NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
A tökömet a Scissors, kurva Alzheimer eze:
www.dailymotion.com/video/xytbr_the-darkness-i-believe-in-a-thing-c_creation


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Nekem, kilencvenes évek hardrockmetál mezsgyesutianap
Ennyi nekem is megvan, inkább véleményekre lennék kíváncsi. 😊somoskovig
Ja, volt aki odáigvolt érte, möghallgattam de nem az enyim, én a metál punkosabb, hc-sebb vonalát komáltam mindég. Az ilyen áriázósból inkább a klasszik ballada jön, azér viselem el Dickinsont es. Valami ironmajdnembe oltott jonbon. Illetve inkább jobban üt, ha mély a hangja a vezérbikának. A legjobban, mondjuk a Scissorsisters nyomja eléd ezt a tükröt, a latexgatyába felszorult herék érzés. Az meg hogy agyas metál, szerintem márhaság, sohanever nem hallgattak Fétnomórt vagy Szuiszájdelt. Aszondom konklúzióként, aki bírja a Vasszűzt, annak bejövős


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Nekem, kilencvenes évek hardrockmetál mezsgyesutianap
Ennyi nekem is megvan, inkább véleményekre lennék kíváncsi. 😊

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Nekem, kilencvenes évek hardrockmetál mezsgyesutianap
promised land nagyon bejött.

voltak pesten is annó nem? 'taliccával

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?somoskovig
Nekem, kilencvenes évek hardrockmetál mezsgye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ez a zenekar mond valakinek valamit: Queensryche?

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


This is the end beautiful friend - R.I.P Ray Manzarek

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez nagyon jó kis cover:


Imádom a csaj hangját és iszonyat jó ez a refrén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
én ugyan nem vagyok kukoricás, de hogy ha ez azt jelenti, hogy oda térnek vissza, ahol a Falling Away From Me meg a Got The Life idején voltak, akkor jó. (utána nem vagyok képben, egy Here To Stay rémlik, de az annyira nem jött be)slowmotion
Az első három (vagy max. négy) album nehezen megközelíthető v. nehezen ismételhető, de lehet egy jó kis korrekt, zúzós témát alkotni. Ha Head-en múlik megborítják a rendszert rendesen. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
én ugyan nem vagyok kukoricás, de hogy ha ez azt jelenti, hogy oda térnek vissza, ahol a Falling Away From Me meg a Got The Life idején voltak, akkor jó. (utána nem vagyok képben, egy Here To Stay rémlik, de az annyira nem jött be)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.shockmagazin.hu/hirek/kesz-az-uj-korn-head-teljes-jogu-tagkent-a-fedelzeten

Alapvetően nem várok semmi extrát, de azért hátha nem lesz annyira sz@r. 😀 😛Vrijbloed
Várható volt. Egy tavalyi koncerten beszállt eljátszani a Blind-ot és onnantól már jöttek is a pletykák. Akkor még ködösítettek Jonathan-ék, de eljött ez az idő is.
Amióta elment Head egy normális albumot nem adtak ki. De egyébként nekem bejön Head-nek a Love and Death bandája. Kicsit emlékeztet a régi Korn-ra. Most is ezt várom, hogy hozzon egy kis frissességet a bandába + jó témákat. A Szigetes zúzást sosem felejtem el. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
 musicpress.blog.hu/2013/05/07/ms_mr_secondhand_rapture_a_teljes_album


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha már Korn:



Az egyik kedvencem. Fuck all that bullshit! 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az uccsó albumaik nagyon szarok lettek... ez a faszom dubstep vonal... szar!catattack
Abból 2 szám tetszett amúgy. 😀 Igen, tudom, Boooooo, de akkor is bejött az a kettő. 😀Vrijbloed
Gondolom ez az egyik... Ez nekem is bejön valamennyire, bár ebből dub nélkül is egy ütős Korn számot lehetett volna csinálni...

catattack
Igen, ez az egyik. A másik a Narcissistic Cannibal. 😀

Bria: akkor minden oké lenne, azok beteg jó albumok. 😀 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
Az uccsó albumaik nagyon szarok lettek... ez a faszom dubstep vonal... szar!catattack
Abból 2 szám tetszett amúgy. 😀 Igen, tudom, Boooooo, de akkor is bejött az a kettő. 😀Vrijbloed
Gondolom ez az egyik... Ez nekem is bejön valamennyire, bár ebből dub nélkül is egy ütős Korn számot lehetett volna csinálni...

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
 www.shockmagazin.hu/hirek/kesz-az-uj-korn-head-teljes-jogu-tagkent-a-fedelzeten

Alapvetően nem várok semmi extrát, de azért hátha nem lesz annyira sz@r. 😀 😛Vrijbloed
Az uccsó albumaik nagyon szarok lettek... ez a faszom dubstep vonal... szar!catattack
Abból 2 szám tetszett amúgy. 😀 Igen, tudom, Boooooo, de akkor is bejött az a kettő. 😀Vrijbloed
follow the leader/ life is peachy szintet hozzanak 😊

jó kis dead bodies everywhere 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/kesz-az-uj-korn-head-teljes-jogu-tagkent-a-fedelzeten

Alapvetően nem várok semmi extrát, de azért hátha nem lesz annyira sz@r. 😀 😛Vrijbloed
Az uccsó albumaik nagyon szarok lettek... ez a faszom dubstep vonal... szar!catattack
Abból 2 szám tetszett amúgy. 😀 Igen, tudom, Boooooo, de akkor is bejött az a kettő. 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
 www.shockmagazin.hu/hirek/kesz-az-uj-korn-head-teljes-jogu-tagkent-a-fedelzeten

Alapvetően nem várok semmi extrát, de azért hátha nem lesz annyira sz@r. 😀 😛Vrijbloed
Az uccsó albumaik nagyon szarok lettek... ez a faszom dubstep vonal... szar!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/kesz-az-uj-korn-head-teljes-jogu-tagkent-a-fedelzeten

Alapvetően nem várok semmi extrát, de azért hátha nem lesz annyira sz@r. 😀 😛
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

nem igazán tudom megúnni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
M.O.P. albumokat keresek. Nem találtam eddig sehol. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
És hogy ne legyek off a kedvencem tőlük:  www.youtube.com/watch?v=w7Mz_b4rQ7kProxi
nekem megvan egész discography, majd megnézem vmelyik este h fel tudom e nyomni valahovabriareos
örök hálám Bria! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
1 hónap múlva új album!



a Daft Punk nekem csalódás volt...jjncaa
új DP egy fos.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
1 hónap múlva új album!



a Daft Punk nekem csalódás volt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
M.O.P. albumokat keresek. Nem találtam eddig sehol. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
És hogy ne legyek off a kedvencem tőlük:  www.youtube.com/watch?v=w7Mz_b4rQ7kProxi
nekem megvan egész discography, majd megnézem vmelyik este h fel tudom e nyomni valahova

több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
M.O.P. albumokat keresek. Nem találtam eddig sehol. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
És hogy ne legyek off a kedvencem tőlük:  www.youtube.com/watch?v=w7Mz_b4rQ7k

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test