NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
mazochisták lassan mehetnek az m4-re 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
minek adta vissza a 3-mas náluk?? 😀

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hoppá, Ondrának még a zóna sincs meg a 2. boulderen... ó jaj 😕
Igor
az a csávó szerintem nem 100-as
NB2
Ondra őrült, ez tény. De nem úgy őrült, mint Alex Honnold, ő még antiszociális is 😀

Ez a második pálya beteg, imádom. A gyerek itt dühöng mellettem Ondra trikóban, hogy ez mekkora barom pálya 😀
Gyurma Pappa
ha már itt vagy a speed az jó volt, az tényleg tetszett
(de attól még nem olimpiára való, legalábbis számomra)
NB2
ja, az látványos

ez a második pálya is azért ilyen, mert a nézők ezeket a dinamikus ugrásokat szeretik

szerintem egyébként tényleg minden meg van ebben, hogy jó sport legyen: erő, sebesség, látvány, ráadásul nagyon kevés értelme van kokszolni. a falmászó közösség nagyon jó, összetartó és befogadó, szerintem teljesen jól teljesíti az olimpiai szellemiségét és egyébként nem is annyira unalmas még laikusnak sem (a bouldering kicsit persze az, pedig ez a "király kategória", de laikusként elhiszem hogy ez legkevésbé látványos)

(persze, hogy itt vagyok, szabadságra kellett jönnöm, hogy a gyerekkel nézzem a döntőt 😀 közben persze dolgozom)
Gyurma Pappa
számomra sokkal látványosabb ez a rész mint amikor 6 mp alatt felfutottak oszt csá. 😀
Laikusként ennek aztán van sportértéke, kapásból tudnék mondani 4-5 versenyszámot amit hamarabb vennék le az olimpiáról mint a mászást.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
A 4 holland lány 😅🤩 ok
Chargers LT
Főleg De Witték. 😊



Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Famke Bol keményet ment itt a végén... 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
A 4 holland lány 😅🤩 ok

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
ha nem dugják az amik botját ez a női 4x400 vegytisztán amerikai arany
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Hoppá, Ondrának még a zóna sincs meg a 2. boulderen... ó jaj 😕
Igor
az a csávó szerintem nem 100-as
NB2
Ondra őrült, ez tény. De nem úgy őrült, mint Alex Honnold, ő még antiszociális is 😀

Ez a második pálya beteg, imádom. A gyerek itt dühöng mellettem Ondra trikóban, hogy ez mekkora barom pálya 😀
Gyurma Pappa
ha már itt vagy a speed az jó volt, az tényleg tetszett
(de attól még nem olimpiára való, legalábbis számomra)
NB2
ja, az látványos

ez a második pálya is azért ilyen, mert a nézők ezeket a dinamikus ugrásokat szeretik

szerintem egyébként tényleg minden meg van ebben, hogy jó sport legyen: erő, sebesség, látvány, ráadásul nagyon kevés értelme van kokszolni. a falmászó közösség nagyon jó, összetartó és befogadó, szerintem teljesen jól teljesíti az olimpiai szellemiségét és egyébként nem is annyira unalmas még laikusnak sem (a bouldering kicsit persze az, pedig ez a "király kategória", de laikusként elhiszem hogy ez legkevésbé látványos)

(persze, hogy itt vagyok, szabadságra kellett jönnöm, hogy a gyerekkel nézzem a döntőt 😀 közben persze dolgozom)

több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
HKG karatéka is nagyon bájos... lenne, ha nem vágna ilyen zord arcot 😕
Igor
Lenémítva néztem a streamet amikor bejött, olyan feje volt hogy gondoltam szétveri az ellenfelét...aztán kiderült hogy más műfajban indult 😀
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Femke Bol mekkorát hajrázott te jó ég

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
A sportmászás végre egy nagyszerű adaléka az olimpiai programnak, és ezzel kapcsolatban újra álmodoztam is arról, hogy bárcsak a világ összes valamirevaló csapatsportja helyet kapna valamilyen módon az ötkarikás játékokon. Még érmet se kellene feltétlen osztani, max egy bemutatómeccs lenne akár egy ország A és B csapat között (amfoci, ausztrál foci, hurling, stb)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 909
HKG karatéka is nagyon bájos... lenne, ha nem vágna ilyen zord arcot 😕
Igor
Nem mernéd a szemébe mondani, hogy Hongkong Kína része.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Úgy nézem a 3-ason az zóna könnyű lesz, de a top az elég brutálisan technikásnak tűnik... nem tudom Mawem v a japán mit fog csinálni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
HKG karatéka is nagyon bájos... lenne, ha nem vágna ilyen zord arcot 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Hoppá, Ondrának még a zóna sincs meg a 2. boulderen... ó jaj 😕
Igor
az a csávó szerintem nem 100-as
NB2
Ondra őrült, ez tény. De nem úgy őrült, mint Alex Honnold, ő még antiszociális is 😀

Ez a második pálya beteg, imádom. A gyerek itt dühöng mellettem Ondra trikóban, hogy ez mekkora barom pálya 😀
Gyurma Pappa
ha már itt vagy a speed az jó volt, az tényleg tetszett
(de attól még nem olimpiára való, legalábbis számomra)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Uuu az ukrán karatés lány milyen finom.
Hanni
Pikcsör plíz!
Vrij6


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Hoppá, Ondrának még a zóna sincs meg a 2. boulderen... ó jaj 😕
Igor
az a csávó szerintem nem 100-as
NB2
Ondra őrült, ez tény. De nem úgy őrült, mint Alex Honnold, ő még antiszociális is 😀

Ez a második pálya beteg, imádom. A gyerek itt dühöng mellettem Ondra trikóban, hogy ez mekkora barom pálya 😀

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hoppá, Ondrának még a zóna sincs meg a 2. boulderen... ó jaj 😕
Igor
remélem az új-kaledóniai csávó behúzza!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
A lengyel barátnők jöhetnek mind a 4en 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Sima lengyel győzelem az első elődöntőn.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem sokára kezdődik a női pinyó csapatdöntő, kíváncsi vagyok a vigyorex japcsi lányok képesek-e a bravúrra
Szesze
Kína oddsa 1.02, egy olimpiai döntőben.
Az kemény.
Kampman
komolyan? mennyi a japán?
Szesze
8.00
Kampman
kemény.. pedig Ito azért veszélyes, bár két győzelmet azért neki se nagyon lehet beleátni és a harmadikat meg pláne, de azért az 1.02 röhejesen kicsi odds.
Nah így pláne szurkolok a japcsiknak 😊
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Hajrá Japán (és Kína), mindenképpen jó kimenetel lesz 😊
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Uuu az ukrán karatés lány milyen finom.
Hanni
Pikcsör plíz!
Vrij6
 www.instagram.com/anzhelika_terliuga/?hl=en
Hanni
Sportolókat bekövetni nem para

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hoppá, Ondrának még a zóna sincs meg a 2. boulderen... ó jaj 😕
Igor
az a csávó szerintem nem 100-as
NB2
Ki számít 100-asnak manapság.. pláne egy olimpián... pláne egy mászó... stb, stb

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 909
nem sokára kezdődik a női pinyó csapatdöntő, kíváncsi vagyok a vigyorex japcsi lányok képesek-e a bravúrra
Szesze
Kína oddsa 1.02, egy olimpiai döntőben.
Az kemény.
Kampman
komolyan? mennyi a japán?
Szesze
8.00