NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Japánt illene megverni simán?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Kezdődik a ffi vízilabdánk japán ellen 🏀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
Kós Hubert 2x is megnyerte a 200 háton az aranyat. Most már 2 van
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 563 — nabege2@yahoo.com
7-8 méterrel a vége előtt vette át a vezetést 😊
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 404 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kutatok az emlékezetemben, hogy láttam-e valaha japánokat vízilabdázni. Nem rémlik.
nagylaza, főpohárnok
koji a honvédban játszott pár szezont

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 697
Dressel döntős 50en és le sem szarjátok?
Sixo
M4-en nem mutatták, viszont Hubinak megint összejöhet az arany bár a görög nagyon bekezdett.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Kutatok az emlékezetemben, hogy láttam-e valaha japánokat vízilabdázni. Nem rémlik.
nagylaza, főpohárnok
pedig egy ideje jönnek fel rendesen, speckó stílusban nyomják még mindig, de egyre eredményesebbek
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
laikusként kérdeztem már h a koxos vs koxos mivel másabb mint a tiszta vs tiszta?
peach
Ezt nem pontosan értem, de ha az a kérdés mitől jobb Marchand… amint írtam, ahogy jobb volt Armstrong vagy Ye. És nem vitatom el a munkát, amit ezek az emberek beletesznek, de mégis az előnyük annyira kiemelkedő vagy váratlan, hogy annak nem pusztán a tehetség az oka.
szaba
de akkor mi? ha az az alap, hogy koxol mindenki akkor egyenlő versenyben nyert. itt max az lehet, hogy ő valami extra nagyon zura koxot kap amit senki más a világon. na ezt nem hiszem. ez nem egy elvetemült őrült aki becsicskított wgy egész sportágat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Dressel döntős 50en és le sem szarjátok?

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
laikusként kérdeztem már h a koxos vs koxos mivel másabb mint a tiszta vs tiszta?
peach
Ezt nem pontosan értem, de ha az a kérdés mitől jobb Marchand… amint írtam, ahogy jobb volt Armstrong vagy Ye. És nem vitatom el a munkát, amit ezek az emberek beletesznek, de mégis az előnyük annyira kiemelkedő vagy váratlan, hogy annak nem pusztán a tehetség az oka.
szaba
Ez baromság. Azt mondod, soha nem volt kiemelkedő tehetség??? Phelps, Ledecky vagy Marchand nyilván jobb anyagot kapott, de Egerszegi, Darnyi, Sjoestrom vagy Peaty nem? Mi a helyzet Callaghan/Titmus duóval?

MInden sportban vannak nagyon jó úszók, és néha vannak kiemelkedő egyéniségek.
Igor
Olvasd el mégegyszer, amit leírtam. Abszolút nem azt, amit te ideírtál.
szaba
De azt írtad. Nem a tehetség miatt emelkednek ki, hanem mert jobb anyagot kapnak. Ezt írtad.

És én meg soroltam 6-7 másik úszott aki szinten ennyire domináns volt, de ott valamiért nem hőbörögsz.
Igor
Akkor nyelvtanozzunk.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
"Magyarok túl szerének vagyunk" xD xD xD
Sixo
Amit viszont utána mondott, hogy szeretünk túl nagy terhet rakni magunkra és egy drámát csinálni a versenyzésből, az igaz.
Kampman
Nem is azon röhögtem.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 14 024 — beers & Packers
Kutatok az emlékezetemben, hogy láttam-e valaha japánokat vízilabdázni. Nem rémlik.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Arról jut eszembe amiről Verrasztó beszél a tv-ben. Hubi nem a legjobb úszó de okos. Minden úszásnemben jó, mindig ott megy ahol elkerüli Marchandot. Pár éve még vegyes úszó volt, és ahogy az interjúban mondta, hogy ki tud mi lesz ha kitalálja, hogy hátazik.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 563 — nabege2@yahoo.com
Manaudou utolsó helyen becsusszant
warr_b
jah ez fiú, akkor ő nem érdekel 😊
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
És lehet megint McIntosht nézni 😬😫
warr_b
És Yufeit! Harmadik bronz, szépen gyűjtöget ő is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 984
"Magyarok túl szerének vagyunk" xD xD xD
Sixo
Amit viszont utána mondott, hogy szeretünk túl nagy terhet rakni magunkra és egy drámát csinálni a versenyzésből, az igaz.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
laikusként kérdeztem már h a koxos vs koxos mivel másabb mint a tiszta vs tiszta?
peach
Ezt nem pontosan értem, de ha az a kérdés mitől jobb Marchand… amint írtam, ahogy jobb volt Armstrong vagy Ye. És nem vitatom el a munkát, amit ezek az emberek beletesznek, de mégis az előnyük annyira kiemelkedő vagy váratlan, hogy annak nem pusztán a tehetség az oka.
szaba
Ez baromság. Azt mondod, soha nem volt kiemelkedő tehetség??? Phelps, Ledecky vagy Marchand nyilván jobb anyagot kapott, de Egerszegi, Darnyi, Sjoestrom vagy Peaty nem? Mi a helyzet Callaghan/Titmus duóval?

MInden sportban vannak nagyon jó úszók, és néha vannak kiemelkedő egyéniségek.
Igor
Olvasd el mégegyszer, amit leírtam. Abszolút nem azt, amit te ideírtál.
szaba
De azt írtad. Nem a tehetség miatt emelkednek ki, hanem mert jobb anyagot kapnak. Ezt írtad.

És én meg soroltam 6-7 másik úszót aki szintén ennyire domináns volt, de ott valamiért nem hőbörögsz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Újabb észak-koreai asztaliteniszező fog döntő szettet játszani a női egyes negyeddöntőben
Kampman
Meg lett mondva, hogy az ország zászlaja minél többet legye a TV-ben.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 716 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És lehet megint McIntosht nézni 😬😫


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 716 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Djokonak hatnak a fájdalomcsillapítók a görög meg összeszarta magát.
Jughead
Meglepetés... ja, nem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Gyerünk Hubi, csak nem maradtál le a Bowman kokszról!
Heisman nádor
A koxlaborok nem az egyetemi edző központokon vannak.
szaba
Milyen utolsó 50 volt ez, jó cucc lehet… 😊
somoskovig
Figyelj, okoskodhatsz, de ez nem volt 1,5 mp-el gyorsabb, mint a legjobbak részidői. De ha ennyire megy ez neked, akkor elemezheted te is.
szaba
Vezesd már le nekem legyszi, hogy mitől volt ez sokkal durvább, mint Milak tokiói uszasa?
somoskovig
Azon lepődött meg mindenki, hogy kb. 2.5 másodperces egyéni csúcsot úszott.
Jughead
1) nem úszik gyakran 200 pillét, mindenki tudta hogy nem annyi az egyéni csúcsa, amennyi a könyvben van
2) az is köztudott volt, hogy bombaformában van... mielőtt kiderült hogy lassú a medence, olyanokat pletykáltak h 4:00:00 alatti 400 vegyest fog úszni (ami nyilván nonszensz)
Igor
De az is benne volt, hogy 200 pillangón világcsúcsot úszik? Mert ez az volt normál medencében.
Jughead
Ha 4 perc alatti 400 vegyest tud, akkor én onnantól kinézem azt is belőle. Hízeleghetünk magunknak MIlákkal, és komoly a 200 pillés WR-e, és elég erős idő, de nem tartozik a legeslegdurvább WR-ek közé (férfi 200 hát, női 200 pille - sztem McIntosh komolyabbat úszott ma, mint Marchand a 200 pillén tegnap btw)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
laikusként kérdeztem már h a koxos vs koxos mivel másabb mint a tiszta vs tiszta?
peach
Ezt nem pontosan értem, de ha az a kérdés mitől jobb Marchand… amint írtam, ahogy jobb volt Armstrong vagy Ye. És nem vitatom el a munkát, amit ezek az emberek beletesznek, de mégis az előnyük annyira kiemelkedő vagy váratlan, hogy annak nem pusztán a tehetség az oka.
szaba
Ez baromság. Azt mondod, soha nem volt kiemelkedő tehetség??? Phelps, Ledecky vagy Marchand nyilván jobb anyagot kapott, de Egerszegi, Darnyi, Sjoestrom vagy Peaty nem? Mi a helyzet Callaghan/Titmus duóval?

MInden sportban vannak nagyon jó úszók, és néha vannak kiemelkedő egyéniségek.
Igor
Olvasd el mégegyszer, amit leírtam. Abszolút nem azt, amit te ideírtál.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
"Magyarok túl szerének vagyunk" xD xD xD

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 641 — !SuPeR6BoWL!
ilyen szimpatikus nyilatkozatot se sokat hallani. iszok egy hubit ❤️
peach
Az úszóktól idén volt pár egész jó, pl Ajna.
Sixo
Azért a Szajnából nem fogok inni...
Igor
De puhány vagy😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
Hozzád képest mind azok vagyunk.
Sixo
Én csak egy hétköznapi családapa vagyok gyerekkori kreténséggel megáldva 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
1) nem úszik gyakran 200 pillét, mindenki tudta hogy nem annyi az egyéni csúcsa, amennyi a könyvben van
2) az is köztudott volt, hogy bombaformában van... mielőtt kiderült hogy lassú a medence, olyanokat pletykáltak h 4:00:00 alatti 400 vegyest fog úszni (ami nyilván nonszensz)
Igor
De itt nem is annyira az egyéni csúcs meg a forma volt a hihetetlen. Hanem hogy milyen utolsó 50 métert úszott. Arra hoztam a Ye párhuzamot.

Szerkesztette: szaba