NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
új kolin muzsika  langologitarok.blog.hu/2013/06/24/reach_the_sun_kolin-klippremier

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálam itthonról Subi a no1. Kegyetlen jól meg tudják mozgatni a tömeget és egész jó arcok is. Akik még kegyetlen jók, igaz adott esetben kicsit nehezen jön át, az Turbo. Blind Myself is igen jó volt 2-3 éve, de eléggé visszaestek szerintem mára. 2 éve akkorát zúztak volton huhh...Aztán tavaly berakták őket első napra ilyen délután 5-re, kevesen is voltak meg ők sem pörögtek annyira, elég átlagos volt. Idén már nem is jönnek.Asbee
EFOTT-on majd megsaserolom őket megint, remélem ütős lesz😊 A turbót nem is hallottam még, BM meg sosehallott-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Chino Moreno + 3 ex-Isis tag
 www.youtube.com/watch?v=Kyp1KvQ6Tyg&feature=player_embedded

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Talib nekem se...
UH tényleg nagyon jó lett!!

Azonnal kedvenc lett.BaltimoreDefense

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Na, Talib Kweli végre hosszú idő után egy igazán jó albummal rukkolt ki.
Végre a zenék is jók alatta!Egyik kedvenc előadóm.
Egy kis bulis nóta róla😊
 www.youtube.com/watch?v=9f1aAQdE3lYZoliMP
Nekem csalódás volt. :/
Az Ugly Heroes viszont nagyon adja.Darksun3
Talib nekem se...
UH tényleg nagyon jó lett!!
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na, Talib Kweli végre hosszú idő után egy igazán jó albummal rukkolt ki.
Végre a zenék is jók alatta!Egyik kedvenc előadóm.
Egy kis bulis nóta róla😊
 www.youtube.com/watch?v=9f1aAQdE3lYZoliMP
Nekem csalódás volt. :/
Az Ugly Heroes viszont nagyon adja.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Új Moderat album ide-oda-visszabasz.
Nekem eddig az év korongjabriareos
szerintem ez is tetszeni fog
 soundcloud.com/mixmag-1/sets/mixmag-premiere-k-lsch-1977

jjncaa
kompakt vonal annyira nem kedvenc (mint pár másik label) de belehallgatva jó lesz

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Új Moderat album ide-oda-visszabasz.
Nekem eddig az év korongjabriareos
szerintem ez is tetszeni fog
 soundcloud.com/mixmag-1/sets/mixmag-premiere-k-lsch-1977



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Új Moderat album ide-oda-visszabasz.
Nekem eddig az év korongja

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 453
Na, Talib Kweli végre hosszú idő után egy igazán jó albummal rukkolt ki.
Végre a zenék is jók alatta!Egyik kedvenc előadóm.
Egy kis bulis nóta róla😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Minden szakítás után ez a legjobb. Most különösen.


Mindig jövőre
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

perfect

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Más, bringázni szoktam, és mindig a ZP fele jövök vissza. A Subscribe-ba így bele tudtam hallgatni. Még mindig jól tolják, s bár sokszor nekem már kezd kicsit egysíkúvá válni a folyamatos lassú és pörgős részek váltakozása, de a Kispál és a Borz - Húsrágó, hídverő c. számát ekkor láthatta, hallhatta a nagyérdemű és kurvajó lett szerintem. Otthon meg dzsatubén meghallgattam az Edda - Kölyköd voltam átiratát is tőlük. Érzik a srácok ezt a dolgot, az a véleményem.kishaszi
Nálam itthonról Subi a no1. Kegyetlen jól meg tudják mozgatni a tömeget és egész jó arcok is. Akik még kegyetlen jók, igaz adott esetben kicsit nehezen jön át, az Turbo. Blind Myself is igen jó volt 2-3 éve, de eléggé visszaestek szerintem mára. 2 éve akkorát zúztak volton huhh...Aztán tavaly berakták őket első napra ilyen délután 5-re, kevesen is voltak meg ők sem pörögtek annyira, elég átlagos volt. Idén már nem is jönnek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ezt meg fröccsözés mellé: 😂

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-tslowmotion
de magyar!, kicsit loverock, meg kicsit G&R copy, meg semmi köze a heavy metalhoz, de mégsem kaphatta a Hooligans 😀sapka
Hááát...
Junkies mint GR kopipészt. Azt érdekesnek tanálom.
Rége srég egy Messi galaktikumban ösmertem már meg őket, és hallgatam vala sokat, de a Baltás Rózsáék sosenem jutottak róluk eszembe.

szerk: épp tegnap meg ők voltak ZP-ben, és nem tetszettek. Nem tudom miért, de valahogy nem éreztem átütőnek.... 3 szám után úgy döntöttem hazabiriglizek. Pedig anno fősulisként a PeCsa kertben akkora bulit nyomtak (ez akkor volt, amikor még Szekerest nem Szekinek becézték😛)

---

Más, bringázni szoktam, és mindig a ZP fele jövök vissza. A Subscribe-ba így bele tudtam hallgatni. Még mindig jól tolják, s bár sokszor nekem már kezd kicsit egysíkúvá válni a folyamatos lassú és pörgős részek váltakozása, de a Kispál és a Borz - Húsrágó, hídverő c. számát ekkor láthatta, hallhatta a nagyérdemű és kurvajó lett szerintem. Otthon meg dzsatubén meghallgattam az Edda - Kölyköd voltam átiratát is tőlük. Érzik a srácok ezt a dolgot, az a véleményem.kishaszi
kishaszi
Réges régen, én is szerettem a Junkiest, sőt az elődjét a Jack Danielst is/Nem vicc, tényleg ez volt a nevük!Hivatalos engedélyt kaptak a lepárolt malátásoktól a név használatára!/
Aztán valahogy elindultak egy olyan irányba, amiről azt hitték, hogy naggyá teheti őket, és széles körben elfogadottá!Csak nem jött be nekik,új rajongók nem jelentkeztek, a régiek meg nem szerették az új britpopos stílust.
Évek óta csak a szenvedést látom.
Az már elég gáz, ha a tagok többet foglalkoznak a különféle projektjeikkel, mint az anyabandával.
Lehet, hogy jobb lenne feloszlaniuk?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Új klip a dalhoz:
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-tslowmotion
de magyar!, kicsit loverock, meg kicsit G&R copy, meg semmi köze a heavy metalhoz, de mégsem kaphatta a Hooligans 😀sapka
Hááát...
Junkies mint GR kopipészt. Azt érdekesnek tanálom.
Rége srég egy Messi galaktikumban ösmertem már meg őket, és hallgatam vala sokat, de a Baltás Rózsáék sosenem jutottak róluk eszembe.

szerk: épp tegnap meg ők voltak ZP-ben, és nem tetszettek. Nem tudom miért, de valahogy nem éreztem átütőnek.... 3 szám után úgy döntöttem hazabiriglizek. Pedig anno fősulisként a PeCsa kertben akkora bulit nyomtak (ez akkor volt, amikor még Szekerest nem Szekinek becézték😛)

---

Más, bringázni szoktam, és mindig a ZP fele jövök vissza. A Subscribe-ba így bele tudtam hallgatni. Még mindig jól tolják, s bár sokszor nekem már kezd kicsit egysíkúvá válni a folyamatos lassú és pörgős részek váltakozása, de a Kispál és a Borz - Húsrágó, hídverő c. számát ekkor láthatta, hallhatta a nagyérdemű és kurvajó lett szerintem. Otthon meg dzsatubén meghallgattam az Edda - Kölyköd voltam átiratát is tőlük. Érzik a srácok ezt a dolgot, az a véleményem.kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
na hát éppen ez az, tegnap a m1-en azt néztem, Fábryt miként próbálja elvinni a hátán az év második legjelentéktelenebb eseményét (Fonogram-díjkiosztó), és a Junkies a legjobb hard rock és heavy metal kategóriában nyert. és én is azt mondtam az asszonynak, hogy amikor legutóbb hallottam tőlük fél számnál többet, akkor még punkot toltak, de nem HR/HM-tslowmotion
de magyar!, kicsit loverock, meg kicsit G&R copy, meg semmi köze a heavy metalhoz, de mégsem kaphatta a Hooligans 😀sapka
Hááát...
Junkies mint GR kopipészt. Azt érdekesnek tanálom.
Rége srég egy Messi galaktikumban ösmertem már meg őket, és hallgatam vala sokat, de a Baltás Rózsáék sosenem jutottak róluk eszembe.


---

Más, bringázni szoktam, és mindig a ZP fele jövök vissza. A Subscribe-ba így bele tudtam hallgatni. Még mindig jól tolják, s bár sokszor nekem már kezd kicsit egysíkúvá válni a folyamatos lassú és pörgős részek váltakozása, de a Kispál és a Borz - Húsrágó, hídverő c. számát ekkor láthatta, hallhatta a nagyérdemű és kurvajó lett szerintem. Otthon meg dzsatubén meghallgattam az Edda - Kölyköd voltam átiratát is tőlük. Érzik a srácok ezt a dolgot, az a véleményem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Új Enter shikari szám



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.youtube.com/watch?v=H9dNllkOCkE amúgy mit lehet egyébként tudni róluk?csak én nem ismerem őket?Lényeg a lényeg ezt most nem tudom abba hagyni,harmadjára hallgattam meg egymás után 😊Cowboykarcsi
Titusz britpopja, mer eztis csak tudja....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy mit lehet egyébként tudni róluk?csak én nem ismerem őket?Lényeg a lényeg ezt most nem tudom abba hagyni,harmadjára hallgattam meg egymás után 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
catattack 3 520
Figyu!
Ezeken a szarokon és az alkoholon nőttem fel! A dallam és a brutalitás ritkán üt be nálam!
Amúgy nem annyira szar! 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Új Amon Amarth.
Jó arányban találták meg a melodikus betéteket ill. a kihagyhatatlan "zúzós" részeket.danyly
Bakker! Tiszta In Flames.....
Soha nem tetszettek, de talán most ujra meghallgatnám... Háttérzene! 😀catattack
Azért ua. nem lehet nevezni teljesen az In Flames-el (főleg a mostanitól, most inkább groove-an nyomják). Max. hogy svédek és melo death-et nyomnak. 😊
Szerintem hallgasd meg többször az albumot.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Új Amon Amarth.
Jó arányban találták meg a melodikus betéteket ill. a kihagyhatatlan "zúzós" részeket.danyly
Bakker! Tiszta In Flames.....
Soha nem tetszettek, de talán most ujra meghallgatnám... Háttérzene! 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Új Amon Amarth. Nem nagyon szoktak melléfogni, most sem tették. Ennél vannak jobb számok is az albumon, de ez is király:


Jó arányban találták meg a melodikus betéteket ill. a kihagyhatatlan "zúzós" részeket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.