PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
leszedtem az NBA 2K11-t, deamonba beraktam telepítettem. ahova települt egy .rep fájl van semmi más, ezzel mit kell csinálni?
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Aki szeretne PS3 NBA 2K11 magyar online ligában játszani, az keresse a HUNGARY NBA ligát! Eddig foglalt csapatok: Cavaliers, Celtics, Kings, Trail Blazers.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.szaba
kapcsold be a hangszórót v vedd le a némítást... 😀Divat
Ezek mellett talán egy DirectX frissítést érdemes megpróbálni.F.Schleck
Nálad a pont, thx.
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
JoeyPorter

köszi szépen az infót!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sziasztok!
Madden Nfl 08 pc-s verziójában controller-l, hogy lehet az irányitóval a földre dobni a labdát (tudjátok, amikor csak maga elé dobja a disznóbőrt) hogy megállitsam az időt?!GhostLead
Van külön egy olyan play,hogy spike ball,azt hiszem special teamsnél

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!
Madden Nfl 08 pc-s verziójában controller-l, hogy lehet az irányitóval a földre dobni a labdát (tudjátok, amikor csak maga elé dobja a disznóbőrt) hogy megállitsam az időt?!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
közeli szám.tech. boltban vettem, meg nem mondom mi a neve a boltnak 9500-ért... most nézem ipon.hu-n 9000-be kerül, de nekem megér 500at hogy már most használhatom 😊 így is spóroltam rajta 1500at hogy nem az elektroba vettem meg
amúgy köszönöm szépen a tippeket srácok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.eaglesmcnabb
ilyen helyeken ne vegyél mert geci drága.

ipon.hu

kb 2-3k-val olcsóbban megúszodharomt
jaja én is szinte mindent ipon-on veszek, de xbox controllert érdemes megnézni konzolshopokban is. ipon 9k amúgy, de mintha vhol láttam volt 7-8k-ért is...én anno tuskóba vettem 7-ért akciósan 😊

|
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
más: 1 hét múlva új call of duty, epic gecinagy kurvajólesz :cool:miilann
még mindig lesznek perkek?Little Jarry
igen, és egyik másik két szintes lesz, szal upgradelhető.

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
más: 1 hét múlva új call of duty, epic gecinagy kurvajólesz :cool:miilann
még mindig lesznek perkek?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.eaglesmcnabb
ilyen helyeken ne vegyél mert geci drága.

ipon.hu

kb 2-3k-val olcsóbban megúszodharomt
jaja, én a mostani egész konfigomat az iponba raktam össze, hasonlóan jó még a lord.hu szvsz 😉



más: 1 hét múlva új call of duty, epic gecinagy kurvajólesz :cool:

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.eaglesmcnabb
ilyen helyeken ne vegyél mert geci drága.

ipon.hu

kb 2-3k-val olcsóbban megúszod
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Habi:

sajna Phillék klubjába Top az egyetlen menedzser ő meg nem válaszol az üzeneteimre, nyugodtan csatlakozz egy másik klubhoz majd értesítelek ha lesz egy normális klubom! Meg amúgy is lassan jön a Football Manager 2011, ilyenkor sosem fifázok 1 hónapig, most is az FM 2010 -el játszom... 😊Little Jarry
wirágboltba már elérhető 😊Divat
nekem eredetiben kell, megérdemli a Sports Interactive... 😉

valaki nem tudja, csak a cd galaxisnál kapható?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Annyiért szerintem a vezeték nélküli verziót adják, a PC-hez úgy tudom, hogy csak a vezetékes jó, az meg olcsóbb. (bár úgyis kijavítanak, ha tévedek 😊 )
Érdemes körbenézni pl konzol- és számtech-boltokban, olcsóbban megkapod, mint a "nagyoknál".Bálesz
vezeték nélküli is jó pc-hez, de kell hozzá vevőegység is és úgy qrva drága...8-9 körül már lehet kapni újonnan.

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Annyiért szerintem a vezeték nélküli verziót adják, a PC-hez úgy tudom, hogy csak a vezetékes jó, az meg olcsóbb. (bár úgyis kijavítanak, ha tévedek 😊 )
Érdemes körbenézni pl konzol- és számtech-boltokban, olcsóbban megkapod, mint a "nagyoknál".

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
Ha a 8-9 ezret nem sokallod érte, akkor én az Xbox-kontrollerre szavaznék 😊

Mondjuk nálam a pc-hez valami saitek okosság van (szintén dual analóg-karos), az se volt rossz vétel, pár évet már lehúzott.

Mielőtt bármelyiket is megveszed, próbáld ki, hogy milyen a fogása, kézre esnek-e a gombok/karok, mert vannak borzasztó suta kreálmányok is 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.szaba
kapcsold be a hangszórót v vedd le a némítást... 😀Divat
Ezek mellett talán egy DirectX frissítést érdemes megpróbálni.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.szaba
kapcsold be a hangszórót v vedd le a némítást... 😀

|
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Valaki játszik vagy játszott a Mirror's Edge első részével?habib
igen. főleg, hogy csak 1 része van jelenleg 😀shawnka
Én úgy láttam hogy lesz vagy van második része de mind1 😊
Ment PM.habib
azért írtam, hogy jelenleg. 2. készítés alatt 😊
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Valaki játszik vagy játszott a Mirror's Edge első részével?habib
igen. főleg, hogy csak 1 része van jelenleg 😀shawnka
Én úgy láttam hogy lesz vagy van második része de mind1 😊
Ment PM.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
valaki tolja még madden 2008-al PC-n? tolhatnánk 1-2 gémet...

egyébként jó az a facebookos madden játék, én is játszok vele 😊eaglesmcnabb
van mostani roster? 😀