Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scola -> Sunsshawnka
WOW!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scola -> Sunsshawnka
WOW!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Scola -> Suns
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
megeszem a kalapom, ha lint elengedjük
rohadt jó lesz a kidd-hambi duóval nekimenni az idénynek
a fieldses sigem meg sajna elévült
Chevy
jó lesz Felton szerintem. legjobb szezonját a Knicksben játszotta, Stoudemire-ral jól ment a pick & roll. Linnek 3 év $25 milliót kínált neki a Rockets. ezt értelmetlen lenne matchelnideyell
Csak azóta más játékrendszer van, és fel is szedett pár kilót.
Linben ezzel szemben még ott van a fejlődés lehetősége, valamint így se tudnánk a sapka közelébe se kerülni, mert olyan tradeelhetetlen szerződése van pl amarenak, hogy az eszem megáll. Chandler szerződése is pont 3 év múlva jár le, szóval lenne 2 nagy lejárónk.
NY meg akkora piac, hogy röhögve kifizethetné dolan ezt a pénzt.
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
megeszem a kalapom, ha lint elengedjük
rohadt jó lesz a kidd-hambi duóval nekimenni az idénynek
a fieldses sigem meg sajna elévült
Chevy
jó lesz Felton szerintem. legjobb szezonját a Knicksben játszotta, Stoudemire-ral jól ment a pick & roll. Linnek 3 év $25 milliót kínált neki a Rockets. ezt nem fogjuk matchelni, és nem is baj

built for this shit

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Irving meg eltörte a kezét.
6-8 hét a felépülési idő, műteni is kell, de balhé van, mert állítólag belebaszott a falba és úgy történt az eset, bár ezt hivatalosan tagadják.

Kiddet meg letartóztatták, ittas vezetés.. 😀Stez
csak megünnepelte, hogy valszeg kezdő lesz 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Irving meg eltörte a kezét.
6-8 hét a felépülési idő, műteni is kell, de balhé van, mert állítólag belebaszott a falba és úgy történt az eset, bár ezt hivatalosan tagadják.

Kiddet meg letartóztatták, ittas vezetés.. 😀

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
megeszem a kalapom, ha lint elengedjük
rohadt jó lesz a kidd-hambi duóval nekimenni az idénynek
a fieldses sigem meg sajna elévült
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Steve Nash üdvözlése 😀 😀
http://www.twitvid.com/1LKG6


JT Daniels fan
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀Dub
Szerintem meg majd deadline-nál lesz csere. Amúgy izgi, hogy a hátsérülését senki nem említette, közben azért az nem mellőzhető dolog, főleg egy C-nél.szaba
már kibaszták Scolát, ha jön Howie, ha nem. nálam az offseason megmozdulása 😀shawnka
én azt olvastam h amnesztiázni akarják Scolát


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀Dub
Szerintem meg majd deadline-nál lesz csere. Amúgy izgi, hogy a hátsérülését senki nem említette, közben azért az nem mellőzhető dolog, főleg egy C-nél.szaba
már kibaszták Scolát, ha jön Howie, ha nem. nálam az offseason megmozdulása 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀Dub
Szerintem meg majd deadline-nál lesz csere. Amúgy izgi, hogy a hátsérülését senki nem említette, közben azért az nem mellőzhető dolog, főleg egy C-nél.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Az meg hogy Gasol többet keres az egy dolog, na de hogy Elton Brand is pl, az az igazán vicces 😀 Eazzy
Brand megérdemelte azt a szerződést, amikor kötötte, az más kérdés, hogy a Philinek mennyire kellett volna látnia, hogy Brand játékstílusa mit ér 30 felett, sérülések után.
NFL-szemmel nehéz az NBA-s szerződéseket értékelni, soft-cap, teljesen garantált szerződések, tag hiánya, játékosok erősebb zsarolási potenciálja, ötödannyi játékosra jut feleannyi pénz, sorolhatnám.

Hogy aktuális is legyek
Brees got biggest $ guarantee in NFL history yet it's less than Nets just guaranteed Brook Lopez. Who? Exactly.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Griffa kakukk. 😛
http://www.nba.com/nets/brooklyn/splash.html
Press conf.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794


Ocean's Thirteen

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként okés, jó arcok hogy bevállalták, de azért valahol ez kicsit szemétség már franchise-okkal szemben, hogy ilyet egyáltalán lehet csinálni, gyakorlatilag a fizetési sapka lényegét kijátszani...
Az meg hogy Gasol többet keres az egy dolog, na de hogy Elton Brand is pl, az az igazán vicces 😀
Pl. Ray Allen is bagóért igazolt most oda, hogy még nyerjen gyűrűt...jó tőle a franc se sajnálja, nyerjen, egye fene, meg igazából senkitől, viszont az nagyon sajnálom, hogy pl mi, a Sixers, számolgathatjuk a salaryt, hogy hogyan tudnánk megszerezni EGY db FP-t, míg nekik meg van három, mert megbeszélték...nem haterkedek, csak azért rosszul esik, hogy ezzel évekig esélyt sem adnak.
Aztán az is igaz, hogy pozitív példának ott az OKC, akik okosan építettek csapatot. (mondjuk kell egy adag mák, hogy 1/2-re Durantot húzzák, mi meg pl Evan Turnert...)Eazzy
Hat igen, ez egy ketelu fegyver, multkor Bazskaeknal is ment rola a vita. egy ideig szimpi a dolog, de ilyen tomegtermelesben mar vannak visszasagai is.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként okés, jó arcok hogy bevállalták, de azért valahol ez kicsit szemétség már franchise-okkal szemben, hogy ilyet egyáltalán lehet csinálni, gyakorlatilag a fizetési sapka lényegét kijátszani...
Az meg hogy Gasol többet keres az egy dolog, na de hogy Elton Brand is pl, az az igazán vicces 😀
Pl. Ray Allen is bagóért igazolt most oda, hogy még nyerjen gyűrűt...jó tőle a franc se sajnálja, nyerjen, egye fene, meg igazából senkitől, viszont az nagyon sajnálom, hogy pl mi, a Sixers, számolgathatjuk a salaryt, hogy hogyan tudnánk megszerezni EGY db FP-t, míg nekik meg van három, mert megbeszélték...nem haterkedek, csak azért rosszul esik, hogy ezzel évekig esélyt sem adnak.
Aztán az is igaz, hogy pozitív példának ott az OKC, akik okosan építettek csapatot. (mondjuk kell egy adag mák, hogy 1/2-re Durantot húzzák, mi meg pl Evan Turnert...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Aha, és azért halkan jegyezzük meg azt is, hogy a Heat triója bevállalt ezt a 18,5-19 millát évente, amikor ennyit keres egy egyre szarabb Gasol (stb...), míg Kobe asszem konkrétan majdnem 30 millát keres évente.
Szóval ez kibaszott nagyvonalú volt ám ettől a triótól és látszik, hogy a gyűrű az elsődleges.

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Na mind1, igazából nem fogok sírva elaludni emiatt, csak kicsit meglepett, hogy a három nagyból pont ő keresi a legkevesebbet 😀 Nem a megéri/nem éri meg volt a lényeg.

A 4-5 gyűrűhöz meg remélem Durantéknak lesz egy-két szavuk 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
A presztizst majd a 4-5 gyűrű adja.
Nem tudod milyen egyéb bevételei vannak Wade-nek (reklám, befektetések, vállalkozások, stb.), hidd el, ha neki megéri így, akkor megéri így.Sobri Jóska
De még ha egy másik pénzszerzési forrása sincs, akkor is megéri. 18.5 M dollárról beszélünk. 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
A presztizst majd a 4-5 gyűrű adja.
Nem tudod milyen egyéb bevételei vannak Wade-nek (reklám, befektetések, vállalkozások, stb.), hidd el, ha neki megéri így, akkor megéri így.

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Persze, én megértem, hogy szerettek volna együtt játszani (pont egy korábbi vitánál amikor valaki mondta, hogy Wade majd elmegy, én mondtam, hogy tuti nem, mert James-ékkel megbeszélt a dolog, szóval nem fognak megsértődni egymásra), én ezt inkább a Heat részéről nem értem, hogy nah, most nem az a fél millió persze, de úgy tiszteletből azért kijárna neki annyi, mint Boshnak legalább. Nem fog éhen halni ez természetes, de itt most én a presztízsre gondoltam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Hmm, most nézem a szerződéseket...egyrészt brutál elszállt dolgok vannak, másrészt ami szemet ütött, hogy Wade kevesebbet keres, mint Boshy és James...azért nah, jó pár évig Wade = Heat volt, én pl biztosan szétvágnék valakit a helyében. Eazzy
Igen és rájött,hogy azzal lehetett egy bajnoki címet nyerni,többet nem. Így meg kitudja mennyit.
Most ne haragudj,de ha te fél millió dollárért rinyálnál mikor 3 an megbeszélitek hogy együtt játszotok és bajnokságot nyertek akkor nem vagy normális.
Nem minden játékos hülye és csak a pénzre megy (18,5 vagy 19 millánál meg aztán már nem is nehéz 😀)
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, most nézem a szerződéseket...egyrészt brutál elszállt dolgok vannak, másrészt ami szemet ütött, hogy Wade kevesebbet keres, mint Boshy és James...azért nah, jó pár évig Wade = Heat volt, én pl biztosan szétvágnék valakit a helyében.

Don't talk the walk, Walk the talk!