NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
aztán megszerettem. 😀Vrijbloed
jóra hallgattad?
(egyébként az a gond az albummal, hogy tulajdonképpen ezzel adta át magát a banda a mainstream közegnek, ami nekem nem annyira szimpatikus, de az is biztos hogy ennek ellenére nagyon kevés jobb live banda van)
| és pont most került megint a kezembe az annó elkapott Clownos dobverőm 😊 | sapka
Fogalmazhatunk így is. 😀

Értem én az álláspontod. Az ilyet én sem bírtam sose, de nagyon korrekt album ez. (Nyilván egy Iowával ez nehezen ment volna anno nem is ez volt a cél. 😀)
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
aztán megszerettem. 😀Vrijbloed
jóra hallgattad?
(egyébként az a gond az albummal, hogy tulajdonképpen ezzel adta át magát a banda a mainstream közegnek, ami nekem nem annyira szimpatikus, de az is biztos hogy ennek ellenére nagyon kevés jobb live banda van)
| és pont most került megint a kezembe az annó elkapott Clownos dobverőm 😊 |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/slipknot-az-iowa-es-a-vol-3-kevereke-lehet-az-uj-album

Várós lesz mindenképpen. 😀Vrijbloed
Nagyon remélem, hogy az előző album csak "kisiklás" volt. A mostani albumnál oda kell b....danyly
Mi a bajod az "All hope is gone"-al?😀 Nálam egy erős 8-as az az album, sokat szoktam hallgatni. 😀Vrijbloed
Nem rossz album, de nekem az Iowa-án, a Slipknot-on v. a Vol.3-on több "sláger" volt, jobban megfogott. Nekem kicsit visszalépés volt az All hope...
Remélem kicsit merítenek az Iowa stílusából + lesz Vermilion hasonlóság. 😊danyly
Jó, hát nálam is csúcs az Iowa, vagy a Slipknot. A Vol 3 nehezen adta magát, többször is végig kellett gyűrnöm az anyagot, mire rákaptam az ízére. 😀 Az All hope is gone-al is hasonló volt a helyzet, aztán megszerettem. 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.shockmagazin.hu/hirek/slipknot-az-iowa-es-a-vol-3-kevereke-lehet-az-uj-album

Várós lesz mindenképpen. 😀Vrijbloed
Nagyon remélem, hogy az előző album csak "kisiklás" volt. A mostani albumnál oda kell b....danyly
Mi a bajod az "All hope is gone"-al?😀 Nálam egy erős 8-as az az album, sokat szoktam hallgatni. 😀Vrijbloed
Nem rossz album, de nekem az Iowa-án, a Slipknot-on v. a Vol.3-on több "sláger" volt, jobban megfogott. Nekem kicsit visszalépés volt az All hope...
Remélem kicsit merítenek az Iowa stílusából + lesz Vermilion hasonlóság. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
ment az ipodon a dmx (valamelyik album), és azonnal megfogott ez a kedves, barátságos, kellemes dallam.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/slipknot-az-iowa-es-a-vol-3-kevereke-lehet-az-uj-album

Várós lesz mindenképpen. 😀Vrijbloed
Nagyon remélem, hogy az előző album csak "kisiklás" volt. A mostani albumnál oda kell b....danyly
Mi a bajod az "All hope is gone"-al?😀 Nálam egy erős 8-as az az album, sokat szoktam hallgatni. 😀
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Ez egy tökéletes album.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
első klipp az új Vinnie Paz albumról, ütős
BaltimoreDefense
Vinnie nagyon el tudja találni ezeket az éneklős betéteket. Valahogy mindig jól választ közreműködőt, nem tudok benne csalódni.
ez meg itt zseniális, a jól ismert "bowl.hu-n csajtémára automatikusan replyzett" zene feldolgozása:

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
első klipp az új Vinnie Paz albumról, ütős
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 453
nehezen lelek régi időket "hozó" jó kopogós reppet az új generáció tagjaitól.
A pro era nagyon jó úton jár ( nem rég "ismerkedtem" meg velük), bár nem elég kiforrott még nekem. Joey badass a felkapottabb, de Őt még nem érzem annyira. CJ Fly nemrég megjelent kiadványa viszont nagyon tetszik. Itt egy nóta Buckshottal. ..és megjegyezném, hogy nem a pezsgőt öntünk a csajok picsájára rap😀

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.shockmagazin.hu/hirek/slipknot-az-iowa-es-a-vol-3-kevereke-lehet-az-uj-album

Várós lesz mindenképpen. 😀Vrijbloed
Nagyon remélem, hogy az előző album csak "kisiklás" volt. A mostani albumnál oda kell b....

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
"why be a king when you can be a God?"
Marshall Mathers LP 2 nov5!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


tetszik, nagy ötlet volt a klip 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
Michael Jackson fanoknak kötelező, mindenki másnak erősen ajánlott:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.shockmagazin.hu/hirek/slipknot-az-iowa-es-a-vol-3-kevereke-lehet-az-uj-album

Várós lesz mindenképpen. 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 videa.hu/videok/film-animacio/sehol-se-talallak-balazs-konrad-nlg-zXeX2YMkK2OO3TMW

no meg ez is király:
 www.youtube.com/watch?v=HrpuISwcQJ4

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Magával ragadó zene... 😊
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Egy kis hangolódás:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nemrég jött az Új Dream lemez (imádom!), aztán a Fates Warning (egyre jobb, koncert állat volt), most meg itt a friss Ayreon! Micsoda prog metal ősz!😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Elalváshoz... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Tegnapi hangmás a tetőn megint ott volt a szeren.
Azon kevés zenekarok közé tartoznak, akik tudják hogy milyen egy igazi koncert 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
váó nem is tudtam, hogy Mark Lanegan anno a Soulsaversel dolgozott együtt , ráadásul pont ezzel a számmal ... 😍