NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


A zene. 😀
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
DS te nulla vagy, holnapra hulla vagy! 😛
catattack

\m/

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
ajándék ez a mai nap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
höjj még él a Gilicze, az MC Erol lesz itt a terror

 radio.street.hu/musorvezetok.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ez is betyár! 😀

catattack
MSS milliószor jobb volt. 😛Darksun3
DS te nulla vagy, holnapra hulla vagy! 😛

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez is betyár! 😀

catattack
MSS milliószor jobb volt. 😛

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kint van az új ABR is !!
(full albumos linket még nem találtam)
Drip
Megvan az album, átküldjem a linket?danyly
jöhet persze köszi 😊

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez is betyár! 😀

catattack
A zűdkabátos, aznem a Gilicze?
Valaki sexárdi nézzenmárá!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
Ha keneny utemekre vagyunk (hiphop)
Cyrus Malachi idei lemeze eddig az ev albuma nalam.Black Athene. Igazi 90-es evek erzes.kover beatek.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Új Amorphis (szokásos jó album):


De a The Wanderer-re és a Nightbird's song-ra is készült klip.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ez is betyár! 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
kint van az új ABR is !!
(full albumos linket még nem találtam)
Drip
Megvan az album, átküldjem a linket?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kint van az új ABR is !!
(full albumos linket még nem találtam)

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Tibbah benne volt egy projektben. Asszem 4-en voltak a srácok. Volt egy mennydörgés című számuk is. NEM a Barbárfivérekre gondolok!
Valakinek ötlet?catattack
Ha 4en voltak, akkor az a CHUMP'YANZ(Tibbah, Cof, Phat, Rizkay), később ez egészült ki Deego-val és adták ki a CONNECTIONS 1-2-őt. Phat-nek meg Cof-nak volt/van még közös project-je a KNYGHT RY'DRS/RYDU. Jó kis ósuli! 😊

szerk.: egyébként a szám, amit keresel a Chump'yanz-Ez Rap! albumán van.BaltimoreDefense
ÁÁÁ! Igen Chump'yanz! Köszi szépen! Anno rengeteget hallgattam, de istenért se ugrott be. Hiába kerestem Tibbahn keresztül...catattack
SOG!!! 😀Darksun3
nincs mit!
Háhh, igen Sog nagy forma még Rat B meg Sikztah jut eszembe az akkor győri arcok közül 😊
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
adtak, elég friss 😀

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na ez

adam8
wow nem is tudtam, hogy adtak ki új dalt

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=VYnjkU5xUYw

Nem bírok betelni ezzel a dallal!
Cicó még mindig Magyarország egyik legjobb gitárosa!
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Tibbah benne volt egy projektben. Asszem 4-en voltak a srácok. Volt egy mennydörgés című számuk is. NEM a Barbárfivérekre gondolok!
Valakinek ötlet?catattack
Ha 4en voltak, akkor az a CHUMP'YANZ(Tibbah, Cof, Phat, Rizkay), később ez egészült ki Deego-val és adták ki a CONNECTIONS 1-2-őt. Phat-nek meg Cof-nak volt/van még közös project-je a KNYGHT RY'DRS/RYDU. Jó kis ósuli! 😊

szerk.: egyébként a szám, amit keresel a Chump'yanz-Ez Rap! albumán van.BaltimoreDefense
ÁÁÁ! Igen Chump'yanz! Köszi szépen! Anno rengeteget hallgattam, de istenért se ugrott be. Hiába kerestem Tibbahn keresztül...catattack
SOG!!! 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Tegnap eleg jo volt a Testament buli, es 800 Ftert kulonosen!😊
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
na ez


több mint 11 éve
catattack 3 520
Tibbah benne volt egy projektben. Asszem 4-en voltak a srácok. Volt egy mennydörgés című számuk is. NEM a Barbárfivérekre gondolok!
Valakinek ötlet?catattack
Ha 4en voltak, akkor az a CHUMP'YANZ(Tibbah, Cof, Phat, Rizkay), később ez egészült ki Deego-val és adták ki a CONNECTIONS 1-2-őt. Phat-nek meg Cof-nak volt/van még közös project-je a KNYGHT RY'DRS/RYDU. Jó kis ósuli! 😊

szerk.: egyébként a szám, amit keresel a Chump'yanz-Ez Rap! albumán van.BaltimoreDefense
ÁÁÁ! Igen Chump'yanz! Köszi szépen! Anno rengeteget hallgattam, de istenért se ugrott be. Hiába kerestem Tibbahn keresztül...
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Tibbah benne volt egy projektben. Asszem 4-en voltak a srácok. Volt egy mennydörgés című számuk is. NEM a Barbárfivérekre gondolok!
Valakinek ötlet?catattack
Ha 4en voltak, akkor az a CHUMP'YANZ(Tibbah, Cof, Phat, Rizkay), később ez egészült ki Deego-val és adták ki a CONNECTIONS 1-2-őt. Phat-nek meg Cof-nak volt/van még közös project-je a KNYGHT RY'DRS/RYDU. Jó kis ósuli! 😊

szerk.: egyébként a szám, amit keresel a Chump'yanz-Ez Rap! albumán van.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Tibbah benne volt egy projektben. Asszem 4-en voltak a srácok. Volt egy mennydörgés című számuk is. NEM a Barbárfivérekre gondolok!
Valakinek ötlet?
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
ugly Heroes:
Meg nem nezten meg de apollo browntol mar felek.Tehegseges producer de az elso albuma ota semmi valtozast nem erzek nala.a zenei elsore jok de aztan unalmassa valnak..mondjuk azert rafulelek majd hatha ram cafol😀ZoliMP
Mindenképpen csak ajánlani tudom, nagyon jól összerakott cumó lett 😊 Nálam idei top3 albumban benne van.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
ugly Heroes:
Meg nem nezten meg de apollo browntol mar felek.Tehegseges producer de az elso albuma ota semmi valtozast nem erzek nala.a zenei elsore jok de aztan unalmassa valnak..mondjuk azert rafulelek majd hatha ram cafol😀