NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Azok utan, h a TES / JDG egyaránt kijutott idén (és 4 kinai csapat lesz), valahogy nem látom h egy gyengébb G2-val mire megy Europe az idén... Schalke is a nice story, de kb ennyi...

Sőt igazából senki nem lesz az LPL-re veszélyes, mert Korea is elég vérszegény az idén... kellett a Griffint kivéreztetni... 😕
A Damwon kiemelkedik (sajna), de ahol Nuguri a TOP, nem igazám látom h képes egy konzisztens PO-t végigtolni, nem tudom az a csapat képes-e VB-t nyerni | (nyilván most hogy megjinxeltem őket...) |

T1 meg 😕
Canna nagy király, in Teddy we Trust, csak ez a Clozer dolog... nyilván nem béna a srác, de ha a champ poolja Zoe+Akali/Irelia, akkor bajban leszünk. 😕

Bezzeg Fakert cseréljük be 1 meccsre Galio-ra, vegyük el a maradék önbizalmát is... wtf.
Igor
Nuguri akármennyire is coinflip, nagyon kevés most a jó toplaner, hogy megbüntessék, ez egy TOP4-re elég lehet nekik. EU meg tényleg G2 show megintcsak, ők azért most a szezon végére elég formába jöttek. A RGE és FNC-ban nem bizok még jelenleg, mind a kettő egyetlen egy playstyle-t játszik, ami lehet kevés lesz a vb-n. Ha bejutnak szerintem a MAD lehet a sötét ló, mert látszik, hogy képesek egy bo5 közben is adaptálni és az a G2 elleni széria is elég szoros volt, az első meccs kivételével. A Schalke nálam mid szempontjából kérdés, mert Abbedagge mindig is nagy scrimgod volt, amit most otthon játszva sikerült átültetnie az éles meccsekre, de kérdés hogy ez megint a vb-környezetben mennyire fog működni.
Wester
Abbedagge az akiben bízom a Schalke-nál 😀 (ha kijutnak, nálam 2. számú EU csapat), mert ugye EU jungler-ekben nem lehet, elmúlt években amikor KR/CHN junglerrel játszottak, hirtelen mindig kevésnek találtattak...
MAD, FNC, RGE - egyik se TOP 8 szint..

Nyilván TOP 4 meglehet Damwonnak (sőt illene), de szerintem egy No 1 LCK seedtől azért nem ez a standard, hanem minimum a döntő inkább.. )

Nugurit szerintem Zoom vagy 369 megeszi bármikor, sőt summer split alapján lehet még Canna is, Dorannal kb egál szerintem... Kiin nem fog kijutni, Bin -> nomen est omen, a többi nagynevű LPL TOP meg elég gyöngusz idén - szóval oké legjobb 3-5 TOP.

Nyilván TOP 20 játékosba bele lehet/kell rakni.. but TheShy 2018, he is not.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Azok utan, h a TES / JDG egyaránt kijutott idén (és 4 kinai csapat lesz), valahogy nem látom h egy gyengébb G2-val mire megy Europe az idén... Schalke is a nice story, de kb ennyi...

Sőt igazából senki nem lesz az LPL-re veszélyes, mert Korea is elég vérszegény az idén... kellett a Griffint kivéreztetni... 😕
A Damwon kiemelkedik (sajna), de ahol Nuguri a TOP, nem igazám látom h képes egy konzisztens PO-t végigtolni, nem tudom az a csapat képes-e VB-t nyerni | (nyilván most hogy megjinxeltem őket...) |

T1 meg 😕
Canna nagy király, in Teddy we Trust, csak ez a Clozer dolog... nyilván nem béna a srác, de ha a champ poolja Zoe+Akali/Irelia, akkor bajban leszünk. 😕

Bezzeg Fakert cseréljük be 1 meccsre Galio-ra, vegyük el a maradék önbizalmát is... wtf.
Igor
Nuguri akármennyire is coinflip, nagyon kevés most a jó toplaner, hogy megbüntessék, ez egy TOP4-re elég lehet nekik. EU meg tényleg G2 show megintcsak, ők azért most a szezon végére elég formába jöttek. A RGE és FNC-ban nem bizok még jelenleg, mind a kettő egyetlen egy playstyle-t játszik, ami lehet kevés lesz a vb-n. Ha bejutnak szerintem a MAD lehet a sötét ló, mert látszik, hogy képesek egy bo5 közben is adaptálni és az a G2 elleni széria is elég szoros volt, az első meccs kivételével. A Schalke nálam mid szempontjából kérdés, mert Abbedagge mindig is nagy scrimgod volt, amit most otthon játszva sikerült átültetnie az éles meccsekre, de kérdés hogy ez megint a vb-környezetben mennyire fog működni.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Azok utan, h a TES / JDG egyaránt kijutott idén (és 4 kinai csapat lesz), valahogy nem látom h egy gyengébb G2-val mire megy Europe az idén... Schalke is a nice story, de kb ennyi...

Sőt igazából senki nem lesz az LPL-re veszélyes, mert Korea is elég vérszegény az idén... kellett a Griffint kivéreztetni... 😕
A Damwon kiemelkedik (sajna), de ahol Nuguri a TOP, nem igazám látom h képes egy konzisztens PO-t végigtolni, nem tudom az a csapat képes-e VB-t nyerni | (nyilván most hogy megjinxeltem őket...) |

T1 meg 😕
Canna nagy király, in Teddy we Trust, csak ez a Clozer dolog... nyilván nem béna a srác, de ha a champ poolja Zoe+Akali/Irelia, akkor bajban leszünk. 😕

Bezzeg Fakert cseréljük be 1 meccsre Galio-ra, vegyük el a maradék önbizalmát is... wtf.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A hétvégén végre leültem játszani a Disco Elysiummal, és ATYAÚRISTEN. Ez a játék egyszerűen csodálatos. Elsőre bonyolultnak tűnik, de aztán 30 perc játék után átlátható, hogy mi miért történik. SEMMIT nem érdemes előre elolvasni róla, érdemes egy gyors "próbajátékkal" megérteni az alapvető folyamatokat, de aki játszott már CRPG-t, annak nagyon könnyen fog menni. A töltő képernyős segítségek bőven elegek.

több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
G2-sok is nagyot mennek twitteren a témával kapcsolatban:
 twitter.com/CarlosR/status/1297576048389914624
 twitter.com/G2GrabbZ/status/1297590321514242048
Tito05
Nekem az fáj, hogy a MAD és S04 közül valaki nem megy Worlds-re, pedig ehelyett a RGE helyett simán beférnének.
Wester
jó ez a RGE, csak rá kell jönniük, hogy a b05 meccsekhez nem szabad mégegyszer így hozzáállniuk
shawnka
nem rossz a RGE, csak szerintem a másik két csapatban sokkal több a potenciál

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
G2-sok is nagyot mennek twitteren a témával kapcsolatban:
 twitter.com/CarlosR/status/1297576048389914624
 twitter.com/G2GrabbZ/status/1297590321514242048
Tito05
Nekem az fáj, hogy a MAD és S04 közül valaki nem megy Worlds-re, pedig ehelyett a RGE helyett simán beférnének.
Wester
jó ez a RGE, csak rá kell jönniük, hogy a b05 meccsekhez nem szabad mégegyszer így hozzáállniuk
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
hahahaha, a Fnatic mennyire lesimázta a Rogue-t


shawnka
G2-sok is nagyot mennek twitteren a témával kapcsolatban:
 twitter.com/CarlosR/status/1297576048389914624
 twitter.com/G2GrabbZ/status/1297590321514242048
Tito05
Nekem az fáj, hogy a MAD és S04 közül valaki nem megy Worlds-re, pedig ehelyett a RGE helyett simán beférnének.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Suicide Squad: Kill the Justice League
fasza teaser, de félek hogy egy eblaszott looter shooter lesz ez is mint a marvel avengers 😕

Gotham Knights
jónak tűnik, bár rocksteady szóval azzal hogy kijelentik hogy Batman halott nem mondanak mást mint hogy él
(nem joker a főgonosz, arkham knight személye nem az, de mégis)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
hahahaha, a Fnatic mennyire lesimázta a Rogue-t


shawnka
G2-sok is nagyot mennek twitteren a témával kapcsolatban:
 twitter.com/CarlosR/status/1297576048389914624
 twitter.com/G2GrabbZ/status/1297590321514242048
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
hahahaha, a Fnatic mennyire lesimázta a Rogue-t

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
ez az első GDQ event, amit úgy rendesen követek

fantasztikus háttértévé, kár hogy hamarosan vége
shawnka
Pedig az idei sajnos szagtalan a közönség hiánya miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ez az első GDQ event, amit úgy rendesen követek

fantasztikus háttértévé, kár hogy hamarosan vége
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Ez a Marvel Avangers jol nez ki demo alapjan. Spiderman utan ez is instant buy.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
holy shit
 www.twitch.tv/timthetatman
240k néző ahogy Fall Guys-t tol 😀

mondjuk a community manager ugye folyamatosan szopatja hogy nem tud nyerni 😀

 twitter.com/FallGuysGame/status/1296163859284320259
 twitter.com/FallGuysGame/status/1296159685180104704
 twitter.com/FallGuysGame/status/1296152766566535170
Negritis
Asszem 320k volt a peak vmeik nap 😀 nagyon szakadtam rajta, egy ido utan mar tenyleg stresszelt rajta es full felkurta magat 😀 pedig v 3x lett 2.elotte ugy h elchokerkedte a veget

Amugy az ellenfel szivatasa kva jo feature a gameben sztem, mert azert nem annyira egyszeru es be is lehet szopni 😀 en meg tennek bele mariokart szeru felszedheto cuccokat. Gyorsito, lassito, ugrast novelo, v ellenfelet szivato vm 😀
Borbinho
jah miután írtam kb 1.5 órával később meglett neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
holy shit
 www.twitch.tv/timthetatman
240k néző ahogy Fall Guys-t tol 😀

mondjuk a community manager ugye folyamatosan szopatja hogy nem tud nyerni 😀

 twitter.com/FallGuysGame/status/1296163859284320259
 twitter.com/FallGuysGame/status/1296159685180104704
 twitter.com/FallGuysGame/status/1296152766566535170
Negritis
Asszem 320k volt a peak vmeik nap 😀 nagyon szakadtam rajta, egy ido utan mar tenyleg stresszelt rajta es full felkurta magat 😀 pedig v 3x lett 2.elotte ugy h elchokerkedte a veget

Amugy az ellenfel szivatasa kva jo feature a gameben sztem, mert azert nem annyira egyszeru es be is lehet szopni 😀 en meg tennek bele mariokart szeru felszedheto cuccokat. Gyorsito, lassito, ugrast novelo, v ellenfelet szivato vm 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Az megvan hogy lesz uj Skate? Az elso kiadas eletem jateka volt.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
emlékszem mikor Ninja és Shroud átment mindenki a twitch haláláról beszélt
vannak dolgok amikről akkor nem tudtunk, és utólag okos az ember
bár én akkoris mondtam hogy oké hogy mennyien nézik ninját de hányan fogják ha nem ingyé lesz

 www.youtube.com/watch?v=kr2zqoCKO9E

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
holy shit
 www.twitch.tv/timthetatman
240k néző ahogy Fall Guys-t tol 😀

mondjuk a community manager ugye folyamatosan szopatja hogy nem tud nyerni 😀

 twitter.com/FallGuysGame/status/1296163859284320259
 twitter.com/FallGuysGame/status/1296159685180104704
 twitter.com/FallGuysGame/status/1296152766566535170

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=2BogOkvVIj8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=XjJV6WFFYpI&feature=youtu.be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
22 perc múlva itt lesz valami 😀
edit
a link meg lemaradt 😒"
 www.youtube.com/watch?v=qboLvZ5YQSg

intellect devourer, elég beteg lesz a BG3 tetszik


szeptember 30 early access, steamen is

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
nah letoltam a Horizon Zero Dawn-t PC
~71 óra alatt 3szor crashelt a játék (digital foundry settingset használtam) és játékmenet közben teljesen jó volt
viszont a cut scene-k eléggé rosszak voltak ott folymat elcsúszott a lipsync vagy akár karakterek is

a játék jó, de szerintem a "minden idők legjobbja" open world rpg-k közé nem ér fel (witcher 3, zelda botw ...)
7/10et mondanék rá sztem

problémáim:
- a mászós/platforming részek leugrottak az atmoszféráról, zavaróok voltak a semmiből odarakott sárga bütykök
- a szintlépős rendszer teljesen felesleges és inkább zavaró, többet ért volna ha craftolni kell a cuccokkat amiktől több életem lesz
- szép és jó az hogy vannak választások és még azt is bedobja hogy melyik válasz milyen (ész,erő, szív) de az egésznek nincs következménye, onnantól meg igazából súlya sincs
- kevés igazán emlékezetes mellék karakter

a történet nem rossz, de igazán újat nekem nem mutatott ( emberiség vs robotok "young adult" témában a Xenoblade Chronicles szerintem sokkal jobb)
ettől függetlenül jót szórakoztam, és bár sokszor a harc rendszer hibái miatt volt kihívás (íjászkodás + gyors/ugráló ellenfelek), de hard-n nem volt triviális a játék

összességében bárkinek tudom javasolni az árát megéri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Közben végigvittem a Heathstone-t, 6 év se veled se nélküled állapot, konkrétan 2,5 év kiégés, abbahagyás, esküszöm-többet-nemjátszom állapot után, tegnap este végre meglett a legend. Úgyhogy uninstall és mehet a Fall Guys Pogchamp
Gyurma Pappa
én anno rank 1ig jutottam, de láttam hogy nope én nem akarom tovább

mondjuk nekem hasonló volt a 3évem a marvel contest of championsszal 😀
Negritis
Az bónusz csillagrendszer sokat dob. Két hónappal ezelőtt felmentem platinába, előző hónapba diamond 5-be, és így a diamond 5-ig kellett 20 W. Mondjuk D5-ből kétszer mentem fel D1 két csillagig (3 csillag van egy rankon, a negyedikre lépsz), majd vissza D3, majd D5-ig deck próbálgatásokkal. És akkor megtaláltam végre a deckemet (tempo rogue, kicsit agresszívebb verzió, de nem a full face aggro), 41-25-ös futással, gyakorlatilag 5 este alatt másztam vissza.

A következő szezonban már D5 felett is két csillag lesz, így lényegesen könnyebb lesz a mászás, szóval gyakorlatilag egyszer kell elérni legendet, és utána lényegesen kisebb effort.

De jelentősebb pénzmag nélkül nem ajánlom az elkezdést, ha valakinek nincs meg mondjuk legalább az utolsó 1-2 standard set fő legendary lapjai, mert semennyire sem kezdő barát már a HS. Én az újrakezdésnél betörtem az összes wild legendary, epic és rare kártyát, így tudtam összerakni egy működőképes paklit, majd most vettem 125 boostert, és így meg van a legtöbb jó pakli, de pl. a shaman, warrior és priest kártyák auto-duston voltak eddig, most majd elkezdem azokat is összeszedni. Jól jellemzi a három class iránti elhivatottságomat, hogy aréna nélkül egyik sem lenne szerintem lvl50 sem 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Közben végigvittem a Heathstone-t, 6 év se veled se nélküled állapot, konkrétan 2,5 év kiégés, abbahagyás, esküszöm-többet-nemjátszom állapot után, tegnap este végre meglett a legend. Úgyhogy uninstall és mehet a Fall Guys Pogchamp
Gyurma Pappa
én anno rank 1ig jutottam, de láttam hogy nope én nem akarom tovább

mondjuk nekem hasonló volt a 3évem a marvel contest of championsszal 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!