Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Holnap délben magyar-szerb. Azt a meccset se nyugodtan várom. Bónuszként 1-re jön hozzánk a redőnyszerelő. Jó nap lesz.
nagylaza, főpohárnok
Redőny szerelésben esélyesek vagyunk a dobogóra?
zemanla
Megkérdezem a pénztárcámat...
nagylaza, főpohárnok
Bold: a szerelő 14-re megy, mert nézi a meccset ő is…
Sinisa
Egyébként, amikor a feleségem kihívta, kiderült, hogy követi az olimpiát. Szóval: benne van a pakliban.
nagylaza, főpohárnok
majd együtt nézitek nálatok
Szesze
Hátha kapunk árengedményt...🙂
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Blankát előzetesen hova várták?
nagylaza, főpohárnok
Kerékpárra az egyik legnehezebb tippelni, top 5 és top 20 egyaránt benne lehetett.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Holnap délben magyar-szerb. Azt a meccset se nyugodtan várom. Bónuszként 1-re jön hozzánk a redőnyszerelő. Jó nap lesz.
nagylaza, főpohárnok
Redőny szerelésben esélyesek vagyunk a dobogóra?
zemanla
Megkérdezem a pénztárcámat...
nagylaza, főpohárnok
Bold: a szerelő 14-re megy, mert nézi a meccset ő is…
Sinisa
Egyébként, amikor a feleségem kihívta, kiderült, hogy követi az olimpiát. Szóval: benne van a pakliban.
nagylaza, főpohárnok
majd együtt nézitek nálatok
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én a helyében mentem volna elől a biztos 2. helyért. lehet hogy hüle aktika, de egy ezüsttel is mennybe ment volna
eaglesmcnabb
Jah mert ez így megy. Volt ott már fáradás, megpróbálta rátebni az amcsira a kereket de nem bírta.
Eazzy
Dehogy nem bírta volna, csak taktikailag úgy érezte hogy nem éri meg felvinni a másik, nála sokkal erősebb versenyzőt, azt várta hogy majd a többiek megcsinálják a melót, pechjére a másik kettőnek is ez volt a taktika, maradt a sprint. Millió monumentet, olimpiát, vb-t bukott már így az esélyes. Carapaz meg így nyert olimpiát, mert van aert 80%-ban vezetett tokióban hogy felérjenek a szökevényekre, ő meg mikor ezt sikerült, szépen betámadta.

Ezt az érmet nem erőből bukta el hanem taktikából. Erő az volt.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Blankát előzetesen hova várták?
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennél jobb olimpiánk most 50 évig nem lesz kerékpárban amúgy, ez olyan brutális. Két negyedik helynél csak a belgák csináltak jobbat mezőnyversenyben - franciák, németek, dánok, hollandok, olaszok, spanyolok, USA, britek, senki más a közelébe nem volt ennek.

Ja, és mi 2 emberrel mentünk ki, nem 4 fős csapatokkal.
Igor
Dehogynem nem lesz Blanka a következő 3-t behúzza 😉
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Holnap délben magyar-szerb. Azt a meccset se nyugodtan várom. Bónuszként 1-re jön hozzánk a redőnyszerelő. Jó nap lesz.
nagylaza, főpohárnok
Redőny szerelésben esélyesek vagyunk a dobogóra?
zemanla
Megkérdezem a pénztárcámat...
nagylaza, főpohárnok
Bold: a szerelő 14-re megy, mert nézi a meccset ő is…
Sinisa
Egyébként, amikor a feleségem kihívta, kiderült, hogy követi az olimpiát. Szóval: benne van a pakliban.
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Holnap délben magyar-szerb. Azt a meccset se nyugodtan várom. Bónuszként 1-re jön hozzánk a redőnyszerelő. Jó nap lesz.
nagylaza, főpohárnok
Redőny szerelésben esélyesek vagyunk a dobogóra?
zemanla
Megkérdezem a pénztárcámat...
nagylaza, főpohárnok
Bold: a szerelő 14-re megy, mert nézi a meccset ő is…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én a helyében mentem volna elől a biztos 2. helyért. lehet hogy hüle aktika, de egy ezüsttel is mennybe ment volna
eaglesmcnabb
Ez reális lehetett volna? Vajon lett volna benne annyi erő, hogy elmenjen az amerikaival? Vagy azért lett ilyen szoros, mert tudta húzatni magát a németalföldiekkel?
Hanni
nem ott, hanem vos-szal előtte.
Az amcsit ledurrantotta volna amúgy, gyakorlatilag a legszarabb sprinter nyerte meg, csak hármuk közül senki sem akarta hogy az ő zsírján menjen fel a másik kettő, mert akkor hátrányban lettek volna a sprintben. De még csak erősebb lába sem volt. Főleg hogy az üldözők ilenkor hátrányban vannak ilyen téren. Tudom fotelről pofázok, meg minden, de ez volt a lehető legszarabb taktika, és ezt tuti ő bánja a legjobban.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Visszatérve: magyar férfi kézilabda válogatott

5 meccs, 1 győzelem, 4 vereség

Miller 40 éves
Lékai 36 éves

És van egy Imrénk…

Ahhoz képest mekkora felszopas ment az olimpia előtt, ÉREMESELYES csapat, No comment. Úgy hogy minden idők egyik leggyengébb norvég és francia csapata volt a csoportban, míg a miénk kb 10 éve együtt.

8-10 perc alatt lejött hogy Bánhidit duplázni fogják és megjátszhatatlan lesz, erre változtatunk? Nem.
Taktika? NULLA. Vigyük rá a falra, lesz majd valami.. majd az öreg Lékai megoldja. Siralmas esküszöm.
És ekkora hátszéllel, ekkora anyagi meg TAO támogatással, ekkora arccal.
A kommentátorok szerint nincs szerencsénk, szarok a bírók, meleg a csarnok… soha a büdös életbe nem lesz itt változás. Soha. Mindig hibáztatunk majd mást.
- JC6
Igazad van, csak ebből a keretből Imrén kìvül nem férne be kb senki a dán, norvég, francia csapatokba.
A másik csoport talán egy fokkal jobb lett vna, de érem sehogysincs bennük.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mostanában jön Betlehem.. ő eleve 8.ként jutott csak be, szóval gondolom akkor majd belefullad a medencébe
Ennél jobb olimpiánk most 50 évig nem lesz kerékpárban amúgy, ez olyan brutális. Két negyedik helynél csak a belgák csináltak jobbat mezőnyversenyben - franciák, németek, dánok, hollandok, olaszok, spanyolok, USA, britek, senki más a közelébe nem volt ennek.

Ja, és mi 2 emberrel mentünk ki nem, 4 fős csapatokkal.
Igor
mondjuk ez menő
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Holnap délben magyar-szerb. Azt a meccset se nyugodtan várom. Bónuszként 1-re jön hozzánk a redőnyszerelő. Jó nap lesz.
nagylaza, főpohárnok
Redőny szerelésben esélyesek vagyunk a dobogóra?
zemanla
Megkérdezem a pénztárcámat...
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 534 — Kinek mit intézett a kormánya
Ennél jobb olimpiánk most 50 évig nem lesz kerékpárban amúgy, ez olyan brutális. Két negyedik helynél csak a belgák csináltak jobbat mezőnyversenyben - franciák, németek, dánok, hollandok, senki más nem.
Igor
Amúgy Atinál talán biggest achievement lett volna az érem, de Blankánál szerintem nem
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
én a helyében mentem volna elől a biztos 2. helyért. lehet hogy hüle aktika, de egy ezüsttel is mennybe ment volna
eaglesmcnabb
Ez reális lehetett volna? Vajon lett volna benne annyi erő, hogy elmenjen az amerikaival? Vagy azért lett ilyen szoros, mert tudta húzatni magát a németalföldiekkel?
Hanni
Szerintem hegyen már nem v benne erő, nem v robbanékony.
Faulkner iszonyat tempóval jött fel mögöttük, Blanka 20 méterig bìrta, onnantól a 2 beneluxi kitaktikázta.
A végén meg mindegy v, mert hátulról próbált jönni, de Blanka orsz úton még nem annyira komfortos.
Brutális v, kár érte, de óriási teljesítmény, THUMBS UP!
GRATULÁLOK neki!
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
De az egy faszság, hogy azért nem mennek az amcsival, mert akkor egymás ellen nem marad sprint erő... Mert az amcsi a legrosszabb sprinter 4ük közül 🤦‍♂️🤮🫣
Tehát választhattak... Vagy 1-3at osztanak le
Vagy elengedik az amcsit és a 2-4et 😅
Hát utóbbit sikerült, szóljon, ha valaki szerint az a jobb

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 784
Visszatérve: magyar férfi kézilabda válogatott

5 meccs, 1 győzelem, 4 vereség

Miller 40 éves
Lékai 36 éves

És van egy Imrénk…

Ahhoz képest mekkora felszopas ment az olimpia előtt, ÉREMESELYES csapat, No comment. Úgy hogy minden idők egyik leggyengébb norvég és francia csapata volt a csoportban, míg a miénk kb 10 éve együtt.

8-10 perc alatt lejött hogy Bánhidit duplázni fogják és megjátszhatatlan lesz, erre változtatunk? Nem.
Taktika? NULLA. Vigyük rá a falra, lesz majd valami.. majd az öreg Lékai megoldja. Siralmas esküszöm.
És ekkora hátszéllel, ekkora anyagi meg TAO támogatással, ekkora arccal.
A kommentátorok szerint nincs szerencsénk, szarok a bírók, meleg a csarnok… soha a büdös életbe nem lesz itt változás. Soha. Mindig hibáztatunk majd mást.
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Hat hatalmas eselyt bukott el. Lehet so se lesz mar 10be sem 😕

2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ennél jobb olimpiánk most 50 évig nem lesz kerékpárban amúgy, ez olyan brutális. Két negyedik helynél csak a belgák csináltak jobbat mezőnyversenyben - franciák, németek, dánok, hollandok, olaszok, spanyolok, USA, britek, senki más a közelébe nem volt ennek.

Ja, és mi 2 emberrel mentünk ki, nem 4 fős csapatokkal.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
szegény lány baz remeg a szája valaki adjon neki egy túrórudit 😕

szép volt Blanka & Ati, hihetetlen siker a magyar kerékpársportnak! ❤️

2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
én a helyében mentem volna elől a biztos 2. helyért. lehet hogy hüle aktika, de egy ezüsttel is mennybe ment volna
eaglesmcnabb
Ez reális lehetett volna? Vajon lett volna benne annyi erő, hogy elmenjen az amerikaival? Vagy azért lett ilyen szoros, mert tudta húzatni magát a németalföldiekkel?
Hanni
Ha van annyi ereje, h elmenjen Faulknerrel, akkor lesprinteli őket is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
A 2 ribinek bejött
nagir
Ok szerintem nem ezüstért jöttek, csak egyik idióta se akarta, hogy aranyhoz segítse a másikat.

2 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
én a helyében mentem volna elől a biztos 2. helyért. lehet hogy hüle aktika, de egy ezüsttel is mennybe ment volna
eaglesmcnabb
Jah mert ez így megy. Volt ott már fáradás, megpróbálta rátebni az amcsira a kereket de nem bírta.

Don't talk the walk, Walk the talk!
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
holnap kibaszott büszke leszek a 2 kerékpárosra, de most kibaszott dühös vagyok
NB2
Valternek nem volt igazán sansza szerintem abban a sprintben, Laporte azt eléggé simázta meg ott kb hatan nem sprinteltek
Mennie kellett volna Faulknerrel csak biztos nem bírt.....ez kb annyira fáj.....
dande2
Faulkner brutálisan erős volt utolsó hegyen... tőle kevésbé sajnálom, mintha Kopecky/Vos kapta volna meg egy négyessprintben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
én a helyében mentem volna elől a biztos 2. helyért. lehet hogy hüle aktika, de egy ezüsttel is mennybe ment volna
eaglesmcnabb
Ez reális lehetett volna? Vajon lett volna benne annyi erő, hogy elmenjen az amerikaival? Vagy azért lett ilyen szoros, mert tudta húzatni magát a németalföldiekkel?
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
bazdmeg
Szesze
Te ma nézz semmilyen magyart
ThundersNFL a Paraszt
Már írtam neki 😏