Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 nuskull.hu/hirek/slayer-elhunyt-jeff-hanneman-1964-2013/
Hát ez most eléggé lesokkolt. R.I.P.Sebii
Nagyon sajnálom, hogy egy újabb remek zenész ment el. R.I.P.
Májkárosodást írnak, de ugye volt ez a pókcsípéses sztorija is. Nem tudom a kettőnek van e köze egymáshoz, lehet semmi, de a tény az sajnos tény. 😕danyly
Na neeeeeeeee. 😕

Ez nem igaz... Egy újabb kivételes kvalitású zenészt veszítettünk el... :/
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kedvenc Hanneman interjúm.
Én ezzel búcsuzom tőle! 2001-ben (vagy 02-ben???) a Pecsa koncerten roadkodhattam kicsit Nekik. Jó fejek voltak 😊

 www.youtube.com/watch?v=HiA5l3kMp9I
Miatta vettem Jacksont, amire kb. 2 évig kuporgattam). A Seasonst gyakorlatilag végig megtanultam az a Seasons volt.
De az én kedvenc lemezem a South of Heaven:
Az első slayer dal, amit megtanultam (akusztikus gitáron 😊 az a Spill the Blood.
annyira veszedelmes a nyitó riff, hogy hajjajj! Hát ilyet többé már nem hallunk!
😕 😕 😕
 www.youtube.com/watch?v=aatBTzpz7ec
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Tök érdekes, hogy gimiben csak és kizárólag keményebb rockot, metált hallgattam (Slipknot, In Flames, Motorhead, SOAD, Metallica és társai), az utóbbi három évben meg nagyon "kinyílt" az ízlésem 😀
Játék közben szeretek Kalkbrennert is hallgatni, imádom a Belgát + Ganxsta Zoleet, mostanában meg épp a Cypress Hillre kattantam rá (de szoktam Snoop Doggot is hallgatni...)
tenorx
Ilyen "mix" mellett a judgment night soundtrack kötelező, ha még nem volt meg
 www.youtube.com/watch?v=pfFD709OtFMatapapa
vagy ha már Cypress Hill, akkor a teljes Live At The Fillmore album, amin több korábbi slágerük rockos alapot kapott, így jobb lett, mint az eredeti. vagy a Skull & Bones album Bones része, amiről ez a szám is van, de ebben a verzióban frankóbb:


choose life
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kicsit utánanéztem a sztorinak.A mája vitte a sírba, ami a nem túl mértékletes alkoholfogyasztásnak tudható be.A probléma már a pókcsípés előtt is létezett, ez csak rontotta a helyzetet.Mert mit szeret egy vérbeli zenész?Dalokat írni, és koncertezni.A betegsége miatt egyikre sem volt képes.Valószínű, hogy a rengeteg hirtelen nyakába szakadt szabadidővel nem tudott mit kezdeni, és az évek óta meglévő alkohol-problémái felerősödtek.
Néhány órája olvastam, hogy Steven Adler, aki bárki bármit is mond, a Guns n' Roses IGAZI, és azóta is pótolhatatlan dobosa, ismét elvonókúrán vesz részt.Ő speciel ismét Mr. Brownstone-nal harcol.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nagyon sajnálom, hogy egy újabb remek zenész ment el. R.I.P.
Májkárosodást írnak, de ugye volt ez a pókcsípéses sztorija is. Nem tudom a kettőnek van e köze egymáshoz, lehet semmi, de a tény az sajnos tény. 😕danyly
egyelőre nem említik a kapcsolatot a kettő közt, úgy néz ki, szétitta magát, donorlistán volt már egy ideje, pár hónapja nem is ivott.
azért biztos nem tett jót a szervezetének, hogy milyen sokáig kezelték a pókcsípés miatt, plusz nem tudott játszani emiatt a szar miatt, úgyhogy gondolom piálással töltötte az idejét, tehát azért lehet köze a dologhoz.

Rob Flynn mint mindennel, ezzel kapcsolatban is tudott sztorizgatni:
 www.thegauntlet.com/article/267/27810/Machine-Head-s-Robb-Flynn-Comments-On-Death-Of-Jeff-Hanneman
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 nuskull.hu/hirek/slayer-elhunyt-jeff-hanneman-1964-2013/
Hát ez most eléggé lesokkolt. R.I.P.Sebii
Nagyon sajnálom, hogy egy újabb remek zenész ment el. R.I.P.
Májkárosodást írnak, de ugye volt ez a pókcsípéses sztorija is. Nem tudom a kettőnek van e köze egymáshoz, lehet semmi, de a tény az sajnos tény. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
reggel, épp felébredve én is nehezen hittem el...
biztos önző faszság, de csak arra tudok gondolni, hogy a Priestből nemrég szállt ki Downing, ezzel gyakorlatilag végük, a Sabbath balhézik Warddal, és amúgy is komolyanvehetetlenek már, és most a Slayernek is vége... legalábbis a helyükben nem folytatnám.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Bazmeg! Nem hiszem el! 😕

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
 nuskull.hu/hirek/slayer-elhunyt-jeff-hanneman-1964-2013/
Hát ez most eléggé lesokkolt. R.I.P.Sebii
Nem hiszem el, nagyon sajnalom, egyik orok kedvenc gitarosom, bandam volt😕
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
A thrash metal történetének egyik legnagyobb figurája a mai nap folyamán 49 évesen elhunyt.
Jeff Hanneman a '80-as évek legmeghatározóbb riffjeit írta, a Raining Blood és a South of Heaven a legtöbb ember számára ismert, emlékét az utókor örökre megőrzi. Isten nyugosztalja!


Akit érdekel, itt olvashat részleteket:  www.shockmagazin.hu/hirek/49-eves-koraban-elhunyt-jeff-hanneman

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

R.I.P.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
 nuskull.hu/hirek/slayer-elhunyt-jeff-hanneman-1964-2013/
Hát ez most eléggé lesokkolt. R.I.P.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tök érdekes, hogy gimiben csak és kizárólag keményebb rockot, metált hallgattam (Slipknot, In Flames, Motorhead, SOAD, Metallica és társai), az utóbbi három évben meg nagyon "kinyílt" az ízlésem 😀
Játék közben szeretek Kalkbrennert is hallgatni, imádom a Belgát + Ganxsta Zoleet, mostanában meg épp a Cypress Hillre kattantam rá (de szoktam Snoop Doggot is hallgatni...)
tenorx
Ilyen "mix" mellett a judgment night soundtrack kötelező, ha még nem volt meg

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 887 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tök érdekes, hogy gimiben csak és kizárólag keményebb rockot, metált hallgattam (Slipknot, In Flames, Motorhead, SOAD, Metallica és társai), az utóbbi három évben meg nagyon "kinyílt" az ízlésem 😀
Játék közben szeretek Kalkbrennert is hallgatni, imádom a Belgát + Ganxsta Zoleet, mostanában meg épp a Cypress Hillre kattantam rá (de szoktam Snoop Doggot is hallgatni...)
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Örök kedvenc bandám, akiket sosem szűnök meg promózni, nehogy valaki olyan kerülje el akinek legalább feleannyira tetszik mint nekem.

Illesztgetés helyett link:
 www.youtube.com/watch?v=Y4tRFHJGBso

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

tudom hogy itt sokan nem szeretik ezt a stílust, azért megosztom, mert kurvajó!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ízlésemre szabott muzsika

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nem tudnak mellé lőni, ez is hatalmas zene lett

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Zum Glück bin ich verrückt."

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
szerintem ez lesz a kedvenc koranyári slágerem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
A modern metal szcéna egyik legzseniálisabb bandája hamarosan új lemezt ad ki. Meghallgatható egy kis előzetes belőle:
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
újrahúztam az ipodom, és rátaláltam erre gyöngyszemre. fel a basszust

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=VYnjkU5xUYw
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Superbutt németül is fasza 😉