Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Cannibal Corpse.
Ugyan 2012-es, de csak most hallottam!
A Gallery of Suicidetól elég sok albumot ver!


több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
rockdupla után hiphop dupla, mindkettő ma jelent meg hivatalosan 😊

J Cole - Born Sinner


Kanye West - Yeezus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Kijött az új Sabbath!

Elsőre egy erős hármas... 😕catattack
Ha magában nézem, akkor nálam is max. 3, ha úgy nézem, hogy gyakorlatilag ez az utolsó Sabbath album, és képzeletben beleillesztem az elmúlt 40 évbe, akkor bőven 4,5. Ha ez lett volna az első Black Sabbath album, minden bizonnyal nem érdekelne.
az pedig meglepő, hogy az új Queens of the Stone Age albumot még nem is említette senki, pedig zúzós lett
jjncaa
Most hétvégén volt időm rendesen végighallgatni, és azt kell, hogy mondjam,nálam az év albumát már most elvitték, köszi halakat. Sajnálom, hogy ehhez kellett Homme halálközeli élménye, de az egész k jót tett neki és a "zenekarnak" is.

Csináltak egy "rajzfilmet" az album pr-hoz, érdemes megnézni, én már itt éreztem, hogy ez most nagyon jó lesz, és szerncsére jól 😊 Nem láttam belinkelve, úgyhogy ide teszem:

 www.likeclockwork.tv/

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Örökké tudnám hallgatni. 😀
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kicsit belehallgattam a régi zenéimbe és így akadtam rá erre a különvélemény számra! Régen rongyosra hallgattam ezt a muzsikát!

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Megunhatatlan.


Mindig jövőre
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kint van az új Jimmy Eat World is !
 jimmyeatworld.com/audio/damage/

több mint 11 éve
catattack 3 520
Komponálok bazmeg!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.virtualpiano.net/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Kijött az új Sabbath!



Elsőre egy erős hármas... 😕
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 langologitarok.blog.hu/2013/06/11/a_get_lucky_evszazados_zenei_fejlodese zseniális

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Ezt viszont csak ínyenceknek:


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Telitalálat feldolgozás, hinnye:


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-tslowmotion
de magyar!, kicsit loverock, meg kicsit G&R copy, meg semmi köze a heavy metalhoz, de mégsem kaphatta a Hooligans 😀sapka
mé', azok még karistolnak? aszittem, már mindegyik a zöregek otthonába...slowmotion
fogalmam sincs
de egy pár éve amikor felszopták magukat a mainstreambe és mindenki epét hányt tőlük, na azt az állapotát konzerváltam el a magyar mainstreamnek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Hàme nincs a fonogrammon pánk kategória, van a nyàl meg a torzítós azt sanyi 😊sutianap
nincs hát, a "minden más szar" kategória megfelelője a "szórakoztató zene" volt, azt hiszem 😊
másik vicces dolog, amikor az alternatív zenei jelölteket hirdették, és Hajós (aki a másik konf volt, ugye) csapata is fel lett sorolva. milyen vicces lett volna, ha ő nyer, aztán magának adhatja át a díjat...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-tslowmotion
de magyar!, kicsit loverock, meg kicsit G&R copy, meg semmi köze a heavy metalhoz, de mégsem kaphatta a Hooligans 😀sapka
mé', azok még karistolnak? aszittem, már mindegyik a zöregek otthonába...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Hàme nincs a fonogrammon pánk kategória, van a nyàl meg a torzítós azt sanyi 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-tslowmotion
de magyar!, kicsit loverock, meg kicsit G&R copy, meg semmi köze a heavy metalhoz, de mégsem kaphatta a Hooligans 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
hozzáértőket kérdeznék, hogy a Junkies-t milyen műfajba lehet kategorizálni? hard rock, heavy metal, vagy egyik sem?slowmotion
punk nomenestomen
sutianap
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-t
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
hozzáértőket kérdeznék, hogy a Junkies-t milyen műfajba lehet kategorizálni? hard rock, heavy metal, vagy egyik sem?slowmotion
punk nomenestomen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
hozzáértőket kérdeznék, hogy a Junkies-t milyen műfajba lehet kategorizálni? hard rock, heavy metal, vagy egyik sem?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csütörtökön soviet soviet:  www.facebook.com/events/532454050146130/?notif_t=plan_user_joined


No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem rég kezdtett az Amon Amarth 😉
 www.dasding.de/festivals/rockamring/Rock-am-Ring-Livestream/-/id=698062/nid=698062/did=695822/16im81g/index.html#!http://www.dasding.de/festivals/rockamring/Rock-am-Ring-Livestream/-/id=698062/vv=content/nid=698062/did=695822/5lr7so/index.htmlsüti
Szeretjük őket és a Rock am Ring-et is. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem rég kezdtett az Amon Amarth 😉
 www.dasding.de/festivals/rockamring/Rock-am-Ring-Livestream/-/id=698062/nid=698062/did=695822/16im81g/index.html#!http://www.dasding.de/festivals/rockamring/Rock-am-Ring-Livestream/-/id=698062/vv=content/nid=698062/did=695822/5lr7so/index.html
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
nemkőaduma, nemkőavaker
őszintekőkkkemény 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak