NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Na ez szép volt


1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
bronz
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
most nézem, itt is van egy Jonatánunk, nem hittem volna, hogy egy alma milyen ötleteket ad
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ezt a Kína 1 hajóval nyer 500-on még mindig nem tudom hova tenni... vicc
Chargers LT
Mert nem nézted az előfutamokat.
Nekik az éremhalmozás a cél a semmiből, nyilván azokban a sportokban fognak a legtöbbet javulni, ahol a legkisebb a merítés.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
M4en egyből mondták ,hogy rossz a gép, a szemednek higgy. Azért kemény, hogy vannak egyesek akik még ES-t néznek.
Sixo
Sixon mondjuk látszik, hogy nem vízilabdázott, lásd tegnap esti írások
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
egyébként 6.-ok lettünk, visszatekertem most 😀
hogy lett ez bronz? 😀
bogjosi
számítógép meghülyült, meg a kommentátor is gondolom. 6. hely a valós.
deyell
hivatalos olimpiai cucc először tényelg 3.nak írt minket, aztán 4 aztán 6
én csak azt nézem pl
zacknorb
az ok, de aki nézte az tisztán látta, hogy 5. vagy 6. hely lett, hogy lehetett utána reménykedni a 3. helyben, mint riporter+szakkomentátor?
1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
ezt a Kína 1 hajóval nyer 500-on még mindig nem tudom hova tenni... vicc

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 941
amit a MÖSZ és az IBA extra kompenzáció címén előad undorító PR politika
teljesen jogos Ricsi kiakadása
Negritis, a vajda
Ja, én azt hittem, hogy azért kap Luca kompenzációt, mert Helif fiú is meg nem is, lány is meg nem is. De ennyi erővel minden 5. helyezett ezen az olimpián jogosan reklamálhatna egy kis extra pénzért. Ricsi szerint ez diszkrimináció, de miből zárják őt ki pontosan? Ha nem érti, miért akarják Lucát kompenzálni, akkor sajnálom. Ha nem ért egyet vele, akkor meg mondja ki, hogy Luca ellenfele egyenlő eséllyel indult.
szaba
mondja az IBA de senki más
az az IBA akinél 2021ben még megfelelet Tokióban
sőt 2022ben is
aztán mikor megvert egy oroszt azóta pária
azt is tudjuk hogy az NOB Semanya esetében nem szarakodott és meghúzta a határokat
ezeken a határokon belül van Khelif

ergo szabály szerint szerepelt Luca ellenfele és ejtette ki őt
Negritis, a vajda
Minden esetre elég gyanús körülmények vannak, amit a NOB nem hajlandó normálisan kivizsgálni

 www.3wiresports.com/articles/2024/8/3/0d4ucn50bmvbndhhqjohaneccoqueq

[az újságírót egyébként megfenyegették Algériából]

Itt van magyarul is
 www.hetek.hu/cikkek/online/ez-egy-ferfi-dns-e-nyilvanossagra-kerult-az-algeriai-olimpiai?fbclid=IwY2xjawEeuIJleHRuA2FlbQIxMQABHSpoZ1IHVX0WwYwirmzdXYD4lV5HygUrTEvNQrg3W0uBtCBeBg-YlUmF2w_aem_mU2YL3zmXwSZ0rU8sJJocA
Willie Parker
Origot is idezhetsz felőlem
Attól még a tények azt jelentik hogy megfelelt a szabályoknak

Hogy azok jók e az más kérdés, de az is biztos hogy van egy határ ahol az intersex ( már amennyiben tényleg az) nem fér bele a NOBnak
Negritis, a vajda
Pont ezt mondjuk, hogy hülye szabály, hogy az útlevele a döntő, mikor a genetikai és labortesztek mást mutatnak - most ezt nem Helifre írom, hanem általában.
A NOB ezt tudja a konkrét esetben 2022 óta és mégsem változtat rajta.
Willie Parker
De miért kéne rajta ilyen teszteket végezni? Senkin nem csinálnak ilyen tesztet.

A WADA teszteli őt is, mint mindenkit és ha kiugró lenne valami eredménye, akkor eltiltanák, függetlenül attól, hogy tiltott szer származékot találtak-e a mintákban. Egyelőre minden teszten olyan eredményeket produkált, ami a női standardnak megfelel.
Jughead

A WADA csak doppingra tesztel, nem kromoszómára és nem hormonokra.
Ott van a korábbi cikkben, hogy felmerült más - persze meg nem nevezett - szövetségek részéről 2022-ben (még az oroszok előtt) a gyanú, hogy a két lány nem lányok és két tesztjük is megerősítette, amit közöltek a NOB-bal is, de a NOB nem lép (számomra ismeretlen okokból)

Egyébként anno Semenya esetében sem WADA hozta ki az abnormális eredményeket, hanem atlétikai szakszövetségi laborteszten bukott meg.
Willie Parker
Miért kéne olyan dolgokat tesztelni náluk, amit senki másnál nem tesztelnek, mert a WADA szerint nincs befolyással a sport teljesítményre (ellenkező esetben gondolom tesztelnék)?
Jughead
a WADA doppingellenes ügynökség. nem az ő feladatuk tesztelni olyat, ami nem a doppinggal kapcsolatos. ez nem jelenti azt, hogy ne lenne befolyással a teljesítményre. ezt a bizottságoknak kellene tesztelni, akik az adott sportrendezvényt lebonyolítják.
deyell
Szóval Te úgy gondolod, hogy ez egy olyan kiskapu, amit a sportolók nem használnak ki? Vagy kihasználják, de ezt csak annál kell tesztelni, akit ezzel meggyanúsítanak?
Jughead
Szerintem küzdősportokban ez a felfutása ennek a kiskapunak, de írtam korábban más példákat is (thai thai-boxos, etc) esetéről, akiknél ugyanez felmerült.
Willie Parker
Ahogy elkezdik ezeket a szinteket mérni mindenkinél, mert valóban előnyt jelent, akkor majd meglátjuk, hogy ők el lesznek-e tiltva. Jelenleg csak úgy őt elővenni ezért, hogy bár mindenki másnak legális a hormonszinttel játszani (legalábbis Te ezt írtad), de nálad ezt megnézzük és ha magas, akkor kizárunk felháborító döntés lenne.
Jughead
Nem szinteket kell mérni, hanem kromoszómavizsgálatot kell végezni, mert az determinálja az izomzatot, csontszerkezetet, vázerősséget, etc. Ami meg versenyelőnyt jelent, különösen kontakt sportoknál, mint a box, birkózás, kick-box.

A hormonszint ugrál, változik, nem állandó, ezért is kell(ene) folyamatos méréseket végezni, de nem minden sportágban biztosított (atlétika, úszás, kerékpár kiemelkedik, de a küzdősportok, súlyemelés pl lemaradt, mert nincs annyi pénz bennük)
Willie Parker
Tehát, akkor innentől minden sportolónál kromoszómavizsgálatot írsz elő?

És szétvennéd a női versenyeket XX nőkre és XY nőkre?

Viszont a feketéknek meg az izomzatuk, csontszerkezetük stb. versenyelőnyt jelent genetikailag az atlétika sprint számaiban, gondolom akkor azért ebbe is belenyúlnál, nem?
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
egyébként 6.-ok lettünk, visszatekertem most 😀
hogy lett ez bronz? 😀
bogjosi
számítógép meghülyült, meg a kommentátor is gondolom. 6. hely a valós.
deyell
hivatalos olimpiai cucc először tényelg 3.nak írt minket, aztán 4 aztán 6
én csak azt nézem pl
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 437
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
M4en egyből mondták ,hogy rossz a gép, a szemednek higgy. Azért kemény, hogy vannak egyesek akik még ES-t néznek.
Sixo
MAX-on követem az olimpiát, tudok ugrálgatni, ha kell, ennyi 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
M4en egyből mondták ,hogy rossz a gép, a szemednek higgy. Azért kemény, hogy vannak egyesek akik még ES-t néznek.
Sixo
Maxot, sorry 😀
Chargers LT
Az ugyanaz.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
nem tudom, hogy volt-e de az olaszok megovtak a tegnapi merkozest. elso es masodfokon is elutasitottak.
csebi
Jogos az óvás
De sosincs ezekből semmi
Negritis, a vajda
Miért jogos? Egy mérlegelt négy perces ítéletet támadtak, amikor a lövő továbblendülő kezét a bíró úgy ítélte meg, hogy szándékosan megcsapta a védőjét.
Nem gyakori eset, de teljes mérlegelés és mint láttuk szerencsétlen Jansiknál lett is eredménye (sérülés)
Willie Parker
amugy en nem innen kozelitenem meg a dolgot.
nem neztem utana, de feltetelezem hasonlo-analog szabalyok lehetnek, mint a foci VARnal. ott fogalmilag kizartak, hogy bmien VAR altal hozott dontes ovasra jogot ado alap lenne. feltetelezem itt is ez lehet a szabalykonyvben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 055 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gyerünk csajok...
1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
M4en egyből mondták ,hogy rossz a gép, a szemednek higgy. Azért kemény, hogy vannak egyesek akik még ES-t néznek.
Sixo
Maxot, sorry 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 696
Akkor most a szövetség nekik is kártérítésként kifizeti a bronz pénzt
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
3. helyért járó jutalmat csak megkapják!
csipkelli
Kovács Ricsi ír egy petíciót, azon ne múljon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
egyébként az ES kommentátor hogy lehet ennyire vakon? 😀
bogjosi
statot olvasott már, nem nézett fel a képernyőre, az hallatszott
az a gáz, hogy szarul írták ki

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mi se tudtuk hogy hanyadikok vagyunk sportnapon a sárkányhajón, belülről második helynek tűnt, aztán kiderült hogy nyertünk hátha kiderül hogy mindenki szarul látta, és a végén még meg is nyerhetjük!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 643
egyébként 6.-ok lettünk, visszatekertem most 😀
hogy lett ez bronz? 😀
bogjosi
számítógép meghülyült, meg a kommentátor is gondolom. 6. hely a valós.

choose life
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
M4en egyből mondták ,hogy rossz a gép, a szemednek higgy. Azért kemény, hogy vannak egyesek akik még ES-t néznek.

1 hónapja
csipkelli 3 985
Már kiírták, de szegény ES kommentátor még mindig mondja...
Chargers LT
3. helyért járó jutalmat csak megkapják!
1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Gyökér ottani közvetítők szarul mondták be... grat a franciáknak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a legeredményesebb futam, mi vagyunk a harmadikok, negyedikek, ötödikek, hatodikok egyaránt.
Őszentsége Sobri Jóska
Járadékmaximalizálás!
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 914 — beers & Packers
Ezt a barmot! Mit nézett?
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 437
egyébként az ES kommentátor hogy lehet ennyire vakon? 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!