Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Harden helyére még egy szívós magas kellett volna.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Hatékony zónázó és a támadólepattanót feladó, rögtön visszazáró csapat ellen nagy gondban lesz az amerikai támadógépezet. Én tegnap nem a beleszarást, inkább a tanácstalanságot éreztem rajtuk.
Védekezésben talán rendben lesznek, viszont ott meg a festéken érzem gyengének őket, még ha Chandler az év védője is volt, ez a három magas (ami inkább kettő, mert K nem fogja Davis-t pályára engedni, csak ha már az ellenfél ki van ütve) elég karcsú lesz összességében.
Toronymagas esélyesek, de ha az egyenes kiesésben egy jó csapat ellen nem potyognak be a zóna felőrlésére szánt triplák (ahogy az tegnap az első negyedben bement), akkor lehetnek még itt izgalmak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok biztos ebben az alázásban. Remek nevek gyülekezete megint a Team USA, de azért kérdés lesz, hogy élesbe hogy tud majd a sok labdaéhes játékos együtt játszani.
Mert minden van, csak kiegészíteni nem tudják egymást, egymás elől veszik majd el a labdákat, aztán simán kinézem az egészből, hogy Melon majd szépen elmegy a meccs, egyenes kieséses szakaszban.Stez
coach k viszont nem egy niggerallat. ha latja h melo szar akkor ulni fog. szamomra abszolute nem tunt labdaehes onzo jatekosok gyulekezetenek tegnap ez a csapat csak kb szartak bele az elso negyed utan teljesen. a problema ami miatt elegge egyoldalu lehet az olimpia, az az, hogy a tobbi csapat jelenleg szvsz nem olyan eros, mint 4-8 evvel ezelott. se az argentinok, se a spanyolok es a kozvetlen mogottuk levok sem annyira jok, mint voltak par eve. egyedul talan a brazilok fejlodtek onmagukhoz kepest, de ilyen backcourttel nekik sincs sok eselyuk.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok biztos ebben az alázásban. Remek nevek gyülekezete megint a Team USA, de azért kérdés lesz, hogy élesbe hogy tud majd a sok labdaéhes játékos együtt játszani.
Mert minden van, csak kiegészíteni nem tudják egymást, egymás elől veszik majd el a labdákat, aztán simán kinézem az egészből, hogy Melon majd szépen elmegy a meccs, egyenes kieséses szakaszban.

több mint 13 éve
deee 290
Eléggé alázás gyanúsnak tűnik majd az egész pláne így ugye, hogy a 3 pontos vonal közelebb van, csak az amerikai csapaton múlik minden ha nem lezserkedik el szinte esélye nincs a többinek.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ja, Carmelo remekül bekezdett.
Semmit sem csinált egész meccsen, de cserébe önző volt és szar. 😀

több mint 13 éve
deee 290
Gondolom érdekelheti az itt olvasókat ma Sport1 21.30 USA-ARG felkészülési mérkőzés. Egy kis előétel az olimpiára.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Nazr Mohammed Bulls. Ez azt jelenti, hogy miután Asikért adtak két 2. kört, plusz vártak rá két évet, plusz külön edzők foglalkoztak vele, plusz a Bulls orvosi stábja műtötte a térdét, ezután kötöttek vele egy 2 éves szerződést a lehetséges 3 helyett, amikor még mindig maradt volna RFA (4 év után UFA), most azt mondják, áh, túl drága vagy, viszlát. Ez menedzsment, baszod.füligjimmy
Pontosítok, Mohammed még nem biztos Bulls, miután elvileg szóban megállapodtak, ám Mohammed az aláírás előtt elmegy a Netshez is egy interjúra, szóval habár sok esély ezek szerintem nincs rá, de akár még ott is kiköthet.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nazr Mohammed Bulls. Ez azt jelenti, hogy miután Asikért adtak két 2. kört, plusz vártak rá két évet, plusz külön edzők foglalkoztak vele, plusz a Bulls orvosi stábja műtötte a térdét, ezután kötöttek vele egy 2 éves szerződést a lehetséges 3 helyett, amikor még mindig maradt volna RFA (4 év után UFA), most azt mondják, áh, túl drága vagy, viszlát. Ez menedzsment, baszod.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem próbálom védeni, csak leírtam a valóságoz közelebb álló tényt, amelyet a közmédia nyilván nem közöl, csak gyerekpornóról beszélnek, hogy nagyobb botrány legyen. (Szerintem abba ne menjünk bele, hogy hány még nála is idősebb, 40-50-es dúsgazdag faszi futtat fiatal csajokat, és hányan szopják őket nagy kedvvel a pénzük miatt...)

Nem tudom mennyire jött le, de arra világítottam rá, hogy még a magánéletben viselt dolgai ellenére is ezerszer elfogadhatóbb Birdman pályán mutatott magatartása és mindig odaadó küzdése, mint az olasz macskajancsi lézengése és önsiratása. Ezért legyen inkább tíz ilyen játékosunk, mintsem egy amolyan. Nem a pedofíliát és a drogozást akarom terjeszteni, bár látom szeretnétek rám fogni.

De persze egyszerűbb a csapatot és játékosait felületesen követni, az átlagvéleménytől eltérő álláspontomat pedig beszámíthatatlannak nevezni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább játsszon a csapatban tíz Birdman (heroinostul, pornóbotrányostul), mint csak egy ilyen nyeszlett riherongy is.TheMileHighCity
szerintem itt álljunk meg egy szóra, (az egy dolog, hogy élsportoló és lövi magát, főként önmagának árt vele, nem is érdekel), de úgy olvastam gyerekpornóról van szó, talán az azért nem mindegy, nem egy olyan könnyen megemészthető dolog lenne ez...
ha mégis így gondolod,hogy 10 birdman játsszon, akkor igen benned van a hiba, és elég nagy!sapka
Nem tudta, hogy kiskorú a ribanc, bárkivel előfordulhat, ne legyünk már álszentek. 😀TheMileHighCity
LOL. mondjuk ez valahol meg valoban egy vedheto allaspont lenne. pl ha birdman egy 20 eves kanos ujgazdag sportolo volna es vmi buliban belebotlik egy ilyen esetbe amit aztan a "kiskoru ribanc" szulei v a sajto nagyra fujnak. mint anno riberynel. abban az esetben valojaban volt vagy 4-5 ev a ringyo es ribery kozott. de konyorgom egy 32-33 eves milliomosnak miert van szuksege kislanyok tarsasagara ? mert az o szempontjabol akarhogy nezem akar 15, akar 19 eves, akar 21 volna, akkoris csak egy kis csitri, semmi mas. maganak kereste a bajt es jol beszopta. ezzel mondjuk nem azt akarom mondani, hogy a kedves mama es az uriholgy utolagos viselkedese barmennyire vedheto lenne, de azert birdman sem az a maszuletett barany akinek probalod beallitani.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó mondjuk ez tény, a mostani fiatalokról az esetek 90%-ban szerintem nem mondod meg, hogy most pont kiskorú, úgy néz ki.
Szóval ha most a kiscsaj nem 12 éves volt, akkor ez talán elfogadható.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Inkább játsszon a csapatban tíz Birdman (heroinostul, pornóbotrányostul), mint csak egy ilyen nyeszlett riherongy is.TheMileHighCity
szerintem itt álljunk meg egy szóra, (az egy dolog, hogy élsportoló és lövi magát, főként önmagának árt vele, nem is érdekel), de úgy olvastam gyerekpornóról van szó, talán az azért nem mindegy, nem egy olyan könnyen megemészthető dolog lenne ez...
ha mégis így gondolod,hogy 10 birdman játsszon, akkor igen benned van a hiba, és elég nagy!sapka
Nem tudta, hogy kiskorú a ribanc, bárkivel előfordulhat, ne legyünk már álszentek. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Inkább játsszon a csapatban tíz Birdman (heroinostul, pornóbotrányostul), mint csak egy ilyen nyeszlett riherongy is.TheMileHighCity
szerintem itt álljunk meg egy szóra, (az egy dolog, hogy élsportoló és lövi magát, főként önmagának árt vele, nem is érdekel), de úgy olvastam gyerekpornóról van szó, talán az azért nem mindegy, nem egy olyan könnyen megemészthető dolog lenne ez...
ha mégis így gondolod,hogy 10 birdman játsszon, akkor igen benned van a hiba, és elég nagy!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Neked van valami magánéleti problémád? Így metroszexuális buzi, megy úgy divatfasz, pedig a sok ganszta az mennyivel keményebb.... ha neked egy játékos külseje többet nyom a latban, mint a pályán nyújtott teljesítménye, az a te dolgod. Más nem hülyébb nálad, csak mert leszarja, hogy néz ki egy férfi.füligjimmy
Milyen pályán nyújtott teljesítményről beszélünk? Egy totális duplanulla volt egész évben, kurvára nem szolgált rá a 10 milliós gázsira, még neki kellett volna fizetnie, hogy ilyen szarul játszott. Minden második héten sérült volt, a lófasz húzódásaival, miközben más részlegesen szakadt vállal, vagy műtétre váró térddel is játszott - a PO series-t egy emberként barmolta szét. Tipikus európai műmájer, csak magát tudja sajnáltatni, mindemellett engem igenis irritál a viselkedése, a megjelenése. Lehet, hogy titeket nem zavar, ha mindenféle köcsög rohangál a csapatotok mezében, engem igen. Inkább játsszon a csapatban tíz Birdman (heroinostul, pornóbotrányostul), mint csak egy ilyen nyeszlett riherongy is. Biztos bennem van a hiba, de nem különösebben érdekel.TheMileHighCity
btw, Faried-et miért nem említetted a kedvenc újoncaid között? Ő egy igazi állat.... 😊
Szerintem jövőre nagyot fog robbantani.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Neked van valami magánéleti problémád? Így metroszexuális buzi, megy úgy divatfasz, pedig a sok ganszta az mennyivel keményebb.... ha neked egy játékos külseje többet nyom a latban, mint a pályán nyújtott teljesítménye, az a te dolgod. Más nem hülyébb nálad, csak mert leszarja, hogy néz ki egy férfi.füligjimmy
Milyen pályán nyújtott teljesítményről beszélünk? Egy totális duplanulla volt egész évben, kurvára nem szolgált rá a 10 milliós gázsira, még neki kellett volna fizetnie, hogy ilyen szarul játszott. Minden második héten sérült volt, a lófasz húzódásaival, miközben más részlegesen szakadt vállal, vagy műtétre váró térddel is játszott - a PO series-t egy emberként barmolta szét. Tipikus európai műmájer, csak magát tudja sajnáltatni, mindemellett engem igenis irritál a viselkedése, a megjelenése. Lehet, hogy titeket nem zavar, ha mindenféle köcsög rohangál a csapatotok mezében, engem igen. Inkább játsszon a csapatban tíz Birdman (heroinostul, pornóbotrányostul), mint csak egy ilyen nyeszlett riherongy is. Biztos bennem van a hiba, de nem különösebben érdekel.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Jordan Hill két évig marad a Lakersben, 8 milla körüli lét kap, szóval ismét csökkent a Lakers cap space-e.
Személyes kedvencem meg, Anthony Randolph aláírt a Nuggetsbe, tőle azért nagy fejlődést várok a jövőben, remélem a kezdőbe is be tudja magát küzdeni hamarosan. 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Courtney Lee -> Celtics
Kezd nagyon jól kinézni a padunk 😊Boston
Kif bírom a srácot, lett egy fiatalab kiadású és vmivel jobb kezű Tony Allenünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy tudom, hogy Asikot meccselni akarta a Bulls, de végül be is jelentették, hogy nem meccselik.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Courtney Lee -> Celtics
Kezd nagyon jól kinézni a padunk 😊Boston
Milyen az élet, a Bulls már lassan két éve próbálta elhozni, a Rockets Asikot kérte helyette, nyilván nem adták, én se adtam volna. Namost Asik megy a Rocketsbe ingyen. Így kell menedzselni egy csapatot.

Belinelli után érdeklődnek, ha még ő is jön, kb. 75 millió körül lesz a fizetés, ha Asik szerződését meccselnék, akkor 80, luxusadóval együtt 90. Nincs annyi szalonna a világon, amiért Reinsdorf kifizetne 90 milliót.

de azt hiszem ez is egy újabb profi liga, amit nem nagyon fogok ezek után követni.TheMileHighCity
Többen könnyeket hullajtunk.
Maka
Nyugi, a sok divatfaszt látatlanba is bármikor be tudom oltani.

 denversports.blog.hu/2012/07/20/nuggets_bucsu_a_birdman-tolTheMileHighCity
Neked van valami magánéleti problémád? Így metroszexuális buzi, megy úgy divatfasz, pedig a sok ganszta az mennyivel keményebb.... ha neked egy játékos külseje többet nyom a latban, mint a pályán nyújtott teljesítménye, az a te dolgod. Más nem hülyébb nálad, csak mert leszarja, hogy néz ki egy férfi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
de azt hiszem ez is egy újabb profi liga, amit nem nagyon fogok ezek után követni.TheMileHighCity
Többen könnyeket hullajtunk.
Maka
Nyugi, a sok divatfaszt látatlanba is bármikor be tudom oltani.

 denversports.blog.hu/2012/07/20/nuggets_bucsu_a_birdman-tol


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Courtney Lee -> Celtics
Kezd nagyon jól kinézni a padunk 😊

Do your job
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
12 év elteltével is megy neki 😀
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YZ-AQsceYAs
 www.youtube.com/watch?v=m-Vq-DO86RE
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
J-Rich szerződését állítólag hajlandó lenne benyelni a LAL a Howard traden belül. Az, hogyez pénzügyileg hogy jön ki, nem tudom (annyira nem is érdekel).Dub
ARra mondjuk kíváncsi leszek, hogy Howard 18 millája és Kobe majdnem 30 millája mellé hogyan akarnak még benyelni szerződést is, amikor ugye Gasolt egyelőre nem adták el.
De ha el is adják Gasolt, akkor is azért ez igen húzós lesz pénzügyileg, mert Howard egy új szerződéssel azért simán kéne, hogy kapjon ilyen évi 20-30 milla között majd.
Remélem beszáll valamelyik kiscsapat az utolsó pillanatban és lecsapják a Lakers orráról Howardot. 😛Stez
A luxusadó ott soha nem volt különösebb probléma, ilyen téren sztem nem oszt nem szoroz majd az új szerződés. Másrészt ha nincs trade, Bynummal a hosszabbítást se úsznák meg sokkal olcsóbban. A J-Rich dolog csak úgy jön ki, hogy bedobnak még valakit, aki gondolom őrült Metta lesz. Jövőre player optionje van, amit nyilván le is fog hívni, de lehet h a Cavs még ezzel együtt is hajlandó lesz benyelni az Irving-Bynum tengelyért cserébe (megjegyzem egy ilyenre nagyon kíváncsi lennék). Egyébként szerintem ha megbukik az egész, akkor az Bynumon fog, kérdéses mennyire akar ő a Cavsnál hosszabbítani. Egyébként a Nets csinálta a legjobban, hogy kiszállt ebből a bohózatból. Ha nem lesz semmi, én deadline előtt sem biztos, hogy megbolygatnám azt a csapatot, ezért az idióta faszért cserébe (most meg főleg nem, így a hátsérülése után). Az egy tuti PO csapat már most is (talán még több is), jók lesznek Lopezzel is. Ha én GM lennék, Howard ide vagy oda, biztos nem törném magam ilyen idiótáért, aki egyik nap még fűvel akar baszni, másik nap már fával, a harmadikon meg mindkettővel...bitchDub
Hát állítólag emiatt is áll egyelőre a dolog, mivel Bynum kijelentette, hogy majd az FA-ra kimegy, mert nem akar hosszabbítani a Cavssal, ami miatt a Cavs meg eléggé befosott és meg akarják dumálni Bynummal, hogy ugyan már, hosszabbítson. De tegnap meg Howard ügynöke jelentette ki, hogy Howard valszeg egy csere után jövőre kimegy a piacra és ott majd kiderül, hol kapja a sok zsozsót.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
J-Rich szerződését állítólag hajlandó lenne benyelni a LAL a Howard traden belül. Az, hogyez pénzügyileg hogy jön ki, nem tudom (annyira nem is érdekel).Dub
ARra mondjuk kíváncsi leszek, hogy Howard 18 millája és Kobe majdnem 30 millája mellé hogyan akarnak még benyelni szerződést is, amikor ugye Gasolt egyelőre nem adták el.
De ha el is adják Gasolt, akkor is azért ez igen húzós lesz pénzügyileg, mert Howard egy új szerződéssel azért simán kéne, hogy kapjon ilyen évi 20-30 milla között majd.
Remélem beszáll valamelyik kiscsapat az utolsó pillanatban és lecsapják a Lakers orráról Howardot. 😛Stez
A luxusadó ott soha nem volt különösebb probléma, ilyen téren sztem nem oszt nem szoroz majd az új szerződés. Másrészt ha nincs trade, Bynummal a hosszabbítást se úsznák meg sokkal olcsóbban. A J-Rich dolog csak úgy jön ki, hogy bedobnak még valakit, aki gondolom őrült Metta lesz. Jövőre player optionje van, amit nyilván le is fog hívni, de lehet h a Cavs még ezzel együtt is hajlandó lesz benyelni az Irving-Bynum tengelyért cserébe (megjegyzem egy ilyenre nagyon kíváncsi lennék). Egyébként szerintem ha megbukik az egész, akkor az Bynumon fog, kérdéses mennyire akar ő a Cavsnál hosszabbítani. Egyébként a Nets csinálta a legjobban, hogy kiszállt ebből a bohózatból. Ha nem lesz semmi, én deadline előtt sem biztos, hogy megbolygatnám azt a csapatot, ezért az idióta faszért cserébe (most meg főleg nem, így a hátsérülése után). Az egy tuti PO csapat már most is (talán még több is), jók lesznek Lopezzel is. Ha én GM lennék, Howard ide vagy oda, biztos nem törném magam ilyen idiótáért, aki egyik nap még fűvel akar baszni, másik nap már fával, a harmadikon meg mindkettővel...bitch