NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
WoT-ban 1000 csata alatt 6 kill volt a legtöbb, amit egy csata alatt szereztem, már kezdtem aggódni, hogy valami gond van velem (a történethez hozzátartozik, hogy a csaták nagy része stock, vagy majdnem stock tankkal történt, elég sokat kipróbáltam). Erre tegnap fél óra alatt futottam egy 10 és egy 8 frages kanyart. 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Kezdem én is megszeretni lassan, de ettől a sztoritól már most falra mászok...
SPOILER: Menjek egyedül keressek szövetségeseket megmenteni a földet. Persze senki sem jön csak, úgy ezért mindenkinek meg kell csinálni valami. Ez csak akkor jön ha az segít nekik, de az meg csak akkor segít ha én segítek neki... Természetesen ismét a már ismert fajokból álló krút egyesével szedjük fel, miközben a föld meg pusztul. Nekem rohadtul hiányzik az atmoszféra. Semmi rohanás vagy stressz...
Turian bolygó mondjuk szép látvány volt a holdjáról.


süti
SPOILER:
hát ez a csak akkor segítek ha te is segítesz dolog ez megkerülhetetlen ebben a műfajban sajnos. Olyan szempontból nekem amúgy rohanósabbnak tűnik mint az 1 v 2, h pl mellékküldetések csak x ideig állnak rendelkezésre. Lesznek faszságok a sztoriban (nem tudom hol tartasz), de rengeteg apróság van ami hihetetlen sokat dob az élményen.

SPOILER:
Garrus és Vega "ki a faszább gyerek" párberszéde, vagy Joker Vadászat a Vörös Októberre ihletett beszólása. Szóval nekem eddig bejön, jobb mint amire számítottam, és vannak epic pillanatok bőven. KL, meg hozza azt a szintet amit a regények után elvár az emberbriareos
Hol tartasz most?Double B
kész. hát faszom... :/

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
hát.. kedd este átvettem a me3ce editiont. nyilván nem birtam kivárni péntekig és feltoltem egy virágboltos verziót, tegnap este, most hagytam abba mert készülődni kell munkába.
besza-behu.briareos
Kezdem én is megszeretni lassan, de ettől a sztoritól már most falra mászok...
SPOILER: Menjek egyedül keressek szövetségeseket megmenteni a földet. Persze senki sem jön csak, úgy ezért mindenkinek meg kell csinálni valami. Ez csak akkor jön ha az segít nekik, de az meg csak akkor segít ha én segítek neki... Természetesen ismét a már ismert fajokból álló krút egyesével szedjük fel, miközben a föld meg pusztul. Nekem rohadtul hiányzik az atmoszféra. Semmi rohanás vagy stressz...
Turian bolygó mondjuk szép látvány volt a holdjáról.


süti
SPOILER:
hát ez a csak akkor segítek ha te is segítesz dolog ez megkerülhetetlen ebben a műfajban sajnos. Olyan szempontból nekem amúgy rohanósabbnak tűnik mint az 1 v 2, h pl mellékküldetések csak x ideig állnak rendelkezésre. Lesznek faszságok a sztoriban (nem tudom hol tartasz), de rengeteg apróság van ami hihetetlen sokat dob az élményen.

SPOILER:
Garrus és Vega "ki a faszább gyerek" párberszéde, vagy Joker Vadászat a Vörös Októberre ihletett beszólása. Szóval nekem eddig bejön, jobb mint amire számítottam, és vannak epic pillanatok bőven. KL, meg hozza azt a szintet amit a regények után elvár az emberbriareos
Hol tartasz most?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
hát.. kedd este átvettem a me3ce editiont. nyilván nem birtam kivárni péntekig és feltoltem egy virágboltos verziót, tegnap este, most hagytam abba mert készülődni kell munkába.
besza-behu.briareos
Kezdem én is megszeretni lassan, de ettől a sztoritól már most falra mászok...
SPOILER: Menjek egyedül keressek szövetségeseket megmenteni a földet. Persze senki sem jön csak, úgy ezért mindenkinek meg kell csinálni valami. Ez csak akkor jön ha az segít nekik, de az meg csak akkor segít ha én segítek neki... Természetesen ismét a már ismert fajokból álló krút egyesével szedjük fel, miközben a föld meg pusztul. Nekem rohadtul hiányzik az atmoszféra. Semmi rohanás vagy stressz...
Turian bolygó mondjuk szép látvány volt a holdjáról.


süti
SPOILER:
hát ez a csak akkor segítek ha te is segítesz dolog ez megkerülhetetlen ebben a műfajban sajnos. Olyan szempontból nekem amúgy rohanósabbnak tűnik mint az 1 v 2, h pl mellékküldetések csak x ideig állnak rendelkezésre. Lesznek faszságok a sztoriban (nem tudom hol tartasz), de rengeteg apróság van ami hihetetlen sokat dob az élményen.

SPOILER:
Garrus és Vega "ki a faszább gyerek" párberszéde, vagy Joker Vadászat a Vörös Októberre ihletett beszólása. Szóval nekem eddig bejön, jobb mint amire számítottam, és vannak epic pillanatok bőven. KL, meg hozza azt a szintet amit a regények után elvár az ember

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként abból mi igaz, amit a német Gamestarban írtak, hogy a Blizzard új játékot fejleszt amely 2013ban átveheti a WoW helyét?Amadeus91
Annyit lehet róla tudni, hogy Titan...
Mivel Blizz fejleszti - szintén MMORPG csak sci-fi környezetben - arra mondják, hogy majd leváltja a WoW-ot.

Kezd a BW belerázódni az MMO-k világába: http://www.youtube.com/watch?v=zdTpIfDWyr4&feature=player_embedded#!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Passz. A Blizzard inkább adja ki végre a D3-at, aztán felőlem azon dolgoznak, amin akarnak 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Az STO nagyon jó... több mint 50 küldetés sztori módban, csillaghajó...amit akarsz. Ha fogékony vagy a Star Trek világra akkor feltétlen! A LotrO sem rossz, de ha WoW-ztál akkor lehet csalódás lesz.

Nem F2P, de Duke Nukem Forever? 😀 Imádom.Amadeus91
Csípem a ST-et, bár a rajongástól messze vagyok 😊 Na mindegy, kipróbálom, aztán ha megfog, akkor uccu neki 😊

Régen wowoztam, ezért tartok a lotro-tól (pedig annak a világnak tényleg rajongója vagyok)
DNF-et ki sem próbáltam. TizenX évig vártam, ment a "majd jövőre", mintha újpestiek fejlesztették volna, aztán mire végre kijött, már nem érdekelt 😀Bálesz
Nem tudom, nekem nagyon bejön a DNF, esztelen lövöldözés, tökös duma, csajok, pont az amit vártam tőle.

Ja, a LotrO-t én is inkább erőltetem, de semmi xtra a WoW-hoz képest, max annyi, hogy ha bika a géped akkor max graffon azért már kinéz valahogy. Egyébként abból mi igaz, amit a német Gamestarban írtak, hogy a Blizzard új játékot fejleszt amely 2013ban átveheti a WoW helyét?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Az STO nagyon jó... több mint 50 küldetés sztori módban, csillaghajó...amit akarsz. Ha fogékony vagy a Star Trek világra akkor feltétlen! A LotrO sem rossz, de ha WoW-ztál akkor lehet csalódás lesz.

Nem F2P, de Duke Nukem Forever? 😀 Imádom.Amadeus91
Csípem a ST-et, bár a rajongástól messze vagyok 😊 Na mindegy, kipróbálom, aztán ha megfog, akkor uccu neki 😊

Régen wowoztam, ezért tartok a lotro-tól (pedig annak a világnak tényleg rajongója vagyok)
DNF-et ki sem próbáltam. TizenX évig vártam, ment a "majd jövőre", mintha újpestiek fejlesztették volna, aztán mire végre kijött, már nem érdekelt 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Azt gondoltam, hogy a mai kezdés után nem váltottál egyből premium tagságot 😊
Alacsony tierekben sok szerepe még nincs is, én is a tigris kifarmolásakor váltottam premiumra. Még 11 napom van a végéig és plusz egy hónapra való arany az accomon, de szerintem várok a következő aktiválással.

szerk: a STO-t én is gondoltam, hogy kipróbálom. A LotRO telepítője is itt rohad a gépen, de még nem jutottam el odáig, hogy lefuttassam 😊
A WoT óta a Skyrim is pihen, egyedül az Alan Wake-ben érzek annyit, hogy kirángasson előle 😊Bálesz
Az STO nagyon jó... több mint 50 küldetés sztori módban, csillaghajó...amit akarsz. Ha fogékony vagy a Star Trek világra akkor feltétlen! A LotrO sem rossz, de ha WoW-ztál akkor lehet csalódás lesz.

Nem F2P, de Duke Nukem Forever? 😀 Imádom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hát.. kedd este átvettem a me3ce editiont. nyilván nem birtam kivárni péntekig és feltoltem egy virágboltos verziót, tegnap este, most hagytam abba mert készülődni kell munkába.
besza-behu.briareos
Kezdem én is megszeretni lassan, de ettől a sztoritól már most falra mászok...
SPOILER: Menjek egyedül keressek szövetségeseket megmenteni a földet. Persze senki sem jön csak, úgy ezért mindenkinek meg kell csinálni valami. Ez csak akkor jön ha az segít nekik, de az meg csak akkor segít ha én segítek neki... Természetesen ismét a már ismert fajokból álló krút egyesével szedjük fel, miközben a föld meg pusztul. Nekem rohadtul hiányzik az atmoszféra. Semmi rohanás vagy stressz...
Turian bolygó mondjuk szép látvány volt a holdjáról.


Viszont én meg megkaptam az AW CE-t. Igaz kicsit csalódás volt, hogy nincs meg az xboxos könyv forma és az AW file is olyan mint a kézikönyv.
Ellenben a játékot még mindig nem tudom megunni. Most kezdtem el harmadszor és ugyanúgy lebilincsel, mint legelőször. Nagyon szar unalmas játéknak tűnhet külsősként nézve, de aki elmerül a sztoriban és tényleg meghallgatja a rádiókat, nézi benne a night springset és olvassa a manualscripteket annak vége...
Úgyhogy most megyek is lopok egy xboxot, de hogy én American Nightmare-ezni fogok az k*rva élet. 'Cause really I'm a psycho: http://www.youtube.com/watch?v=Y-VN7YubqDk
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
hát.. kedd este átvettem a me3ce editiont. nyilván nem birtam kivárni péntekig és feltoltem egy virágboltos verziót, tegnap este, most hagytam abba mert készülődni kell munkába.

besza-behu.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Azt gondoltam, hogy a mai kezdés után nem váltottál egyből premium tagságot 😊
Alacsony tierekben sok szerepe még nincs is, én is a tigris kifarmolásakor váltottam premiumra. Még 11 napom van a végéig és plusz egy hónapra való arany az accomon, de szerintem várok a következő aktiválással.

szerk: a STO-t én is gondoltam, hogy kipróbálom. A LotRO telepítője is itt rohad a gépen, de még nem jutottam el odáig, hogy lefuttassam 😊
A WoT óta a Skyrim is pihen, egyedül az Alan Wake-ben érzek annyit, hogy kirángasson előle 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Több dologtól függ.
Mennyit szánsz rá naponta? Premiummal, vagy anélkül? Hogy játszol? 😊
Premiummal 50%-al több xp és credit esik be, szépen felgyorsítja a fejlődést.
Minél jobban játszol, annál többet kaszálhatsz a csaták után.

De még premiummal, kurva jó játékosként is egy örökkévalóság lehet eljutni a legmagasabb tierekig (a t10-es gépek 6millió credit felett+a többi alkatrész) 😊
Nemtom mennyi, mert én T7-nél leálltam és rohadt messze vagyok még csak a jó játékos szinttől is, amolyan tipikus casual-szinten űzöm 😊
Ráadásul most több ágat is húzok, szóval viszi a creditet szépen.Bálesz
nincs semmi premium...sima f2p. (free 2 play) Az STO is sima F2P..bele se merek gondolni, hogy mennyi lett volna az premium cuccokkal...

am kicsit más téma, de milyen jó F2P játékok vannak már... LotrO, WoT, STO....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Több dologtól függ.
Mennyit szánsz rá naponta? Premiummal, vagy anélkül? Hogy játszol? 😊
Premiummal 50%-al több xp és credit esik be, szépen felgyorsítja a fejlődést.
Minél jobban játszol, annál többet kaszálhatsz a csaták után.

De még premiummal, kurva jó játékosként is egy örökkévalóság lehet eljutni a legmagasabb tierekig (a t10-es gépek 6millió credit felett+a többi alkatrész) 😊
Nemtom mennyi, mert én T7-nél leálltam és rohadt messze vagyok még csak a jó játékos szinttől is, amolyan tipikus casual-szinten űzöm 😊
Ráadásul most több ágat is húzok, szóval viszi a creditet szépen.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Bár már válaszoltak, de mindenképp +1 a PzIII Ausf. A.-ra.
A Luchs ága fejlesztési zsákutca, onnan semerre nem tudsz továbbmenni T5 után. Arra csak akkor indulj, ha a felderítős játékstílus jön be 😊Bálesz
á, Tigrisre gyúrok. 😀Amadeus91
Nem akkora leányálom, ne aggódj. Rendszeresen a legnagyobbak közé kerül, azok pedig megeszik reggelire sajnos. Még a Tiger P-met is csak az nem lövi keresztül a T9-10 csatákban, aki nem akarja, pedig duplája a front páncél a sima Tigrishez képest 😕Bálesz
amúgy itt mennyi idő a fejlődés? WoW sebesség vagy inkább Star Trek Online? Utóbbinál a max szint - kényelmes - tempóval 2-3 hét (elit szettek beszerzése még 2hét..)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
és szerinted a következő a Luchs vagy a PZIII legyen?Amadeus91
Bár már válaszoltak, de mindenképp +1 a PzIII Ausf. A.-ra.
A Luchs ága fejlesztési zsákutca, onnan semerre nem tudsz továbbmenni T5 után. Arra csak akkor indulj, ha a felderítős játékstílus jön be 😊Bálesz
á, Tigrisre gyúrok. 😀Amadeus91
Nem akkora leányálom, ne aggódj. Rendszeresen a legnagyobbak közé kerül, azok pedig megeszik reggelire sajnos. Még a Tiger P-met is csak az nem lövi keresztül a T9-10 csatákban, aki nem akarja, pedig duplája a front páncél a sima Tigrishez képest 😕

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
és szerinted a következő a Luchs vagy a PZIII legyen?Amadeus91
Bár már válaszoltak, de mindenképp +1 a PzIII Ausf. A.-ra.
A Luchs ága fejlesztési zsákutca, onnan semerre nem tudsz továbbmenni T5 után. Arra csak akkor indulj, ha a felderítős játékstílus jön be 😊Bálesz
á, Tigrisre gyúrok. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
és szerinted a következő a Luchs vagy a PZIII legyen?Amadeus91
Bár már válaszoltak, de mindenképp +1 a PzIII Ausf. A.-ra.
A Luchs ága fejlesztési zsákutca, onnan semerre nem tudsz továbbmenni T5 után. Arra csak akkor indulj, ha a felderítős játékstílus jön be 😊

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
mlb 12 the showt megtudom itthon venni vagy rendelnem kell?Joci
Én két éve vadászok rá, de még az angol webshopokban sem szokott lenni. A '11-es megvan az egyik haveromnak, ő az 576-ban vette, de valami horror áron (17-18e volt). Az a gond, hogy az USA-ból rendelve nagyon magas a postaköltség. A játék maga 60 dollár (13,5e FT), szóval összeadva kb. annyi lenne, mint az 576-ban volt. De ha tudsz valami olcsó szállítmányozási megoldást, akkor oszd meg bátran, mert engem is érdekel a játék.

u.i.: az MLB 2k11 15 font (+3 postaköltség) a zavvinál. http://www.zavvi.com/elysium.search?searchFilters=&search=mlb

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mlb 12 the showt megtudom itthon venni vagy rendelnem kell?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mass Effect 1 végigjátszva, alig függtem rá.... 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A sebzésnél fontosabb érték a penetration. Ha az az érték alacsony, akkor nem megy át a lövedék a páncélon, ergo cseszheted. Az sem mindegy, hogy melyik tankot hol találod el, milyen szögben, stb. oldalról és hátulról szerintem még a T3-as gépeket is tudnod kell sebezni, bár innen melóból nem tudom megnézni, hogy az az ágyú milyen pennel bír 😊Bálesz
és szerinted a következő a Luchs vagy a PZIII legyen?Amadeus91
PzIII elég jó 😊 de attól függ, hogy mit akarsz majd elérni. Luchs után felderítő kis tankok vannak. PzIII után viszont lehet rámenni a nagy tankokra.
Sokat kell játszani a játékkal, hogy kitapasztald mit hol érdemes lőni. A nálad nagyobb tankokat nehezebb lőni. Ez ugyanúgy igaz a kis PzII-re mint a Királytigrisemre.
Általánosságban: jobb oldalról, vagy hátulról érdemesebb puffogtatni-> nagyobb az esélye hogy sebzel. Általában a torony tetején kikandikáló parancsnoki kupolákat átlehet lőni, de messziről ez nehéz. Lőheted a lánctalpakat (legelöl vagy leghátul). Vagy keress modulokat: külső tanktartály, a vezető kémlelőnyílása, ahol a torony találkozik a tank testével, stb. Ha pedig úgy alakul, hogy szembekerültök, akkor a haspáncél alsó részének kisebb a páncélzata. Próbálkozz ott, de nem minden tanknál megy ez sajnos.

Érdemes elolvasni:
Álcázásról: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1271188541&no=10851
Magyar FAQ: http://worldoftanks.net16.net/faq/
Modok: http://logout.hu/tema/world_of_tanks_tankos_mmo/hsz_23186-23186.html
Modok nevére rákeresve a neten találsz majd képeket róluk hogyan is működnek.

Remélem segítenek ezek egy kicsit. Én sok szenvedéstől megkíméltem volna magam, ha egy kicsit utána olvasok a játéknak anno 😊

Szerk: "Általánosságban: jobb oldalról..." ez nem a tank jobb oldalát jelenti, hanem hogy az oldalát jobb sebezni 😊vandeminek
Köszönöm szépen! 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
mint igaz német nyilván csakis német járgányban ölöm az ellent, miközben a legénység énekli hogy:
http://www.youtube.com/watch?v=_Lh6NUaXx6I&feature=related

ha pedig sok a vesztes csata akkor ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=m-4Sex1bqLw&skipcontrinter=1briareos
Csalódtam volna benned, ha nem ezeket linkeled 😀 Mostanában egyre jobban megy a Tigrissel, de kell az a KV, hogy legyen pénz fejlesztésekre 😀 Már csak pénz hiányzik a Tiger Phez és nincs messze a VK3002DB sem.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
valaki játszik/játszott az america's army-vel?
ha igen akkor mondana róla véleményt...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
CPU
Minimum: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
You Have: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz


Ha ezért nem fog menni a ME3 akkor megőrülök.. és a végén még elkezdek WOT-ozni :mad: :mad: :mad: :mad: