NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Triviumnak hogy hívták a raszta nigger énekesét (😊)?, mondjuk lehet keverem mással, de mintha az orrában lenne pár piercing féleség

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Én a 7végén ezt néztem, szerintem nektek is be fog jönni.
Bárki bármit mond, ez volt, ez lesz az igazi BIOHAZARD!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Leszedi a fejed még mindig. 😀Vrijbloed
2 hete ez megy a kocsiba!

Mindig üvöltöm:
Our hearts, our voice, gift of our hands
What can they do for you and those who served
And died, we pay respect to the families
Who still cry.
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Leszedi a fejed még mindig. 😀
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
régi de jó 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Robb Flynn /Machine Head/ kicsit megünnepelte a 46.ik szülinapját! 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
sokadszorra hallgatom, talán másnak is tetszik majd
 vimeo.com/69203124


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tenorxnak küldeném, hátha ezt a verziót is belinkeli majd egyszer FB-re
 www.youtube.com/watch?v=-Qi1ApgkdCo

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=lUzL4iby3TM
Love Language - Ruby Red album ... nagyon kapós 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 langologitarok.blog.hu/2013/07/19/a_tankcsapda_nem_szolhat_szarul_tankcsapda-interju
sosem kedveltem őket, de ennyi paradoxont elereszteni egy interjúban már qrvára túlzás, sajnálom hogy a fénykorban nem lett szép búcsújuk, és tengődnek az 'eladható' szeméthullámokonsapka
Most olvastam az arckönyvön, hogy Kémeri Péter, aki nagyon sokáig a Tankok menedzsere volt, gyakorlatilag ő rakta le a mostani ház alapjait, könyvet fog megjelentetni a régi időkről.Nem biztos, hogy ennek minden tag/volt tag fog majd örülni!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 langologitarok.blog.hu/2013/07/19/a_tankcsapda_nem_szolhat_szarul_tankcsapda-interju
sosem kedveltem őket, de ennyi paradoxont elereszteni egy interjúban már qrvára túlzás, sajnálom hogy a fénykorban nem lett szép búcsújuk, és tengődnek az 'eladható' szeméthullámokon

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Elvis metalnak is szokták nevezni.
Utazós zene,nagyon jó!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Pár napja mesélt az egyik kollégám a VOLBEAT nevű bandáról. Felkeltette a kíváncsiságomat... nem csalódtam. Nem kifejezetten az én műfajom, de elég színes produkció! Alapvetően Hard rocknak mondanám, de átcsap rengeteg stílusba!

több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
DízséVega


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Persze megvan. Ismerem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Anselmo bácsi új projektje (mondjuk 2011 óta léteznek) elég beteg lett. Nekem még kicsit emészteni kell ezt a sludge/groove keveréket. A Panterát és a Down-t nagyon szeretem, de ez egy kicsit más. Persze az ilyen projektek kísérleti jellegűek általában, kipróbál ezt-azt.
danyly
Superjoint Ritual?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Anselmo bácsi új projektje (mondjuk 2011 óta léteznek) elég beteg lett. Nekem még kicsit emészteni kell ezt a sludge/groove keveréket. A Panterát és a Down-t nagyon szeretem, de ez egy kicsit más. Persze az ilyen projektek kísérleti jellegűek általában, kipróbál ezt-azt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kicsit sablonos a nóta, de az előadók nagyon korrekt arcok.Mondhatni egy csipetnyi magyar rocktörténelem!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
A tex újonc safety-je DJ Swearinger aka Jungle Boi áprilisban kiadott egy rap albumot Ben G-vel A League Of Our Own címmel(csak most jutott el hozzám). Pár számban fősulis csapattársa, jelenlegi charger Malvin Ingram is szerepel. Nekem nem jönnek be ezek a new era-s cuccok, de azért három jó szám számomra is van rajta, ezek közül készült az első klip(mondjuk ennek Mr. Green a producere, aki egy zseni, tőle szart még nem hallottam)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
két jó csakbennhez hasonló oldal

 exystence.net/
 exystence.net/jazzystence/ (csak jazz!)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy riportmusor megy a dunaworldon Rozsival, amikor látom mindig elcsodálkozom, micsoda elképesztő énekes, dalszerző. Minden idők hangja, nem csak itthon.

Btw, az archív felvételeken mentek ősrégi bergendyk, meg 2013-as füllel is nagyon kellemes alapok szóltak, igazi minőségi basszussal.gabtsi
Kilencedik kerület, József Attila lakótelep, Egyetértés utca 1.kishaszi
túl közel vagy anyósomhoz 😉sutianap
Az a Rózsi, én a Napfényben úszom, kicsit odébb csak 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."