NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Klippremier:
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
rokenró-faszikák-rokenró


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 hammerworld.hu/2013/06/05/children-of-bodom-meghallgathatod-alexiek-roxette-feldolgozasat/

Nincs új a nap alatt!
Alexiék jól elkapták.laccoo74
Pont most akartam bedobni, hogy a vodkapusztítók is nyomattak egy új albumot. 😊 November 22. Bp-en koncert!! Bár legutóbb amikor hallottam őket a Szigeten nem valami nagy szám volt. Bár lehet én nem voltam észnél 😊

De azért egy underground befigyel nálam. Én szeretem őket. Új album.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hammerworld.hu/2013/06/05/children-of-bodom-meghallgathatod-alexiek-roxette-feldolgozasat/

Nincs új a nap alatt!
Alexiék jól elkapták.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
még mindig zseniális



az pedig meglepő, hogy az új Queens of the Stone Age albumot még nem is említette senki, pedig zúzós lett

ja meg új Black Sabbath!
 csakbennhajogerendazatto.blog.hu/2013/06/04/black_sabbath_13


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Rég nem írtam ide, jövök egy magyarral:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Zseniális. 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Nekem, kilencvenes évek hardrockmetál mezsgyesutianap
Ennyi nekem is megvan, inkább véleményekre lennék kíváncsi. 😊somoskovig
Én csíptem, de nem a fő irányzatom.kishaszi
Nagyon nagy banda volt, sok klasszikus albummal, régebben az intelligens metalzenének is mondták joggal. 94ig gyakorlatilag minden albumuk klasszikus, főleg a Mindcrime (konceptalbumok egyik királya), Empire, Promised Land hármas.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
háhá a legnyobb nyúlás, az egyik NMNből Nokia csengőhang lett 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
A mintazason csak az lepodij meg aki nem hallgat zenet.Magyar orosz kazah japan nemzettol fuggetlen jo a minta?johet.igaz hiphopban megvan a maga kulturaja nem egy dj eloado mehy lemezboltokba turni!Dopemannek is van am pere ha jol tudom...Felesleges felfujni az omega dolgot.Tobb mas magyart is vagtak mar ki.
Ajanlom figyelmetekbe a whosampled oldalt
no meg last emeror the word of suzi wong notajat...

U.i.egyik neves usa eloado pesten a koncert elott elment turni.lelt is lemezt.meg is csinalta.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De jó kis magyar dal, nyúljuk le gyorsan!
 www.quart.hu/quart/nagy/20130531-kulfoldiek-altal-hasznalt-magyar-hangmintak-omega-kovacs-kati-syrius-bergendy-taurus.htmlDiamondsHead44
Fordítva is megesik az ilyen 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
De jó kis magyar dal, nyúljuk le gyorsan!
 www.quart.hu/quart/nagy/20130531-kulfoldiek-altal-hasznalt-magyar-hangmintak-omega-kovacs-kati-syrius-bergendy-taurus.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Zseniális a srác, én nagyon bírom a játékát. 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 hammerworld.hu/2013/05/26/blind-myself-fasy-adamnal-mutatjak-be-az-uj-klipet/

Stage diving is lesz, meg circle pit?laccoo74
Mondjuk korábbi zenéjük jobban tetszett...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Jó lett az új Punnany. Nekem hozzák a szokásos minőséget és a "Láttam már szebbet" rögtön kedvenc státuszba lépett 😊
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Elég jó az új Aice in Chains 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hammerworld.hu/2013/05/26/blind-myself-fasy-adamnal-mutatjak-be-az-uj-klipet/

Stage diving is lesz, meg circle pit?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Pillanatnyilag kettő is van belőle.
Az énekest furcsa, mondhatni botrányos körülmények között kirakták a saját csapatából, amit huszonvalahány éven keresztül cipelt a hátán.
Összehozott egy új zenekart, amivel a régi néven folytatta a koncertezést.Tegyük hozzá teljes joggal, hiszen a dalok jó része hozzá kötődik.
Volt társai új énekessel szintén folytatták a koncertezést, mit ad isten Queensryche néven.
Botrány, per, visszaper, kígyó, béka , sárdobálás stb ment magas fokon.
Az amerikai bíróság elnapolta a döntést a névhasználat ügyében, és úgy határozott, hogy az ítélet meghozataláig mindkét csapat turnézhat a régi névvel.
Két féle ítélet születhet:
a, Az énekes illeti meg a név, és kivásárolja a régi társait az üzletből.
b, Ugyanez fordítva.
Természetesen az egész csúnyaság pénzügyi vitákkal kezdődött.
A tagok úgy gondolták, hogy az énekes Geoff Tate nélkül jobban kereshetnek,ha "bérelnek" egy fiatal "pacsirtát", aki örül, hogy bevették egy ilyen nagymúltú csapatba.
Régi fényét már elvesztette a zenekar, ha esetleg meg akarsz velük ismerkedni, akkor ezt a két albumot ajánlom:
Operation:Mindcrime 1988
Empire 1990
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hjáj (L)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem jóra sikerült az új DT album. Most inkább a melodikus részét fogták meg a death-nek. Nekem első hallásra bejövős az album. Nálam ez azért nem túl sűrűn fordul elő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
A Dzsemes Dzsoplit betrompfolom egy Dzemes Hetfilddel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezt meg advanced dudolászóknak 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jahm, Süti, heréslatex, de az áj don fíl lájk denszin zseniális, szeressem dúdorászolni,.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Nekem, kilencvenes évek hardrockmetál mezsgyesutianap
Ennyi nekem is megvan, inkább véleményekre lennék kíváncsi. 😊somoskovig
Én csíptem, de nem a fő irányzatom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."