Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Anselmo bácsi project...

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Szégyellem magam, hogy eddig nem hallottam róluk!

Gondolom kurvára alul értékeltek. Pedig eszméletlenül jól tolják, egyből nagy kedvenc lett ez az album. 😀 És látom, hogy vannak még albumaik, yeeeaaaah. 😀Vrijbloed
Ezt pont tőled furcsállom, hogy nem ismerted a Gojira-t. A tavalyi albumukat igen magasan jegyezték, sok helyen év albuma Top10-es volt (itthon is a Hammer szerint).
Én speciel nagyon kedvelem a prog stílus keverését a death-el (+ itt a Gojira esetében befigyel egy kis groove is). Persze ők már modernebb köntösben zúzzák, de az egyik első képviselője a prog/death stílusnak a legendás Edge of Sanity (Dan Swanö mester projektje) volt.
Pl.: az énekes/gitáros srác játszott a Cavalera tesók project-ben is (ott basszuson nyomta).danyly
És nem, tényleg nem... De ami késik, nem múlik. 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan


Szégyellem magam, hogy eddig nem hallottam róluk!

Gondolom kurvára alul értékeltek. Pedig eszméletlenül jól tolják, egyből nagy kedvenc lett ez az album. 😀 És látom, hogy vannak még albumaik, yeeeaaaah. 😀Vrijbloed
Ezt pont tőled furcsállom, hogy nem ismerted a Gojira-t. A tavalyi albumukat igen magasan jegyezték, sok helyen év albuma Top10-es volt (itthon is a Hammer szerint).
Én speciel nagyon kedvelem a prog stílus keverését a death-el (+ itt a Gojira esetében befigyel egy kis groove is). Persze ők már modernebb köntösben zúzzák, de az egyik első képviselője a prog/death stílusnak a legendás Edge of Sanity (Dan Swanö mester projektje) volt.
Pl.: az énekes/gitáros srác játszott a Cavalera tesók project-ben is (ott basszuson nyomta).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
vagy ha már Cypress Hill, akkor a teljes Live At The Fillmore album, amin több korábbi slágerük rockos alapot kapott, így jobb lett, mint az eredeti. vagy a Skull & Bones album Bones része, amiről ez a szám is van, de ebben a verzióban frankóbbdeyell
Na, azért na!Darksun3
most ízlésről nem érdemes vitatkozni, de nem jobb pl. a Riot Starter a Fillmore-on, mint a IV-en? vagy a Cock the Hammer élőben a Black Sundayen lévő verzióhoz képest? ezek a korábbi albumokon töltelékszámok voltak, szerintem.deyell
😊 Nem vitatkoztam, csak megjegyeztem, hogy nekem többet adott az első 4 album, mint az utánajövők.

nem jobb, más.
kinek ez adja kinek az., szerencsére mindenki azt hallgat amit szeret 😊

a legjobb korongjuk szerintem meg a Los Grandes Exitos en Espanol 😀briareos
Én például a Boom Biddy Bye Bye eredetijét mindig továbbnyomom, a Fugees remixet viszont szeretem nagyon.

A Grandes meg tényleg király. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
vagy ha már Cypress Hill, akkor a teljes Live At The Fillmore album, amin több korábbi slágerük rockos alapot kapott, így jobb lett, mint az eredeti. vagy a Skull & Bones album Bones része, amiről ez a szám is van, de ebben a verzióban frankóbbdeyell
Na, azért na!Darksun3
most ízlésről nem érdemes vitatkozni, de nem jobb pl. a Riot Starter a Fillmore-on, mint a IV-en? vagy a Cock the Hammer élőben a Black Sundayen lévő verzióhoz képest? ezek a korábbi albumokon töltelékszámok voltak, szerintem.deyell
nem jobb, más.
kinek ez adja kinek az., szerencsére mindenki azt hallgat amit szeret 😊

a legjobb korongjuk szerintem meg a Los Grandes Exitos en Espanol 😀

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
azért nem húznám a le live at the filmore utáni időszakot, tudnék mondani legalább 10 ütős tracket az utána jövő albumokról

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
vagy ha már Cypress Hill, akkor a teljes Live At The Fillmore album, amin több korábbi slágerük rockos alapot kapott, így jobb lett, mint az eredeti. vagy a Skull & Bones album Bones része, amiről ez a szám is van, de ebben a verzióban frankóbbdeyell
Na, azért na!Darksun3
most ízlésről nem érdemes vitatkozni, de nem jobb pl. a Riot Starter a Fillmore-on, mint a IV-en? vagy a Cock the Hammer élőben a Black Sundayen lévő verzióhoz képest? ezek a korábbi albumokon töltelékszámok voltak, szerintem.

choose life
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
vagy ha már Cypress Hill, akkor a teljes Live At The Fillmore album, amin több korábbi slágerük rockos alapot kapott, így jobb lett, mint az eredeti. vagy a Skull & Bones album Bones része, amiről ez a szám is van, de ebben a verzióban frankóbbdeyell
Na, azért na!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
mekkora istenkirály voltam annó a 8adikasok körében amikor előkaptam ezt az eredeti cd-t. Riot starter mekkorát szól rajtabriareos
ja, annak az élő verziójában Sen Dog el is küldi a fenébe a közönséget, mert nem elég aktívak a hátsó sorokban. 😊 de az egész album odabasz, az említetteken kívül a Checkmate, Rock Superstar, Cock The Hammer jut eszembe még, amire lehet zúzni + a Stoned Raidersről a Trouble, ami szintén üt, azt leszámítva az az album, és az azt követőek már nem jönnek be.

choose life
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Szégyellem magam, hogy eddig nem hallottam róluk!

Gondolom kurvára alul értékeltek. Pedig eszméletlenül jól tolják, egyből nagy kedvenc lett ez az album. 😀 És látom, hogy vannak még albumaik, yeeeaaaah. 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
"Zum Glück bin ich verrückt."

süti
eisbrecher nem rossz, csak kár h kb szegény ember rammsteinja. de van pár számuk ami nagyon adja

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Tök érdekes, hogy gimiben csak és kizárólag keményebb rockot, metált hallgattam (Slipknot, In Flames, Motorhead, SOAD, Metallica és társai), az utóbbi három évben meg nagyon "kinyílt" az ízlésem 😀
Játék közben szeretek Kalkbrennert is hallgatni, imádom a Belgát + Ganxsta Zoleet, mostanában meg épp a Cypress Hillre kattantam rá (de szoktam Snoop Doggot is hallgatni...)
tenorx
Ilyen "mix" mellett a judgment night soundtrack kötelező, ha még nem volt meg
 www.youtube.com/watch?v=pfFD709OtFMatapapa
vagy ha már Cypress Hill, akkor a teljes Live At The Fillmore album, amin több korábbi slágerük rockos alapot kapott, így jobb lett, mint az eredeti. vagy a Skull & Bones album Bones része, amiről ez a szám is van, de ebben a verzióban frankóbb:

deyell
mekkora istenkirály voltam annó a 8adikasok körében amikor előkaptam ezt az eredeti cd-t. Riot starter mekkorát szól rajta

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ja, amúgy tegnap este voltam ZP-ben Jamien. Azt mondta, hogy fél órával a kezdés előtt kurvára be volt szarva, hogy annyian se leszünk, mint ByAlexen. 😀 😀 Mindenki egy emberként röhögött. 😀 Jah igen, sokan voltunk, és megint adta, bár ezúttal több volt a lassúbb, érzelmesebb dal, de volt 1-2, ami totál beindított. 😀 Zseni és kész. 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Nesztek, zene. Egyszerűen félelmetesen szép.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kedvenc lemezmegosztó oldalamon már fenn is van a The National új albuma, többek között
 csakbennhajogerendazatto.blog.hu/jjncaa
Köszönöm ! Szerintem már egyszer linkeltél innen ( talán Nick cave-t) de lehet az emlékezetem csal, mindenesetre régebben már jártam itt aztán én hülye el is felejtettem, hogy mi is volt a blog címe. De most már könyvjelzőbe van ! A Tales of Murder and Dust-ól és a Hüsker Dü-től pedig le is estem a székről 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
kedvenc lemezmegosztó oldalamon már fenn is van a The National új albuma, többek között
 csakbennhajogerendazatto.blog.hu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
laccoo74
az eredeti azért ennél jóval jobb szvsz 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amikor szerelmes vagyok egy dalba:
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De, hogy ez a szám nyerje a Golden Gods díjátadón a "SONG OF THE YEAR" kategóriát (vicc):
 www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowM

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Köszönöm Helmut, hogy te írtad ezt be először 😊 ha legalább ténylegesen zúzás lett volna... botrányosan gyenge produkció volt, végig azt vártam, hogy mikor tör elő valami fülszaggató riff, erre letudták simán a feladatot, mintha egy 12 éves kiscsaj mutatta volna bejjncaa
annyi olyan feldolgozást hallottunk már ahol eltérnek a dallamtól vagy az ütemtől, azt hittem hogy lesz benne valami újdonság (vagy legalább zúzósan adják elő ahogy ti is írtátok) de az hogy volt olyan amikor "hamis" volt elég tré szerintem. Persze nem könnyű de 20 évvel ezelőtt ennél 100x jobbat csináltak volna az tuti...

Szándékosan nem írtam semmi jelzőt hozzá előzetesen de látom nektek sem az igazi 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Köszönöm Helmut, hogy te írtad ezt be először 😊 ha legalább ténylegesen zúzás lett volna... botrányosan gyenge produkció volt, végig azt vártam, hogy mikor tör elő valami fülszaggató riff, erre letudták simán a feladatot, mintha egy 12 éves kiscsaj mutatta volna be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Metallica és a himnusz

 www.youtube.com/watch?v=iADXhG5MUj8&feature=sharedavemayer
Persze Hammet bántóan hamis, és pontatlan, mint mostmár mindig. De legalább jó vékonyan is szólnak!
Nem nem igaz a mondás bicajozni, és zenélni is el lehet felejteni 😕

Mmaga a műfaj -mint az amaerikai himnusz elzúzása -tökmindegymilyen higain erősítő vérvörös, lead csatornáján, nekem nem jön be.
Azért köszi 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Metallica és a himnusz

 www.youtube.com/watch?v=iADXhG5MUj8&feature=share

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az egyik kedvencem, egyszerűen pure eargasm:



R.I.P Jeff!