hogy rávilágítsak a hibára 😕 a de viszontba nem mennék bele, nekem bassza a fülem :\kristof
A de viszont kb. olyan, mint ha azt mondanád, hogy azonban ellenben. Nagyon idegesítő tud lenni.szaba
ámbár? 😊 az is idegesít?eaglesmcnabb
Ja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
wtf? úgy tűnik nem tudok helytelenül írni, ly-al akartam, hogy rávilágítsak a hibára 😕 a de viszontba nem mennék bele, nekem bassza a fülem :\kristof
A de viszont kb. olyan, mint ha azt mondanád, hogy azonban ellenben. Nagyon idegesítő tud lenni.szaba
ámbár? 😊 az is idegesít?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!