NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Nem az a kimondott "metal tündérke", de Slash lemezén odapakolja az odapakolni valókat.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na akkor megvan a magyarázat, hogy miért jött be! Pedig az a zene ...!
Olyan nagyon pop szirupos... de azért jórészt fasza.
Mindegy, azért nem akarom, hogy a lányom OTEP-en , nőjjön majd fel! 😊 😊 😊
Na nem azért mert annyira bigott vagyok, hanem mert szerintem nem jó, nőjjön fel inkább Arch Enemyn 😊

Szóval Sütinek van kedvence -magam is pártolom-
Többiek (Iron Maidens nem ér) 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Amúgy szerintetek metalban ma ki a leglehengerlőbb csaj?

Nálam még nem dölt el. Feleségem szerint túl európai az ízlésem, mert nem díjazom a metalcoret...de azért az utolsó in this moment lemez...annyira nem rossz, főleg, hogy voltam koncertjükön.... Tényleg nem vagyok perverz vén fasz, a korombeli (30 vége) csajok jönnek be, de Maria Brinkról konkrétan le nem tudtam venni a szemem, és nem azért mert annyira jó csaj- valójában pedig denagyon-, hanem mert elképesztő a jelenléte a színpadon.Helmut Zimmer
Lehet az én információim rosszak, de tudtommal Maria bőven túl van a 30on nem ? 😀Drip
tehát a 36-39 meg a harmincon felül jópár évvel még véletlenül sem eshet egybe? 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amúgy szerintetek metalban ma ki a leglehengerlőbb csaj?Helmut Zimmer
Charlotte Wessels. 😍
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy szerintetek metalban ma ki a leglehengerlőbb csaj?

Nálam még nem dölt el. Feleségem szerint túl európai az ízlésem, mert nem díjazom a metalcoret...de azért az utolsó in this moment lemez...annyira nem rossz, főleg, hogy voltam koncertjükön.... Tényleg nem vagyok perverz vén fasz, a korombeli (30 vége) csajok jönnek be, de Maria Brinkról konkrétan le nem tudtam venni a szemem, és nem azért mert annyira jó csaj- valójában pedig denagyon-, hanem mert elképesztő a jelenléte a színpadon.Helmut Zimmer
Lehet az én információim rosszak, de tudtommal Maria bőven túl van a 30on nem ? 😀

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Amúgy szerintetek metalban ma ki a leglehengerlőbb csaj?

Nálam még nem dölt el. Feleségem szerint túl európai az ízlésem, mert nem díjazom a metalcoret...de azért az utolsó in this moment lemez...annyira nem rossz, főleg, hogy voltam koncertjükön.... Tényleg nem vagyok perverz vén fasz, a korombeli (30 vége) csajok jönnek be, de Maria Brinkról konkrétan le nem tudtam venni a szemem, és nem azért mert annyira jó csaj- valójában pedig denagyon-, hanem mert elképesztő a jelenléte a színpadon.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Az eredeti jobb! 😀
Ha nem hörögnék végig az egészet, akkor még jó lenne... Olyan Chuck Schuldiner módon!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Na, ha lady gaga nem jött be a Leanderrel, akkor ez sem fog Cat.😊
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
Prodigy-nak jót tett a börtön😀 Tetszik, hogy mostanában kicsit nyugodt.
ALC-vel közös lemezük nagyon kellemes lett.
Látszik, hogy Alchemist mindenhol túrja a lemezboltokat. Somló Tamás minta elég nagy meglepetés volt
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jáj, egy ilyen kell nekem is. 😂

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Majd jön Cloud9+... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Pont kiragadtál két feldolgozást, ami nem hiszem, hogy az együttest minősítené. A saját számaik szerintem nagyon jók, és én speciel semmihez nem tudnám hasonlítani. Egy biztos, hogy rég tomboltam akkorát, mint a keddi ZP-s bulijukon. 😊ReiJuli
Akkor kit minősít a feldolgozás? Én nem dolgoztam volna fel Lédi gágát. Összeegyeztethetetlen ezzel a stílussal számomra. Én tudom hasonlítani. Pl.: WMD, csak ők jobbak. Várok én is valami magyar különlegességet, de nagyon nem jön...



Szerk.: Nem is a WMD-ra hasonlít, hanem az Ossianra! 😀😀
több mint 11 éve
ReiJuli Baltimore Ravens 22


Erősen ajánlott. 😀 Nagyon jól tolják a srácok. 😀Vrijbloed
1:25-1:40-ig reménykedtem... Watch My Dying szagú az egész... A szomorú vasárnapot utálom egyébként is, de a koronát a Bad Romance tette fel!catattack
Pont kiragadtál két feldolgozást, ami nem hiszem, hogy az együttest minősítené. A saját számaik szerintem nagyon jók, és én speciel semmihez nem tudnám hasonlítani. Egy biztos, hogy rég tomboltam akkorát, mint a keddi ZP-s bulijukon. 😊

They don't draft you to sit there and stand on the sideline.

Torrey Smith
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901


Cseh Tamás szobor, tegnap óta a Gellért téren. Éljen!

| vajon hány nap kell, hogy leflexeljék? |

Mindig jövőre
több mint 11 éve
catattack 3 520


Erősen ajánlott. 😀 Nagyon jól tolják a srácok. 😀Vrijbloed
1:25-1:40-ig reménykedtem... Watch My Dying szagú az egész... A szomorú vasárnapot utálom egyébként is, de a koronát a Bad Romance tette fel!
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jó kis Soundbombing-os idők. ._. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
Na ez életem első RA nótája. 97.
A rawkus records milyen jó is volt😕

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
RA -t meg a nehai rawkus altal kiadott soundbombingon 1-en hallottam eloszor.Parades szamok voltak...aztan a lemezei nem jottek be pedig a flowjat birom.
Lehet megiscsak robb notat kene hallanom errol a lemezrol.
Amugy Masta Ace az utolso 10evevel a kedvenceim kozt talalta magat.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Erősen ajánlott. 😀 Nagyon jól tolják a srácok. 😀
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
az idei év talán legjobb albumáról egy ütős szám, remek collab
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ettől jól indult a napom!😊
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A legcsodálatosabb hang az egész metál/rock világában:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard

új single a 8:18-ról

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jóra sikerült szám. Zongora betét, gyönyörű női hang, lassú szám:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.