Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
csipkelli 4 008
Egyelőre nincs csere. Na bombázzuk szét Iránt.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 729 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van egy olyan érzésem koreai lesimázza a franciákat, mi kikapunk 45-43-ra kb, aztán bronzmeccsen meg nyilván kikapunk a franciák ellen.

Megyek szurkolni a guatemalai lövészhölgynek inkább...
Igor
Nagyon jól lő eddig!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 011
Csak hang nélkül tudtam nézni, de a kedvencem az volt mikor az olasz a saját egylámpása után is reklamált
Wester
Ötudatlan reflex
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 439
francia srác brutál kört tolt bmx-ben, szakkommentátor ilyen 96-97 pontokat gondolt, mert tényleg brutális volt (94 vmennyivel vezet az 1.), erre kap 93 vmennyit....."imádom" a pontozásos sportokat

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èn azt csináltam volna hogy Rabbal kezdünk hátha az irániak vele is megvannak esetleg ha nem megy közbe akkor jön Szilágyi illetve az uccsó meccsre Szilágyi. De nyilván ha Áron azt mondja hogy megy, akkor megy. Nincs apelláta.
dande2
Én úgy tudom a nap alatt egyszer lehet cserélni, és kész.
Heisman nádor
Ja okè ezt nem tudtam, akkor èrthető a kivárás. Reméljük Irán is meglesz az esetleges döntőben viszont bármelyik jön az kb csoda kategória vagy ezèrt vagy azért.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Èn azt csináltam volna hogy Rabbal kezdünk hátha az irániak vele is megvannak esetleg ha nem megy közbe akkor jön Szilágyi illetve az uccsó meccsre Szilágyi. De nyilván ha Áron azt mondja hogy megy, akkor megy. Nincs apelláta.
dande2
Én úgy tudom a nap alatt egyszer lehet cserélni, és kész.
Na ezt megváltoztatták, azt írja NBC két meccs között lehet cserélni, és a tartalék helyére lehet visszacserélni

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 431 — Jó ötletnek tűnt!
Csak hang nélkül tudtam nézni, de a kedvencem az volt mikor az olasz a saját egylámpása után is reklamált

Lesz ez még így se!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èn azt csináltam volna hogy Rabbal kezdünk hátha az irániak vele is megvannak esetleg ha nem megy közbe akkor jön Szilágyi illetve az uccsó meccsre Szilágyi. De nyilván ha Áron azt mondja hogy megy, akkor megy. Nincs apelláta.

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
amugy annak azert megvan a gyonyoru baja, hogy emlekeim szerint csak mi kaptunk sargat mikozben az olaszok tobbet reklamaltak, mint egy Juve-Napoli Seria A foci meccsen az osszes 22 jatekos ...
csebi
Volt egy olasz sárga a meccs elején is, a Kúrtatroli kapta
zacknorb
azt mar elfelejtettem, valoban. de alapvetoen inkabb utan indult be az olasz reklamaciohenger.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 666 — Kinek mit intézett a kormánya
amugy annak azert megvan a gyonyoru baja, hogy emlekeim szerint csak mi kaptunk sargat mikozben az olaszok tobbet reklamaltak, mint egy Juve-Napoli Seria A foci meccsen az osszes 22 jatekos ...
csebi
Volt egy olasz sárga a meccs elején is, a Kúrtatroli kapta
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
amugy annak azert megvan a gyonyoru baja, hogy emlekeim szerint csak mi kaptunk sargat mikozben az olaszok tobbet reklamaltak, mint egy Juve-Napoli Seria A foci meccsen az osszes 22 jatekos ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
A tartalék Rabb Krisztián elárulta, Szilágyi Áron jól van, a sántikálása ellenére nem kér cserét, ebben az összeállításban megy tovább a csapat.
zacknorb
Hát ez így leírva jól néz ki, de valójában a négyesből egyedül Áron nem ment nyilatkozni és miközben Krisztiánt erről kérdezték, Csanád csóválta a fejét, hogy ne válaszoljon a kérdésre.
Jughead
az elso asszoban volt vmi fura lepese mikor nagyon hatra szoritottak ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 969
A tartalék Rabb Krisztián elárulta, Szilágyi Áron jól van, a sántikálása ellenére nem kér cserét, ebben az összeállításban megy tovább a csapat.
zacknorb
Hát ez így leírva jól néz ki, de valójában a négyesből egyedül Áron nem ment nyilatkozni és miközben Krisztiánt erről kérdezték, Csanád csóválta a fejét, hogy ne válaszoljon a kérdésre.

Szerkesztette: Jughead
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezeket a szerbeket az EB-n tavaly megvertük, nem? Kosárban

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 666 — Kinek mit intézett a kormánya
A tartalék Rabb Krisztián elárulta, Szilágyi Áron jól van, a sántikálása ellenére nem kér cserét, ebben az összeállításban megy tovább a csapat.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A francia elperecelt 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Na akkor bő 1 óra múlva jöhet Irán
kapitnono
15:50-t mondtak
warr_b
Azért mondtam, bő 1 óra múlva 😀
kapitnono
Te is olyan pontos vagy, mint Sixo, mi? 😀

Apropó, merre van?
warr_b
hat en arra tippelnek, hogy ma surf van, ahol indul Arubabol Ethan Westera. marpedig ot es Sixot sem lattam soha egy szobaban sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 666 — Kinek mit intézett a kormánya
Na akkor bő 1 óra múlva jöhet Irán
kapitnono
15:50-t mondtak
warr_b
Azért mondtam, bő 1 óra múlva 😀
kapitnono
Te is olyan pontos vagy, mint Sixo, mi? 😀

Apropó, merre van?
warr_b
Egy magyar-olasz után? A lelke darabjait próbálja összerakni.
Vagy valami teljesen random dolgot, mondjuk vitorlázást néz
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Most láttam a ffi kézi meccs végét… hát ez olyan csajos lett. Maximalis oda nem figyelés

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit helyre állt a lèlek innen már bármi ajándék 😊
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Na akkor bő 1 óra múlva jöhet Irán
kapitnono
15:50-t mondtak
warr_b
Azért mondtam, bő 1 óra múlva 😀
kapitnono
Te is olyan pontos vagy, mint Sixo, mi? 😀

Apropó, merre van?
warr_b
Jó kérdés, pedig direkt szidtam az olaszokat, csodálkoztam is hogy nem reagált rá 😀


2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 729 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na akkor bő 1 óra múlva jöhet Irán
kapitnono
15:50-t mondtak
warr_b
Azért mondtam, bő 1 óra múlva 😀
kapitnono
Te is olyan pontos vagy, mint Sixo, mi? 😀

Apropó, merre van?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Azzal, hogy minden egyes olasz pontnál negyedórát sopánkodunk amikor az ellenfél ad tust, és minden magyar találat pedig az asszó vagy az évtized legszebb pontja, az picit megöli a valódi drámai pillanatokat.
Igor
Az ES-n ugyanez ment, szerencsére a maxon ki lehet kapcsolni a kommentátorok hangsávját
r.baggio
nekem a nemzetkozi ES kommentator tetszett amugy. elmagyarazta az adott pontokat, es meg videozas elott is elmondta a velemenyet elore (aztan parszor nem lett igaza, de akkor meg hozzatette, hogy miert lathatta maskepp a ket biro).
sokkal jobban tetszett ez a tipusi kommentalasa a vivasnak mint ami otthon megy ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Na akkor bő 1 óra múlva jöhet Irán
kapitnono
15:50-t mondtak
warr_b
Azért mondtam, bő 1 óra múlva 😀


2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 663
na akkor a franciák és a dél-koreaiak fárasszák le egymást alaposan.
deyell
Nem bánnám, ha nem a franciákkal kéne majd vívni, egy olyan sportban, ahol kb az kap pontot, akit éppen behaluzott a bíró.
empty taxi
hát ja, viszont a dél-koreai csapat erősebb egyértelműen

choose life