NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akit érdekel - még pár nap és megérkezik ez: http://www.youtube.com/watch?v=3i7dKF6-Ctc (ha jól tudom itthon pár napot még várni kell 23.-ához képest)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=ZL6a9X11fyk nagyon yo kis game lett :cool:
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.youtube.com/watch?v=0WFu4DcYXno

Sbk2011-ben repülni tanultam 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ez sztem az összes játékra elmondható...legszebb mikor alapból PC-re készült játékból(pl Mafia), az új rész is konzolra készül és csak átportolják PC-re, h nesztek...Divat
vagy az Alan Wake, amivel még anno a Vistát! promózták, aztán meg konzol only lett
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A legutóbbi roster update-et honnan lehet letölteni?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez sztem az összes játékra elmondható...legszebb mikor alapból PC-re készült játékból(pl Mafia), az új rész is konzolra készül és csak átportolják PC-re, h nesztek...

|
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maddent azért nem kap a pc, mert kinn szinte mindenki, aki megveszi a játékot, az konzolra veszi meg. (Persze, többen játszanának vele PC-n, de annak nagy része letöltés.) Madden pedig még egyértelműen az USA-nak készül.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.Ventura
egyébként még egy gondolat... azthiszem ez lesz a 4. év, hogy nincs pc-re? ilyen távlatból igazán megérdemelnénk, hogy kiadnák PC-re a 2012-őt.. persze nem kéne 2013-ban kiadni pc-re, csaka zért, hogy legyen már jó madden nfl pc-re is. legfeljebb csinálnak rostert hozzá évente. de ha már olyan kutyaütök lennének, akkor azt is fanok csinálnák. könyörgöm, egy jó grafikájú, jó inteliganciájú játékot dobjanak m ár ki. csak egyszer, aztán majd pár év múlva megint...Ventura
madden 08 volt az uccsó PC-re, idén pl iOS-re is kiadja az EA...sztem biztos h nem lesz már PC madden, EA más játékokkal is meglépte ezt(pl. NHL), de azt 1 éven belül újra kiadta PC-re, bár ha abból indulok ki h pl a legutóbbi új PC-s fifa, az előtte évi konzolos átirata volt, akkor nem tudom ezt miért nem képesek megcsinálni maddenre....egy szó mint száz kell venni egy konzolt...

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
PCM11-hez van valakinek krekkje?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.Ventura
egyébként még egy gondolat... azthiszem ez lesz a 4. év, hogy nincs pc-re? ilyen távlatból igazán megérdemelnénk, hogy kiadnák PC-re a 2012-őt.. persze nem kéne 2013-ban kiadni pc-re, csaka zért, hogy legyen már jó madden nfl pc-re is. legfeljebb csinálnak rostert hozzá évente. de ha már olyan kutyaütök lennének, akkor azt is fanok csinálnák. könyörgöm, egy jó grafikájú, jó inteliganciájú játékot dobjanak m ár ki. csak egyszer, aztán majd pár év múlva megint...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
eléggé sajnálom, hogy nem jön PS2-re. pedig a 11-el elszórakoztam 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀Divat
nagyon gondolkodtam rajta hogy waterboy vagy running black de végül úgy döntöttem hogy a tiszteletedre meghagyom neked a waterboy szerepét 😛Joci
áááá engem a juve draftolt... 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀Divat
nagyon gondolkodtam rajta hogy waterboy vagy running black de végül úgy döntöttem hogy a tiszteletedre meghagyom neked a waterboy szerepét 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀

|
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Hát remélem meg tudják úgy oldani, hogy idén kiadják, örülnék neki 😊

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
úgy tudom még nincs kint a béta, amit egyébként q3ra ígértek szal legkésőbb szeptemberben jönnie kell, viszont való igaz, hogy holnap este zárja a blizzard a gazdasági beszámolóját és a rajongók arra számítanak, hogy ezzel együtt bejelentik a closed beta indítását is. a blizzard májusban azt mondta h szeretnék ha még idén megjelenne a játék, úgyhogy van remény egy decemberi megjelenésre.

child please!
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Úgy hallottam ki jött a Diablo 3 béta verzió, akkor nem sokára ki kell jönnie az egésznek? 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valaki le bírta már szedni a Madden 12 demót?szelim
én se usa se angol store kínálatában nem találkoztam vele. Ellenben most jött le az ncaa 12 demó, mindjárt megy is a próba vele.Habi
Usa idő szerint este 7kor teszik fel,szóval nálunk holnap lesz belőleJoeyPorter
Nekem még mindig nincs fent.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
abba is utolsó vagy?

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-ben


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valaki le bírta már szedni a Madden 12 demót?szelim
én se usa se angol store kínálatában nem találkoztam vele. Ellenben most jött le az ncaa 12 demó, mindjárt megy is a próba vele.Habi
Usa idő szerint este 7kor teszik fel,szóval nálunk holnap lesz belőleJoeyPorter
sztem még mindig nincs fent. legalábbis usa accról ps storeon nem találom. nem hinném, hogy az angolon már fent lenne...


JT Daniels fan
több mint 13 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Madden 12 rosterről tud már valaki valami infót, melyik játékosnak mik a ratingjei...?Gege55
http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/madden12ratings/_/team/buf/id/2/buffalo-bills
Az AFC East már fent van, és naponta 2 csapat kerül fel.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Madden 12 rosterről tud már valaki valami infót, melyik játékosnak mik a ratingjei...?