Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!Darksun3
sztem is. Az egyenlőre meg a leggyakoribb hiba a magyar szövegkörnyezetben, szinte már észre sem veszik az emberek. Volt olyan akinek elmagyaráztam a különbséget de nem tudta megérteni...davemayer
Meg kell neki ezt mutatni. Szerintem zseniális.Escalade
Én is ezt szoktam válaszolni, ha valaki nem veszi észre a különbséget 😀


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
wtf? úgy tűnik nem tudok helytelenül írni, ly-al akartam, hogy rávilágítsak a hibára 😕 a de viszontba nem mennék bele, nekem bassza a fülem :\kristof
A de viszont kb. olyan, mint ha azt mondanád, hogy azonban ellenben. Nagyon idegesítő tud lenni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
wtf? úgy tűnik nem tudok helytelenül írni, ly-al akartam, hogy rávilágítsak a hibára 😕 a de viszontba nem mennék bele, nekem bassza a fülem :\
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
kár hogy a deviszont értelmes 😀eaglesmcnabb
Mármint a különírott változata. 😉Schleck
így igaz 😀 mentségemre szóljon hogy eddig írásban nem használtam, szóban meg mindegy 😀 ettől függetlenül igazad van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A de viszont értelmes és nem is hivatalosan helytelen. Viszont szószaporítás, mitől fogva felesleges. Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy a "de viszont" nem helytelen, de viszont azonban ellenben ugyanakkor ámbár ennek ellenére csak idő és szópazarlás. 😊 Úgyhogy igaz, hogy kristof nem szereti, de viszont azonban ellenben ugyanakkor ámbár ennek ellenére kénytelen elfogadni 😀
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!Darksun3
sztem is. Az egyenlőre meg a leggyakoribb hiba a magyar szövegkörnyezetben, szinte már észre sem veszik az emberek. Volt olyan akinek elmagyaráztam a különbséget de nem tudta megérteni...davemayer
Meg kell neki ezt mutatni. Szerintem zseniális.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
kár hogy a deviszont értelmes 😀eaglesmcnabb
Mármint a különírott változata. 😉

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
kár hogy a deviszont értelmes 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert a muszály nálunk cenzúrázva van és automatikusan kijavítja a fórum 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!Darksun3
sztem is. Az egyenlőre meg a leggyakoribb hiba a magyar szövegkörnyezetben, szinte már észre sem veszik az emberek. Volt olyan akinek elmagyaráztam a különbséget de nem tudta megérteni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
:rolleyes: :cool: (egyenlőre ide, aztán gondolom majd hamarosan a konkurens topikba... 😀 )

|
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem leszJJ
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊Sobri Jóska
egy billt fogok venni majd hozzaJJ
Nem ugyanaz azért. 😊
De nem akarlak kapacitálni, majd ráérzel.
Most péntek a Black Friday?
Akkor veszel iPad-et?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊Sobri Jóska
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem leszJJ
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊Sobri Jóska
egy billt fogok venni majd hozza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊JJ
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊Sobri Jóska
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem leszJJ
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊JJ
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊Sobri Jóska
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊JJ
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ahogy sétáltam hazafele olyan háromnegyed hat felé én is pont bele botlottam egy disznótorba,nem vagy véletlen szoboszlai? 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Heh ismételten elérkezett a várva várt nap, a disznóvágás. nagyfater ismét elnyerte a legrészegebb férfi , nagymuter pedig a legidegesebb női főszereplő díját. Szerencsétlen öreg szerintem megitta az összes bort amit legutóbb csinált 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
😂 😂 😂
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
Örülsz,hogy megszabadultatok a "Brady kiégett" témától mi?
😀Bazzani
Ennek szerintem mindenki örül és ebben a nagy ködben "tudjuk ki" mutatja az utat, nehogy eltévedjünk. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
Örülsz,hogy megszabadultatok a "Brady kiégett" témától mi?
😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
éppen ezzel kapcsolatban akartam én is méklávolni egyet 😀 igaz nem rondák a napok 😛 de hát kétségkívül igazi fény az éjszakában 😊