NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Plusz az új Tales of Evening dal:
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pécs környékieknek
 www.kodalykozpont.hu/kodalykozpont_program/Pannon_Filharmonikusok_MUSIC_and_FILMharmonikusok/2013-10-15/19:00
Még van 3000 jegy és 4000 is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
leszokni már úgyse fogsz róla 😀Drip
Még jó, hogy nem. 😀Vrijbloed
Én is sokat hallgatom mostanában. A telóra feltöltöttem már hónapok óta, de nem töröltem még le a mikro SD-ről. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
leszokni már úgyse fogsz róla 😀Drip
Még jó, hogy nem. 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/nezd-meg-a-jordison-fele-scar-the-martyr-elso-klipjet

Ez meg kifejezetten kurv@ jó. 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
leszokni már úgyse fogsz róla 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Mos kezdek még rá kattanni erre az abumra. 😀
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Valerie June-t ismeri valaki? Iszonyat jó hangja van. (folk, blues, soul vonalon mozog)
 www.youtube.com/watch?v=9AVdHFMK58U
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=NArPjwTrBk0&list=PL6Uo51P_33IfkKgakwW59w8llpTO4RMEB&index=1
TDWP - 8:18 kint !!!

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nekem még mindig Maria...
De ki nem szarja le, amikor itt az új Carcass 17 év után, és olyan de olyan riffekkel, hogy ás szem most 2 hétig biztosan nem veszek a kezembe gitárt. 😊
 m.youtube.com/watch?v=cMzPxHieFmUHelmut Zimmer
Rohadt jó tényleg az új album, tiszta Heartwork feeling!zavi27
Padlóztam én is. 😀 😀

Anno meg ettől:
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ez szintén kötelező darab! TB-Győr!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nekem még mindig Maria...
De ki nem szarja le, amikor itt az új Carcass 17 év után, és olyan de olyan riffekkel, hogy ás szem most 2 hétig biztosan nem veszek a kezembe gitárt. 😊
 m.youtube.com/watch?v=cMzPxHieFmUHelmut Zimmer
Rohadt jó tényleg az új album, tiszta Heartwork feeling!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
Egyre tőr fel a hip hop MO-n.
Ami a környező országokat illeti jó nagy lemaradásban vagyok ebben is....örülök, hogy pozitív hangvételű nóták is születnek.

Örök kedvenc marad. east side unia 3

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Egy kattant és egy kis feelinges remekmű!

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
K.... jó kis szám (nagyom csípem a finneket):

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nah talán egyszer lesz még olyan jó száma, mint a Szeretnék maradni 😀
 www.youtube.com/watch?v=Kez-FWXV5ao&feature=youtu.be
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Amúgy szerintetek metalban ma ki a leglehengerlőbb csaj?

Nálam még nem dölt el. Feleségem szerint túl európai az ízlésem, mert nem díjazom a metalcoret...de azért az utolsó in this moment lemez...annyira nem rossz, főleg, hogy voltam koncertjükön.... Tényleg nem vagyok perverz vén fasz, a korombeli (30 vége) csajok jönnek be, de Maria Brinkról konkrétan le nem tudtam venni a szemem, és nem azért mert annyira jó csaj- valójában pedig denagyon-, hanem mert elképesztő a jelenléte a színpadon.Helmut Zimmer
Van egy jó pár név amit fel tudnék sorolni. Én nagy kedvelője és követője vagyok a csajos bandáknak (leginkább ahol a vocal az ő szerepkörük), így igencsak képben vagyok.

Első ilyen jellegű bandám a Nightwish volt, ahol Tarja azóta is lenyűgöz (persze már nem tag). Nem csak szép, hanem fantasztikus hangja is van.
Rengeteg metalcore, symphonic-power metal, gothic metal, dark metal bandánál lehet találkozni női hanggal.
Amúgy Maria 1977. decemberi születésű. Én is bírom a csajt (a párom is csípi), de leginkább a színpadi performance és a hangja miatt. Persze nem rossz csaj. 😊

Felsorolhatnánk a Sirenia üdvöskéit (Monika Pedersen, Henriette Bordvik [ők ex-ek] v. az új spanyol csaj Ailyn), a Tristania-ból Vibeke Stene (ex) és az "új" olasz csajszi Mariangela Demurtas, Angela Gossow kisasszony sem rossz bőr. Johanna Charlotte Wessels-t már említette valaki a Delain-ból, ő is szép (26 éves). Cristina Scabbia is megkerülhetetlen, de ugyanúgy nem lehet kihagyni Amy Lee-t v. Simone Simons (Epica, húúúú de baba). Floor Jansen sem rossz akinek volt az After Forever nevű (sajnos már feloszlott) bandája, aki most kisegít a Nightwish-nek.

Régebbiek ismerik Anneke van Giersbergen-t (ex-The Gathering; ő most 40 éves, de jól tartja magát) v. a 37 éves bombanő Liv Kristine (ex-Theatre of Tragedy).
Most nemrég találtam rá Alisa Shakor bandájára (de a billentyűs csaj sem rossz), egy ukrán gothic metal bandára a Sad Alice Said-re (régen Alice in Wonderland volt a nevük). Jó csajok, jó kis gothic muzsika. 😊

Persze még így is kihagytam sokat, de ez csak egy kis ízelítő, mennyi jó csaj van a metal világában, és akiknek jó is a hangjuk általában.


Simone Simons


Alisa Shakor

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nekem még mindig Maria...
De ki nem szarja le, amikor itt az új Carcass 17 év után, és olyan de olyan riffekkel, hogy ás szem most 2 hétig biztosan nem veszek a kezembe gitárt. 😊
 m.youtube.com/watch?v=cMzPxHieFmU
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 jerkmag.wordpress.com/2008/11/08/the-hottest-chicks-in-metal/sutianap
Toronymagasan Scabbia.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
attól függ mi a kérdés 😀
nekem a Walls of Jerichos hölgynek tetszik a legjobban a hangja, bár azt nem mondanám, hogy hipersexy
egyébként meg Kristen Pfaff, bár már meghalt és nem kimondottan metál 😀, de a Janitor Joe beli röfögése nagyon szexy
szerk. na várjunk, ha a kinézet a kérdés inkább, és lehet perverzkedni 😊 😊, akkor:

(szintén nem metál, és divatpicsa 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
 jerkmag.wordpress.com/2008/11/08/the-hottest-chicks-in-metal/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tehát a 36-39 meg a harmincon felül jópár évvel még véletlenül sem eshet egybe? slowmotion
Dehogynem, azért írtam, mert Helmut megnyugodhat nem perverz ő, mivel Maria már bőven megvan 30 😀 ( azt pontosan nem tudtam hány éves)

és igazából nem metal, inkább punk rock de Brody Dalle

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak