NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó lett az új Trivium:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Most kb. ők "tartanak életben". 😀
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem tudom ismeritek-e a Crystal Castles adott számát, de ezzel a gyerekkórussal szépen megcsinálták:
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Hamarosan új Vinnie Paz album!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a komoly, nem a nátha 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/kinyirta-a-lostprophetset-a-pedofilbotrany

Ez azért fáj, nagyon szeretem a zenéjüket.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Nem egy ős-Korn, de nem rossz... Felkúrom mp3-ra... 😉
több mint 11 éve
catattack 3 520
Már háromszor végighallgattam az új Korn-t, és kifejezetten tetszik.
A vége felé már kicsit ismétlik önmagukat, és talán picit ellaposodik, de beleadnak apait-anyait, a Never Never is másképpen szól (kicsit karcosabbra húzták), és 100 000-szer jobb mint az előző két album. Vannak továbbra is ezek az elektronikai zajok, de elviselhető szinten belül marad a felhasználások a dalokban. Vannak Davis "elhajlások" de egy kicsit több, jól esett volna a hallójáratomnak. Azért érződik Head jelenléte.
8/10.danyly
Kigyütt? Este rákeresek!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már háromszor végighallgattam az új Korn-t, és kifejezetten tetszik.
A vége felé már kicsit ismétlik önmagukat, és talán picit ellaposodik, de beleadnak apait-anyait, a Never Never is másképpen szól (kicsit karcosabbra húzták), és 100 000-szer jobb mint az előző két album. Vannak továbbra is ezek az elektronikai zajok, de elviselhető szinten belül marad a felhasználások a dalokban. Vannak Davis "elhajlások" de egy kicsit több, jól esett volna a hallójáratomnak. Azért érződik Head jelenléte.
8/10.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


Na ez is elég igényes lett 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Remélem van itt Csík Zenekar/népzene rajongó...Van a 2008-as albumukon a következő egyveleg. Engem az egyik nóta eredeti címe érdekelne, 3:50 körül kezdődik, nagyon ismerős, de nem tudom beazonosítani, mert csak hangszeren megy szöveg nélkül. Nekem mintha a Magozott cseresznye 21,22,23 kezdetű zene dallamára emlékeztet, de engem a népzenei része érdekelne. Előre is köszi! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Ez a szám, ez az album... 😀
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ez az igényes magyar zene, nem a ByeAlex... 😀
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
Nem Ő a kedvencem, összesen két track tetszik tőle. A breathe és ez. Tetszik a lüktetése.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Október 14-én érkezik az új anyag
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard

semmi extra, igazából Park deszkázik 5 percig.... ami fontosabb, hogy Chino azt mondja van esély rá, hogy kiadják valamikor az Erost, csak ugye még elég nehezükre esik hallgatni meg játszani a számokat

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Týr új albuma is megérkezett. Itt az első klip róla (olyan Amon Amarth-an kezdődik, de persze ez prog viking metál):

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dream Theater nagy kedvencem. De Portnoy mestert sajnálom, hogy már nincs a fedélzeten. A világ egyik legjobb dobosa.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
ez a szeptember zenei szempontból mindig maga a csoda, új albummal jött a Dream Theater, Allen Toussaint, Sting, Trentemøller, The Foreign Exchange, ráadásul itt van a Nirvana-féle In Utero 3 lemezes újrakiadása is...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275

több mint 11 éve
catattack 3 520
Nekem még mindig Maria...
De ki nem szarja le, amikor itt az új Carcass 17 év után, és olyan de olyan riffekkel, hogy ás szem most 2 hétig biztosan nem veszek a kezembe gitárt. 😊
Helmut Zimmer
Az 1985 alatt kiráz a hideg, a Trasher's abbatoir meg egy az egyben leszakítja a fejem!

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Új Fish! lemez kijött 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER