NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az Illusive Man base és London ugye még nem a befejezése?Double B
az kb 95% completionbriareos
Az fasza.. gondolom miután megbuheráljuk a fellegvárat lesz valami értelme a war mapnak is. Egyébként nem vágom, hogy miért kellett minden normálisabb szereplőt kinyírni.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
most nyomom a második playthroughmat, utána szerintem egy terjedelmesebb hsz-ben kiadom a verdiktembriareos
Az a furcsa, hogy a szaksajtó nagyon dicséri és év játéka meg minden, de fórumokon azért nem ekkora a lelkesedés iránta.

Amúgy multi milyen a teljesben ?
Mondjuk ha a demo nem nyűgözött le ennek megvan rá az esélye ? Vagy csak több map, játékmód stb ?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Az Illusive Man base és London ugye még nem a befejezése?Double B
az kb 95% completion

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az Illusive Man base és London ugye még nem a befejezése?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
hát nekem pont az utolsó 1 óra miatt van kicsit keserű szájízembriareos
Amikor már csak a szkrínek mentek ? Nekem ott pont bejött a mondanivaló. Bár sose voltam nagy ME fan, így nem tudom, hogy amúgy milyen sületlenségek vannak benne, mint amiket mesélnek fórumon.
Annyiból felbaszott, hogy evil ending spoiler: Először próbálok jó oldalon végigjátszani valamit, de nem volt fullos a paragornon így a legvégén csak úgy élhettem túl ha lelövöm az illusive mant, így persze bukó a good ending... Legalább nem bántam, hogy megdöglött mindenki.

WoT-ben megvan a 80%-os hit ráta. :cool:

Big Bang új részében pedig SWTOR volt. 😉süti
most nyomom a második playthroughmat, utána szerintem egy terjedelmesebb hsz-ben kiadom a verdiktem

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hát nekem pont az utolsó 1 óra miatt van kicsit keserű szájízembriareos
Amikor már csak a szkrínek mentek ? Nekem ott pont bejött a mondanivaló. Bár sose voltam nagy ME fan, így nem tudom, hogy amúgy milyen sületlenségek vannak benne, mint amiket mesélnek fórumon.
Annyiból felbaszott, hogy evil ending spoiler: Először próbálok jó oldalon végigjátszani valamit, de nem volt fullos a paragornon így a legvégén csak úgy élhettem túl ha lelövöm az illusive mant, így persze bukó a good ending... Legalább nem bántam, hogy megdöglött mindenki.

WoT-ben megvan a 80%-os hit ráta. :cool:

Big Bang új részében pedig SWTOR volt. 😉
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
A vége pedig jó.süti
hát nekem pont az utolsó 1 óra miatt van kicsit keserű szájízem

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A vége pedig jó.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
http://www.ign.com/blogs/goldenadamas/2012/03/09/how-mass-effect-3-free-additional-dlc-endings-can-redeem-the-trilogy/briareos
ez meg szimplán lol 😀
http://www.youtube.com/watch?v=sdum0dC3eDc&context=C425dea2ADvjVQa1PpcFN7yCfk-C-RHgQ9pf_gd-S0EiAAMFGXGj8=

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
http://www.ign.com/blogs/goldenadamas/2012/03/09/how-mass-effect-3-free-additional-dlc-endings-can-redeem-the-trilogy/

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mass effect kijátszva.
Első gondolatom a volt, hogy le a kalappal a sztori előtt, de valahogy ez az egész nem áll jól ebben a stílusban... Egész egyszerűen nem esett le az állam. Valami kis szarság mindig volt ami miatt annyira bele se tudtam magam élni. Olyan idegennek éreztem az egészet.
Mindenesetre kellemes lesz 5-kor kelni és majd az egész napot átmelózni... Hülye játék...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Hol tartasz most?Double B
kész. hát faszom... :/briareos
wow én még csak az aszári howördön rakom a rendet. melyik módba toltad? most azon gondolkozok hogy eksön után végigtolom role playbe isDouble B
classic me style.
komolyan mondom azóta már a második karimat tolom (szintén me1-me2 import) és még mindig nem tudom eldönteni h mi a végleges verdiktem a gameről

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
SPOILER:
hát ez a csak akkor segítek ha te is segítesz dolog ez megkerülhetetlen ebben a műfajban sajnos. Olyan szempontból nekem amúgy rohanósabbnak tűnik mint az 1 v 2, h pl mellékküldetések csak x ideig állnak rendelkezésre. Lesznek faszságok a sztoriban (nem tudom hol tartasz), de rengeteg apróság van ami hihetetlen sokat dob az élményen.

SPOILER:
Garrus és Vega "ki a faszább gyerek" párberszéde, vagy Joker Vadászat a Vörös Októberre ihletett beszólása. Szóval nekem eddig bejön, jobb mint amire számítottam, és vannak epic pillanatok bőven. KL, meg hozza azt a szintet amit a regények után elvár az emberbriareos
Hol tartasz most?Double B
kész. hát faszom... :/briareos
wow én még csak az aszári howördön rakom a rendet. melyik módba toltad? most azon gondolkozok hogy eksön után végigtolom role playbe is
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Á, a 107-esre megyek, a 152-es nekem dög lassú és csak közelre jó. Én meg szeretek messzire is pontosan lőni 😊
A statot itt tudod megnézni, nagyon hasznos oldal: http://wot-dossier.appspot.com/
Minden statisztikádat megnézheted az összes tankra lebontva, amivel eddig játszottál 😉
Szerk:
ha jól tudom, az IS-4 és az IS-7 lesz T10-es, az IS-8 a T9-be jön.Bálesz
78%-os a hit rátám a 152 mm-essel is. Azzal is lehet pontosan lőni. 😊 Nekem a 107-es bőven elég volt mikor a KV-3-mal játszottam. Persze játékstílus függő kinek mi jön be. Én vállalom, hogy töltsön tovább, de attól jobb érzést mikor magasabb tankokat lősz ki egy lövésből... :rolleyes:

Köszi az oldalt. Innen látom, hogy a 33 lövéses sharpshooteremet az IS-3-mal 34-re emeltem. 😀

Az érdekes lenne ha az IS-8 csak T9-es lenne. :/ Bár végülis nekem tök mindegy, az IS-4 legyen mihamarabb T10-es és akkor nem kell még az IS-7-re is költeni. :cool:
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Be ne tiltsák, most hajtok rá T-28-cal 😀
Amúgy 1-2 hónap és kettészedik a KV-t két félére (KV1 és KV2), az erősebb (KV2) felkerül T6-ba, így azzal kevesebb kicsi találkozik majd.
Egyébként a statisztikám alapján a KV-ból lőttem ki az egyik legtöbbet a játék során, PzIV-el már az egyik kedvenc célpontom volt.Bálesz
152 mm-essel a KV a legjobb tank. 😉
Ez a miből mennyit lősz ki dolgot hol nézted meg ? Vagy ez a prémiumhoz járó plusz statok egyike ?
Az is-4-nek mi lesz a sorsa ? Mert elvileg abból lenne T10-es, de jön majd egy IS-8-as. Vált majd valamit vagy IS-7 és IS-8 lesz a két T10-es ?süti
Á, a 107-esre megyek, a 152-es nekem dög lassú és csak közelre jó. Én meg szeretek messzire is pontosan lőni 😊
A statot itt tudod megnézni, nagyon hasznos oldal: http://wot-dossier.appspot.com/
Minden statisztikádat megnézheted az összes tankra lebontva, amivel eddig játszottál 😉

Szerk:
ha jól tudom, az IS-4 és az IS-7 lesz T10-es, az IS-8 a T9-be jön.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Be ne tiltsák, most hajtok rá T-28-cal 😀
Amúgy 1-2 hónap és kettészedik a KV-t két félére (KV1 és KV2), az erősebb (KV2) felkerül T6-ba, így azzal kevesebb kicsi találkozik majd.
Egyébként a statisztikám alapján a KV-ból lőttem ki az egyik legtöbbet a játék során, PzIV-el már az egyik kedvenc célpontom volt.Bálesz
152 mm-essel a KV a legjobb tank. 😉
Ez a miből mennyit lősz ki dolgot hol nézted meg ? Vagy ez a prémiumhoz járó plusz statok egyike ?
Az is-4-nek mi lesz a sorsa ? Mert elvileg abból lenne T10-es, de jön majd egy IS-8-as. Vált majd valamit vagy IS-7 és IS-8 lesz a két T10-es ?
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
köszi szépen

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Már csak az érdekelne hogyan is kell frissíteni a rostert mert már elfelejtettem....JUNIOR46
főmenüben jobbra lenn Menu, aztán File, és ott betöltöd azt a rostert amit szeretnél
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Már csak az érdekelne hogyan is kell frissíteni a rostert mert már elfelejtettem....

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem tudjátok hogy a madden 08-hoz van e már 2012-es roster frissités?JUNIOR46
van

www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=429lol
köszi szépen

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nekem 5 a legtöbb eddig. Néha totál kiakaszt. Megyek előre. Megsebzem, leviszem 5%ra, erre valaki elősunnyog mögülem és kilövi...de ezt vagy eljátszuk minden meccsen... aztán meg ki alól lövik ki 1 lövéssel a tankot? Naná, hogy alólam... A KV tankokat meg bekéne tiltani. Esküszöm, ha lesz 1szer normális tankom akkor csak KV-ra fogok vadászni...Amadeus91
Be ne tiltsák, most hajtok rá T-28-cal 😀
Amúgy 1-2 hónap és kettészedik a KV-t két félére (KV1 és KV2), az erősebb (KV2) felkerül T6-ba, így azzal kevesebb kicsi találkozik majd.
Egyébként a statisztikám alapján a KV-ból lőttem ki az egyik legtöbbet a játék során, PzIV-el már az egyik kedvenc célpontom volt.

Amúgy ugye tudod, hogy pénzt és xp-t nem igazán a killekért kapsz, hanem főleg a sebzésért? így cseszheti az a valaki, aki kiszedi előled a pár %-os ellent, ha előtte Te bontottad le 100-ról 😊Bálesz
jó, csak ha már megdolgoztam vele, akkor szeretném élvezni is. 😀 Tegnap nem is WoT-ztam... szerintem ma sem fogok, ma jön ki az utolsó darabja a Jem'Hadar setnek STO-ban. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Nekem 5 a legtöbb eddig. Néha totál kiakaszt. Megyek előre. Megsebzem, leviszem 5%ra, erre valaki elősunnyog mögülem és kilövi...de ezt vagy eljátszuk minden meccsen... aztán meg ki alól lövik ki 1 lövéssel a tankot? Naná, hogy alólam... A KV tankokat meg bekéne tiltani. Esküszöm, ha lesz 1szer normális tankom akkor csak KV-ra fogok vadászni...Amadeus91
Be ne tiltsák, most hajtok rá T-28-cal 😀
Amúgy 1-2 hónap és kettészedik a KV-t két félére (KV1 és KV2), az erősebb (KV2) felkerül T6-ba, így azzal kevesebb kicsi találkozik majd.
Egyébként a statisztikám alapján a KV-ból lőttem ki az egyik legtöbbet a játék során, PzIV-el már az egyik kedvenc célpontom volt.

Amúgy ugye tudod, hogy pénzt és xp-t nem igazán a killekért kapsz, hanem főleg a sebzésért? így cseszheti az a valaki, aki kiszedi előled a pár %-os ellent, ha előtte Te bontottad le 100-ról 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
WoT-ban 1000 csata alatt 6 kill volt a legtöbb, amit egy csata alatt szereztem, már kezdtem aggódni, hogy valami gond van velem (a történethez hozzátartozik, hogy a csaták nagy része stock, vagy majdnem stock tankkal történt, elég sokat kipróbáltam). Erre tegnap fél óra alatt futottam egy 10 és egy 8 frages kanyart. 😊Bálesz
Nekem 5 a legtöbb eddig. Néha totál kiakaszt. Megyek előre. Megsebzem, leviszem 5%ra, erre valaki elősunnyog mögülem és kilövi...de ezt vagy eljátszuk minden meccsen... aztán meg ki alól lövik ki 1 lövéssel a tankot? Naná, hogy alólam... A KV tankokat meg bekéne tiltani. Esküszöm, ha lesz 1szer normális tankom akkor csak KV-ra fogok vadászni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nem tudjátok hogy a madden 08-hoz van e már 2012-es roster frissités?JUNIOR46
van

www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=429

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem tudjátok hogy a madden 08-hoz van e már 2012-es roster frissités?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75