Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
Asszem beiratkozok a Delaware egyetemre...talán még nem késő 😀

Chargers LT
Tipik amcsi kinézetű csajok. Szerintem TF-en jobb lehet a kínálat. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 907
Marchand nem annyira jelent meg a kotelezo doppingon.
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Asszem beiratkozok a Delaware egyetemre...talán még nem késő 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Pingpongban a kínai kiesése férfi egyesben a 32 között azért komoly, ő is mehet népi átnevelő táborba az ujgur barátokhoz… 😊
somoskovig
az nem semmi, ráadásul svéd verte meg.
deyell
Ma Long idejében ilyen soha nem történt volna....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Most kezdődik a BMX Freestyle döntő csajoknál

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
hát a triatlonosok tényleg iszonyat jókat nyilatkoztak
egy focista ilyenkor vajon mit gondol? 😊))
NB2
 youtu.be/EZ0tjg5LkQc?si=eiubB4Le12d_tWRt
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk azt illene tudni, hogy Nishida-nál az hogy ászt üt, az nem meglepő... asszem hatot ütött Kanadának sorozatban valamelyik meccsen.

A Haikyuu klip azért nice touch volt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Pingpongban a kínai kiesése férfi egyesben a 32 között azért komoly, ő is mehet népi átnevelő táborba az ujgur barátokhoz… 😊
somoskovig
az nem semmi, ráadásul svéd verte meg.

choose life
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
hát a triatlonosok tényleg iszonyat jókat nyilatkoztak
egy focista ilyenkor vajon mit gondol? 😊))
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Ez nagyon érdekes, mi ennek az oka?
Hanni
Ha sekély a víz, kevésbé tompul a hullámzás. Ez leginkább a fordulók során érezhető. Na most aki könnyebb, az jobban dobják meg a hullámok. Ha nem tudsz 10+ métert delfinezni, akkor akaratlanul is lassító hatása lesz. Ez a váltó versenyek során tud a legdurvább lenni. De pl. ha valaki szemfüles, és éppen jó pozícióban úszik a szomszéd pályához képest, fel is lehet ülni egy jó hullámra. De ez nagyon ritka és elképesztően résen kell lenni hozzá.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
Pingpongban a kínai kiesése férfi egyesben a 32 között azért komoly, ő is mehet népi átnevelő táborba az ujgur barátokhoz… 😊

2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
"Telegdy Ádám is bejutott a 200 hát elődöntőjébe, 1:57,98-as eredménye... Nagyon meglepődtem a futambeli hetedik helyen, sokkal jobbnak éreztem ennél, de délutánra kell, hogy még benne legyen – mondta Telegdy, aki 1:56 eleji időt érez magában" ( de szerinte a döntőbe jutáshoz 1:55-tel kezdődő eredményre lesz szükség.)

Na erre naggggyon kíváncsi leszek, mi lesz ebből ma este....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
A duna aréna a világ leggyorsabb uszodája, az apád füle az 😀
Hanni
Top 3.
szaba
Áhh azt tudtam, hogy világ top, de nem tudtam, hogy ennyire. Ettől függetlenül ezt felhozni kifogásként elég nevetséges.
Hanni
Sajnos a sekélyebb víz a kisebb termetű úszókat rosszabbul érinti. Tapasztalatból tudom.
szaba
Ez nagyon érdekes, mi ennek az oka?
Hanni
Gondolom egyszerű fizika, jobban dobálja őket a víz a kisebb tömeg miatt.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 247 — Je suis kobranadrág
A duna aréna a világ leggyorsabb uszodája, az apád füle az 😀
Hanni
Top 3.
szaba
Áhh azt tudtam, hogy világ top, de nem tudtam, hogy ennyire. Ettől függetlenül ezt felhozni kifogásként elég nevetséges.
Hanni
Sajnos a sekélyebb víz a kisebb termetű úszókat rosszabbul érinti. Tapasztalatból tudom.
szaba
Ez nagyon érdekes, mi ennek az oka?
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
A három magyar triatlonosokért megérte bekapcsolni ma a tévét. Nemcsak a verseny, de a nyilatkozatok miatt is. Le a kalappal

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Nagyon szimpatikusan nyilatkoztak a triatlonos magyar versenyzők.
2 hónapja
csipkelli 4 008
Hallgatva az interjúkat, verőembereket kellene küldeni triatlonozni. Az úszás alatt le lehet rendezni a mezőny felét.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
A duna aréna a világ leggyorsabb uszodája, az apád füle az 😀
Hanni
Top 3.
szaba
Áhh azt tudtam, hogy világ top, de nem tudtam, hogy ennyire. Ettől függetlenül ezt felhozni kifogásként elég nevetséges.
Hanni
Sajnos a sekélyebb víz a kisebb termetű úszókat rosszabbul érinti. Tapasztalatból tudom.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 304 — Keep pounding
Azért kell magyarázni, mert itthon az olimpiai eredményekben nézik a sikert. A sportolók is ennek megfelelően készülnek.

Amúgy szerintem az egész itthoni versenysport egy kurva nagy zsákutca, a tömegsportot kéne inkább erőltetni.
balintbaba
Igen, egyetértek. Ezért kellene első körben a társadalmi elvárást mint olyat leépíteni. Másrészt a tömegsport lenne a jó alap, hogy alulról induljon el. Mert a versenysport felülről vezérlése sokkal keményebb plafont (bár általában magasabb padlót is) képez.
szaba
Na most ehhez képest a szar szereplése a válasz az lesz, hogy még több állami pénz megy a kifizetőhelyekre mindenféle kontroll, korlát nélkül, ahelyett, hogy a kifizetett pénzek felhasználását ellenőrzinék.
És igen, a tömegsportot kéne népszerűesíteni, támogatni, hogy abból emelkedjenek ki a tehetségek, nem pedig fordítva, a versenysportot erőltetve. De hát nekünk ne mondja meg senki, hogy kell...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 247 — Je suis kobranadrág
A duna aréna a világ leggyorsabb uszodája, az apád füle az 😀
Hanni
Top 3.
szaba
Áhh azt tudtam, hogy világ top, de nem tudtam, hogy ennyire. Ettől függetlenül ezt felhozni kifogásként elég nevetséges.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 670 — Kinek mit intézett a kormánya
Vótmá?
 magyarnemzet.hu/sport/2024/07/olimpia-2024-parizs-doppingellenorok-leon-marchand-milak-kristof
ThundersNFL a Paraszt
Országúti ob-n is volt ebből faszkodás, hogy az ellenőr nem ment fel a célhoz, Peák Barna onnan kocsival ment haza, és 10-15 perc múlva hívták hogy ki van jelölve, jöjjön mér vissza, mert elbaszták.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 247 — Je suis kobranadrág
Mondjuk szerencsétlen Csongornak ez a szemüveg leverős sztori elég nagy balszerencse. Lehet, hogy tényleg sima lett volna a pontszerzés, ha nem szívja meg.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Na most az ES-en is megy a balfaszkodás azért 😊

A japánok röplabda-edzőjét látjuk, ahogy Tahitin szörfözik éppen 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Vótmá?
 magyarnemzet.hu/sport/2024/07/olimpia-2024-parizs-doppingellenorok-leon-marchand-milak-kristof

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
A duna aréna a világ leggyorsabb uszodája, az apád füle az 😀
Hanni
Top 3.