NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem pont tetszenek az olyan befejezések, aminek nincsen egyértelmű vége. Eltudok rajta gondolkodni, sokkal tovább él bennem stb.
Ami idegesít, hogy milyen jogon lehet felháborodni, meg petíciót írni azért, mert egy játéknak nem olyan lett a vége, amilyennek én szerettem volna ? Mennyi könyv, film és sorozat van aminek nem jó a befejezése vagy csak nem tetszik ? Na és akkor mi van ? Gyerekek, ez van. A BioWare az egyik, ha nem a legjobb sztorival rendelkező játékokat készíti, és most komolyan ezen megy a fika hajigálás, hogy minek adták ki így, meg direkt csinálták, hogy legyen reklám... Ha meg a népnek az a DLC se fog tetszeni akkor írnak egy újabb petíciót, hogy nekem az se tetszik csináljanak másikat ?

Félreértés elkerülése végett, nem ellened vagyok, hanem ami megy most a játék körül az már mindennek az alja. Szerintem.süti
Tudom, hogy nem vagy ellenem, mert osztom a véleményed. 😊 Kritizálni lehet, de azt követelni, hogy írják át... Jó példa volt a Star Wars-os, de lehetne bármi mást mondani. A BioWare-nek sem új befejezésen kellene dolgoznia, engedve ezeknek a követeléseknek, hanem esetleg elmagyarázni, mi miért van, és akkor talán kicsit csillapodnának a kedélyek. A "károgók" nagy részének amúgy sem azzal van baja, hogy így végződött (gondolok itt pl. Shepard halálára, már ha egyáltalán végülis meghalt), hanem azzal, hogy nem értik.

Ui.: A Half-Life 2 vége ilyen szempontból nálam még mindig überelhetetlen. 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Szerintem a legtöbb ember nem azon akadt ki h shep meghal (kivéve ha nem), hanem hogy a játék vége a sorozat többi részéhez képest iszonyat összecsapott, leszart benyomást kelt.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én nem vagyok felháborodva a befejezés miatt, hiába az elvarratlan szálak. Értelmetlennek tartom azt is, hogy egy DLC-ben új befejezést csináljanak, főleg ha ezért még plusz pénzt is kell fizetni. Nem DLC-k kellenek, hanem normális magyarázat (az íróktól), hogy ők hogyan gondolták a befejezést - spoiler: ... hogy kerülnek a csapattársak a Normandy-re, miért menekülnek egy relén keresztül, de egyáltalán, a vége csak illúzió volt-e, stb.vassadi
Nekem pont tetszenek az olyan befejezések, aminek nincsen egyértelmű vége. Eltudok rajta gondolkodni, sokkal tovább él bennem stb.
Ami idegesít, hogy milyen jogon lehet felháborodni, meg petíciót írni azért, mert egy játéknak nem olyan lett a vége, amilyennek én szerettem volna ? Mennyi könyv, film és sorozat van aminek nem jó a befejezése vagy csak nem tetszik ? Na és akkor mi van ? Gyerekek, ez van. A BioWare az egyik, ha nem a legjobb sztorival rendelkező játékokat készíti, és most komolyan ezen megy a fika hajigálás, hogy minek adták ki így, meg direkt csinálták, hogy legyen reklám... Ha meg a népnek az a DLC se fog tetszeni akkor írnak egy újabb petíciót, hogy nekem az se tetszik csináljanak másikat ?

Félreértés elkerülése végett, nem ellened vagyok, hanem ami megy most a játék körül az már mindennek az alja. Szerintem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A BioWare megadja magát?vassadi
Nekem meg nem tetszik, hogy Darth Vader meghal a Star Warsban. Ahhoz is adjanak ki egy másik befejezést !süti
Én nem vagyok felháborodva a befejezés miatt, hiába az elvarratlan szálak. Értelmetlennek tartom azt is, hogy egy DLC-ben új befejezést csináljanak, főleg ha ezért még plusz pénzt is kell fizetni. Nem DLC-k kellenek, hanem normális magyarázat (az íróktól), hogy ők hogyan gondolták a befejezést - spoiler: ... hogy kerülnek a csapattársak a Normandy-re, miért menekülnek egy relén keresztül, de egyáltalán, a vége csak illúzió volt-e, stb.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A BioWare megadja magát?vassadi
Nekem meg nem tetszik, hogy Darth Vader meghal a Star Warsban. Ahhoz is adjanak ki egy másik befejezést !
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A BioWare megadja magát?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szóba került még NHL 2004. Hát leszedtem igen brutál 😀 Régi élmények visszajöttek, mikor haverom megvette eredetiben, vittem hozzá a gamepadot aztán úgy nyomtuk neten. Igaz vissza kell még szoknom kicsit fura...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Új civ v kiegben lesznek hunok ! juhú !

WoT-ben pedig hogy jött elő a semmiből ez a "köcsög csíter mindenki aki engem ki tud lőnni" dolog ? Eddig egyszer se találkoztam vele, tegnap óta pedig ma volt már a negyedik... Meg ilyenek, hogy még reportolni is akar, mert úgy lőtték ki, hogy nem látott senkit ? Ráadásul Ferdinanddal játszik, de még nem tűnt fel neki, hogy a bokrokban el lehet bújni, a Ferdinandot meg az űrből is látni ?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
sose voltam sci-fi fan, de a Mass Effect eléggé összetettnek és érdekesnek tűnik 😊jjncaa
Én amúgy is sci-fi buzi vagyok, de mikor először játszottam a 2-vel azt mondtam, hogy ez az összes hasonló brandnél... Aztán a 3 elején meg már egyből jöttek a klisé hegyek a pofámba... Úgyhogy inkább maradok a császár szolgálatában és tovább irtom az eretnekeket ! Csak készüljön el végre az a Dark Millenium MMO is... :rolleyes:
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 989 — no es importante
az nem egy óra lesz, ha jól sejtem 😊jjncaa
Mass effectet amúgy se lesz egyszerű youtube-on megnézni.
Játékmenetben a hangsúly a játékos döntésein van a hangsúly. Ha meg végig nézel minden lehetőséget egyből ugrik a hangulat. Nem nyújt akkora élményt, mint egy Mafia vagy Alan Wake végignézése. Persze ha csak képben akarsz lenni a játékkal okés, de ha a Mass Effect világa érdekel akkor már jelent meg 3 könyv is.süti
sose voltam sci-fi fan, de a Mass Effect eléggé összetettnek és érdekesnek tűnik 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
amúgy kinek mi volt a kedvenc WTF ME jelenete?
nekem ME2ből volt ez:
http://www.youtube.com/watch?v=tc5hByakImw

😂

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az nem egy óra lesz, ha jól sejtem 😊jjncaa
Mass effectet amúgy se lesz egyszerű youtube-on megnézni.
Játékmenetben a hangsúly a játékos döntésein van a hangsúly. Ha meg végig nézel minden lehetőséget egyből ugrik a hangulat. Nem nyújt akkora élményt, mint egy Mafia vagy Alan Wake végignézése. Persze ha csak képben akarsz lenni a játékkal okés, de ha a Mass Effect világa érdekel akkor már jelent meg 3 könyv is.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
CoD MW2/MW3 közül vmelyiket nyomja itt akárki is multiban?szaba
milyen platformon?EaRl
PC ofkorz.szaba
akkor nem tudok segíteni 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
CoD MW2/MW3 közül vmelyiket nyomja itt akárki is multiban?szaba
milyen platformon?EaRl
PC ofkorz.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
CoD MW2/MW3 közül vmelyiket nyomja itt akárki is multiban?szaba
milyen platformon?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
CoD MW2/MW3 közül vmelyiket nyomja itt akárki is multiban?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 989 — no es importante
mivel játékra nem alkalmas a gépem, így maradt a végigjátszás megnézése, viszont nem tudom, a Mass Effect 3 "megértéséhez" elég csak ezt letudnom, vagy be kell pótolnom az első két részt is?jjncaa
trilógia lezárása, szóval eléggé kell az első két rész isbriareos
az nem egy óra lesz, ha jól sejtem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
mivel játékra nem alkalmas a gépem, így maradt a végigjátszás megnézése, viszont nem tudom, a Mass Effect 3 "megértéséhez" elég csak ezt letudnom, vagy be kell pótolnom az első két részt is?jjncaa
trilógia lezárása, szóval eléggé kell az első két rész is

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 989 — no es importante
mivel játékra nem alkalmas a gépem, így maradt a végigjátszás megnézése, viszont nem tudom, a Mass Effect 3 "megértéséhez" elég csak ezt letudnom, vagy be kell pótolnom az első két részt is?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
elvileg a steamen, ha a cloud sharing be van nyomva, akkor bárhonnan regelsz be, ha bírja a gép, akkor tudod tolni a game-t. és szerintem a save fileokat is megőrzi onlinebriareos
Köszönöm.
Cloud be van kapcsolva, remélem akkor ez megőrzi a mentéseket is. Bár fórumokon azt írják, hogy csak az utolsó checkpointot menti és minden más elvész... azért külön lementettem a mappát hátha...
Csak az öcsik maradjanak meg, mert ha az is elvész akkor kapok majd agyfaszt. 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Kijátszottam az Alan Wake-et... 😕

... de már dolgozom a sötét zsarus villanós cuccon, hogy egyszer még újult erővel neki vághassak. Ennyire jól összerakott játékkal még sose játszottam. Egyszerűen már nincs kedvem másba belefogni, mert úgyse tud (nekem) annyit adni, mint az AW. Legjobb befektetés volt a CE, mostantól pedig lehet sűrűn emlegetni a microsoftos dolgozók édesanyjának foglalkozását, hogy az American Nightmare-t se szeretnék PC-re. 😕

Na mindegy.
Steamben tudna valaki segíteni, hogy egy esetleges format C előtt mely fájlokat ajánlatos kimenteni, hogy a mentések ne vesszenek el ? Elég csak az adott játék mappájában lévőket vagy van valami más is ?
Illetve format C után újra kell lemezről rakni a játékokat vagy amiket már megvettem azt automatikusan letudom szedni steamről ? Vagy ha másik gépről lépek be a steam accommal onnan is simán futna ?süti
elvileg a steamen, ha a cloud sharing be van nyomva, akkor bárhonnan regelsz be, ha bírja a gép, akkor tudod tolni a game-t. és szerintem a save fileokat is megőrzi online

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kijátszottam az Alan Wake-et... 😕

... de már dolgozom a sötét zsarus villanós cuccon, hogy egyszer még újult erővel neki vághassak. Ennyire jól összerakott játékkal még sose játszottam. Egyszerűen már nincs kedvem másba belefogni, mert úgyse tud (nekem) annyit adni, mint az AW. Legjobb befektetés volt a CE, mostantól pedig lehet sűrűn emlegetni a microsoftos dolgozók édesanyjának foglalkozását, hogy az American Nightmare-t se szeretnék PC-re. 😕

Na mindegy.
Steamben tudna valaki segíteni, hogy egy esetleges format C előtt mely fájlokat ajánlatos kimenteni, hogy a mentések ne vesszenek el ? Elég csak az adott játék mappájában lévőket vagy van valami más is ?
Illetve format C után újra kell lemezről rakni a játékokat vagy amiket már megvettem azt automatikusan letudom szedni steamről ? Vagy ha másik gépről lépek be a steam accommal onnan is simán futna ?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Elég szép kis vitát szült a Mass Effect 3 befejezése. A BioWare-nél azt mondták, később nyilatkoznak róla bővebben, ha már többen végigjátszották.

Egy érdekes elmélet:
http://www.youtube.com/watch?v=Tbghjn7_Byc
(Természetesen spoiler-veszély.)

Gyanítom, nem fogunk egyértelmű választ kapni, örök rejtély marad. Zseniális. 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Spoiler:
kb 4000-res effektive military strength, ha anderson meghal valamivel több. TIM-et elvileg akkor tudod charmolni, ha minden korábbi ME3 párbeszédnél amit toltál vele használtál paragorn/renegade chocieotbriareos
If you managed to Charm/Intimidate the Illusive Man then the EMS required is 4.000, which is only possible if you played through all the games and made the perfect choices and have the "From Ashes" Downloadable Content.

Komoly munka lenne. De így az igazán epic, Shepard halálával.vassadi
meg az egész normandy crew lassu halálával, meg a több milló quarian, turian, asari és krogan halálával akik a Sol systemben rekedtek

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Spoiler:
kb 4000-res effektive military strength, ha anderson meghal valamivel több. TIM-et elvileg akkor tudod charmolni, ha minden korábbi ME3 párbeszédnél amit toltál vele használtál paragorn/renegade chocieotbriareos
Spoiler:

If you managed to Charm/Intimidate the Illusive Man then the EMS required is 4.000, which is only possible if you played through all the games and made the perfect choices and have the "From Ashes" Downloadable Content.

Komoly munka lenne. De így az igazán epic, Shepard halálával.