Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
LogMeIn, kész 😀JJ
Amcsi ismerősünké a cég, akik csinálják. 😊
Nagy koponya a csávó. Tavaly volt vele interjú a New York Timesban is, meg a Boston Globeban is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
BEOLVASTÁK AZ SMS-m a Saints-Falcons meccsen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mekkora már.Amadeus91
mi újság nálatok kispesten, gábor?Höri
😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
BEOLVASTÁK AZ SMS-m a Saints-Falcons meccsen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mekkora már.Amadeus91
http://www.youtube.com/watch?v=4pXfHLUlZf4&feature=plcp&context=C35929b0UPOEgsToPDskJdWc346EwOWgJSr_6h8Ik5
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
BEOLVASTÁK AZ SMS-m a Saints-Falcons meccsen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mekkora már.Amadeus91
mi újság nálatok kispesten, gábor?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
BEOLVASTÁK AZ SMS-m a Saints-Falcons meccsen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mekkora már.Amadeus91
akkor most már bizonyított hogy hülyeségeket írsz 😐eaglesmcnabb
:rolleyes:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
BEOLVASTÁK AZ SMS-m a Saints-Falcons meccsen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mekkora már.Amadeus91
akkor most már bizonyított hogy hülyeségeket írsz 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
BEOLVASTÁK AZ SMS-m a Saints-Falcons meccsen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mekkora már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
LogMeIn, kész 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
direkt nem a laxtopikba raktam mert itt annal tobbrol van szo szerintem.
errol szol a sport es ez olyan remek benne. megtanit kuzdeni es arra h egeszen kis dolgokat is ertekelj.
es h nem attol jon le adott esetben vki gyozteskent a palyarol mert tobb pontot szerzett az ellenfelnel.
michael stolzenberg kurva nagy kiraly vagy 😊

http://www.youtube.com/watch?v=ufGMlg8AxEM
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
próbáltak lebeszélni az ipadról, mert nem támogatja a flasht, a videófájlokból csak az mp4-et favorizálja, és körülményes itunes-szal a szinkronizálás

erre leszedek egy programot, amivel streameket ugyanúgy tudok nézni, mint pc-n, majd egy másikat, amivel bármilyen formátumú videót meg tudok nyitni úgy, hogy még át se kell másolnom, és a feliratokat is királyul kezeli 😊

durvadurva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kibaszott jó, hogy eddig ami megvan is mind kettes.eaglesmcnabb
nagy álmom a perfect szezon = 0 bukás, 2.0-s átlag

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
nekem is hasonlóak az arányok, de ha jól számoltam csak 6 lesz. 😊
Kibaszott jó, hogy eddig ami megvan is mind kettes. Legutóbb is mindent tudtam amit meg nem a mellettem levő csajról lenéztem és kettes. csajnak meg 4es. Vicc.
Pedig mindig felveszem első hétre a nagy részét hogy hamar letudom, de sose jönnek a várt eredmények 😀eaglesmcnabb
Nálam is kb. 6 lesz, de pl. fizikából az esélytelenek nyugalmával fogok beállítani (50 beugró mellé még kb. ugyanannyi vizsgafeladat, kb 5-10% szokott átmenni, tehát esélyes... 😀 ), majd leírok egy paprikás krumpli receptet... 😂

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
nekem is hasonlóak az arányok, de ha jól számoltam csak 6 lesz. 😊
Kibaszott jó, hogy eddig ami megvan is mind kettes. Legutóbb is mindent tudtam amit meg nem a mellettem levő csajról lenéztem és kettes. csajnak meg 4es. Vicc.
Pedig mindig felveszem első hétre a nagy részét hogy hamar letudom, de sose jönnek a várt eredmények 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
😂 😂 😂 😂

3. vizsgán köll fizetni? Ha igen, érdemes B vizsgán átslisszanni. 😀 😛Vrijbloed
nem tom kell-e de majd viszek fizetségnek tojást, meg oldalast, hátha elfogadja a tanár Úr.Höri
Mééér, húsvét van/lesz?😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
😂 😂 😂 😂

3. vizsgán köll fizetni? Ha igen, érdemes B vizsgán átslisszanni. 😀 😛Vrijbloed
nem tom kell-e de majd viszek fizetségnek tojást, meg oldalast, hátha elfogadja a tanár Úr.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
😂 😂 😂 😂

3. vizsgán köll fizetni? Ha igen, érdemes B vizsgán átslisszanni. 😀 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mind a 4 vizsga letudva, egyik se bukó, jöhet a Karácsony meg az NFL. 😊 😂Vrijbloed
Jó neked, nekem minden vizsgám januárban lesz.... 😕Newman
Nekem így maradt 3 januárra, és ha jól csinálom, akkor érdemben egyik sem zavar be a PO-ra. 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mind a 4 vizsga letudva, egyik se bukó, jöhet a Karácsony meg az NFL. 😊 😂Vrijbloed
Jó neked, nekem minden vizsgám januárban lesz.... 😕

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mind a 4 vizsga letudva, egyik se bukó, jöhet a Karácsony meg az NFL. 😊 😂
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Harmadik póton csak meglett a lineáris algebra aláírásom! 😂
http://noob.hu/2011/11/25/tumblr_luo9on3Bfl1qes1ceo1_500.gif
Kár, hogy cserébe még vizsgázni se voltam semmiből, így kredit nélkül vagyok, de drága egyetemem így is utalt nekem 8 ezer forintot karácsonyra. 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
3-MAS PROG, 3-MAS 😀
így már van 9 kreditem 😀
még kell 21 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀Soldados
ennyi erovel minek karacsonyoztok ? 😊Fake
Társadalmi elvárás... 😀 Én meglennék nélküle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀Soldados
ennyi erovel minek karacsonyoztok ? 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮Höri
Te meg nem tudsz. 😛