NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nem látom, hogy Chat hogy szorulna ki a top3-ból.
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mindjárt itt a draft...

mock???!!???
Naná!

első körös:
1 Orlando Magic Jabari Smith Jr. | 6-10 freshman | PF | Auburn
azt gondolom erre már előre kezet is foghatunk, mert annyira egyértelműnek tűnik, + állitólag Chet nem küldte el a medical papirjait a Magicnek

2 Oklahoma City Thunder Paolo Banchero | 6-10 freshman | PF | Duke
...és a draft 2. pickjével elkezdődött a nehézségek sora.. nagyon nehéz az OKC-nek itt dönteni -szerintem-; adná magát Chet, mert itt ki tudna teljesedni ha adnak neki 3-4 évet...mire belenő az NBA-be, viszont már van egy Pokusevskijük... minek mégegy; aki még adná magát az Sharpe, az OKC-nek még mindig van ideje várni a sztár potenciálra, de nem tudom meddig... mármint 1-2 évet biztosan de 3-4-et?
Végül Banchero-nál maradtam, szerintem nem annyira jó.. viszont nincs más... 😊
Ivey? Giddey után?

3 Houston Rockets Jaden Ivey | 6-4 sophomore | SG | Purdue
ezt egyértelműnek veszem, hacsak Smith nem marad meg a 3.ra... biztosan Ivey-t viszik, a Rocketsnak labdás játékos kell, hogy Porter Jr. végre leülhessen csere G-nek
és beleillik a red flagjeivel a már kialakult guard kultúrába 😊😊

4 Sacramento Kings Keegan Murray | 6-8 sophomore | SF/PF | Iowa
mintha a Kings cserélni szeretne itt, de nem igazán látom kire mire mikor... szóval választanak, ha nem akarnak éveket várni; Murray-t viszik igaz 22 és azért volt ennyire domináns collegeban, mert mindenkinél kb. 2-3 évvel idősebb, viszont rutinos, nem egy tizenéves aki..., ha sikerül legalább egy jó védőt faragni belőle simán lehet Harrison Barnes 2.0, yikes...

5 Detroit Pistons Chet Holmgren | 7-1 freshman | C | Gonzaga
továbbra se látom Chet-et bármelyik csapatban, viszont a Detroit képes várni 3-4 évet, és itt akár 'kezdhet' PF-ként is, ami nem válna a hátrányára! ez még akár jó is lehetne

6 Indiana Pacers Bennedict Mathurin | 6-6 sophomore | SF | Arizona
azt hiszem ez az a pont ahol ez a draft kifutott a sztárpotenciálból (mínusz Murray), és a long term kezdő/role playerek és a stabilitás a cél; aki itt ebben a tierben lehet az Mathurin/Daniels/Sochan;
Daniels Brogdon hasonmás..., Sochan inkább védő, szerintem Mathurin a legjobb hármojuk közül, ő inkább ponterős wing

7 Portland Trail Blazers Dyson Daniels | 6-6 | SG | G League Ignite
nem hiszem, hogy a Portland választana itt, de mégis Daniels jó választás lenne, képes lenne SG-t játszani Lillard és Simons mellett is, védekezni jó, nagyon atletikus van egy jobb driveja is, nincs dobása és nem egy PG

8 New Orleans Pelicans Jeremy Sochan | 6-9 freshman | PF | Baylor
Jaxson Hayes a kezdő 4-es!!! úgy kell nekik a magas atletikus védő mint a falat kenyér, nagy kérdés Sochanban milyen potenciál van, lehet nem sok azon kivül hogy extrán leköveti a labdás játékost... yikes...

9 San Antonio Spurs Josh Minott | 6-8 freshman | SF/PF | Memphis
a legSpursösebb pick akit ki tudtam nézni a boardról 😀, Joshua Primo után minimum egy elfeledett freshmant vigyenek... btw Minott egészen sok oldalúan játszott, csak mindenki Durenre figyelt... és hogy Minott keveset volt pályán viszont amikor beállt advanced statotak töltött

10 Washington Wizards A.J. Griffin | 6-6 freshman | SG | Duke
... az a láb nincs rendben, nagyon lassú darabos a védőmozgása, biztosan nem tud guardot védekezni, cserébe a class egyik legjobb mindenes dobója jó pedigrével
tényleg kilóg a lóláb a draftról szóval egy kis kockázat belefér

11 New York Knicks TyTy Washington |6-3 freshman | PG | Kentucky
a knicksnek labdás játékosra van szüksége és Tyty a ?legjobb? irányító a classban, mindenesetre adjuk oda neki a labdát és nézzük meg mit tud a Knicksszel összehozni, illene a kultúrába

12 Oklahoma City Thunder Shaedon Sharpe | 6-6 freshman | SG/SF | Kentucky
Sharpet olyan sokan dícsérik, mert nagyon fiatal, de a covid/sérülés miatt kihagyta a one-and-done évét... szóval legutóbb két éve látták játszani HS-ben, és most az NBA jön... a szintkülönbség valószínű pofánb**a és ezen a combine-on sem segitett, hosszútávú projekt egy jó nevelőegyesülethez, 10 fölött már lehet benne ráció, de kinek van erre 3-4 éve...
nos az OKC-nek lehet hogy van

13 Charlotte Hornets Mark Williams | 7-0 sophomore | C | Duke
nagyon nagy szükségük van egy jó centerre, és egy olyan edzőre aki ráveszi Bridgest és Ball-t hogy védekezzenek... viszont itt még kettőből is választhatnak sajnos egyikük sem ér mid-10 picket
Williams a következő Deandre Jordan, egy dicséret jár: 70%+os büntetőző

14 Cleveland Cavaliers Blake Wesley | 6-5 freshman | SG | Notre Dame
Wesley-ben van még valamennyi upside, és Sexton utódját keresik, viszont nagyon más profilúak, Wesleynek sokat kell a dobásán dolgozni, open dobó..., plusz védő viszont...

15 Charlotte Hornets E.J. Liddell | 6-7 junior | PF | Ohio State
Liddell-nek nagyon kraftos játéka van, jól védekezik és hatalmas motorja van.. jah a Charlotte-nak védőt mockolok csak 😊 a kosártudása viszont elég lightos még, dobás nem az igazi, de megajánlok neki egy szimpatikus 3D-t, neki érdemes szurkolni is

16 Atlanta Hawks Dalen Terry | 6-7 sophomore | SF | Arizona
Terry-t valamiért nem szeretik a mockok pedig nagyot játszott az Arizonával, és képes volt ponterősen játszani, egészen fiatal és ő volt a PG;
pl. Atlantában kinézhet neki egy szép karrier is mint secondary ballhandler (mintha az Atlanta is cserélni szeretné a picket)

17 Houston Rockets Tari Eason | 6-7 sophomore | SF | LSU
az LSU mindenese... az advanced statok nem szerették, és azért annyira nem volt jó szezonjuk se.. plusz nem tud dobni... cserébe Matise Thybulle 2.0

18 Chicago Bulls Jalen Duren | 6-11 freshman | C | Memphis
kimockoltam Duren-t is, nagyon fiatal még, és mint 18 éves nagyon nagy a perspektiva előtte, de nem hiszek ebben... Wiseman miért volt jó választás?
btw lehet becsúszik top10-be is

19 Minnesota Timberwolves Jake LaRavia | 6-9 junior | PF | Wake Forest
LaRavia nagy szezont tolt a Wake Forestben, és mint junior egészen jó dolgokat csinált, ügyes a labdával és jól dob itt a 20 pick környékén ennél több nem kell!

20 San Antonio Spurs Malaki Branham | 6-4 freshman | SG | Ohio State
ez most nem Spursös pick, hanem inkább szürke... Branham az Ohio dobógépe, olyan 30 pont körül átlagolt, Buddy Hield lehet belőle

21 Denver Nuggets Wendell Moore | 6-5 junior | SG | Duke
ott volt a Dukeban ez biztos, de nagyon eltűnt Banchero és Williams mellett.. nem tudom biztosan ez mit jelenhet, lepasszoltam egy Denvernek, nekik kellenek a guardok, darabra is 😊

22 Memphis Grizzlies Kendall Brown | 6-8 freshman | SF | Baylor
nagyon fiatal srác, a Baylort szerintem szeretik a scoutok idén, mert gritty-grindy játékot játszottak, btw Brown nagyon nyers még, de Sochanhoz hasonlóan jó motorja van, nem tud dobni jól, de ő nem is igazán jó védő;
szerintem nagyon beleillik a Memphisbe

23 Philadelphia 76ers Kennedy Chandler | 6-0 freshman | PG | Tennessee
Nagyon radar alatt van nálam, a 6-0val nehéz lesz hatékonyan védekezni, de gyakorlatilag itt már csere emberekről beszélünk aki jól be tudnak ugrani; támadásban van benne potenciál, akár egy jó 6. ember is lehet;
Phillyben elkél

24 Milwaukee Bucks Johnny Davis | 6-4 sophomore | SG | Wisconsin
megintcsak mockok.. valamiért 10 közelébe rakják, de nem értek egyet!
Wisconsin volume scorere, de semmivel nem mutatott többet mint Dekker, aki szintén első körös volt és kb. semmire se vitte, másrészt a többiekhez képest idős, nem hiszem, hogy van jövője, de fantasztikus szezont tolt, megérdemli az első kört! de nem a 10-et...

25 San Antonio Spurs Justin Lewis | 6-6 sophomore | SF | Marquette
megint nem sikerült Spursöset mockolni 😊, Lewis egy hosszú nagy mindenre switchable forward, tipikus 3D

26 Houston Rockets Julian Champagnie | 6-6 junior | SF | St. John’s
na őt sem szeretik a mockok! pedig lenne miért, gyenge szezont tolt a csapata, de ő volt a volume scorer, és egészen jó advanced statokat hozott

27 Miami Heat Kenneth Lofton Jr. | 6-6 junior | PF | Louisiana Tech
pocakos panda! 6-6 és 280-at mérlegelt a combinon, valami 16%-os zsírtartalommal 😀 ennek ellenére nagyon jó érzéke van a játékhoz

28 Golden State Warriors Ryan Rollins | 6-4 sophomore | SG | Toledo
a Toledo volume scorere, több helyen olvastam hogy Ivey után ő rá érdemes beruházni ha igazi klasszikus guardot keresel, na ezt nem hiszem, viszont jó szezont tolt, bumm első kör.
btw a GSW-be igazán jól mutatna

29 Memphis Grizzlies Jalen Williams | 6-6 junior | SG | Santa Clara
Santa Clara volume scorere, szintén jó szezont tolt, és van érzéke a játékhoz az biztos... a Memphisbe jól mutatna

30 Denver Nuggets Christian Braun | 6-6 junior | SG | Kansas
Braun az utsó az első körben.. kicsit szürke, jól dob, nem egy nagy védő... na pont ezzel a lendülettel jött ki Maxey és Herro is a draftra Kansasből...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pénzügyileg nem tudom meddig tartható a GSW együtt, vicc milyen büntit fizetnek most is.
FLZOLI
amíg a tulajoknak kedve van
 www.sportingnews.com/us/nba/news/warriors-owner-joe-lacob-history-net-worth-purchase-golden-state/ofrhtg7z4qeieief2ynhn9gg

amúgy mivel megvan az új stadion és brutál árak vannak, így sztem a klay-curry-draymond szerződés kifutásáig simán
klay 24
green 24 PO
currynek jövőre indul az új szerződése
wiggins jövőre lejár
poole, moody, kuminga, wiseman újonc szerződés őket 24től kell majd kezdeni megfizetni
looney lesz ufa de sztem 10 alatt megtartható, persze ő is lesz vagy 40 mindenestől 😊

ha tippelnem kéne megoldják hogy 24/25be beessenek a luxusadó alá addig meg meglátják mi lesz
Negritis
23-ban alair majd James, ha mar latja, hogy maskepp nemigen tud majd meg egy gyurut nyerni 😀
Stez
Hát max ha a Warriors draftolja Bronnyt, akörül jöhet majd a draftra nem?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Pénzügyileg nem tudom meddig tartható a GSW együtt, vicc milyen büntit fizetnek most is.
FLZOLI
amíg a tulajoknak kedve van
 www.sportingnews.com/us/nba/news/warriors-owner-joe-lacob-history-net-worth-purchase-golden-state/ofrhtg7z4qeieief2ynhn9gg

amúgy mivel megvan az új stadion és brutál árak vannak, így sztem a klay-curry-draymond szerződés kifutásáig simán
klay 24
green 24 PO
currynek jövőre indul az új szerződése
wiggins jövőre lejár
poole, moody, kuminga, wiseman újonc szerződés őket 24től kell majd kezdeni megfizetni
looney lesz ufa de sztem 10 alatt megtartható, persze ő is lesz vagy 40 mindenestől 😊

ha tippelnem kéne megoldják hogy 24/25be beessenek a luxusadó alá addig meg meglátják mi lesz
Negritis
23-ban alair majd James, ha mar latja, hogy maskepp nemigen tud majd meg egy gyurut nyerni 😀

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Pénzügyileg nem tudom meddig tartható a GSW együtt, vicc milyen büntit fizetnek most is.
FLZOLI
amíg a tulajoknak kedve van
 www.sportingnews.com/us/nba/news/warriors-owner-joe-lacob-history-net-worth-purchase-golden-state/ofrhtg7z4qeieief2ynhn9gg

amúgy mivel megvan az új stadion és brutál árak vannak, így sztem a klay-curry-draymond szerződés kifutásáig simán
klay 24
green 24 PO
currynek jövőre indul az új szerződése
wiggins jövőre lejár
poole, moody, kuminga, wiseman újonc szerződés őket 24től kell majd kezdeni megfizetni
looney lesz ufa de sztem 10 alatt megtartható, persze ő is lesz vagy 40 mindenestől 😊

ha tippelnem kéne megoldják hogy 24/25be beessenek a luxusadó alá addig meg meglátják mi lesz

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pénzügyileg nem tudom meddig tartható a GSW együtt, vicc milyen büntit fizetnek most is.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Én örülök a GSW-nek, mert alapvetően szeretem az épített, struktúrából dolgozó csapatokat. Ráadásul Curry, Green és Thompson játékát az évek alatt többször alakították át, főleg ebben a szezonban változtak sokat.
A játékoskiválasztásukat és képzésüket is elismerem, Kerrt pedig nagyon jó edzőnek tartom.

Korábban főleg a támadásukkal, most elsősorban sztem a védekezésükkel nyertek.

A nagy hármasban még 2-3 év benne van, de sztem folyamatos lesz az átmenet, mert stabil rendszerük van, amibe noname v megabust emberek is beleillenek, illetve a tulaj hajlandó a luxusadóra is. Jó kombónak tűnik a talent level- rátermett edzői stáb-normális tulajdonos.
Willie Parker
mindig a védekezésen volt a fő hangsúly
Negritis
Az öreg toposz, hogy a GSW a támadással nyerte a bajnok címeit még mindig kitart 😊
Nagyon örülök hogy nyertek számomra imádnivaló ez a csapat továbbra is.

Mondjuk szerintem kicsit bearazza az idei csapatokat, hogy ez a csapat nyert. Játék erőben szerintem top4-ben sem voltak. De megmtatták hogy a csapategységük és a tapasztalatuk még mindig elég egy bajnoki címre.
Toca
Mondjuk ha jatekero, akkor szerintem a Heat evek ota ott sem lehetne a tuz kozeleben, aztan megis eleg jol megy nekik. Es meg lehetne sorolni ezeket. Szerintem minden 2-3. evben kijelentheto, hogy nem a legerosebb csapat lett a bajnok, hanem az, akinek szernecseje volt, jo volt a formaidozites, kevesebb serultje volt, etc.

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Most olvastam, hogy állítólag a Jazz adta volna Gobertet egy olyan trade keretében, hogy ők adják Gobertet mi meg Vucevicet, Patrick Williamst és Coby Whitetot.

Hála Istennek Karnisovasék nemet mondtak, mert Williams nem eladó.

" class="embed">
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Sokáig reménykedtem abban h Wiggins bajnok legyen de most nem tudom mit szóljak ehhez …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Az öreg toposz, hogy a GSW a támadással nyerte a bajnok címeit még mindig kitart 😊
Toca
csak ez sose volt igaz 😀

ha megnézzük hol voltak a védekezések és támadások
2022 - champ
O 16, D 2
18/19 - döntő L
O 1, D 11
17/18
O 3, D 11
PO-ban 106-ról 102es Def rating ami a legjobb volt
16/17
O1, D 2
PO-ban is második D
15/16
O 1, D 6
itt a PO-ban nem tudtak emelni, de még így se mondanám hogy szarul védekeztek volna, de tény hogy kevésbé arról szólt a dolog
14/15
O 2, D 1
100.4 -> 98.8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Én örülök a GSW-nek, mert alapvetően szeretem az épített, struktúrából dolgozó csapatokat. Ráadásul Curry, Green és Thompson játékát az évek alatt többször alakították át, főleg ebben a szezonban változtak sokat.
A játékoskiválasztásukat és képzésüket is elismerem, Kerrt pedig nagyon jó edzőnek tartom.

Korábban főleg a támadásukkal, most elsősorban sztem a védekezésükkel nyertek.

A nagy hármasban még 2-3 év benne van, de sztem folyamatos lesz az átmenet, mert stabil rendszerük van, amibe noname v megabust emberek is beleillenek, illetve a tulaj hajlandó a luxusadóra is. Jó kombónak tűnik a talent level- rátermett edzői stáb-normális tulajdonos.
Willie Parker
mindig a védekezésen volt a fő hangsúly
Negritis
Az öreg toposz, hogy a GSW a támadással nyerte a bajnok címeit még mindig kitart 😊
Nagyon örülök hogy nyertek számomra imádnivaló ez a csapat továbbra is.

Mondjuk szerintem kicsit bearazza az idei csapatokat, hogy ez a csapat nyert. Játék erőben szerintem top4-ben sem voltak. De megmtatták hogy a csapategységük és a tapasztalatuk még mindig elég egy bajnoki címre.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Én örülök a GSW-nek, mert alapvetően szeretem az épített, struktúrából dolgozó csapatokat. Ráadásul Curry, Green és Thompson játékát az évek alatt többször alakították át, főleg ebben a szezonban változtak sokat.
A játékoskiválasztásukat és képzésüket is elismerem, Kerrt pedig nagyon jó edzőnek tartom.

Korábban főleg a támadásukkal, most elsősorban sztem a védekezésükkel nyertek.

A nagy hármasban még 2-3 év benne van, de sztem folyamatos lesz az átmenet, mert stabil rendszerük van, amibe noname v megabust emberek is beleillenek, illetve a tulaj hajlandó a luxusadóra is. Jó kombónak tűnik a talent level- rátermett edzői stáb-normális tulajdonos.
Willie Parker
mindig a védekezésen volt a fő hangsúly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Én örülök a GSW-nek, mert alapvetően szeretem az épített, struktúrából dolgozó csapatokat. Ráadásul Curry, Green és Thompson játékát az évek alatt többször alakították át, főleg ebben a szezonban változtak sokat.
A játékoskiválasztásukat és képzésüket is elismerem, Kerrt pedig nagyon jó edzőnek tartom.

Korábban főleg a támadásukkal, most elsősorban sztem a védekezésükkel nyertek.

A nagy hármasban még 2-3 év benne van, de sztem folyamatos lesz az átmenet, mert stabil rendszerük van, amibe noname v megabust emberek is beleillenek, illetve a tulaj hajlandó a luxusadóra is. Jó kombónak tűnik a talent level- rátermett edzői stáb-normális tulajdonos.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=XNYZ9gj3CdQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Wiseman remélem összeszedi magát, de még így is durva belegondolni, hogy úgy lett bajnok ez a Warriors, hogy gyakorlatilag besült az 1/2es pickjük. Gondoljatok bele, ha ANT vagy Melo jött volna ott.
Kíváncsi leszek azért a jövő Warriorsára tényleg Poole, Kuminga, Moody, Wiseman.
tenorx
max edwarsban látom hogy beválhatott volna a 3ból
ha lamelo jön ide azt a tempot green sztem nem bírta volna, és 1 labda van ergo valszeg poole nem nőtte volna ki magát
ha ügyesen csinálják wisemanből lehet egy looney-green mix ami kegyetlen lehet a jövőben, de az is benne van hogy brutál bust

akiből látom hogy instant be tudott volna épülni és tényleg jó lett volna nekik az Patrick Williams és Haliburton

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyira durva, hogy a Patst ki nem állhatom, a Warriors aki meg ugyanezt csinálja most az NBAvel meg kurva feelgood.
Egyszerűen az egész csapat annyira szimpatikus, kezdve persze Curryvel, hogy nem lehet nem szeretni őket.
tenorx
Ó dehogynem. Maga az egész PO rettentően unalmas volt, semmi kiemelkedő párharc. Meg maga a Warriors is nagyon unalmas. Tele vannakj hoffal, aztán ha az egyik kiesik a szezonra akkor az egész csapatot szabadságolják (ja persze Currynek season ending sérülése volt lol) aztán tankolnak egy évet az amúgy is rohadt erős csapatba lotteryért. Remélem hamar öregednek vagy legalább rosszul!
VanillaSky
Amúgy ezzel mi a baj ?
Ők nyerni akarnak, ha valaki kiesik az az idény nekik forfeit, akkor meg legalább menjenek rá egy jó pickre.
Sokkal közelebb áll ez hozzám, minthogy csak azért playoffba menjenek, hogy ott legyenek... Főleg ennyi bajnoki cím után.
Toca
A GSW-nek a jelek szerint semmi, tenorx írta, hogy nem lehet nem szeretni őket, nekem meg ez is a bajom velük, ugyanúgy ahogy a Bullst is rühelltem, egyszerűen túl dominánsak voltak és unalmassá tettek egy nem unalmas sportágat. A direkt tankok hof kerettel meg szintén nem a szívem csücskei - mégha meg is értem a miértjét - egyszerűen taszít, hogy látványosan arra mentek, hogy a következő évben minél erősebb drafttőke legyen náluk, tudod a sport szellemisége meg efféle humbugok. Szándékosan nem a tőlük legjobban elvárhatót nyújtották a keret alapján, hanem egyszerűen nyaraltak egy évet.
VanillaSky
Szerintem nem tul dominans, sem unalmas, mivel 2015tol nyertek negybol harmat, de azota egyebkent zsinorban harom evig nem nyertek, ehelyett volt egy Raptors, egy Lakers es egy Bucks.

A Tor ellen dontoztek, de ket evig viszont csond volt a reszukrol.

Es azt sem lehet mondani, hogy tankoltak es jol megerosodtek, mert Wiseman meg tobb mint egy eve palyat sem latott.

Szerintem most szimplan osszejott minden a GSW-nek, es en ugy gondolom, abszolut nem ok voltak a legerosebbek es elso szamu eselyesek, ellentetben a korabbi evekkel.

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megérdemelt GSW siker, de én nem tudok azt mondan, hogy ebben a Celtics keze nem volt benne.
Ennyi eladott labda, gyerekesen eladott labda amit az egész Playoffban és a döntőben csináltak az vicc.
Tatum és Brown remélem magába nézz az offseasonba, mert rengetegszer a fejem fogtam mire képesek negatív értelemben. A pad rövid, ezen változtatni kell az hogy évi 10-ért Theis nem is játszatható az sem okés.
Jobb volt a GSW, és akkor olyan játékosok, mint Kuminga vagy Moody, Wisemanről ne is beszéljünk akik a jövő GSW alapját fogják adni pályára se léptek. Kuminga és Moody 20 perces játékos lenne a Celtics cserepadján. 😀
Nagyon szép munka amit a GSW csinál a Draft útján, de szerintem a Celtics FO se rossz.
Tanulni és fejlődni kell aztán egy nap talán meglesz ez is a védelem ligaelit ezt nem lehet elvenni.
Aki a Celticset a Rocketshoz hasonlította vagy Tatumot Bookerhez, az picit meredek.

Végezetül sok csapat szeretne ott tartani ahol Mi tartunk. 😊
KeyG
Korrekt vagy 😊 Csak egyetérteni tudok.

Wiseman remélem összeszedi magát, de még így is durva belegondolni, hogy úgy lett bajnok ez a Warriors, hogy gyakorlatilag besült az 1/2es pickjük. Gondoljatok bele, ha ANT vagy Melo jött volna ott.
Kíváncsi leszek azért a jövő Warriorsára tényleg Poole, Kuminga, Moody, Wiseman.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a Warriorsnak, teljesen megérdemelten nyert.
Kár, hogy 2-1 után a 4. meccset nem sikerült behúzni, az volt a kulcs momentum, ott megfordult a 4. negyedben.
Elfogytak a vezérek, fáradtság, fizikálisan, mentálisan.
Összességében 2010 után ismét Döntő, de jó lett volna behúzni Big Al miatt is, jó kis PO volt.
Remélem Time Lord újra egészséges lesz és sikerül megerősíteni a keretet és megszerezni a 18. Bajnoki címet. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 164
Megérdemelt GSW siker, de én nem tudok azt mondan, hogy ebben a Celtics keze nem volt benne.
Ennyi eladott labda, gyerekesen eladott labda amit az egész Playoffban és a döntőben csináltak az vicc.
Tatum és Brown remélem magába nézz az offseasonba, mert rengetegszer a fejem fogtam mire képesek negatív értelemben. A pad rövid, ezen változtatni kell az hogy évi 10-ért Theis nem is játszatható az sem okés.
Jobb volt a GSW, és akkor olyan játékosok, mint Kuminga vagy Moody, Wisemanről ne is beszéljünk akik a jövő GSW alapját fogják adni pályára se léptek. Kuminga és Moody 20 perces játékos lenne a Celtics cserepadján. 😀
Nagyon szép munka amit a GSW csinál a Draft útján, de szerintem a Celtics FO se rossz.
Tanulni és fejlődni kell aztán egy nap talán meglesz ez is a védelem ligaelit ezt nem lehet elvenni.
Aki a Celticset a Rocketshoz hasonlította vagy Tatumot Bookerhez, az picit meredek.

Végezetül sok csapat szeretne ott tartani ahol Mi tartunk. 😊

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Annyira durva, hogy a Patst ki nem állhatom, a Warriors aki meg ugyanezt csinálja most az NBAvel meg kurva feelgood.
Egyszerűen az egész csapat annyira szimpatikus, kezdve persze Curryvel, hogy nem lehet nem szeretni őket.
tenorx
Ó dehogynem. Maga az egész PO rettentően unalmas volt, semmi kiemelkedő párharc. Meg maga a Warriors is nagyon unalmas. Tele vannakj hoffal, aztán ha az egyik kiesik a szezonra akkor az egész csapatot szabadságolják (ja persze Currynek season ending sérülése volt lol) aztán tankolnak egy évet az amúgy is rohadt erős csapatba lotteryért. Remélem hamar öregednek vagy legalább rosszul!
VanillaSky
Amúgy ezzel mi a baj ?
Ők nyerni akarnak, ha valaki kiesik az az idény nekik forfeit, akkor meg legalább menjenek rá egy jó pickre.
Sokkal közelebb áll ez hozzám, minthogy csak azért playoffba menjenek, hogy ott legyenek... Főleg ennyi bajnoki cím után.
Toca
A GSW-nek a jelek szerint semmi, tenorx írta, hogy nem lehet nem szeretni őket, nekem meg ez is a bajom velük, ugyanúgy ahogy a Bullst is rühelltem, egyszerűen túl dominánsak voltak és unalmassá tettek egy nem unalmas sportágat. A direkt tankok hof kerettel meg szintén nem a szívem csücskei - mégha meg is értem a miértjét - egyszerűen taszít, hogy látványosan arra mentek, hogy a következő évben minél erősebb drafttőke legyen náluk, tudod a sport szellemisége meg efféle humbugok. Szándékosan nem a tőlük legjobban elvárhatót nyújtották a keret alapján, hanem egyszerűen nyaraltak egy évet.
VanillaSky
csak curry pihent kb abban az évben és ott kezdtek el olyanokat felépíteni mint looney vagy poole

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
VanillaSky 1 516
Annyira durva, hogy a Patst ki nem állhatom, a Warriors aki meg ugyanezt csinálja most az NBAvel meg kurva feelgood.
Egyszerűen az egész csapat annyira szimpatikus, kezdve persze Curryvel, hogy nem lehet nem szeretni őket.
tenorx
Ó dehogynem. Maga az egész PO rettentően unalmas volt, semmi kiemelkedő párharc. Meg maga a Warriors is nagyon unalmas. Tele vannakj hoffal, aztán ha az egyik kiesik a szezonra akkor az egész csapatot szabadságolják (ja persze Currynek season ending sérülése volt lol) aztán tankolnak egy évet az amúgy is rohadt erős csapatba lotteryért. Remélem hamar öregednek vagy legalább rosszul!
VanillaSky
Amúgy ezzel mi a baj ?
Ők nyerni akarnak, ha valaki kiesik az az idény nekik forfeit, akkor meg legalább menjenek rá egy jó pickre.
Sokkal közelebb áll ez hozzám, minthogy csak azért playoffba menjenek, hogy ott legyenek... Főleg ennyi bajnoki cím után.
Toca
A GSW-nek a jelek szerint semmi, tenorx írta, hogy nem lehet nem szeretni őket, nekem meg ez is a bajom velük, ugyanúgy ahogy a Bullst is rühelltem, egyszerűen túl dominánsak voltak és unalmassá tettek egy nem unalmas sportágat. A direkt tankok hof kerettel meg szintén nem a szívem csücskei - mégha meg is értem a miértjét - egyszerűen taszít, hogy látványosan arra mentek, hogy a következő évben minél erősebb drafttőke legyen náluk, tudod a sport szellemisége meg efféle humbugok. Szándékosan nem a tőlük legjobban elvárhatót nyújtották a keret alapján, hanem egyszerűen nyaraltak egy évet.

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
PO előtt a bucks ellen vártam warriors győzelmet, de összességében örülök
G6 Klay ma nem jött, de hálisten nem is volt rá szükség

igazi okos csapat munka volt ez a golden state részéről
Negritis
Ez a Celtics sokkal erosebb szvsz, mint a Harden-fele Houston volt, de megis arra hajaz nekem
Stez
Azért az a Rockets a legjobb évében, egy cp3 sérüléssel együtt is hajszálnyira volt attól hogy megverje a nyugati döntőben a KD-vel felálló GSW-t. Az általam látott egyik legnagyobb sporttörténelmi chokerség kellett hozzá hogy végül ne ( 27 zsinórban kihagyott tripla a 7. meccsen. Azóta sem hiszem el 😀)

Abban egyet értek hogy a Celtics sokkal jobban védekező csapat, és hogy nekik ez még nem a plafon, ami biztató mindenképpen.
esanders10
Nem is értem igazából, a 17-18-as Rockets egy történelmien jó csapat volt, de még a 18-19-es Rockets is 6 meccsre kényszerítette a GSW-t, vélhetően, ha nem mindenidők talán legjobb csapata az ellenfél, akkor az egy b2b bajnok csapat (a GSW a Durant féle 3 év alatt a PO-ban, a Raps elleni agyon sérült döntőig 44-10-et hozott, a Rockets ellen 8-5-öt), és akkor valszeg a Harden-Paul duó sem bomlik fel.
Jughead
Szerintem eltudták volna chockerkedni a döntőt legalább 1x 😀
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
PO előtt a bucks ellen vártam warriors győzelmet, de összességében örülök
G6 Klay ma nem jött, de hálisten nem is volt rá szükség

igazi okos csapat munka volt ez a golden state részéről
Negritis
Ez a Celtics sokkal erosebb szvsz, mint a Harden-fele Houston volt, de megis arra hajaz nekem
Stez
Azért az a Rockets a legjobb évében, egy cp3 sérüléssel együtt is hajszálnyira volt attól hogy megverje a nyugati döntőben a KD-vel felálló GSW-t. Az általam látott egyik legnagyobb sporttörténelmi chokerség kellett hozzá hogy végül ne ( 27 zsinórban kihagyott tripla a 7. meccsen. Azóta sem hiszem el 😀)

Abban egyet értek hogy a Celtics sokkal jobban védekező csapat, és hogy nekik ez még nem a plafon, ami biztató mindenképpen.
esanders10
Nem is értem igazából, a 17-18-as Rockets egy történelmien jó csapat volt, de még a 18-19-es Rockets is 6 meccsre kényszerítette a GSW-t, vélhetően, ha nem mindenidők talán legjobb csapata az ellenfél, akkor az egy b2b bajnok csapat (a GSW a Durant féle 3 év alatt a PO-ban, a Raps elleni agyon sérült döntőig 44-10-et hozott, a Rockets ellen 8-5-öt), és akkor valszeg a Harden-Paul duó sem bomlik fel.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
PO előtt a bucks ellen vártam warriors győzelmet, de összességében örülök
G6 Klay ma nem jött, de hálisten nem is volt rá szükség

igazi okos csapat munka volt ez a golden state részéről
Negritis
Ez a Celtics sokkal erosebb szvsz, mint a Harden-fele Houston volt, de megis arra hajaz nekem
Stez
Azért az a Rockets a legjobb évében, egy cp3 sérüléssel együtt is hajszálnyira volt attól hogy megverje a nyugati döntőben a KD-vel felálló GSW-t. Az általam látott egyik legnagyobb sporttörténelmi chokerség kellett hozzá hogy végül ne ( 27 zsinórban kihagyott tripla a 7. meccsen. Azóta sem hiszem el 😀)

Abban egyet értek hogy a Celtics sokkal jobban védekező csapat, és hogy nekik ez még nem a plafon, ami biztató mindenképpen.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Annyira durva, hogy a Patst ki nem állhatom, a Warriors aki meg ugyanezt csinálja most az NBAvel meg kurva feelgood.
Egyszerűen az egész csapat annyira szimpatikus, kezdve persze Curryvel, hogy nem lehet nem szeretni őket.
tenorx
Ó dehogynem. Maga az egész PO rettentően unalmas volt, semmi kiemelkedő párharc. Meg maga a Warriors is nagyon unalmas. Tele vannakj hoffal, aztán ha az egyik kiesik a szezonra akkor az egész csapatot szabadságolják (ja persze Currynek season ending sérülése volt lol) aztán tankolnak egy évet az amúgy is rohadt erős csapatba lotteryért. Remélem hamar öregednek vagy legalább rosszul!
VanillaSky
Amúgy ezzel mi a baj ?
Ők nyerni akarnak, ha valaki kiesik az az idény nekik forfeit, akkor meg legalább menjenek rá egy jó pickre.
Sokkal közelebb áll ez hozzám, minthogy csak azért playoffba menjenek, hogy ott legyenek... Főleg ennyi bajnoki cím után.
Toca
és eleve 2 kezdő esett ki kapsából nem csak 1
valamint elment még 2 fontos rotációs

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!