Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa 13 trailer

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wVQXwIbfLMo


JT Daniels fan
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀Double B
hiba volt
minimum 4 ukrán kell legyen a kezdőben
nem fogod bírni 😀😀😀DDeaglesmcnabb
Dehogynem 😀 Sochauxal játszottam úgy hogy 2 nem franci játékosom volt a kezdőben + 3 tartalékban, és a kezdő 11-ből 9 játékos 23 éven aluli volt 😀Double B
Köszi srácok!! 😊 Vége érettséginek akkor szedem is le 😊
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Tud esetleg valaki egy jó oldalt (nem torrent) ahonnan le tudnám szedni a Max Payne 3-at?
Előre is köszi.danyly
http://store.steampowered.com/app/204100/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Tud esetleg valaki egy jó oldalt (nem torrent) ahonnan le tudnám szedni a Max Payne 3-at?
Előre is köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én azért untam meg a football managert, mert nekiállok egy új karriernek, akkor megcsinálok pár havert, kicsit segítek az adott klubbon anyagilag, stb még editorban. Plusz bármikor tudok csalni 😀
a fifa managerben meg nem lehet 😀

és nem bírok ki egy karriert sem, hogy megtámogassam magam anyagilag... 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀eaglesmcnabb
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀Double B
hiba volt
minimum 4 ukrán kell legyen a kezdőben
nem fogod bírni 😀😀😀DDeaglesmcnabb
Dehogynem 😀 Sochauxal játszottam úgy hogy 2 nem franci játékosom volt a kezdőben + 3 tartalékban, és a kezdő 11-ből 9 játékos 23 éven aluli volt 😀
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀eaglesmcnabb
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀Double B
hiba volt
minimum 4 ukrán kell legyen a kezdőben
nem fogod bírni 😀😀😀DD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀eaglesmcnabb
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Congratulations, you are now a World of Warplanes test pilot!"

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Bzmg a Max Payne telepítés nélkül 27 giga? úristen....
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Dead Space 2 nagyon büntet! Sokkal kidolgozottab mint az első rész, pedig az is elég jó volt!
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sam Lake elárulta, hogy az E3 alatt valami történni fog Alan Wake-kel. 😐 Egy 2. rész bejelentését légyszíííííí. :rolleyes:

Metro 2033 meg másodszorra is kijátszva ranger mode hardcore-on, alternatív endinggel. :cool:
Végére még jobban megkedveltem, mint a STALKER-t. :o
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Company of Heroes valahogy nem fogott meg, pedig tényleg sokaktól hallottam, hogy kellemes játék nagyon. A többieket pedig akkor megnézegetem!! Köszönöm a segítséget! 😊kristóf17
Nincs mit. 😉
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. kristóf17
Ha netán a Company of Heroest kihagytad volna eddig, akkor azt mindenképpen. Ezenkívül pedig World In Conflict jól sikerült alkotás.
Rise of Nationshoz hasonló az Empire Earth már több részt is megélt sorozata.
SWINE és Panzers készítőinek utolsó játéka a Cold War ha ezt a vonalat vinnéd tovább.
Alternatív múltot a War Front nyújt, ha pedig élethűbbre vágysz akkor a Men of War széria.süti
Company of Heroes valahogy nem fogott meg, pedig tényleg sokaktól hallottam, hogy kellemes játék nagyon. A többieket pedig akkor megnézegetem!! Köszönöm a segítséget! 😊
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. kristóf17
Ha netán a Company of Heroest kihagytad volna eddig, akkor azt mindenképpen. Ezenkívül pedig World In Conflict jól sikerült alkotás.
Rise of Nationshoz hasonló az Empire Earth már több részt is megélt sorozata.
SWINE és Panzers készítőinek utolsó játéka a Cold War ha ezt a vonalat vinnéd tovább.
Alternatív múltot a War Front nyújt, ha pedig élethűbbre vágysz akkor a Men of War széria.
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
élvezhető az fm 2012 persze. Vannak hozzá kis kiegészítések, pár program ami segít, taktikák-edzésprogramok. Sokan játszák is hazánkban, jó fóruma is van. Én nagy fm buzi voltam, de meguntam. Most áttértem a fifa manager 12-re. Nekem nagyon bejön, hogy nem ilyen adatbáziskezelő jellege van a játéknak 😀 csak furcsa még az fm miatt, de több fantáziát látok benne.
BF3 alap, de a Max Payne 3 is az.Habi
Ezek szerint nem lett volna hülye kérdés amit fel szerettem volna először tenni, hogy melyik menedzser játékot érdemesebb és élvezhetőbb játszani 😊 Igen láttam, hogy a Max Payne is hihetetlen lett. Csak elég stratégia buzi vagyok ha van időm és ezer éve nem nyomtam már semmi ilyesmit azért is tértem ki arra bővebben. Köszi habi újfent 😉
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
élvezhető az fm 2012 persze. Vannak hozzá kis kiegészítések, pár program ami segít, taktikák-edzésprogramok. Sokan játszák is hazánkban, jó fóruma is van. Én nagy fm buzi voltam, de meguntam. Most áttértem a fifa manager 12-re. Nekem nagyon bejön, hogy nem ilyen adatbáziskezelő jellege van a játéknak 😀 csak furcsa még az fm miatt, de több fantáziát látok benne.
BF3 alap, de a Max Payne 3 is az.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Max Payne 3... Azt a büdös kurva... :o
Mit csinálhatnak a GTA V-tel ? :o
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Mondjatok nekem kurvajó pc-s rpg-ket az elmúlt 3-4 évből..Tomeee
Skyrim, akció-RPG-ből pedig a Mass Effect széria kihagyhatatlan.
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondjatok nekem kurvajó pc-s rpg-ket az elmúlt 3-4 évből. vagy úgy általában játékot, amit nem érdemes kihagyni ebből az időszakból.Tomeee
Witcher 2. (Csak mert a Skyrim mögött aránytalanul kevesen említik)
több mint 14 éve
Tomeee 753
Mondjatok nekem kurvajó pc-s rpg-ket az elmúlt 3-4 évből. vagy úgy általában játékot, amit nem érdemes kihagyni ebből az időszakból.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Alan Wake nekem is megvan valamikor lehet elkezdem majd. Bár most nosztalgiaként az Age of Emipres 2, és 3at szereztem be azon az oldalon amit linkeltél. Minden rendben volt, korrektül, megbízhatóan kihozták.zavi27
Alan Wake-et minél hamarabb. 😉 Spin-off-fal együtt.
AoE-ben meg most látom, hogy van külön indiános kieg. 😀 Rá kéne néznem arra is...

Felfedte kilétét az SW 1313: http://www.ign.com/articles/2012/06/01/e3-2012-star-wars-1313-officially-announced
Hálisten bejött amit vártam. 😊 Most már csak hegesszék szépen össze. :cool:
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Köszi! Hát az első részről tudok mesélni, ezt még csak most kezdtem ugye. A sztori inkább Alien koppintás nagyon sok mindenben, tehát újszerű, egyedi scifi sztorinak semmiképp nem mondanám. Inkább Alien szerű horror, de annyira félelmetes, paráztatós, idegtépő végig a játék, hogy mindenképp hangulatos nagyon! Ritka a jó horror játék szerintem, ami nemcsak zombiírtás simán, úgyhogy kihagythatatlan sorozat ebben a stílusban szerintem, de nem hibátlan azért.zavi27
Megjelenés óta szemezek vele, de valahogy sose hozta meg hozzá a kedvem egyik trailer se. Ha a sztori se túl kiemelkedő akkor inkább várok még tovább. 😊 Meg amúgy se alszok valami jól, úgyhogy nem kell még az is a nyakamra. 😀 Bár az utolsó két vásárolt játékom az Alan Wake és a Metro 2033...

Utóbbit most játszottam ki, és most már nagyon sajnálom, hogy csak 4. nekifutásra sikerült végigjátszanom. A sztori nyilván elsőosztályú (ahogy a regény is), de a gagyi harcrendszer miatt sose volt kedvem végigjátszani, viszont most a befejezésért megérte. Most pedig kezdhetek neki újra az alternatív endingért. 😉süti
Alan Wake nekem is megvan valamikor lehet elkezdem majd. Bár most nosztalgiaként az Age of Emipres 2, és 3at szereztem be azon az oldalon amit linkeltél. Minden rendben volt, korrektül, megbízhatóan kihozták.