NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
A legzseniálisabb pedig:
süti
Nagy zene. Néhány számuk beszédes címmel lett ellátva: Let's Drink, Vodka, Beer Beer. Bár ezeknél pont nem érvényesül a közös nyelvcsalád élvezete. 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 881 — Saturday Night Lights
Újabb jóféle magyar nem csak 25-ösöknek:


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A finn gothic metal-t mindig is bírtam (a gothic-ot alapból, csak a finn-nek van egy más hangulata valahogy). A Poisonblack-ben meg Laihiala jobban érvényesül szerintem mint anno a Sentenced-ben. Pedig ők is jó zenét nyomtak, bár először ott sem a gothic volt a vezető stílus. A '95-ös Amok azért jól sikerült. 😊danyly
Finn nyelv alapból is megad már egy hangulatot.



Most igy hirtelen az ismeretlenebb bandák közül. A legzseniálisabb pedig:
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hammerworld.hu/2013/08/14/stone-sour-uj-klip-erkezett-tired/
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A finn gothic metal-t mindig is bírtam (a gothic-ot alapból, csak a finn-nek van egy más hangulata valahogy). A Poisonblack-ben meg Laihiala jobban érvényesül szerintem mint anno a Sentenced-ben. Pedig ők is jó zenét nyomtak, bár először ott sem a gothic volt a vezető stílus. A '95-ös Amok azért jól sikerült. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Poisonblack hozza a szokásos színvonalat:


Ahogy a Tales of Evening is :
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
jjncaa
Nálam a The Fragile forgott sokat régen. Azt hiszem ez az album volt 99 számos, amiből 87 üresjárat (csend) volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Drip
ja, pl. itt
 exystence.net/jjncaa
ismerem, nagyszerű oldal ! 😊 Múltkor mikor linkelted akkor könyvjelzőbe is tettem

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Drip
ja, pl. itt
 exystence.net/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bloc Party- Next wave sessions ep is elérhető.
 www.youtube.com/watch?v=SNZWZJ0uDnY&list=PLjuSoEJWDSQp-yWbvmfV9tl_n87AEUpft

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Majd csak október 4-én jön ki az új Cavalera bomba, de már egy szám meghallgatható. A Bloodshed nem lett különleges, de abban mindenképpen érdekes, hogy Max egyik fia Zyon nyomja a dobok mögött, most már teljes értékű bandatagként. Kinkade elküldve, előtte ugye a Mayorga/Nunez (egyébként kiváló dobosok mindketten) váltogatás ment.
A videómegosztón fellelhető olyan koncert videó is, ahol Richie (Max fogadott fia) backing vokálozik. Egyébként mindhárom fiú aktívan zenél, így számokra nem meglepő a színpad.

De nekem még mindig a Dark Ages/Conquer albumok jönnek be a legjobban, azóta kísérletezéseket érzek A Soulfly zenéjében. Megy a groove, thrash keverés de a teljes összhang mintha elveszett volna az általam említett két kiváló album után. A World Scum, mondjuk nem volt rossz + beteg volt a klip is.

De ezektől függetlenül nagyon szeretem Max Cavalera munkásságát és gondolkodásmenetét. Egy iszonyat intelligens ember egyébként, van egy világképe, amit próbál továbbvinni, beépíteni a zenéjébe.


Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
TVGM a csúcs, egykoncert,- s ugye a VizeletóVizelet! előzenekaraként.
totálisvéresgennyesmegsemmisülés, kár hogy nincs a szótárblogba, pedig igény lenne rá, helló Brian! HC sexard! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért az Auróra is elég szép karriert tudhat a háta mögött.
Vitathatatlan, hogy nem egy Tankcsapda szintűt, de azért azt nem lehet mondani, hogy nem hagytak nyomot a zenei életben.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Lehetne ő is a cicás, de ezt már sosem tudjuk meg. Voltam olyan Auróra ill. Tankcsapda koncerten (egymástól függetlenül volt) ahol a Helytelen Helyzet előzenekarként nagyobb hangulatot csinált mint az említett főzenekarok. És ugyan ki hallott róluk? Kb. 20 éve nem is léteznek. De nem hiszem, hogy ezzel bármi baj lenne. A Tankcsapda befutotta, az Auróra meg nem.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tegnap a politika topicban szóba került a punkokkal kapcsolatban az Auróra, és a Tankcsapda.
Sobri fórumtárs fejtette ki, hogy anno volt olyan, hogy az Aurora közönsége ledobálta az előzenekarként fellépő Tankcsapdát.
Úgy gondolom, hogy a 80as-90es évek környékén megvolt az esélye annak, hogy azt a helyet a magyar piacon, amit most a Tcs birtokol | /megérdemelten/nem megérdemelten, azt döntse el mindenki magában | , az Aurora töltse be.
Volt egy rendkívül sikeres lemezük,Viszlát Iván címmel, ami a Hungaroton "gondozásában" jutott el a boltok polcaira.
Annak ellenére, hogy ez már egy kvázi újrakiadás volt, komoly értékesítési mutatókat produkált.Mondhatni a vízcsapból is az Auróra folyt.
Persze, itt nem a fősodorra kell gondolni.De a Garázs/Petőfi rádió-Nagy Feró/,Rockkalapács stb kiemelt rotációban tolta Vigiéket.
Aztán jött a feketeleves!
A második lemezüket/Előre kurvák, gengszterek/a Hungaroton egyszerűen elszabotálta.Hogy szándékosan, vagy nem, az már nem fog kiderülni.
Az is a történet része, hogy az Auróra azóta sem állt meg egy percre sem!
Született jó néhány figyelemre méltó dal /Nincs karácsony, Robin Hood stb/, de azt az esélyt, amit a Hungaroton miatt elszalasztottak, nem kapták meg azóta sem.
Pedig, lehet, hogy most Vigi mindaná azt, hogy ő tulajdonképpen cicás!😛
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Vagy jó egy éve nem hallgattam őket, shame on me.

Az első perc, hát komolyan mondom, szó szerint magad alá csinálsz. Meg a szám is 10-es. 😀
Nagyon jó albumaik vannak, de nálam ez visz mindent...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Mindenidők


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Továbbra is óriási kedvenc. 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Joe Satriani jól tolja a Moneyballban az ami himnuszt.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Olvasgattam tegnap, és ma néhány "metalos" fórumot.Hát, sehol nem voltak elájulva az új Korntól.Ezt a lemezt/ha a többi szám is ilyen/, még elviszi Head visszatérése, de a következőnél, persze, csak ha lesz, már komoly gondok lesznek az értékesítéssel.