NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 404 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jön Kampman és Thunder kedvenc száma, 200 női mell
warr_b
a 200 női mellnél csak a 400 női mellt várom jobban! 😀
Tony Adams
minek neked annyi?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
Gyerünk Kate
warr_b
miért szurkolsz neki? 😀 Amerika ellen kell mindig
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Djoko csak kisírta ezt is 😊
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Komoly utolsó 50 jöhet női mellen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Jön Kampman és Thunder kedvenc száma, 200 női mell
warr_b
Ráadásul még tudnak jól osztozkodni is. Thunderé a nagyobbak, Kampman a kicsikre megy.
Sixo
Kezdesz túl sokat tudni rólam.
Kampman
Tirpáknak születtél, azóta Pécsetti lettél és szereted a kis mellű lezbiket. Aaron Kampman a kedvenc játékosod, a packersnek szurkolsz és nincs sajtfejű kutyád. Mindent tudok rólad.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
ez eddig nagyon sima
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 984
hősies kiesés az észak-koreai lánytól
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Jó azért nah, ne legyen már valaki azért esélyes, mert Dohában nyert.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 716 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerünk Kate


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 984
Jön Kampman és Thunder kedvenc száma, 200 női mell
warr_b
Ráadásul még tudnak jól osztozkodni is. Thunderé a nagyobbak, Kampman a kicsikre megy.
Sixo
Kezdesz túl sokat tudni rólam.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
laikusként kérdeztem már h a koxos vs koxos mivel másabb mint a tiszta vs tiszta?
peach
Ezt nem pontosan értem, de ha az a kérdés mitől jobb Marchand… amint írtam, ahogy jobb volt Armstrong vagy Ye. És nem vitatom el a munkát, amit ezek az emberek beletesznek, de mégis az előnyük annyira kiemelkedő vagy váratlan, hogy annak nem pusztán a tehetség az oka.
szaba
Ez baromság. Azt mondod, soha nem volt kiemelkedő tehetség??? Phelps, Ledecky vagy Marchand nyilván jobb anyagot kapott, de Egerszegi, Darnyi, Sjoestrom vagy Peaty nem? Mi a helyzet Callaghan/Titmus duóval?

MInden sportban vannak nagyon jó úszók, és néha vannak kiemelkedő egyéniségek.
Igor
Olvasd el mégegyszer, amit leírtam. Abszolút nem azt, amit te ideírtál.
szaba
De azt írtad. Nem a tehetség miatt emelkednek ki, hanem mert jobb anyagot kapnak. Ezt írtad.

És én meg soroltam 6-7 másik úszott aki szinten ennyire domináns volt, de ott valamiért nem hőbörögsz.
Igor
Akkor nyelvtanozzunk.
szaba
nem pusztán = is-is

Elismered hogy jobbak tehetségileg, de nem ennyivel... vagyis nyilván a koksz/a jobb koksz miatt jobbak ennyivel.

Ezt csak így lehet nyelvtanilag értelmezni... ha nem majd, okoskodsz megint egy sort, hogy értetted.

De igazából ez irreleváns, és ami zavar, az a szubjektív hasracsapott mérce.
Végiglehet menni az úszósport történetében (meg nagyon sok más sportban is), és minden sportban vannak kiemelkedő egyéniségek - és ezzel az ostoba vádaskodással őket sározod be.

Még egyszer megkérdem, Egérnél is ez a szitu?

Nem vagyok naiv, nem vitatom azt, hogy a sportban lehet/van dopping. Azt vitatom, hogy mindig csak a tiszta magyarok ellenfelei doppingolnak és ők mindig sokkal jobb doppingot kapnak.

Ez egy szomorú hozzáállás.
Igor
De nem állította, h nálunk nincs, hanem épp az ellenkezőjét mondta.. amúgy erről kb első kézből tudok én is sajnos, nagyon durva dolgokat hallottam ezzel kapcs
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Jön Kampman és Thunder kedvenc száma, 200 női mell
warr_b
Ráadásul még tudnak jól osztozkodni is. Thunderé a nagyobbak, Kampman a kicsikre megy.

2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
Jön Kampman és Thunder kedvenc száma, 200 női mell
warr_b
a 200 női mellnél csak a 400 női mellt várom jobban! 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
A románoknak már 2 aranya van? 😮 A kurva anyjukat!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 716 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jön Kampman és Thunder kedvenc száma, 200 női mell


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
laikusként kérdeztem már h a koxos vs koxos mivel másabb mint a tiszta vs tiszta?
peach
Ezt nem pontosan értem, de ha az a kérdés mitől jobb Marchand… amint írtam, ahogy jobb volt Armstrong vagy Ye. És nem vitatom el a munkát, amit ezek az emberek beletesznek, de mégis az előnyük annyira kiemelkedő vagy váratlan, hogy annak nem pusztán a tehetség az oka.
szaba
Ez baromság. Azt mondod, soha nem volt kiemelkedő tehetség??? Phelps, Ledecky vagy Marchand nyilván jobb anyagot kapott, de Egerszegi, Darnyi, Sjoestrom vagy Peaty nem? Mi a helyzet Callaghan/Titmus duóval?

MInden sportban vannak nagyon jó úszók, és néha vannak kiemelkedő egyéniségek.
Igor
Olvasd el mégegyszer, amit leírtam. Abszolút nem azt, amit te ideírtál.
szaba
De azt írtad. Nem a tehetség miatt emelkednek ki, hanem mert jobb anyagot kapnak. Ezt írtad.

És én meg soroltam 6-7 másik úszott aki szinten ennyire domináns volt, de ott valamiért nem hőbörögsz.
Igor
Akkor nyelvtanozzunk.
szaba
nem pusztán = is-is

Elismered hogy jobbak tehetségileg, de nem ennyivel... vagyis nyilván a koksz/a jobb koksz miatt jobbak ennyivel.

Ezt csak így lehet nyelvtanilag értelmezni... ha nem majd, okoskodsz megint egy sort, hogy értetted.

De igazából ez irreleváns, és ami zavar, az a szubjektív hasracsapott mérce.
Végiglehet menni az úszósport történetében (meg nagyon sok más sportban is), és minden sportban vannak kiemelkedő egyéniségek - és ezzel az ostoba vádaskodással őket sározod be.

Még egyszer megkérdem, Egérnél is ez a szitu?

Nem vagyok naiv, nem vitatom azt, hogy a sportban lehet/van dopping. Azt vitatom, hogy mindig csak a tiszta magyarok ellenfelei doppingolnak és ők mindig sokkal jobb doppingot kapnak.

Ez egy szomorú hozzáállás.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
centerben kell őket megverni
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Japánt illene megverni simán?
Heisman nádor
eddig kurva jók voltak
peach
Jó látni, hogy legalább az Olimpia ott bejött akkor ezek szerint. Ugye brazilok, briteknek semmi.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Dressel döntős 50en és le sem szarjátok?
Sixo
De, pont hogy leszarjuk.
warr_b
Jó, azt, hogy te, azt tudom, nem kis szigetországból jött.

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 698
Dressel döntős 50en és le sem szarjátok?
Sixo
M4-en nem mutatták, viszont Hubinak megint összejöhet az arany bár a görög nagyon bekezdett.
Tactful Cactus
Miért ilyen laza mindig packers szurkoló? Vannak szurkoló táborok akikkel alig lehet szót érteni, ti meg mind olyanok vagytok kb mint Kampman.
Sixo
Sokkal jobb kérdés mint a Hubit kérdező M4-es riporter bármelyik kérdése.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Kezdődik a ffi vízilabdánk japán ellen 🏀
Chargers LT
Nyerünk legalább? Vagy Angola jön megint meg Egyiptom?

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 716 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dressel döntős 50en és le sem szarjátok?
Sixo
De, pont hogy leszarjuk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Japánt illene megverni simán?
Heisman nádor
eddig kurva jók voltak



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Dressel döntős 50en és le sem szarjátok?
Sixo
M4-en nem mutatták, viszont Hubinak megint összejöhet az arany bár a görög nagyon bekezdett.
Tactful Cactus
Miért ilyen laza mindig packers szurkoló? Vannak szurkoló táborok akikkel alig lehet szót érteni, ti meg mind olyanok vagytok kb mint Kampman.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Japánt illene megverni simán?
Heisman nádor
szerintem nem lesz olyan nagyon sima